انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اغلب مردم نميدانند در زندگي چه مي خواهند ، ولي بدتر از آن اين است كه بسياري ميدانند چه مي خواهند ولي هيچ كوشش و تلاشي براي بدست آوردن آن نمي كنند.
؛آنتوني رابينز؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه یکصد و سی و سوم  (دفعات بازدید: 1566 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

فصل هشتم
خطاب به همسران
            بجز چند مورد استثنائی کتاب ما تا اینجا فقط راجع به مردها صحبت کرده است اماآنچه که گفتیم به همان اندازه در مورد زنها نیز صدق می کند . به تازگی کوشش های ما در مورد مسائل مربوط به زنان مشروبخوار بیشتر شده است . کلیه شواهد اینگونه حکم می کندکه زنها هم وقتی توصیه ما را بکار می گیرند ، درست مانند مردان سلامتی خود را باز می یابند .
            در زندگی تمام مردان مشروبخوار ، دیگران نیز درگیری پیدا می کنند ، مانند همسری که از بیم نوبت بعدی عیاشی شوهر بر خود می لرزد و پدر و مادری که شاهد پر پر شدن جگر گوشه خود هستند .
            در میان ما ، همسران ، خویشان و دوستانی هستند که اکنون دیگر مشکلاتشان حل شده است و همینطور هستند آنهایی که هنوز عاقبت بخیر نشده اند . در اینجا ما از همسران الکلی های گمنام می خواهیم که روی سخن خود را متوجه همسران مشروبخوار کنند . آنچه که آنها می گویند تقریبا در مورد همگی کسانی که از طریق نسبی یا قلبا با یک الکلی مربوط هستند صدق می کند .
            بعنوان همسران الکلی های گمنام ، امیدواریم حس کنید که ما می توانیم شما را درک کنیم ، احتمالا تعداد کسانی که بتوانند این مطلب را درک کنند بسیار معدود است . ما در این فصل اشتباهاتی را که مرتکب شده ایم برایتان تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و مایلیم این احساس در شما بوجود آید که هیچ وعیت مشکل و بدبختی بزرگی وجود ندارد که غلبه بر آن امکان پذیر نباشد .
            بی شک ، ما از راه پر پیچ و خم و ناهمواری می آئیم و بر خوردهای زیادی با درد ، غرور ، عجز ، افسوس ، سوء تفاهم و ترس داشته ایم که چه مصاحبان نامطلوبی هستند . ما بی اختیار اول به سوی همدردی دقتآور و سپس به طرف نفرت و انزجار رانه شده ایم . بعی از ما به امید اینکه شاید روزی عزیزانمان دوباره به حال
.
.(133)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop154
Civilization around me
« پاسخ #1 : 20 آوریل 2016، 01:14:52 am »

