انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ما هرگز به خاطر اتـــكا به آفـــــريدگارمان از كسي عذر نمي خواهيم.
ما توانائي آن را يافته ايم تا به آنها كه مي گويند : روحانيت از آن ضعفاست لبخند بزنيم.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: روش های جلوگیری از خود ارضایی  (دفعات بازدید: 6167 بار)

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728
روش های جلوگیری از خود ارضایی
« : 14 اكتبر 2010، 08:43:21 pm »

همین الان اتفاقآ به سایتhttp://forum.behboodi.orgبرخوردم.دیدم مطالبش به درد این بخش میخوره.

چگونه با خیالات سکسی خود مبارزه کنیم ؟

درمان و ترک خیال پردازی های سکسی

اگر از کسانی هستید که مدتی طولانی است درگیر افکار جنسی و خیال پردازی های سکسی هستید ، شما هرگز در ابتدای کار نمی توانید ، خود را از این خیال پردازی ها بازدارید، مگر آن که جایگزین مناسبی را برای آن در نظر بگیرید . باید افکار و خیالات جنسی و داستان هایی سکسی را که در ذهن خود می پرورید را با فکر دیگری جایگزین کنید . این جایگزین هر چه هست ، باید آن قدر برایتان جذاب باشد که تمام فکر و ذهن شما را مشغول کند . بدیهی است که تشخیص آن با خودتان است . ممکن است خواندن کتاب یا رمان برای شما جذاب باشد. در این مثال شما رمان مورد نظر را انتخاب کرده (مثلا رمان سارا کورو برای خانم ها)، و هر روز چند دقیقه صبح و شب (بعد و قبل از خواب) و همچنین در طول روز در اوقات بیکاری به مطالعه آن می پردازید. بدین ترتیب ذهن شما به جای سیر در خیالات سکسی ، در شخصیت ها ، اتفاقات و موضوع داستان یا کتابی که آن را مطالعه کرده اید ، درگیر خواهد شد.
یک نکته مهم : دقت کنید جایگزینی را که انتخاب می کنید تحریک کننده نباشد و شما را دوباره به وضع سابق برنگرداند. در این باره من تعدادی از کتاب ها و رمان های سالم را برای شما در همین سایت معرفی می کنم.
موضوع دیگری که شما را از خیالات سکسی و حتی خود ارضایی باز می دارد یاد مرگ و قیامت است . به طور کلی یکی از مشکلات اساسی که موجب گناه و رفتارهای نادرستی همچون خودارضایی می شود ، ذهن آلوده و آکنده از خواطر است . یاد مرگ به پاک شدن ذهن و نفی خواطر کمک می کند . با نفی خواطر قلب به تسخیر خود انسان در می آید و ضمیر آلوده پاک می گردد .
به توصیه عارفان و اساتید اخلاق ، یاد مرگ برای ریشه کن کردن و اصلاح بسیاری از صفات زشت در انسان به عنوان یک داروی اعجازگر عمل می کند. در روایتی از پیامبر اسلام درباره یاد مرگ آمده است که اگر کسی روزانه بیست بار به یاد مرگ باشد با شهیدان جنگ بدر در یک درجه قرار می گیرد.
چگونه به مرگ فکر کنیم ؟
