انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

انتخاب با من است ...
.
من بر می گزینم که زندگی کنم با انتخابم نه با شانسم.
من بر می گزینم که تغییر بدهم نه عذر بیاورم.
من بر می گزینم که انگیزه ایجاد کنم نه زرنگی کنم.
من بر می گزینم که مفید باشم نه مضر.
من بر می گزینم که خودبین باشم نه خودخور.
من بر می گزینم که برتر باشم نه رقیب.
من بر می گزینم که صدای خدایی را بشنوم نه صداها و عقاید مردم را.
.
انتخاب مال من است و من خواسته خدایم را انتخاب می کنم و باین حصار ، پیروزیم را بدست خواهم آورد
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه یکصد و سی و ششم  (دفعات بازدید: 1429 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

دوباره فرسوده و ناتوان به زمین می خوردیم . بیشتر ما مراحل آخر بیماری الکلیسم و متعلقات و پی آمدهای آنرا دیده ایم . ما با آسایشگاههای روانی ، بیمارستان ها و زندانها آشنا هستیم . هذیان ها و فریادهای دیوانه واری شنیده ایم و نزدیکی مرگ را در اطراف حس کرده ایم .
            طبیعتا تحت تاثیر اینگونه شرایط ، ما اشتباهاتی هم مرتکب شده ایم . بعضی از آنها به خاطر نا آگاهی از الکلیسم بوده است . ما گاه بطور مبهمب احساس می کردیم که با یک بیمار سروکار داریم و شاید اگر طبیعت بیماری الکلیسم را درک می کردیم ، رفتار متفاوتی را در پیش می گرفتیم .
            ما فکر می کردیم چطور امکان دارد مردی که عاشق زن و فرزندان خود است اینگونه بی فکر ، بی عاطفه و بی رحم باشد . تصور میکردیم حتما اینگونه اشخاص قابلیت درک عشق را ندارند اما درست وقتی که در حال مجاب شدن از سنگدلی آنها بودیم ، ما را ب قرار و مدارهای جدید و محبت و توجه تازه ای غافلگیر و متعجب می کردند و برای مدتی درست مانند گذشته ، با محبت و دوست داشتنی می شدند اما این وع دوامی نداشت و این بنای عشق و محبت جدید را خیلی زود دوباره با خاک یکسان می کردند . وقتی سوال می کردیم که چرا دوباره مشروب خوردهاند؟ جواب آنها یا سکوت بود و یا یک بهانه احمقانه . این مساله ما را مبهوت می کرد و قلب ما را به درد می آورد . چطور ممکن بود تا بدان حد در موردمردی که به ازدواجش در آمده ایم اشتباه کرده باشیم ؟ آنها در حالت مستی غریبه هایی بیش نبودند . گاه دسترسی و برقراری رابطه با آنها آنقدر غیر ممکن بنظر می رسید که گویی دیواری غیر قابل نفوذی به دور آنها کشیده اند.
            آنها حتی به خانواده خود هم علاقه ای ندارند ، چطور می توانند تا بدان حد در مورد شخص خود نابینا باشند ؟ بر سر قوه قضاوت ، قدرت تشخیص و نیروی ازاده آنها چه آمده است ؟ چرا متوجه نمی شوند که مشروب باعث خانه خرابی آنها شده است ؟ چرا وقتی این مطلب را با آنها در میان می گذاریم آنرا قبول دارند اما دوباره مشروبخواری را از سر می گیرند و مست می کنند ؟
.
.(136)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

sgte84uxm

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 227
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop520
In the next three days, most of the rain in North
« پاسخ #1 : 12 ژوئن 2016، 04:24:21 am »

