انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

گنج تو وجودت است؛ جای دیگر به دنبالش نگرد! همه قصر ها و همه ی پل هایی که به قصر ختم میشوند مهمل و بی معنی اند، تو باید پل خود را در درون وجود خود خلق کنی! قصر آنجاست؛ گنج هم آنجاست...ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مشارکت روزانه  (دفعات بازدید: 273802 بار)

mahtab

 • مدیر انجمن
 • کاربر نیمه فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 495
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #420 : 13 آوریل 2011، 01:21:47 pm »

سلام دوستان
دلم واسه همتون تنگ شده وباید بگم که همه ی شما رو با تمام وجودم دوست دارم وبیادتون هستم الان به شدت بارون میاد وهوا یه جورایی عجیب شاعرانه است
امروز میخوام از یکی از دوستان تالار تشکر کنم بخاطر لطفی که در اول سال 89به من داشت وبا راهنماییش به من کمک کرد تا برنامه منظمی برای سال قبل داشته باشم اهدافم روبنویسم وبرنامه ریزی کنم تا در زمان مشخصی نتیجه بگیرم .باید بگم 80
درصد برنامه ای که نوشته بودم رو تونستم عملی کنم واین رو مدیون راهنمایی های آقای رضابیل هستم
از خدا میخوام بهترینها رو واسه خودش وخانوادش رقم بزنه . .
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #421 : 13 آوریل 2011، 11:19:19 pm »

سلام دوستان
دلم واسه همتون تنگ شده وباید بگم که همه ی شما رو با تمام وجودم دوست دارم وبیادتون هستم الان به شدت بارون میاد وهوا یه جورایی عجیب شاعرانه است
امروز میخوام از یکی از دوستان تالار تشکر کنم بخاطر لطفی که در اول سال 89به من داشت وبا راهنماییش به من کمک کرد تا برنامه منظمی برای سال قبل داشته باشم اهدافم روبنویسم وبرنامه ریزی کنم تا در زمان مشخصی نتیجه بگیرم .باید بگم 80
درصد برنامه ای که نوشته بودم رو تونستم عملی کنم واین رو مدیون راهنمایی های آقای رضابیل هستم
از خدا میخوام بهترینها رو واسه خودش وخانوادش رقم بزنه . .
.
.
ممنونم دوست خوب و مهربانم ...
.
تو لیاقت بهترین ها رو داری ...
.
امیدوارم که امسال هم با برنامه ریزی منظم سالانه ای که داری ، بتونی نه تنها اون بیست درصد گذشته رو جبران کنی که آمار رو به بالای نود درصد برسونی ...
.
بازم از لطفت ممنون و از اینکه در دعای خیرت منو هم شریک کردی ، یک دنیا سپاس...
 
هانیه گل رو هم از طرف من ببوس و برای اونم سال خوبی رو آرزو دارم ...
.
امسال سال منه ، سال خرگوشه ، می خوام ببینم امسال برای من چه تفاقی می افته
.
.
ترازنامه ام رو مرتب کنم ، حتما برای شما دوستان و یاران همیشگی میزارم ؛ شاید نقطه عطفی بشه که دعاهای شما هم شامل حال ما شد ...
.
از همه شما عزیزان سپاسگذارم ...
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #422 : 13 آوریل 2011، 11:40:08 pm »

خیلی دوست دارم مشارکت کنم
فکر می کنم یک دنیا حرف برای بچه های این تالار دارم
بچه هایی که از صمیم قلب دوستشون دارم
همشون و همشون رو
تا حالا قسمت شده سه تا از بچه های تالار رو با اینکه از شهرهایی بودند که با من خیلی فاصله داشتند رو ببینم.
چقدر همشون به من لطف دارن
و چند تا از اعضاء تالار هستند که حسابی بهم کمک می کنند.
امیدوارم که لایق این همه محبت باشم.
رفتم مقوا خریدم. تصمیم دارم حالا که ترم آخر دانشگاه هستم برای همه بچه های همکلاسیم یک خط یادگاری با قلم بنویسم. نمی دونم قسمت می شه که دوباره دانشجو بشم یا نه اما تمام سعیم رو می کنم که بشه.
بازم می گم
همتون رو دوست دارم خیلی زیاد
این روزها به دعای همتون احتیاج دارم این رو هم خیلی خیلی زیاد

خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #423 : 14 آوریل 2011، 12:54:05 am »

سلام
مدتی هستش مشارکت نکردم.چیزی نداشتم بگم.حرفی نداشتم بزنم.
مدتیه حس میکنم  چشمام  می خواد بباره اما نمیباره!!
یه بار سنگینی رو روی شونه هام حس میکنم که نمیدونم برای چی هستش.هر چه سعی میکنم کمش کنم نمیشه انگار پشتم داره خم میشه.
اما در کل خوبم.
قدم چهارم رو دارم جواب میدم.جواب هاش از توی سیستمم پاک شد و دوباره دارم بهش جواب میدم.خیلی برام سخت هستش دوباره جواب دادن بهشون.البته به تمامش پاسخ نداده بودم.حالمو خراب میکنه.
امیدوارم بتونم از عهدش بر بیام.انگار دندم تو قدم چهارم گیر کرده. :D
برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم.
شاد و آروم باشین

خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

علی

 • بازوی N.A
 • کاربر نیمه فعال
 • ***
 • امتیاز: +40/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 174
 • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
  • پشته
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #424 : 14 آوریل 2011، 04:42:13 pm »

سلام دوستان منم خدا روشکر میکنم به خاطر امروز به خاطر شما دوستان و به خاطر همه داشته ها ونداشته هام دوستان من چند روزی دنبال تهیه کاری برا شرکت در مسابقه  ای بودم امروز کارم تموم شد فرستادمش استان .. ولی خیلی زود یادم رفت که من زندگیمو سپردم دست خدا. وخیلی زود برا خودم نتیجه گیری کردم(من که کارمو کپی نکردم من زحمت کشیدم دیگران کپی میکنن من باید اول بشم) این افکار حال منو خراب میکنه یادم رفت که هدفم چی بود  بله بیماری من  هرگز منو رها نمیکنه اون حتی صبح زود زودتر ازمن بیدار میشه وبهم میگه بیدار نشو ده دقیقه دگه بخواب .. وقت هست خسته ای اصلا نرو سر کار تو که دیروز خیلی کار انجام دادی. زنگ بزن بگو حالت خوب نیستوو بعدش بگیر بخواب..... خدایا  کمکم کن که خواستتو بپذیرم همتونو دوست دارم :pray: :pray: ر..
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

فرزانه

 • فرزانه
 • مدیر انجمن
 • کاربر نیمه فعال
 • *****
 • امتیاز: +70/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 327
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #425 : 17 آوریل 2011، 12:29:00 pm »

سلام به دوستان خوب تالار-
از اینکه مشارکت دوستانم رو خوندم  خوشحال شدم همینکه مهتاب و آقا رضا و افق و علی آقا رو تواین صفحه دیدم ذوق زده شدم گفتم منم مشارکتی کرده باشم.
برای دوستانم از صمیم قلبم دعا میکنم برای مهتاب مهربونم  آقا رضا برادر باگذشت و خسته گی ناپذیرم و برای افق گلم و برادر خوبم علی دعا میکنم خصوصا برا علی آقا که نزاره تنبلی و سستی جلوی فعالیتهای روزانه شو بگیره چون این بیماری رو منم داشتم و گاهی اوقات دلم نمیخواد برم سرکار و از دیدن محل کارم حالم بد میشه اما چکنیم که باید بریم تا زودتر بازنشسته بشیم.
از اینجا برای تمامی دوستان خوب تالار دعای خیر میکنم و ایشالله همشون سالم و باگذشت و مهربونو ثروتمند قلبی روحی و جیبی باشند. :bye: :bye: :bye:
خارج شده است

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #426 : 17 آوریل 2011، 03:56:03 pm »

سلام دوستای مهربونم
خیلی دوستتون دارم این روزا کمتر وقت میکنم سری به تالار بزنم ولی بیاد همتون همیشه هستم وبرای همتون از صمیم قلبم آرزوی بهترین ها رو دارم ....
راستش این روزا ذهنم خیلی درگیره ... حساسیت هایی سراغم اومده که امیوارم بتونم باهاشون کنار بیام واونارو به حد تعادل برسونم .... :rose:

