انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگی در زندگی کردن است. زندگی یک شیئی نیست، یک روند است. بجز زیستن، راهی برای دستیابی به زندگی نیست: جریان داشتن و جاری شدن به همراه آن. اگر در یک  فلسفه، دریک عقیده ی جزمی و در الهیات به دنبال معنی زندگی میگردی، راهی مطمئن برای ازدست دادن زندگی و معنای آن یافته ای. زندگی چیزی نیست که به انتظارت نشسته باشد، در درونت اتفاق می افتد. زندگی چیزی نیست که همچون یک هدف در آینده باشد که به آن برسی، در همین لحظه و در اینک‌اینجاست در تنفس هایت، در گردش خونت و در تپش قلبت. هرآنچه که هستی زندگی تو است و اگر شروع کنی که معنی آن را درجایی دیگر بیابی، آن را از کف می دهی.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مشارکت روزانه  (دفعات بازدید: 292777 بار)

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #195 : 29 دسامبر 2010، 08:29:26 pm »

سلام دوستهای عزیزم.
امشب کمی دلم گرفته.یه حس بغض روحانی دارم.دلم میخواد مثل گذشته عود و شمع روشن کنم و با نوای موسیقی سنتی مست مست بشم.اما یه جای کار میلنگه.الان فقط توی اتاقم تنهام.اما قبلا توی خونم تنها بودم.یادش بخیر.گاهی دلم برای اون استقلالم تنگ میشه.یه چنین شبهایی دلم میخواست تنهای تنها باشم.
میدونم فردا صبح حالم خوب میشه.و پر انرژی و شاد میشم مثل روزهای گذشته.
براتون شاید و آرامش آرزو میکنم که به یقین خوشبختی جز این نیست. :) :rose:
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #196 : 30 دسامبر 2010، 12:57:12 am »

سلام دوستای عزیزم
یه حس عجیب وگنگی دارم...نمیدونم دقیقا چمه...شایدم میدونم و دوست ندارم که بدونم...یجورانکار.نمیخوام باشه ولی ....بهرحال حال عجیبی دارم
الان که اومدم تالار حس کردم چقدر این تالار وبچه هاشو دوست دارم چقدر وقتی فقط خودم آنلاین بودم دلم گرفت...واقعا عجیبه با اینکه هیچکدوم از بچه هارو ندیدم بجز یکی دوتا که فقط عکسشونو دیدم  حس  صمیمیت وآشنایی عجیبی دارم...کاش لا اقل یکی آنلاین بود :( :'(

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم وهمتونو ازصمیم قلبم دوست دارم O:-) :-*
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

faranak_so

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +110/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 372
 • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #197 : 30 دسامبر 2010، 09:50:44 am »

سلام به همه دوستان خوبم
پري جون حسابي منو شرمنده كردي اول صبحي اشك شوق رو به چشمام آوردي ممنونم عزيزم :love:
خدا رو شكر ميكنم به خاطر امروزم بخاطر وجود دوستاي خوبي كه تا حالا از نزديك نديدمشون ولي از راه دور به هم نيرو ميديم تجربه ميديم و تو سختي هامون با هم همدردي ميكنيم و تو شاديهامون همديگه رو سهيم ميكنيم .و مهمتر از اينكه مائيكه در زمان مشكلات و لحظه هاي سختي كه در زندگي داشتيم از خدا دور بوديم امروزه در تمام لحظه هاي زندگيمون چه خوب و چه بد  خدا رو ياد مي كنيم .واقعا با تمام وجود احساس مي كنم خدا در اين تالار حضور داره و صدامون رو مي شنوه.خداي عزيزم دوستت دارم و ازت ميخوام كه به همه دوستاي همدردم كمك كني و تنهاشون نذاري.
به پري خوبم و مليحه عزيز عشق و شادي رو هديه كني و اميدوارم هيچوقت گل خنده از لب هاي قشنگشون دور نشه O:-)
اميدوارم فرزانه مهربونم ومهتاب گلم و مينا جون و افق عزيز لحظه هايي سرشار از عشق و آرامش رو در زندگيشون داشته باشن  :rose::
 و براي آقا رضا و آقا فريد و آقا وحيد هم لحظه هايي سرشار از مو فقيت آرزو ميكنم و اميدوارم  :مثل هميشه در كارشون موفق و در تالار فعال باشن و ما ازدانشو انرژي مثبتشون بهره ببريم :bravo:
همه تون رو دوست دارم
« آخرين ويرايش: 30 دسامبر 2010، 10:35:44 am توسط faranak_so »
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

فرید

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاربر فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 603
 • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #198 : 31 دسامبر 2010، 12:23:03 pm »