الف - فکر کنیم که مرگ هر لحظه ممکن است ما را در خود بگیرد. دوستی برایم sms فرستاده بود . در ابتدا با هنرمندی تصویر یک ساعت را درج کرده بود و بعد نوشته بود برای دیدن تو لحظه ها را می شمارم و در پایان نوشته بود : قربانت عزرائیل . حقیقتا همین طور است . اگر بدانیم که هزاران نفر هر لحظه به طور ناگهانی با سکته و ... از دنیا می روند ، طور دیگری عمل خواهیم کرد. تا می خواهید مشغول خود ارضایی شوید به خودتان بگویید اگر خداوند در همین لحظه جان مرا بگیرد ، چه؟ اگر در همین لحظه سقف خانه روی من بریزد ، بمیرم و مردم جسد مرا در حالی که برهنه ام و دستم روی آلتم است ، کشف کنند ، چه آبرویی برایم خواهد ماند ؟ یکی از رفقا در جریان زلزله بم برای بیرون آوردن اجساد رفته بود. ماجراهایی تعریف می کرد که سر آدم سوت می کشید. در جایی عده ای زن و مرد در حال ... آوار بر سرشان فرود آمده بود! مگر آنها ، حتی چند ثانیه قبل از مرگشان می دانستند که به زودی خواهند مرد؟ باور کنید بسیاری از آنها که الان مرده اند فکر می کردند سال ها بعد از این زنده می مانند و نقشه ها برای خود و زندگیشان کشیده بودند. اما حضرت عزرائیل با کسی شوخی ندارد . مرگ هم خبر نمی کند. اگر مرگ ناگهانی امکان دارد ، پس چرا ما باید از این بابت خاطر جمع باشیم ؟! حواسمان را جمع کنیم و به این مساله زیاد فکر کنیم.
ب- به سختی مرگ فکر کنیم . شاید شنیده باشید که مرگ افراد صالح به راحتی بوییدن یک گل است و امثال آن. ولی صالح داریم تا صالح . می دانید در روایات در کیفیت مرگ چه توصیف هایی شده و جان کندن به چه تشبیه شده است ؟ آمده مرگ برخی از افراد مانند این است که میله سرخ شده در آتش را در میان پشمی نمناک قرار دهند و سپس آن را به سختی از میان آن بیرون بکشند. تصورش را بکنید . اصلا همه چیزتان غلاف می شود. با فکر کردن به نحوه مرگ هر چه خیال است از ذهن انسان می پرد ، چه رسد به س..ک..س و این حرف ها. در باره جان کندن برخی دیگر گفته اند مانند این است که شاخه پرخاری را به درون آدمی فرو کنند به طوری که هر خاری به رگی فرو رود . مساله به همین ختم نمی شود . بلکه بعد از فرو رفتن خارها شخص نیرومندی با شدت هر چه بیشتر این شاخه را بیرون بکشد به طوری که رگ و ریشه انسان با خار ها بیرون بیایید.
دوست عزیز در همان لحظه ای که می خواهی به خود ارضایی یا گناهی دیگر در خلوت مشغول شوی اگر احتمال دهی الان ممکن است یکی از ماموران پلیس 110 بیایید داخل و به تو 5 ضربه شلاق بزند، با سرعت هر چه بیشتر فرار را بر قرار ترجیح می دهی . صبر کن هنوز نیامده فقط احتمال دادی. اما فکر کن اگر فرشته مرگ سر برسد چه ؟ عزرائیل که از در و دیوار تو نمی آید تا با سر وصدا باشد یا آژیر که نمی کشد. همان جا در حمام ، اتاق یا ... کنارت نشسته است و با تاسف برایت سر تکان می دهد و تا اراده کند ، جانت رفته.
دوست خوبم ، لازم نیست بگویم . خودت می دانی هر عضوی که روح ندارد ، درد هم ندارد. اگر کسی به شما بگوید سر موی من درد می کند، به او می خندی. چون تنها اجزایی که روح دارند ، درد هم دارند و شما دردش را احساس می کنی. اگر پوست شما زخم شود یا بسوزد بسته به شدت آسیب ، درد کم و زیاد می شود. اگر عضو مهمتری آسیب ببیند مثل قلب ، کلیه یا ... به تناسب درد هم بیشتر و فراگیرتر خواهد شد. حالا فرض کن تمام رگ ها و اعضای بدن تو تحت شکنجه قرار بگیرد! ببین عجب دردی در وجودت خواهد پیچید. حالا از اعضای بدنت بگذر . فکر کن اگر شکنجه مستقیما به خود روح وارد شود ، بدون هیچ واسطه ای. کاری به جسم قلب و کلیه و ... نداشته باش. اگر روح قلب و دست وپا و رگ ها و ...