انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هيچكــس ، هيچكـــسي نـــيست ، چـــرا كه در شمــا ، بودن هيـــچكسي ،بهتر از شما نيست.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: اعتياد به روابط عاطفي  (دفعات بازدید: 3171 بار)

رضا - اینترنت

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
اعتياد به روابط عاطفي
« : 27 اكتبر 2010، 09:24:35 am »

 اعتياد به روابط عاطفي، برخلاف نام ملايمش، مي تواند از جمله مخربترين و مضرترين اشکال اعتياد باشد.C.O.D.A(انجمن دوازده قدمی )

متاسفانه اکثر ارتباطهاي عشقي که فيلم ها و رمانهاي عشقي، به تصوير مي کشند، از نوع همين روابط مخرب هستند. همچنين در فرهنگ ايراني و فارسي، به دليل ذهنيت غالب و رايج درباره مختصات عشق در اشعار عاشقانه عرفا و شاعران ايران زمين، که در آن عاشق فدا و فنا در راه معشوق مي شود، همه زندگي اش مختل شده و وجودش جز در معشوق و محبوب معنايي نمي يابد، اعتياد به روابط عاطفي، تشخيص داده نمي شود و بلکه اسفبارتر از آن، چنين مشکلي جدي، ارزشمند تلقي شده و توسط خود فرد بيمار و اطرافيان، از آن تعبير به عشق شده، بدان ارزش و بهاي بسياري داده مي شود.

در اين نوشته سعي بر اين داريم که به طور خلاصه، ضمن شرح اين اعتياد، نشانه هاي فرد معتاد به روابط عاطفي را برشمريم.

با توجه به نياز طبيعي و فطري انسان به روابط اجتماعي و عاطفي، گاهي تشخيص موارد اعتياد به روابط احساسي و عاشقانه مشکل به نظر مي رسد. درحاليکه افراد معتاد به روابط عاشقانه ( relationship addiction or co-dependency)، درگير روابطي مي شوند که از نظر روانشناختي سالم نمي باشند و براي فرد شادي و رشد در بر نداشته و در نهايت موجب آزار و زيان وي مي گردند.

در حالت کلي، تقريبا در همه انواع اعتياد، فرد معتاد، عادت به فرار کردن از احساسات غم و غصه، خشم و تنهايي دارند. معتادين به روابط عاطفي نيز از اين قاعده مستثني نبوده و در واقع، آنها بر روابط عاطفي تمرکز مي کنند تا از پرداختن به مشکلات زندگي خودشان بگريزند. اين افراد، توجه بسيار زيادي به فعاليت هاي زوج عاطفي شان معطوف داشته و هرچه بيشتر اين تمرکز بيشتر مي شود، کنترل و تمرکز آنان بر زندگي خود، احساسات و نيازهايشان کمتر مي گردد. در واقع براي اين افراد، مرزهاي شخصي در تعريف مرز هويت و شخصيت خودشان و شريک عاطفي شان، مشخص نمي باشد.
 
معمولا افرادي که در کودکي، از مهرباني و مهر کافي بهره مند نبوده اند، در دام اعتياد به روابط عاطفي گرفتار مي آيند. متخصصين بر اين باورند که خود کم بيني و خود کم ارزش گزاري موجود در افرادي که در کودکي مهر و محبت کافي دريافت نکرده اند، آنها را در بزرگي به وابستگي شديد و اعتياد عاطفي سوق خواهد داد. بسياري از اين افراد، در کودکي تنها گذاشته شده يا رها شده اند و به همين دليل، با هرچه که دارند و تمام نيروي ممکن، به روابط عاطفي خود "مي چسبند" تا از ترک شدن دوباره جلوگيري نمايند. اين افراد گاهي، در روابط عاطفي بسيار مخرب درگير مي شوند، ليکن به جهت ترس از ترک شدن و تنها شدن، از تمام کردن رابطه مضر، دوري مي گزينند. در واقع مسکن اين افراد به جاي الکل، مواد مخدر يا داروها، ارتباط عاطفي با فردي ديگر است.
 