سلام به همه دوستان و سلام به زندگی
.
بعد از چند روز که به همراه عیال و فرین جون رفته بودیم یه مسافرت کاری :D و البته بیشتر تفریحی امروز صبح برگشتم و دیدم چقدر اصفهان هوا سرد شده، بچه ها من همیشه بی پرده حرفامو می زنم ، ترسای من زیاد شده و یه کمی از خدا فاصله گرفتم توی قلبم یه احساس گنگی هست که نمی تونم توضیحش بدم، چند تائی رنجش دارم که حقیقتا باعث آزارم می شن، ولی با همه این اوصاف به طور کلی از زندگی راضی ام و هنوز می تونم به خدا و بندگانش عشق بورزم. خدایا آماده ام که برات کاری بکنم. خودت مسیر را برام روشن و هموار کن تا درک بهتری از حقایق داشته باشم. مسیر درست خدمت کردن را برام نمایان کن و در پایان از همه نعماتی که بهم دادی مثل همسرم، دخترم، پدر و مادرم، بقیه خانوادم، دوستان خوبم چه توی این تالار و چه جاهای دیگه، به خاطر سلامتی و خیلی چیزای دیگه که حتی توان به زبون اوردنشون را ندارم ازت ممنونم، واقعا و از صمیم قلب دوستت دارم و چند وقتیه که شرمندتم به خاطر اینکه احساس می کنم دینی را که بهت دارم ادا نکردم. التماس دعا دوستان
.
درپناه حق باشید
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #199 : 01 ژانویه 2011، 09:38:27 am »

سلام به همه دوستان خوبم
خدا رو شکر می کنم به خاطر اینکه من رو توی این جلسات آورد و من رو با بچه های بهبودی آشنا کرد.
هر وقت حس قربانی شدن ازم گرفته می شه سرشار از شادی و نشاط می شم.
دیروز تونستم خیلی حرفهام رو بزنم بدون ترس، و بدون احساس گناه.
شب شاد شاد بودم و ساعتها توی خیابون قدم زدم و شادیم رو با طبیعت تقسیم کردم.
.
توی حرفهام خیلی نقص داشتم. خیلی جاها حرفهای اشتباهی زدم اما در کل از خودم راضی بودم که مغلوب حس گناه و ترس نشدم. می دونم خدا بهم کمک می کنه تا اشتباهاتم رو توی کلامم هم از بین ببرم.
.
از خدا به خاطر همه چیزش شکر. به خاطر مشکلاتی که سر راهم گذاشت تا مجبور بشم به رشد خودم فکر کنم. و به خاطر همه زیباییهایی که دور و برم قرار داده

برای همتون هفته ای سرشار از آرامش و یاد خدا رو خواستارم
 :rose: :rose: :rose:
 :love: :love: :love:
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #200 : 01 ژانویه 2011، 01:32:06 pm »

سلام دوستای مهربونم
دیشب دوباره یسری از خاطرات گذشته اشکمو در اورد وحالمو بد کرد ولی خداروشکر زیاد روش زوم نکردم گذاشتم بیان وبرن...ولی خیلی بده ،ضربه های روحی آدمو داغون میکنه وتا مدتها آزار دهنده است...از خدا میخوام کمک کنه این زخم عمیقی که تو دلم هست هرچه سریعتر بهبود پیدا کنه که هر از چند گاهی دردش منو عذاب نده....
خدایا ازصمیم قلبم بخاطر داده ها ونداده هات
 ازت سپاسگذارم و :rose: :)
راستش بچه ها اینجا خیلی آرومم میکنه...مشارکتا ...پیاما وشوخی ها خیلی بهم انرزی میده...یه شوق خاصی بهم میده ..همتونو دوست دارم برام دعا کنید :love: :rose:
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

فرید

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاربر فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 603
 • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #201 : 01 ژانویه 2011، 07:08:58 pm »

سلام به دوستان و سلام به زندگی
سپاسگزار درگاه خداوند هستم به خاطر یک روز دیگه هوشیار، از خدا به خاطر درکی که از خودش و زندگی دارم سپاسگزارم. به خاطر داشتن دوستان خوب در برنامه ممنونم و از اینکه خدا نعمات زیادی را بهم داده تشکر می کنم. برای دوستان بهترین ها را آرزو دارم و دعا می کنم خدا مشکلات همه را برطرف کنه.
در پناه حق
« آخرين ويرايش: 01 ژانویه 2011، 08:04:37 pm توسط افق »
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

فرید

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاربر فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 603
 • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #202 : 02 ژانویه 2011، 01:20:22 pm »

سلام به زندگي و سلام به همه دوستان
.
سپاسگزار درگاه خداوند هستم به خاطر يك روز ديگه كه هوشيار بودم و بابت دركي كه امروز از زندگي دارم تشكر مي كنم، امروز قصد دارم تشكر كنم از تمام دوستان اين تالار كه با بودنشون در لحظات مختلف به من اميد دادند و كمكم كردند، فرق نمي كنه از كدوم انجمن و از چه جنسي و چه سن و سالي اينجا يك جاي ديگه از دنياست، جائي كه مردمانش هنوز مي تونن همديگه را دوست داشته باشن بدون هيچ چشمداشتي، خدا را شكر كه شما ها را دارم. دست تك تك شما را مي بوسم به خاطر تمام زحماتي كه براي من كشيديد و به خاطر تمام دعاهايي كه برام كرديد و به خاطر همه عشقي كه نثارم كرديد، در مقابل عظمت شما دوستان كه براي پيام هاي خوبي از جانب خداوند بوديد سر تعظيم فرود مي آورم و از اين طريق به خالق همه مان كرنش مي كنم.
.
در پناه حق
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #203 : 02 ژانویه 2011، 01:23:05 pm »