her great confusion,hogan sito ufficiale, will take a lollipop, take an umbrella, but also holding a bag, holding the wrapper, which makes her half of the body has been moist". I can not help but secretly shouted: "that piece of paper just throw away, it's not three years of natural disasters, to collect one thousand pieces of paper to change the dog?" She suddenly in front of a trash, this is not...... She carefully placed the wrapping paper thrown in, so her cuffs were stained with rain, but she gave a satisfied smile, that one will comfortably with the rain candy into his mouth, smiling. I looked at the people around, but no one saw this touching scene,sca goyard pas cher, no one to stand, stay.
 individuals in a country is subject. What is the most important for a man? I think it should be the first to have the quality of civilization, only when each of us has the quality of civilization, so the country can improve the overall quality of.
 if you lose money, you are not a failure, because the value of life is not in the purse.
 suddenly my heart is not the taste, just like drinking a cup of coffee, but also ashamed heart. Although I just sat quietly, but my conscience is.
 is not only a manifestation of civilization, personal qualities, education, is also a manifestation of personal morality and social morality. It is the face of the city, is the face of the country. So we have 5000 years of history of civilization as "a state of ceremonies",tn pas cher, civilized etiquette is an important way to show our national culture and national spirit.
 today, I had to remember the girl smiling look, her brilliant but still in my heart, it is not every hour and moment shining in my heart. The woman.
 there are examples of civilization in me,hogan sito ufficiale, but that I can not forget is that the girl smile,louboutin soldes, like a passing angel, with her little magic wand, my heart light.
 is an ordinary afternoon, drizzle moistens everything. I have to learn,hogan outlet, is standing in the intersection waiting for the bus. Carefully looked at in a hurry to depart pedestrians, boring, weaving some funny stories for them, in order to pass the time.
 first if you lose today, you are not a failure, because tomorrow will come.
 if you have lost civilization, you are thorough failure, because you have lost the true meaning of life.
The HTML template civilization around me
The
 suddenly, a girl came into my sight, let me pay attention to her, not because she has a gorgeous Yizhuang, not because of her stunning looks,chaussure supra pas cher, just a smile on her face, pale. Huh? Oh, she is holding a lollipop. She shook two small plait, exhausted finally tore the wrapping paper lollipop. She doesn't eat lollipops immediately,hogan outlet online, taste the taste, but in looking around what. This move makes me more curious, she is looking for what? She seems to find what went toward.
Related Articles:

all is wel

The scenery that has never be

how to write about a water margin

Deep night, no stars, no moon. The ups and downs, lingering, cyclotron. The curve of the flight has not changed. The large French window is bright as the eye of the night, close to, indoor, Cymbidium incense. Grand chrysanthemum in the air, such as the curtain of the fire and rain, glow without a trace.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
    • def870
"bullet" "non 2"
« پاسخ #2 : 09 مه 2016، 12:59:32 pm »

in Beijing Wanda International Cinema, also jumped a masked mahjong brother. He was holding a cardboard, top write "please take me, fly me,hogan outlet online, feel free to write something and @ Ma Gang let the bullets fly, there are surprises, you know."
 "box office< p > yesterday reporter from Shanghai Alliance cinema related responsible person was informed that Shanghai is in Yunnan, Guizhou, Sichuan region first show "Sichuan dialect version" of the city. Due to technical reasons, in the day to complete the copy were shown to have a certain degree of difficulty, but the theaters quickly working towards the completion of the A, finally in last night 9:20 in Shanghai Yonghua cinema, a small hall showing a, almost full. Shanghai Yonghua Cinema Manager Li Lan told reporters, said: "we at 5 o'clock in the afternoon to determine row piece, the first time in online announced the news,hogan sito ufficiale, in just one hour, after hearing the news online booking of the audience, there are dozens." It is reported that today, including several Yonghua, Huanyi,hogan outlet, Kodak cinema will continue to show "Sichuan dialect version",nike tn requin soldes, various cinemas every row of five games around. Tomorrow, Christmas Eve will increase more screenings.
< p > in the Oriental Pearl Tower in Shanghai, Shenzhen Window of the world, Nanjing "presidential palace", Changsha love late Pavilion (clockwise) landmarks around the front of a photo of the "Ma Gang".
 "bullet" in another, film viewing boom has triggered a "brigand" heat. Recently, in the streets of Beijing, Shanghai, Nanjing and other cities, there are a group of wearing mask of mahjong "hemp bandit",scarpe hogan outlet, raised eyebrows.

< p > when it comes to "2" at the box office trends, non-stop to Shenzhen rally Feng Xiaogang's analysis: "the bullet" in "the laughing," Zhao Gu released ten days or so on, it's a week ago quite a number. "Not 2" in the first week of the release of the "bullet" momentum is still in, so "not 2" will not be like
;
< p > "let the bullets fly," Sichuan dialect version of "copy finally in Shanghai yesterday, but due to technical reasons,louboutin pas cher, only last night 9:20 in Xujiahui Huadian cinema arranged a Sichuan dialect version of the show,hogan outlet, under the zero publicity, online booking in the hearing audience there are dozens. Today, Kodak, art and many other theaters will be started at "Sichuan dialect edition", the cinema every day about 5.

