انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

فقط تعداد انگشت شماري از نوابغ وجود دارند كه كارهاي زيبايي خلق ميكنند و الباقي انسانهاي معمولي هستند.
چون آن انـــسانهاي مـــعمولي مي توانند پس حتـــما تـــو نيز مي تواني…
فقط به اين شرط كه آن را خــــواسته باشي و راه آنــــرا پـــيدا كني .
‹‹وودي آلن››

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه نود و هفتم  (دفعات بازدید: 2915 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

زندگی گذشته خود را مرور کردیم . هیچ معیاری را جز صداقت و دقت بکار نگرفتیم ، پس از تمام ، آنرا با دقت تجزیه و تحلیل کردیم . اولین چیزی که به نظر می رسید ، این بود که این دنیا و مردمانش اکثرا در اشتباه محض بودند ! این نتیجه گیری که دیگران مقصر بودند مرزی بود که بیشتر ما در پشت آن متوقف شده بودیم . داستان اینگونه بود که دیگران همچنان به ما بد می کردند و ما دلگیر و زخم خورده باقی میماندیم و اگر از کاری پشیمان بودیم ، از خود دلگیر می شدیم . اما هر چه بیشتر برای تغییر اواع به میل خود ، جنگیدیم اوضاع بدتر شد . درست مانند صحنه جنگ که فقط در ظاهر بنظر می رسد فاتح برنده است ، پیروزی ما نیز عمر بسیار کوتاهی داشت.
          واضح است که اگر نفرت و دلگیری عمیقانه در زندگی ما رخنه کرده باشد ، سر انجامی جز بدبختی و پوچی نخواهد داشت و دقیقا به همان اندازه که به آنها اجازه عر اندام دهیم ، وقتی را که می تواند مفید باشد را بر با داده ایم . برای یک الکلی که آرزویش رشد و نمو معنوی و حفظ بیداری روحانی است ، نفرت ، بینهایت خطرناک و حتی بنظر ما کشنده است . وقتی ما اینگونه احساسات را در خود می پروریم دریچه نور خورشید روحانی را بروی خود می بندیم و آن وقت است که جنون الکل عود می کند و دوباره مشروب می خوریم . برای ما الکلی ها مشروب خوردن برابر با مرگ است .
          اگر تمایل به زنده ماندن داشتیم ، می بایستی از اسارت خشم آزاد می شدیم .کج خلقی ، افکار مغشوش و دیوانه وارد، ممکن است برای مردم عادی و تجمل و لذت مشکوکی باشد ، اما برای الکلی ها ، سمی کشنده است .
          ما به فهرست خود مراجعه کردیم . زیرا کلید آینده ما در آن بود . آماده بودیم که از زوایایی کاملا متفاوت ، آنرا تجزیه و تحلیل کنیم . به مرور متوجه شدیم که این دنیا و مردمانش ، تا چه حد بر ما تسلط دارند و اشتباهات آنها ، چه واقعی و چه خیالی ، در آن شرایط حقیقتا از قدرت مرگ آفرینی برخوردار بودند . چطور می توانستیم از آن جان سالم بدر ببریم ؟ متوجه شدیم که می بایست کینه ورزیها را مهار کنیم . اما چطور ؟ ما نمی توانستیم آرزو کنیم که ناپدید ، کما اینکه با الکل هم نتوانستیم .
.
.(97)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

cdg3bmz6e

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 218
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop062
Five little elves
« پاسخ #1 : 18 آوریل 2016، 12:14:03 pm »

a long time ago, in a dense forest, there lived five little elves. Demon tree "green" the older, the most prestige; Flower Fairy "Lulu" was always neatly dressed, beautiful; stone spirit "Hale" is an old urchin all day long with a toy to play; soil spirit "a very good appetite",hogan outlet online, so he has a little fat; water wizard "tick tock" is a travel expert, traveling all over the river north and south. Because of the different character,tn requin pas cher, the five elves seldom contact. One day,stylo plume mont blanc solde, the forest to a casual visitor -- bad magic only,hogan outlet online, he did a lot of bad boundless supernatural power. He's ticking tura residents moved to the country will provoke a fight with magic, and tura ticking, the last two lost injured. Just see this bad magic laugh. No winner in the Tuul and ticking to find green reason, green to give them told bad magic Acai to the sinister intentions stir up their battle. Tura and ticking to rebukes extremely, shake hands. When Lu Lulu and hale also Huanghuangzhangzhang to run over and said: "we have a bad magic toys and clothes away." Green said: "it seems that we must work together to defeat the devil just bad together." Then the five fairy wand out,hogan outlet online, together they waved his magic wand and the bad magic just beat.
,hogan outlet online;
Five little elves
;