سلام دوستای عزیزم

وقتی میبینم دوستام  آنلاینن ..انرزی میگیرم. : :rose:.این روزا یکم قاط زدم ذهنم درگیره ::)ولی خوبم خداروشکر واز خدای مهربونم سپاسگذارم وعاشقانه دوستش دارم...
فقط از خدا میخوام این روزا بیشتر هوامو داشته باشه وکمکم کنه راه راست ودرست انتخاب کنم ...راهی که خودش برام درنظر گرفته...

خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #204 : 02 ژانویه 2011، 03:54:31 pm »

سلام
امروز یه روز آروم و سرد زمستونیه.من هم مثل روزی که درش هستم سرد و زمستونیم.آروم ،بی هیچ تکانی و لرزه ای.مثل یه درخت توی یه دشت بزرگ که بی حرکت سر جاش ایستاده.کی میتونه بگه حالش بده؟ کی میتونه بگه حالش خوبه.گاهی یه پرنده ای میاد و روی شاخه هاش میشینه و بعد میره.حس بدی نیست.آروم و بی هیچ حرفی.سکوت...سکوت...سکوت

خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

faranak_so

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +110/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 372
 • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #205 : 03 ژانویه 2011، 09:01:03 am »

سلام دوستان خوبم اين روزها زياد حالم خوب نيست خيلي استرس دارم و حسابي فكرم درگيره يه عالمه درس دارم و دو روز ديگه امتحان دارم بچه ها برام دعا كنيد قبول بشم چون نتيجه اش خيلي برام مهمه.
در ضمن به آقا رضا خسته نباشيد ميگم و تشكر بابت رحمت زيادي كه در تا لار ميكشن به خصوص بابت مطا لب جامع و مفيدي كه در قسمت (آنچه در مورد اعتياد بايد بدانيم) در تالار قرار دادن اميدوارم در تمام مراحل زندگيشون موفق بشن و خدا شما رو در اين راه ياري كنه.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #206 : 03 ژانویه 2011، 09:24:49 am »

فرانک عزیزم امیدوارم امتحانت رو عالی بدی و این حال بدیت سریع سریع خوب بشه. :-*
مواظب خودت باش

برايم دعا كن

چشم های تو گلهای آفتابگردانند

به هر كجا نگاه كنی

خدا آنجاست...

 
« آخرين ويرايش: 03 ژانویه 2011، 09:28:24 am توسط افق »
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #207 : 03 ژانویه 2011، 09:30:10 am »

سلام دوستان خوبم اين روزها زياد حالم خوب نيست خيلي استرس دارم و حسابي فكرم درگيره يه عالمه درس دارم و دو روز ديگه امتحان دارم بچه ها برام دعا كنيد قبول بشم چون نتيجه اش خيلي برام مهمه.
در ضمن به آقا رضا خسته نباشيد ميگم و تشكر بابت رحمت زيادي كه در تا لار ميكشن به خصوص بابت مطا لب جامع و مفيدي كه در قسمت (آنچه در مورد اعتياد بايد بدانيم) در تالار قرار دادن اميدوارم در تمام مراحل زندگيشون موفق بشن و خدا شما رو در اين راه ياري كنه.
.
.
.
فرانک عزیز
.
از لطفی که شما نسبت به  بنده دارید تشکر می کنم
.
امیدوارم در این راه شگرف ، کار کوچک ما نقطه پرگاری باشد در وسع وجود که بتواند چراغ راه علاقمندان بهبودی گردد.
.
.
شرمنده که توان ما در همین اندازه بود و بس....
.
.
از دعای خیرتان مارابی نصیب نگردانید ....
 
.
 
با تشکر :
رضا - بیل
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #208 : 04 ژانویه 2011، 11:43:10 am »

سلام .خدا را شكر ميكنم بخاطر باكي امروز از خدا ميخام اين نعمتشو از ما دريغ نكنه

:rose: :rose: :rose:
« آخرين ويرايش: 05 ژانویه 2011، 10:02:05 am توسط افق »
خارج شده است

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #209 : 04 ژانویه 2011، 11:48:16 am »


نقل قول
سجاد:
سلام به دوستان امروز روز خوبی رو شروع کردم شکر خدا حالم خوبه

خیلی خوشحالم که این احساس رو داری :)
« آخرين ويرايش: 05 ژانویه 2011، 10:17:05 am توسط افق »
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"
صفحه: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 93   بالا
 

این صفحه در 0.119 ثانیه 26 نمایش داده شد.