انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

وظيفه همان چيزي است كه از ديگران انتظار انجامش را داريم.
‹‍‹اسكار وايلد››

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مشارکت روزانه  (دفعات بازدید: 271612 بار)

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #165 : 20 دسامبر 2010، 11:13:04 am »

سلام دوستای خوبم
امیدوارم که حال همتون خوب باشه...من امروز یخرده ناراحتم ...راستش یه بحثی با مادرم داشتم وبدون اینکه هیچ حرفی بزنم مامانم خیلی سرزنشم کرد وکلی انتقاد کرد.....نمیدونم شاید واقعا اینقد بدم...راستش الان که دارم این پیامو مینویسم اشک تو چشام جمع شده...چرا هیچوقت مورد تایید خونوادم مخصوصا مامانم نبودم...همیشه دوست داشتم واسشون خوب باشم ولی اونا هیچوقت منو تایید نکردن....شاید حق دارن ...همه میگن پدر ومادرا خیلی بچه هاشونو دوست دارن ولی یعنی من هیچوقت هیچ چیز مثبتی نداشتم که فقط یدونه از اون بهم بگن...همیشه میخواستم خوب باشم میخواستم برای اونا بهترین دختر باشم ولی هیچوقت نتونستم ،،،دختر بدی نبودم هیچکی تا حالا بهم نگفته بد...ولی واسه مامانم اینا هیچوقت خوب نبودم:'(میدونم حتما مشکل از منه ...اونا خوبن...پدر ومادرن.!!!!! :'( :'( :'( :'(ولی امروز خیلی دلم شکست خیلی!!!!!
خیلی دوستتون دارم بچه ها ...خیلی زیاد ....از ته دلم حس میکنم که شما درکم میکنید وهمین خیلی خوشحالم میکنه...
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728
« پاسخ #166 : 20 دسامبر 2010، 06:35:33 pm »

سلام دوستهای عزیزم
دیشب با کسی که مدتها بهش وبسته بودم خداحافظی کردم.مدتها تنها مثل دو تا دوست بودیم.اما بلاخره تموم شد.بهم گفت من میخوام از تو فاصله بگیرم.و دیگه ارتباطمون از این هم کمتر میشه.منم گفتم هر وطر که مایلی.من اعتراضی ندارم.بعد هم از لیستم مسنجرم دلیتش کردم تا اسمشو نبینم.
دیشب خیلی گریه کردم.خیلی زیاد.و عجیب اینکه دوستی که نمیخواد وارد انجمن بشه به شدت با حرفهاش دلخورم کرد.و چون حالش خوب نیست درکش میکردم و سعی کردم باهاش مدارا کنم. و خودم داشتم از گریه خفه میشدم.
اما امروز به چیزهای دیگه ای فکر کردم.
به دوستایی که دارم
به ملیحه عزیزم که مثل خواهر دوسش دارم :-*
به اقا فرید که مثل یه برادر بزرگ کمکم کرده ^-^
به افق عزیزم که حس روحانی خاصی بهم میده :-*
به آقا رضا که همش از من ایراد میگیره  C:-)
به مهتاب عزیزم که میدونم خیلی سختکوشه :-*
به فرانک عزیزم که هر چند ماه یه پیام بهم میده ;)اما خیلی خیلی شادم میکنه با پیامش ;D :-*
به اقا وحید که با لهجه با مزه ای مینیسن ;D
به فرزانه خانوم که ندیده و صحبت نکرده باهاشون دوسشون دارم :-*
به آقای مدیر فنی که خیلی بهشون زحمت میدم :)
به همه و همه دوستانم توی تالار
و حتی خارج از تالار
مثل سیدای عزیزم،که همدرد و همراه همیم :-*
به مجتبی عزیز که همنورد گروه کوهمه و خیلی هوای منو داره و همیشه سعی میکنه منو بخندونه ;D
به امیر علی که واقعا توی این مدتی که با تالار آشنا نشده بودم به شدت ازم حمایت کرد ^-^
به همه و همه دوستان نزدیکم
دیدم خدا چه انسانهای بزرگی رو در زندگی من قرار داده.کسانی که از جون و دل سعی میکنن به من کمک کنن.آدمهایی که مهربونی در اعماق وجودشونه.و لذت میبرم از بودن در کنارشون.
و حس کردم خیلی هم تنها نیستم.و دوستان زیادی دارم.دوستان خیلی خوب.
امروز مثل دیشب غمگین نیستم.غمگین نیستم اصلا.
با خودم تکرار میکنم اونچه باید اتفاق بیافته میافته. این بهم توان میده که به زمان اعتماد کنم.
دوستای خوبم همراهم باشید و برام دعا کیند.امیدوارم بتونم منم همراه خوبی باشم برای شما.و یه دوست خوب :)
ممنونم از همتون ^-^ :-*