ليست زير، مواردي از نشانه هاي افراد معتاد به روابط عاطفي را خلاصه مي کند:
 

- اين افراد تنها در صورت اينکه توسط افراد ديگر دوست داشته شوند و تاييد شوند، احساس خوبي نسبت به خودشان دارند.
- تمرکز، توجه، توانايي حل مشکلات در اين افراد، معطوف به برطرف کردن درد و رنج و مشکلات طرف مقابل مي شود، به جاي اينکه به حل مشکلات خود بپردازند.
- اين افراد معمولا سعي بر "کنترل" طرف مقابل مي نمايند.
- آنها تفريحات و سرگمي هاي خود را فداي تفريحات و سرگرمي هاي ديگران مي کنند.
- افراد معتاد به روابط عاطفي، معمولا احساس افراد ديگر را بسيار بهتر از احساس خود درک کرده و با آن ارتباط برقرار مي کنند. به عبارتي آنها از تشخيص احساس و نياز خود ناتوان مي مانند.
- آرزوهاي آينده براي اين افراد، معمولا آرزوهاي شخصي خودشان نيست و وابسته به آرزو و هدف ديگران است.
- اين افراد معمولا در بيان عقايد و آرزوها و تمايلاتشان، صادق نيستند. در واقع ترس از طرد شدن يا خشم طرف مقابل، مانع از اين مي شود که آنها احساساتشان را دريابند و اظهار دارند.
- کيفيت زندگي اين افراد، بستگي تام با کيفيت زندگي شريک عاطفي شان دارد.
- با تمام شدن يک ارتباط عاطفي، بلافاصله به رابطه عاطفي ديگري وارد مي شوند.
- اين افراد گاهي در ارتباطي ناخوشايند و آزاردهنده، براي مدت طولاني مي مانند و ارتباط را ادامه مي دهند.
- معمولا تعريف اهداف و آرزوهايشان را بسيار سخت مي يابند.
- چنانچه زماني را دور از شريک عاطفي شان سپري سازند، دچار احساس گناه مي شوند.
- بدون شريک عاطفي شان، بودن در اجتماع و دوست يابي و صحبت در مهماني ها و ... برايشان سخت مي گردد.
- اين افراد در دوران رشد، معمولا احساس تنها بودن و دور بودن از پدر و مادر و خانواده داشته اند.
- آنها قرابت و نزديکي عاطفي  (intimacy)را با شدت در رابطه عاطفي(intensity)  اشتباه مي گيرند.
- از اعتماد کردن به ديگران در روابط عاطفي هراس دارند.
- دچار درد و خشم پنهاني هستند که معمولا ريشه در نديدن محبت کافي در کودکي دارد.
- رابطه عاطفي، جذابيت ظاهري، بستگي عاطفي و رابطه جنسي را از نيازهاي اوليه انسان (مانند غذا و آب) مي بينند.
- بدون رابطه عاطفي، احساس بي ارزشي مي کنند.
- احساس مي کنند، تنها يک رابطه عاطفي است که مي تواند آنها را کامل نمايد.
- نياز شديدي به کنترل شرايط و ديگران حس مي کنند.
- گاهي دچار انواع ديگر وسواس و اعتيادها نيز مي باشند.
- در هنگام بروز مشکلات، نياز بسيار شديدي به روابط عاطفي (يا جنسي) حس مي کنند. و از اين ابزارها براي تسکين آلام عاطفي خود بهره مي جويند.
- آنها ناتوان از ايجاد تمايز بين جذابيت ظاهري و عشق هستند. و به همين دليل اغلب درگير عاشقي با نگاه اول مي گردند.
- گاهي دچار زندگي دوگانه مي شوند.
- از پذيرفتن حضور مشکلات، سرباز مي زنند.
- آنچه را مي خواهند، به "نياز" تعبير مي کنند.
- تمايل براي امتيازگذاري براي کارهايي که براي شريک عاطفي کرده اند، نشان داده و ناتوان از دادن بدون انتطار هستند.
- در روابط عاطفي، سعي مي کنند همرنگ شريک عاطفي خود شده و زندگي و علايق خود را هماهنگ با وي نمايند.
- معمولا ترس زيادي از رشد شريک عاطفي خود نشان مي دهند و آن را تهديدي براي رابطه شان مي بينند.
تعداد زيادي از معتادين به روابط عاطفي، در آن واحد با چند نفر رابطه عاطفي برقرار مي کنند تا از ريسک تنها گذاشته شدن بپرهيزند. در بيشتر مواقع، اين افراد، قبل از آنکه زمان کافي براي شناخت طرف مقابل صرف کنند، بستگي شديد عاطفي (و حتي جنسي) به وي پيدا مي کنند. اين افراد معمولا در عين تلاش همه جانبه شان براي داشتن رابطه عاطفي، معمولا تنها بوده و حتي به دليل زياده روي در تمرکز به شريک عاطفي، دچار مشکلاتي قابل توجه از نظر شغلي، خانوادگي و دوستان مي گردند. همچنين از منظر اجتماعي، بسياري از جرمهاي احساسي (crimes of passion) مانند خودکشي، قتل، تجاوز و ...، ريشه در اين اعتياد دارند.
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