خیلی دوست دارم یه عالمه بنویسم تا خالی شم ولی باید برم دانشگاه .... :( خیلی هم خوابم میاد اصلا حوصله اش نیست  :tired:
برام خیلی دعا کنید منم براتون دعا میکنم :pray:
 :bye:
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #427 : 17 آوریل 2011، 03:59:16 pm »

تازه یه گلایه دارم چند روز نبودما ...... :never: :never:
شدم کاربر نیمه فعال
خیلی ممنون :thinking: :doubt: :unforgive: :unforgive: :unforgive: :unforgive:
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #428 : 17 آوریل 2011، 10:20:02 pm »

تازه یه گلایه دارم چند روز نبودما ...... :never: :never:
شدم کاربر نیمه فعال
خیلی ممنون :thinking: :doubt: :unforgive: :unforgive: :unforgive: :unforgive:
.
.
الهی فدات ، قرار بود که با فرزانه هماهنگ بشم که تو رو به عنوان بازوی کودا قبول بکنه ، مگه خودتم همین رونمی خواستی ؟
.
.
گفتیم کمی قدمهاروجدی تر کار کن و هم اینکه تو اون قسمت فعالیت کن...
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

فرید

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاربر فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 603
 • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #429 : 18 آوریل 2011، 09:26:20 am »

سلام به همه دوستان و سلام به زندگي
.
سپاسگزار درگاه خداوند هستم به خاطر هوشياري امروز و به خاطر تمام نعمتهائي كه در زندگي به من داده، هر چه در برنامه جلوتر مي رم زواياي تازه اي از زندگي براي من روشن مي شه. همين امروز صبح متوجه شدم كه اگر چند چيز خوب در كنار يك رخداد بد بصورت همزمان در زندگي من باشند، فكر من بيشتر پيرامون اون مشكل حركت مي كنه و بنابراين مشخصه كه من آمادگي جذب مطالب بد را هنوز به شكل قوي در درون خودم حمل مي كنم و باز متوجه شدم كه اين ترسها تا چه حد بر روي من و زندگي ام تأثير گذارند، خدايا ترسم را از مشكلاتي كه دارم بگير و توجه من را به سمت آن چيزي كه برايم مقدر كردي و آن كسي كه من بايد امروز به او كمك كنم معطوف كن.
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

faranak_so

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +110/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 372
 • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #430 : 18 آوریل 2011، 10:06:30 am »

سلام به همه دوستان خوبم
خدا رو شکر میکنم که امروزه با آشنایی با برنامه و انجمن خودم رو خیلی به خدا نزدیکتر احساس میکنم و میتونم مشکلاتم رو به خودش بسپارم.این روزها برای تصمیم گیری کمی گیج شدم ترس های زیادی سراغم اومده lموقعيت جديد شغلي بهم پيشنهاد شده میدونم که مشکلات زیادی سر راهم قرار  داره ولی به خاطر دخترم حاضرم تموم سختی ها رو به جون بخرم .از
 خدای مهربونم می خوام که بهم کمک کنه و همواره مسیر درست زندگی رو بهم نشون بده.خدا جون خودم و دختر نازنینم رو به خودت می سپارم کمکم کن.ميخوام كه حضورتو در زندگيم پر رنگ تر ببينم
راستی آقا رضا منم ممکنه یه مدت نتونم بیام به تالار نیام ببینم شدم کاربر نیمه فعال... :doubt: :doubt: :never: :thinking:
« آخرين ويرايش: 18 آوریل 2011، 11:04:35 am توسط faranak_so »
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #431 : 18 آوریل 2011، 01:46:45 pm »