از فرق سر تا آخرین جزء پا شکنجه شود، ببین آن وقت چه می شود. سلمان فارسی کرامتی کرد و مرده ای را زنده کرد. طرف هم آدم خوبی بود. ازش پرسید بگو ببینم ، چجوری مردی؟ گفت: باور کن اگر بدن مرا با قیچی می بریدند ، یا به اعضا و استخوان هایم اره می کشیدند، راحت تر بودم . با این که از اهل خیر و سعادت بودم ، اما یک مرتبه دیدم یک شخص تنومندی با نگاهی تند در میان آسمان و زمین ظاهر شد. تا به چشم و زبان و گوش من اشاره کرد ، کور و لال و کر شدم. بعد این فرشته مرگ به من گفت : مژده باد که تو از نیکوکاران هستی. سپس به من نزدیک شد و شروع کرد به گرفتن روح من. روح مرا از هر عضوی که می گرفت به اندازه کسی که از آسمان بیفتد در رنج بودم . همین طور قبض روح کرد تا رسید به سینه ام. یک مرتبه روح را از پیکرم بیرون کشید. آن قدر سخت بود که اگر برای کوه ها اتفاق می افتاد ، آب می شدند. بعد هم روح مرا از بدنم خارج کرد.
دوست خوبم ، این روایت ها خیال بافی نیست . واقعیتی است روشن که از ائمه و اولیای خدا نقل شده . خوب در جوانب آن ها فکر کن. خودت را بسنج . موضوع به این سادگی ها هم نیست. وقتی کسی که نیکوکار و اهل ایمان و سعادتمند بوده این طور از قبض روح بگوید ، پس دیگر من و تو باید شبانه روز زار بزنیم. توصیه می کنم گاهی برو و کتاب هایی که در این باره نوشته شده را بخوان . می گردم اگر کتاب خوبی در همین موضوع پیدا کردم اینجا معرفی می کنم.
ج- همچنین وقتی که هوس خود ارضایی به سرت می زند می توانی به این فکر کنی که بعد از مرگ بر سر این بدن زیبایت چه بلایی خواهد آمد . کرم ها به جانت می افتند و حتی به اندام جنسی تو هم رحم نخواهند کرد. حالا که تصمیم گرفته ای خود ارضایی را ترک کنی ، إن شاء الله دیگر هرگز تصاویر سکسی را نمی بینی اما اگر به طور اتفاقی دیدی ، به این فکر کن که ممکن است صاحب همین تصویر که معلوم نیست برای چند سال پیش است الان در زیر خاک پوسیده باشد. ممکن است الان در عذاب خداوند باشد. تو چطور می توانی از دیدن صحنه ای که موجب عذاب کسی است لذت ببری . نه تنها لذت نخواهی برد بلکه به حالش گریه خواهی کرد.
د- گاهی به قبرستان برو و از نزدیک ببین کدام یک واقعی تر است ؟ افکار سکسی تو یا این ها که پیکر بی جانشان در زیر این سنگ ها و خاک ها آرمیده است. مطمئن باش برخی از آنها حتی بهتر و بیشتر از آنچه تو تصور کنی به س..ک..س و مسائل آن می اندیشیده اند. اما الان چه ؟ کجا هستند و خیالاتشان چه نفعی برایشان داشته است. از خیال بگذر و به واقعیت بپیوند.
خلاصه دوست خوبم اگر واقعا می خواهی از این مشکل نجات پیدا کنی ، سعی کن خیال پردازی های سکسی خود را از بین ببری و جایگزین خوبی برای آن داشته باشی. به مرگ و حوادث اطراف آن اندیشیدن هم تو را می سازد و کمکت می کند تا بهتر آن را ترک کنی. برایت دعا می کنم و آرزوی توفیق ترک گناه دارم.