In the next three days,goyard pas cher, most of the rain in North China has heavy rain or hail
< p > new network on September 17, according to the Central Meteorological Station forecast, the next three days, in most parts of North China, South China and Yunnan, Sichuan,hogan outlet, central and western regions have small to moderate rain or showery weather, among them, Xinjiang western a mountainous area, central Inner Mongolia partial South Region, the North North Department, western Liaoning, Taiwan, Fujian and Eastern,hogan sito ufficiale, southern coastal areas of Zhejiang and Sichuan basin western parts of heavy rain, the rainstorm, the area local and accompanied by thunderstorms and hail and other severe convective weather.
 specific forecasts are as follows:
 18 20 to 20 19, >
< p > by cold air influence eastward, nightly today, Eastern Inner Mongolia,hogan outlet, northeast area in eastern and Northern Xinjiang has 4 ~ 5 grade wind; temperature in Northeast China will fall 4 to 8 degrees.
< p > 17 at 20:00 on 18, 20, west of Xinjiang, Qinghai Tibet Plateau in eastern and southern, central and southern Gansu, Ningxia, Northern Shaanxi, western Inner Mongolia, and Southeast, northeast of South Central, north, central and Western Sichuan, western Yunnan, western, southern Zhejiang, Fujian, Taiwan, Hainan,cheap mac makeup, and other places have small to moderate rain or showers. Among them, in the northern province of Shanxi, in central Hebei, western Liaoning, Sichuan basin western part of the region with heavy rain and rainstorm; the area local and accompanied by thunderstorms and hail and other severe convective weather. A large part of Xinjiang, Western Gansu and other places have 4 ~ 6 wind; the southern parts of the basin blowing sand or dust weather. Affected by the "Fanapi" and the southeastern part of the East China Sea, Ocean east of Taiwan will have 6 ~ 8 class, flatus 9 to 10 class gale, off the northern coast of Bohai Sea will have 5 to 7 level northeasterly winds.
< p > No. 11 this year, tropical storm "Fanapi" 11 16 strengthen as a strong tropical storm, 17,golden goose outlet, 16 the center in Hualian, Taiwan Province, south-east of the city of about 725 km of the ocean, is 21.7 degrees north latitude, 128.3 degrees east longitude, near the center of the largest wind has 11 (30 m / sec), minimum central pressure for 980 HPA. It is expected that the "Fanapi" center will be at about 5 km per hour speed to the north direction moving, 17 day gradually shifted to the north west direction, the strength to continue to strengthen and gradually close to the eastern coast of Taiwan.
< p > 16 at 20:00 on 17, 20, southwest of Xinjiang, Eastern Qinghai Tibet Plateau, northwest region in the northeast, Midwest and southeastern, central and southern parts of the northeast, China north of Inner Mongolia, Western Sichuan, Yunnan, southern Guangxi, Hainan and Guangdong provinces, Fujian,golden goose saldi, Taiwan western have small to moderate rain or showers, among them, Inner Mongolia is mid slant south area, northern Hebei, Beijing Northern, western Liaoning parts of heavy rain and rainstorm; these areas local and accompanied by thunderstorms and hail and other severe convective weather. Most parts of Xinjiang, western Gansu,goyard prix, Eastern Inner Mongolia, northeast North Central and other 4 ~ 6 class wind; parts of the southern basin of a blowing sand or dust weather. Bohai will have 5 to 7 level of the Northeast wind.
Related Articles:

Beijing 12

Zhuhai, Ta

Heavy rain threatened to evacuate some residents o

Zhang Guangning said, did not mention the index is too high, it is considered through the Asian Games to promote green growth, in order to change the mode of economic development, optimize the layout of the industrial structure. Slow down the pursuit of pure economic indicators in blue, and lay the foundation for the long-term development of Guangzhou.
خارج شده است

fmyyj91M

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 25
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • fgh397
液压机企业营销的互利双赢
« پاسخ #2 : 20 دسامبر 2017، 02:25:50 pm »

利益是隐藏在立场分歧背后的原动力,立场是液压机企业与客户双方决定做的某一件事情的出发点,而利益却是促使液压机企业与客户双方做决定或结论的原因,液压机。因此在谈判过程中应该调和双方的利益,而并非双方的立场。这就要求谈学者把注意力放在对立立场背后的实质利益上。
  汤姆逊得知社会保障部有一项政策,资助在岗人员带薪攻读对工作有帮助的学位。他向经理提出去攻读管理技术学位证书经理以这个学位与他的工作没有直接关系为由,拒绝了他的要求。但汤姆逊非常想攻读这个学位证书,因此,他又一次来到经理办公室阐述了攻读该学位将对他本人及他所在部门带来好处的理由。经理不相信汤姆逊学习所带来的好处能够补偿图他去脱产学习而损失的时闽。而汤姆逊认为,成为自己本职工作的行家里手,将会得到人们的认可。在这件事上,汤姆逊有如下三种选择:
1.放弃,至少今年放弃攻读学位证书的念头;
2.取得工会的支持,将他的情况反映到上级权力机构;
3.仔细考虑经理之所以拒绝的真实动机。
  经过权衡,他采取了第三种方案,回过头去寻找自己遭到拒绝的原因所在。原来,他的经理有两种担心:首先是,汤姆逊显得自以为是,有一次,他得到-些有关某件事情怎样做的信息,他就告诉他,如何时此进行管理;其次是,假如汤姆逊每周有一天时闻不上班,很难保证他的部门按时完成任务。弄清经理担心的事情之后,汤姆出建议,先让他学习一个学期,在这期间他愿意每星期加班一小时至如有必要一个星期加班工作三小时也没问题。这样一来,喷射器,经理已不再是问题了。当然,如果经理觉得这种担心已经成为问题时,他也可以直接指出来。这样,汤姆逊如愿达到自己的目的。
  谈判中需要注意突破各方表面立场上的冲突,努力探求对立立场背后的利益,努力寻找满足各方需要的解决办法。这种方法是行之有效的,因为每一种利益通常都有好几种满足的途径和方式,而且对立立场背后的利益往往并不是处于完全对立的状态,可能会存在某些共同性。
  有些时候,利益不同反而更利于使双方做出妥协。例如液压机企业的老板与顾客就是这种情况。总的来说,双方对价钱和液压机都比较关心,管道过滤器。至于其间的对立关系,则是液压机厂老板对价钱的关心比液压机多,而顾客正相反,他对液压机更加关心。所以,交易便很容易达成。总之,谈判双方存在共同的或互补的利益,要努力弥补差距的部分,促使双方达成圆满的协议。
خارج شده است

این صفحه در 0.06 ثانیه 26 نمایش داده شد.