سلام به همه دوستان خوبم
خدا رو شکر میکنم که امروزه با آشنایی با برنامه و انجمن خودم رو خیلی به خدا نزدیکتر احساس میکنم و میتونم مشکلاتم رو به خودش بسپارم.این روزها برای تصمیم گیری کمی گیج شدم ترس های زیادی سراغم اومده lموقعيت جديد شغلي بهم پيشنهاد شده میدونم که مشکلات زیادی سر راهم قرار  داره ولی به خاطر دخترم حاضرم تموم سختی ها رو به جون بخرم .از
 خدای مهربونم می خوام که بهم کمک کنه و همواره مسیر درست زندگی رو بهم نشون بده.خدا جون خودم و دختر نازنینم رو به خودت می سپارم کمکم کن.ميخوام كه حضورتو در زندگيم پر رنگ تر ببينم
راستی آقا رضا منم ممکنه یه مدت نتونم بیام به تالار نیام ببینم شدم کاربر نیمه فعال... :doubt: :doubt: :never: :thinking:

سلام ...
.
مگه شما هم دوست دارید تو انجمن های دوازده قدمی به عنوان بازوی منشی اون قسمت فعالیت داشته باشید ...
.
ضمن اینکه کار جدیدتو بهت تبریک می گم ، ترس نشانه عقله و خوشحالم از اینکه کار جدیدی با شرایط عالی بهت پیشنهاد شده ...
.
امیدوارم که به تو و دختر تون اون چیزی که بهتره تعلق بگیره ...
.
خادم کوچک بزرگواران تالار
.
رضا - بیل
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

sara

 • بازوی CODA
 • بابا حرفه ای
 • ***
 • امتیاز: +168/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 783
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #432 : 19 آوریل 2011، 01:57:13 am »

سلام دوستان خوبم :
اول از همه خدا رو شكر ميكنم كه هر لحظه داره به واسطه انجمن و اعضاي مهربونش و اتفاقات كوچيك و بزرگي كه در مسيرم قرار ميده
آگاهم ميكنه اتفاقاتي كه خيلي وقتا برام بي مفهوم بود و گذارا ازش رد ميشدم ولي الان حداقلش اينه كه ميتونم ببينمشون
براي همتون دعا ميكنم كه بهترين ها نصيبتون بشه :pray: .
از ساعت 6 عصر دارم عربي ميخونم هنوز نصفش مونده خسته شدم ..چقدر مزخرفه... همش قوانيني كه با هم قاطي ميشه و كلي استثناء داره
من نميدونم با اين همه استثنا ديگه چه قاعده اي داره :thinking: 
فكراي عجيبي تويه ذهنم يه فرصتي ميخوام كه تجزيه تحليلش كنم ببينم واقعا چه خبره تويه كلم
برام دعا كنيد . دوستون دارم :rose: :rose:
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

عرفان

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #433 : 19 آوریل 2011، 03:41:12 pm »

سلام به همه دوستان
واقعا از صميم قلب خوشحالم كه در جمع شما هستم. دوستاني مثل شما دارم كه در مي توان بهشون اميدوار بود. دوستاني كه همگي دوران پاكي رو دارند تجربه مي كنند و در حال گسترش اين پاكي هستند.
به اميد موفقيت همه شما
خارج شده است

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #434 : 19 آوریل 2011، 03:57:12 pm »

سلام به همه دوستان بهبودی
دارم تصمیم مهمی در زندگیم می گیرم. یک مقدار ترس در وجودم هست. این ترس بیشتر به خاطر تصوراتی که از برخورد طرف مقابلم در ذهنم می سازم هست. خوشحالم دوستانی مثل شما رو دارم. توی این مدت خیلی بهم کمک کردین. همین که اینجا رو دارم و برنامه در کنارم هست امیدوار می شم، که می تونم به دل این ترس هم برم.
یکی دیگه از چیزهایی که می ترسم این هست که عصبانی بشم و حرفهایی بزنم که درست نباشه. از خدا میخوام بهم قدرت بده که بتونم کلامهایی رو به زبان بیارم که خواست اون هست. بتونم با کمال احترام، اما محکم و بدون ترس حرف بزنم.
خدایا یک چیز دیگه هم ازت می خوام. اینکه بتونم با تمام قدرت قدم بردارم اما در نهایت بتونم به خواست تو تن بدم و خودم خدایی نکنم. بهم درک این مطلب رو بده.
برام دعا کنید.
« آخرين ويرايش: 19 آوریل 2011، 04:02:08 pm توسط افق »
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود
صفحه: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 93   بالا
 

این صفحه در 0.137 ثانیه 27 نمایش داده شد.