مطلب مشابه:

http://smhtt.parsiblog.com/-340816.htm

روش حمام رفتن برای کسانی که به خودارضایی دچارند

روش حمام رفتن : آمادگی قبل از استحمام : قبل از این که به حمام بروید ، وسایل لازم را فراهم کنید . شورتی نسبتا بلند و پاچه دار که محرک نیز نباشد ، تهیه کنید . قبل از شروع حمام و بعد از در آوردن لباس ها همیشه این شورت را بپوشید . هرگز داخل حمام کاملا برهنه نباشید و اندام جنسی شما نمایان نباشد. زمان استحمام : سریع حمام کنید . حمامتان طول نکشد . برای این منظور می توانید زمان گرفته و تلاش کنید تا رکورد کمترین حضور خود در حمام را به دست آورید . حمام جای نشستن و فکر کردن نیست . حمام محل حضور شیاطین است و از در و دیوار آن وسوسه می بارد . پس تنها باید به میزان ضروری آن اکتفا کرد. از صحبت ، حرف و حدیث ها و طعنه های دیگران نسبت به سریع بودن استحمام خودتان هرگز دلگیر نشوید . شما مشکلی دارید که دیگران از آن خبر ندارند. پس هر چه سریعتر حمامتان را تمام کنید ، بهتر است . شاید لازم باشد برای این کار برخی از مراحل استحمام خود (لیف زدن ، کیسه کشیدن ، سنگ پا زدن و ... ) را حذف کنید. از این که بگویند فلانی خودش را گربه شور کرده است ، ناراحت نشوید. لبخند بزنید و به وظیفه خودتان عمل کنید. البته به نظافت اهمیت دهید . زود به زود به حمام بروید اما سریع و تند . حد اکثر 5 دقیقه زمان خوبی است . برای موفقیت در این کار برای شستن تک تک اعضای بدنتان زمان بگیرید ثانیه ها را بشمارید . سعی کنید هر بار نسبت به مرتبه قبلی زمان متری را صرف کنید . برای شمارش ثانیه ها از عدد هزار شروع کنید . گفتن 1001، 1002، 1003 و ... هر کدام یک ثانیه طول می کشد و بدین ترتیب زمان واقعی تری را محاسبه خواهید کرد. شستشوی لباس در حمام : لباس های خود را در حمام نشویید ، ولو خیلی هم کم باشد. در صورتی که برایتان امکان لازم فراهم نیست و برای شستشوی لباس مجبورید از حمام استفاده کنید، در زمانی که برای استحمام به حمام می روید این کار را نکنید . بلکه وقت خاصی را در روزهای هفته به این کار اختصاص دهید . سپس در این اوقات خاص در حالی که در حمام را کاملا باز گذاشته اید و لباس به تن دارید به شستشو بپردازید . یک توصیه مهم بهداشتی این است که هنگام شستشوی لباس حتما روی یک صندلی کوچک بنشینید . سر پا نشستن آن هم به مدتی طولانی موجب بیرون زدن ماهچیه های راست روده و به مرور سبب ابتلا به بواسیر می شود. هنگام شستن لباس ، پوشیده باشید . حتی پیراهن خود را هم در نیاورید . حد اکثر می تواندی آستین و پاچه های شلوار خود را برای این که خیس نشود بالا بزنید. وسایل داخل حمام : آینه : در حمام آینه قدی یا متحرک به طوری که بتوانید اندام جنسی خود را در آن برانداز کنید ، وجود نداشته باشد. دیدن زیبایی اندام جنسی ، فکر و خیال شما را به سوی خیال پردازی های سکسی و نیز تحریک و برافروخته شدن هیجان جنسی سوق می دهد. اگر چنین آینه ای وجود دارد ، قبل از آن که لباستان را در آورید و استحمام را شروع کنید، آن را از حمام خارج نمایید. وان : اگر در حمام شما وان وجود دارد ، از آن استفاده نکنید. شما وقت زیادی برای نشستن در وان حمام و لذت بردن از گرمای آب ندارید(دمای آب مناسب برای تحریک نشدن اندام جنسی، آب سرد است نه گرم). استفاده طولانی مدت از وان و ... برای متاهلان و آن هم با حضور همسر است. علاوه بر این نفوذ آب آلوده وان به واژن ، سبب عفونت می شود. پس مراقب باشید