رضا - اینترنت

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

bdfg89exc

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 202
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • mno779
PA medical world _1194
« پاسخ #2 : 06 آوریل 2016، 05:39:31 pm »

I think if you save the innocent people of the continent at that time, your faith will not be lost!" You "!" Andrea once again said Duan Yun have nothing to say! Duan Yun went on to say: "also, my great and noble goddess of life, do you think the present people or the appearance of thousands of years ago? I think, if I let you Protoss to enter the human world and the people in the world can directly to you these so-called gods to bomb to kill! Tell you, you the time has passed. God, is no longer possible to stand on the head of the human!" "That's enough! Damn man, you dare to defy the mighty god. Today, I'm going to kill you!" Angrily the goddess of life stand up, and the three gods also stood up. Only the goddess of wisdom, still there was sitting calmly, dignified sitting. Duan Yun relaxed sitting there, and I also xiegucheng Corrientes directly to the four Eastern advanced blind gods! "Asura brother, you here have what to drink? For so long, I'm a little thirsty! You don't know what the host hospitality, even directly let us cold-shouldered? You will have to put some fruit tea what ah!" Tumors with a chuckle of Asura said he felt when things to discuss, the table is to put some tea to hospitality! "Fruit tea?" Some direct Asura mongolia! Still thirsty? You know, as long as the God of war into the ranks, eat and drink shit pee do not need basically. More than thirteen of the practitioners, has been able to maintain their own all life activities by virtue of the body's energy! Eat and drink water,scarpe hogan outlet, it is only in order to absorb energy,hogan outlet online, and practicing to that point,golden goose mid star, the energy contained in the rice is too small. Duan Yun: "Oh, I see light suddenly to see me this! Hey,nike air max pas cher, I am a man,converse femme pas cher, after all, ah! All right, let's go on! By the right,air max 95 soldes, what did we just mentioned? Hey, look how life ran so angry? Asura brother, how is this going?" "The cloud, do you really want me as an enemy of Oriental Protoss? I do not believe that the dream of Victoria has no me half a believer! You have to consider and also the consequences of my Eastern war. At that time, as long as the next pass to Oracle, with my name, the mainland will point to you immediately! Then, I see how you deal with it!" Andrea's face was a threat! Take a deep breath,air max pas cher, the cloud calmly asked: "well, what do you want me to do?" See Duan Yun this expression,chaussure tn pas cher, Leah Ande thought that he finally held the key to Duan Yun, his face is not from the show some proud look. "I want you as my name in the world of the Orient, for my Eastern Protoss development believers! As a condition, I can recommend you to the divine majesty as emperor of the seventh king!" The expression of the face of life goddess seems to be able to describe with dignity. When the goddess of life said this time, the goddess of wisdom that face worry ah, and that Asura face excited ah! Well, you impudent SB woman, Duan Yun people immortal!Related Articles:
 
 
   http://www.tongpig.com/default.asp?page=2&mnuidx=20&keyword=&field=&gno=39
 
   http://ezyrecon.com/files/
 
   http://site.shopdrops.com/temporarysite/
 
 
  However, Canadian scientists have got the answer, the answer to this question from the discovery of a rare small carnivorous dinosaur nest began. The nest in 7 thousand and 700 years ago, when the sea level rises, the mother dinosaur to abandon nest inside the dinosaur eggs, and to their escape.
خارج شده است

hfgh4q5rrr

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 216
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • tuv752
Summer camp classic lines
« پاسخ #3 : 18 مه 2016، 04:20:42 am »

did not know,goyard pas cher, in the past some of the bad.
 to the military academy, discipline, I want to study hard, /> 
 
 I would like to visit and learn from the army,
 military summer camp - I Allegro academy campers
 military academy hosted the summer camp, I also quickly reported the name,
Summer camp classic lines
Let's learn
 from the bustling city of Linzhou, I went to the mountains long ambition.
 follow the instructor to drill, the force of life experience,louboutin pas cher,
< p > in the Jiaan is little emperors, never doing any what thing. < br />http://.
 usually light to the ostentation and to what are called parents buy.,hogan outlet online,
 skills training well and good, good to offer the power for the four!
 concept of collective solidarity is greatly increased,louboutin pas cher, I remember,
 talk about the harvest, talk about the experience, in January the hard work was not in vain,scarpe hogan outlet,
 politics, School of law,
 physically strong and strong,hogan sito ufficiale, parents see the heart flowers.
 by car west channeling, soon came to the stone rocks.
 playing bamboo, rang incessantly, I was the military camp,
 have this experience, I want to study hard,
 summer vacation to the end of the school, I was introduced to the students,
 do not have the parents to take care of, daily life on their own,
 don't look for only a few months to children, I want something really long son,hogan scarpe,
 soldier, school officials, play a variety of new roles,tn requin pas cher,
 today I took the military school,
Related Articles:
 