< p >, on the other hand, the non 2 "yesterday's premiere performance at the box office is also impressive,hogan sito ufficiale, according to the incomplete statistics, the" 2 "zero field office more than 200 million yuan, second only to" let the bullets fly ", the Tangshan earthquake" zero field office. Li Lan told reporters: "the bullet" and "2" can be said is evenly divided, two films in the morning sessions attendance rate in six or seven, night is as high as 90%. On the working day, this situation is very rare."
 "bullet" "non 2"
"Sichuan dialect version of the bullet" around Shanghai "brigand" in the street
Related Articls:

Movi

She commenced a series of props innovation, emotional feeder and operatic scenes around, no is satisfied, but is more puzzling. Which is the most fun to the number of wheelchair. Western science fiction movies is not suitable for Chinese ancient rivers and lakes character, film should be emphasized in the world of martial arts atmosphere and tone, for hardware inventions. Why insist?
خارج شده است

haN1Bd4dOw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
    • efg122
black kanken backpack 227 grams
« پاسخ #3 : 23 اكتبر 2017، 09:38:09 am »

easy, Do not believe to see this group of pictures below! nut 30g (160 kcal) 1 is similar to lunch, smoked lean beef slices 112G (120 kcal), too busy. time control in the 20 to 30 minutes; second. carbohydrates account for the bulk of the protein. below we talk pandora jewelry disney sale clearance about: according to the causes of weight loss," in addition.
   carefully hidden fat, must be breast bottom, Note that when the body flexion, of harmful substances. The "stone" Johnson fjallraven kanken backpack sale must not let you down 43 years old height 1 meters 92244 jin The size of the big body is not just out of practice he also has a strict diet every day 7 meals a day intake of 5165 calories eat about 9 pounds of food gets up at about 4 every day first meal 10 ounces (284 grams) cod 2 fake bvlgari jewelry eggs 2 cup oatmeal second meal 8 ounces (227 grams) cod 12 ounces (340 grams) of potatoes 1 bowls of vegetables 8 ounce (227 grams) of chicken 2 bowls 1 bowls disney movie collection of vegetables Steamed Rice fourth meal 8 ounces (227 grams) cod 2 bowls of rice 1 bowls of vegetables fish oil 1 tablespoons fifth meal 8 ounces (227 grams) steak 12 ounces (340 grams) sweet potato spinach salad sixth meal 10 ounces (284 grams) cod 2 bowls of rice salad seventh meal 30 grams of casein 10 egg white omelet 1 cup vegetable juice 1 tablespoons of OMEGA -3 fish oil even the mother's day Johnson in the circle of friends but also to thank the mother's delicious but you know: not everyone wants to have a muscular body of them are suitable for large amount of food that johnson This is not a recently named Sean Evans who want to know the United States have Johnson appetite and baby einstein dvd bodyWhat's your favorite recipe: look at what Dwayne Johnson eats every day if you don't love doing aerobic exercise (whether jogging on a treadmill or riding a stationary bicycle) cartier fake jewelry for the different interests of the people. the male God Goddess sixth meals.

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467780#p467780

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1554&pid=170794&page=467&extra=page=1#pid170794

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=560985&p=627924#post627924

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1096&pid=170791&page=502&extra=page=1#pid170791

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=4801.msg36037#msg36037

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467772#p467772

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=561517&p=627923#post627923

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1557&pid=170788&page=27&extra=page=1#pid170788

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1305.msg36036#msg36036

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=562110&p=627921#post627921

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1841&pid=170785&page=47&extra=#pid170785

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1270.msg36035#msg36035

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467763#p467763

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1090&pid=170782&page=489&extra=#pid170782

http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=706268&pid=828533&page=1&extra=page=1#pid828533
خارج شده است

این صفحه در 0.067 ثانیه 26 نمایش داده شد.