روش نظافت موهای زائد ویژه مبتلایان به خودارضایی

نظافت موهای زائد: معمولا برای مکان نظافت موهای زائد بدن ، حمام را در نظر می گیرند . این کار به خودی خود اشکال ندارد اما برای کسی که مبتلا به خود ارضایی است ، این روش فقط در صورتی جایز است که به توصیه های زیر عمل کند:
الف – هرگز از تیغ برای زدودن موهای زائد استفاده نکنید ، به استثنای موهای زیر بغل.
ب- هرگز از مواد دارویی خمیری یا ...(پودرهای موبر ، موم ، کرم های موبر و ...) که عملکرد تاخیری دارند ، استفاده نکنید. لازمه استفاده از این مواد این است که شما مدتی طولانی را بیکار بمانید (حتی یک دقیقه بیکار بودن هم برای شما طولانی به حساب می آید).طبیعی است که افکار مختلفی به سراغتان خواهد آمد و با توجه به این که در این حالت کاملا برهنه اید ، تحریک شده و کاری را که نباید انجام خواهید داد .
ج- زمانی که برای زدودن موهای زائد بدنتان برهنه می شوید به حالت چهار زانو ننشینید . حتی المقدور سعی کنید ایستاده این کار را انجام دهید و اگر نمی توانید، روی صندلی بنشینید.
د- اگر از پودر موبر یا امثال آن استفاده کنید ، بعد از زدوده شدن موهای زائد ، محل مربوطه بسیار لیز و لغزنده خواهد شد. این لغزندگی هم محرک است و هم به سادگی از بین نمی رود . لذا در بسیاری از موارد افراد در همین مرحله تحریک شده و به خود ارضایی می پردازند . بنا بر این شما مراقب باشید و از این پودرها استفاده نکنید.
هـ - پاک کردن کامل و ذره بینی اندام جنسی از موهای زائد ، وحی منزل و اجباری نیست. اگر چنین کنید بعد از تمام شدن حمام پیوسته تمایل دارید بخش تمیز شده اندام خود را لمس کرده و با آن بازی کنید ، لذا تحریک می شوید . اگر هم خودتان لمس نکنید، با لباس تحریک می شوید. این تحریک مقدمه نیرومندی برای خود ارضایی شما خواهد بود . پس لازم نیست موهای خود را با دقت فراوان بزدایید. علاوه بر این که ممکن است به بافت حساس پوست آن قسمت آسیب هم برسانید.
پاک کردن کامل و دقیق اندام حنسی تنها در یک صورت مجاز شمرده می شود . در زمانی که شما متاهل باشید و به قصد همبستری با همسرتان به این کار اقدام کنید. در این صورت هم اگر می توانید از همسرتان بخواهید تا به حمام بیاید و او برای شما این کار را انجام دهد . همسران معمولا از انجام این کار برای یکدیگر لذت می برند . پس خجالت نکشید و اگر می دانید همسرتان از این کار خشنود می شود با یکدیگر به حمام رفته و با این روش خود را از یکدیگر بهره مند کرده و از گناه خود ارضایی فرار کنید.
اگر هم تقاضا کردن از همسر ،برایتان مقدور نیست ، بلافاصله پس از این کار ، از همسر خود تقاضای همبستری نمایید. طبیعی است در حین زدودن ، باید خود را به فعالیت دیگری سرگرم نمایید تا فکر شما به سمت افکار جنسی سوق نیابد و موجب تحریک و در نتیجه خود ارضایی نشود .
یکی از راه های خوب برای استفاده از این فرصت زمانی آن است که اشعار مناجات زیبای برخی از مداحان با خدا یا ... را قبل از حمام روی کاغذ نوشته و هنگام حمام آن را با خود بردارید . اگر کاغذ خیس شود به راحتی به دیوار حمام می چسبد. کاغذ را به دیوار حمام چسبانده و با اشعار مناجات با خدا به تمرین مداحی و آواز در حمام بپردازید. مطمئن باشید این کار برای شما خیلی لذت بخش خواهد بود . علاوه بر این پس از مدتی در مداحی و آوازخوانی مهارتی به هم خواهید زد و اشعار زیادی را نیز از حفظ خواهید داشت. در حین تمرین آواز یا مداحی دستانتان را نیز به کاری مشغول کنید و هرگز با آن به لمس اندام جنسی خود نپردازید. می توانید در این فاصله به شستشوی دیوار و کف حمام بپردازید یا ... .
گفتیم اگر متاهل نیستید ، لزومی ندارد که موهای زائد بدن خود را با دقت و با پودر ها و خمیر های موبر بزدائید . پس راه حل ویژه مجردها چیست؟ بهترین وسیله برای مجردها استفاده از ماشین اصلاح با نمره یک است (نمره کمتر از یک مانند صفر مناسب نیست). با ماشین اصلاح شما بیشتر فعالیت خود را می توانید در حالت ایستاده انجام دهید. در حالت ایستاده بخشی از انرژی ذهنی شما ، صرف حفظ تعادل می شود ، لذا کمتر تحریک می شوید. اندازه موهای کوتاه در این حد نیز شما را تحریک نمی کند. از طرفی ماشین اصلاح وقت کمتری را می گیرد. هرگز اجازه ندهید موهای زائد بدن شما بیش از حد بلند شود . گذشته از صرف بخشی از پتانسیل رشد موی بدن ، موهای بلند بهترین محل برای رشد انگل ها ، ویروس ها ، قارچ ها ، و انواع میکروب هاست؛ به ویژه آن که مرطوب و تاریک هم باشد . معمولا بعد از دستشویی (توالت)، محل اندام جنسی مرطوب می ماند که در دراز مدت مشکل آفرین است . موی بلند ایجاد خارش می کند . لذا اگر شما هم نخواهید باز دستتان به سوی اندام جنسی شما دراز خواهد شد و کار از کار می گذرد. بنا بر این زمینه این خارش را از بین ببرید . همچنین موی بلند شخص را علاقمند می کند تا در خلوت با موهای خود بازی کند و با دست پیوسته بلندی آنها را اندازه بگیرد. لذا زمینه خوبی را برای بازگشت به خود ارضایی فراهم می کند.

خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop154
Where is the bole
« پاسخ #1 : 01 آوریل 2016، 06:10:35 pm »

< p > I in a blank stage, I do not know what their character, I do not know what their temper,scarpe hogan outlet, I don't know how to dress myself, I don't know what kind of people you like, I don't know what I like friends, I don't know what they care about,hogan roma online, I do not know what they like industry, I do not know for what his industry, I even own bad habits can do not know can not get rid of. I know what, live like a zombie every day, walking in the way of my family arranged for me, but full of not satisfied.

now I, just want to have a person, take me out of the present confusion, let me see the bright sky, beautiful stars. />
 turn off music play music
 sometimes, I do not know what they are, I want to know the future,golden goose mid star, I want to explore the future,hogan outlet online, I want to know what the future of their own? Who can tell me ah, I really want to know, maybe everyone will say: "why do you know, now you will be plastic after you ah!" But who would say that the future of their own must be perfect, I am afraid now that they will let the future of their own regret.
 all over the world there are so many industries,air max 90 pas cher, there are so many elites. So what about me? What I am, I will be one of the future of these elite? I want to know,goyard prix, I was the horse I bole and where? Now age makes me have to think about my future.
The author's mood: tangled weather: Sunny comments published time: 18:46:51 2013-12-07 select the font size: small, large Author: Dinosaur - Ling
Related Articles:

Only do not forget the beginning of the heart _1

The hands of time to go through the smoke lock of

Tears for love, you are my life alone waiting for

As a rural student, he seems to be very low self-esteem, only to learn every day, but the results have not been. We also occasionally listen to the village with his brother in the same school to speak about it, but who do not know the specific circumstances. We have repeatedly asked my brother, but he always not language, face without any expression.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def870
Phoenix Entertainment
« پاسخ #2 : 07 مه 2016، 12:55:57 pm »

campaign, said in an interview: the value of Tom Chang may be more important in the spiritual level. And the other a sponsor Zhang Tieze bluntly, in his creation had borrowed the works of Zhang Yusheng, and activities at the scene,bottes ugg france, he chose the song difficult "duplicity" tribute to the idols. Has hosted a number of Tom Chang Memorial music curator Zhang Erfeng think: Tom Chang behind the music, with a strong humanistic color, but few people talk about this. In Taiwan, he has, "music magician" said this time participated in the show, as well as from Taiwan's senior treasure Fan Wei Shen Liao, he from the Backstreet Boys will debut on,hogan sito ufficiale, until now has not changed, once with Huang Zijiao, Matilda on the same stage Miss Po brother. He says Po brother in Taiwan, no enemy, only friends. Today, a large number of fans gathered together, singing his work,hogan scarpe, even unfamiliar, but also like a friend.
Cui Shu, one of the sponsors of the

To commemorate the fifteen anniversary of the death of Tom Chang good voice students back to the scene
 the beginning of the show, even though it is raining hard outside,golden goose saldi, but the arrival of the fans or the Washe sparrow crowded. Fans have said, "no matter 10 years, 1 years, 15 years, 20 years, he was in, the spirit of our love in,hogan outlet, forever, forever, until we leave, he is still young and energetic." China's good voice students Jianing combination of live singing "I look to you, Miss Zhang Yusheng, talking about Zhang Yusheng influence in his music,montblanc plume pas cher, two said Zhang Yusheng represents the golden age of Chinese music.
 Phoenix Entertainment 1997 in November 12th, Tom Chang died in a car accident,nike tn pas cher, only 31 years old. In the 15 years since he left, his music has been with us, with all kinds of ways to affect us,nike tn pas cher, as if he had never left. November 10th push Music Series seventh games - the rain is born: In Commemoration of Tom Chang's special performances. Fans from all over the country gathered in Beijing, the memory of Tom Chang. Good voice students, famous treble combination of Carrian combination also back to the scene, talking about the impression to Zhang Yusheng, two said Zhang Yusheng on behalf of the Chinese music altar clean treble.
Related Articls:

Sisi Chen guest star release the way to fame much

perennial

Need to clean key parts including: the mouth and teeth, before s..e..x to brushing mouthwash, breath; axillary, some people under your armpit sweat gland secretion is more, the smell is heavy to use soap or bath careful cleaning, after the bath also can be sprayed some perfume; genital, men's focus on clean the dirt inside wrapping, and women to wash the vulva secretion.
خارج شده است

این صفحه در 0.079 ثانیه 25 نمایش داده شد.