&nbsp,scarpe hogan outlet;       grade five: Li Tingting &lt,hogan outlet online;
Related Articls:

Jing River Park Tour

Pleasant g

Impression, long long _0

They often say bad things about the United States, often think of some dirty means to trap her. I and the feelings of the · are all of them are destroyed by these people. We quarrel is caused by their mischief. The situation of that day is deeply impressed on my heart.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 258
    • abc094

Rodgers blocked the reasons for the exposure of the gods of the gods: intentional Oolong still do not know repentance Balotelli Rodgers

Fox cancel 5 drama double labeled target lie no edge screen

show dog s

Twenty-sixth minutes, Real Madrid houchangchangzhuan, C Luo pole into the area by Adrian with the ball down a man. Thirty-first minutes, C Luo area on the left side of the pass, the ball hit the other players in the arm, but the referee did not say. Thirty-fifth minutes, Real Madrid players pass three consecutive break in Bettis at the left, Campbell shot Dapian volley hook up. After 2 minutes, Bettis right pass, Castro Leavalane header high.
خارج شده است

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
    • qrs086
Alipay shares change event triggered social concer
« پاسخ #3 : 06 ژوئن 2016، 05:59:51 am »

however, the Alibaba board of directors of the group not only recognized all the previous move,hogan sito ufficiale, also reached a win-win solution three are recognized based on ensuring the safe and steady development of alipay.
, Alipay Holdings Alibaba group promises to be a one-time cash return in the market. The return of the amount of Alipay in the total market value of listing 37.5% (IPO basis),scarpe hogan outlet, return the amount will not be less than $2 billion and not more than $6 billion.
 since May 2011 Alipay equity change event will become one of the landmark cases Chinese business history. The event brings about the whole society's attention to the spirit of contract and the parties to the contract spirit of the interpretation of the contract will also become a model of business cases,nike tn requin soldes.
In addition
 Yahoo Corp CEO Carol &middot; Bartz said for the Yahoo Corp, YAHOO's shareholders and the agreement of all participants, this is a very ideal result,goyard pas cher, final agreement will maintain the value of Taobao, and let the parties share the profits of Alipay group, while ensuring that the Alibaba can get cash value in Alipay listed. Alibaba and its management group has remarkable achievements in the aspects of the corporate management and value creation, we expect to continue to participate in and share Alibaba group and Alipay future continued success.
Alipay shares change event triggered social concern of the spirit of the contract
 when the enterprise operators face lives, what kind of behavior is the greatest respect the spirit of the contract? Has the discussion of the outside world considered the zero and the difficult position of the enterprise in the process of operation?
 Ma gave the answer is that someone has to continue to push forward. And the perfect end of this event, also confirmed that one of the most basic logic: only the survival,air max homme pas cher, health and sustainable development of enterprises, in order to shareholders with >
 more important is that the three parties to reach a final agreement also allows the so-called breach of contract spirit of all kinds of talk to come to an end, and the actual case shows the real meaning of the spirit of the maintenance of contract and complex connotation.
 at the end of 5 after the event occurs, the public opinion was one-sided to question. Some people say that, in disregard of the board of directors of governance under the framework of the decision, will undoubtedly bear the risk of breach of contract. Even if the management of the Alibaba repeatedly come up with evidence,hogan outlet, it is still unable to quell all kinds of talk.
7 28 evening, Alibaba group,stylo mont blanc pas cher, YAHOO and Softbank three parties signed an agreement that. According to the three party agreement,goyard pas cher, Alipay will continue to provide excellent service to the Alibaba group and Related Companies. Alibaba will license Alipay group company and its subsidiaries are intellectual property rights, provide the relevant software and technology services. Alipay will pay intellectual property licensing fees and software technology services fees to the Alibaba group. The cost for Alipay and its subsidiaries pretax profit 49.9%, reflects the contribution of intellectual property and software technology. When Alipay or its holding company listed or other liquidity matters, will no longer need to pay these costs.
Related Articls:

Has absorb

Micro-blog will not be because of evidence

Tudou.com

One year later, Dangdang once again pushed its own clothing brand, Li Guoqing today given the reason is that Western clothing sales reached 6 billion, they can do its own brand. Dangdang has not reached the size of the sales this year, but in the preparation for next year. That, in the next year Dangdang clothing sales volume will reach 6 billion.
خارج شده است

این صفحه در 0.087 ثانیه 26 نمایش داده شد.