 
   Express th
 
   Motto of g
 
   Premarital
 
 
   Eyes against the street lights dim, there is full of confusion on the future road. Just like this dark night in how the bright lights are not separated from the fog around. Is forward or indulge in the moment, she did not dare not to decide. There is a breeze, but inadvertently the girl's eyes on the Pearl to the ground, out of the gorgeous flowers.
خارج شده است

cnyeh119a

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 248
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • vwx572
Harbin police killed a case culprit Pipanwuqi
« پاسخ #4 : 11 ژوئن 2016، 08:31:55 am »

Harbin police killed a case culprit Pipanwuqi
Affected by the < p > Xinhuanet Harbin, June 12 (reporter Liang Shubin Cao Jiyang) widespread concern in the community Qi Xin, Liu Linan, Janssen intentional injury case, after Harbin City Intermediate People's Court of first instance trial in public. On the 12th sentencing.
 Harbin 6 police officers killed the youth video cited users differences
 Harbin 6 police involved in hit 1 deaths caused by
 police beat case request of the deceased refused to publish the full video "
 Harbin City Intermediate People's court held that the defendant Qi Xin, Liu Linan, Yang Sen intentional injury to other bodies of the behavior of the crime of intentional injury. The new Qi, Liu Linan injury death Lin Songling, are in principal, vile crime, particularly serious consequences. In view of the Qi Xin,hogan outlet, Liu Linan is at Janssen first beat others and caused two injuries, neat new I was Janssen, Lin Songling beaten and injured, the implementation of hurt Lin Songling the behavior, should,golden goose, where appropriate, a lighter punishment. Liu Linan after the incident to the judicial organs surrendered, truthfully confessed crimes,hogan sito ufficiale, constitute a surrender. Yang Sen first beat Qi Xin, who has an important responsibility for the occurrence of this case. Accordingly, for the crime of intentional injury,scarpe hogan outlet, sentenced to Qi new life imprisonment and deprived of political rights for life and sentenced Liu Linan 12 year imprisonment and deprived of political rights for two years; two common compensation victim Lin Songling family economic loss of RMB $334534. The crime of intentional injury in accordance with the law and sentenced to three years in prison Li Xinyu, compensation for the victims of Yang Sen,goyard soldes, Wang Jingang's economic losses of 37245.11 yuan.
< p > Harbin City Intermediate People's court found, October 11, 2008, 22 am, defendant Qi Xin (before arrest of Harbin Railway Public Security Bureau of the Ministry of Public Security Police Brigade vice captain), Liu Linan (before arrest of Harbin Railway Bureau of public security information command center police), the victim (Harbin Municipal Public Security Bureau narcotics police detachment),zapatillas new balance baratas, Li Xinyu, Wang Jingang (Harbin Municipal Public Security Bureau Xiangfang Branch police) et al and the defendant Yang Sen (and the victim Lin Songling Department of university students), victim Lin Songling et al in Nangang District of Harbin City West straight street candy bar in front of and Janssen think Li Xinyu driving speed too fast, expressed dissatisfaction with the two sides altercation. Conflict, Janssen begin the second minor injuries caused by beatings Li Xinyu, Wang Jingang,ray ban outlet, and Lin Songling beating Qi Xin, causing new minor injuries. Lin Songling fled, the new Qi, Liu Linan chase, and fell to the ground in the Lin Songling cuff and kick, caused the death of Lin Songling.
[I want to comment on]
 appears turning
 Heilongjiang,veste barbour pas cher, said the police hit the case of the deceased is not true background deep
 event occurred
 the two sides from the mouth to the bar fight not to fight in outdoor
 police suspected of killing people continued: 6 police identity announced
 the deceased has several times the initiative to attack each other once said uncle named
Related Articles:
 
 
   The Ningbo men's illegal abso
 
   Old Summer
 
   Beijing an
 
 
   Zhang Guangning said, did not mention the index is too high, it is considered through the Asian Games to promote green growth, in order to change the mode of economic development, optimize the layout of the industrial structure. Slow down the pursuit of pure economic indicators in blue, and lay the foundation for the long-term development of Guangzhou.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.072 ثانیه 25 نمایش داده شد.