« آخرين ويرايش: 20 دسامبر 2010، 06:39:47 pm توسط pari »
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #167 : 20 دسامبر 2010، 10:12:55 pm »

الهی من قربون خواهرعزیزم بشم :-*2
دوستت دارم وبرات از ته دلم آرزوی موفقیت میکنم....
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #168 : 21 دسامبر 2010، 07:22:28 am »

سلام دوستهای عزیزم
دیشب با کسی که مدتها بهش وبسته بودم خداحافظی کردم.مدتها تنها مثل دو تا دوست بودیم.اما بلاخره تموم شد.بهم گفت من میخوام از تو فاصله بگیرم.و دیگه ارتباطمون از این هم کمتر میشه.منم گفتم هر وطر که مایلی.من اعتراضی ندارم.بعد هم از لیستم مسنجرم دلیتش کردم تا اسمشو نبینم.
دیشب خیلی گریه کردم.خیلی زیاد.و عجیب اینکه دوستی که نمیخواد وارد انجمن بشه به شدت با حرفهاش دلخورم کرد.و چون حالش خوب نیست درکش میکردم و سعی کردم باهاش مدارا کنم. و خودم داشتم از گریه خفه میشدم.
اما امروز به چیزهای دیگه ای فکر کردم.
به دوستایی که دارم
به ملیحه عزیزم که مثل خواهر دوسش دارم :-*
به اقا فرید که مثل یه برادر بزرگ کمکم کرده ^-^
به افق عزیزم که حس روحانی خاصی بهم میده :-*
به آقا رضا که همش از من ایراد میگیره  C:-)
به مهتاب عزیزم که میدونم خیلی سختکوشه :-*
به فرانک عزیزم که هر چند ماه یه پیام بهم میده ;) اما خیلی خیلی شادم میکنه با پیامش ;D :-*
به اقا وحید که با لهجه با مزه ای مینیسن ;D
به فرزانه خانوم که ندیده و صحبت نکرده باهاشون دوسشون دارم :-*
به آقای مدیر فنی که خیلی بهشون زحمت میدم :)
به همه و همه دوستانم توی تالار
و حتی خارج از تالار
مثل سیدای عزیزم،که همدرد و همراه همیم :-*
به مجتبی عزیز که همنورد گروه کوهمه و خیلی هوای منو داره و همیشه سعی میکنه منو بخندونه ;D
به امیر علی که واقعا توی این مدتی که با تالار آشنا نشده بودم به شدت ازم حمایت کرد ^-^
به همه و همه دوستان نزدیکم
دیدم خدا چه انسانهای بزرگی رو در زندگی من قرار داده.کسانی که از جون و دل سعی میکنن به من کمک کنن.آدمهایی که مهربونی در اعماق وجودشونه.و لذت میبرم از بودن در کنارشون.
و حس کردم خیلی هم تنها نیستم.و دوستان زیادی دارم.دوستان خیلی خوب.
امروز مثل دیشب غمگین نیستم.غمگین نیستم اصلا.
با خودم تکرار میکنم اونچه باید اتفاق بیافته میافته. این بهم توان میده که به زمان اعتماد کنم.
دوستای خوبم همراهم باشید و برام دعا کیند.امیدوارم بتونم منم همراه خوبی باشم برای شما.و یه دوست خوب :)
ممنونم از همتون ^-^ :-*

.
.
.
پری عزیز :
منم این تحول روحانی رو بهت تبریک می گم و امیدوارم در این راه شگرف باز هم همدیگر رو ملاقات کنیم ....
.
.
موفق و موئد باشی....
.
.
دوستدارت :
رضا - بیل
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #169 : 21 دسامبر 2010، 10:39:02 am »

.
.
.
پری عزیز :
منم این تحول روحانی رو بهت تبریک می گم و امیدوارم در این راه شگرف باز هم همدیگر رو ملاقات کنیم ....
.
.
موفق و موئد باشی....
.
.
دوستدارت :
رضا - بیل
ممنون آقا رضا. حتما در این راه به راهنمایی های شما و همه دوستانم احتیاج دارم.
ممنون از شما :)
اینبار از من ایراد نگرفتین ;)
معلومه دارم دختر خوبی میشم ;) ;D
« آخرين ويرايش: 21 دسامبر 2010، 10:46:52 am توسط pari »
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
« پاسخ #170 : 21 دسامبر 2010، 11:15:32 am »

التماس دعا
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #171 : 21 دسامبر 2010، 12:46:40 pm »

ممنون آقا رضا. حتما در این راه به راهنمایی های شما و همه دوستانم احتیاج دارم.
ممنون از شما :)
اینبار از من ایراد نگرفتین ;)
معلومه دارم دختر خوبی میشم ;) ;D
.
.
.تو دختر خوبی بودی ، ما عجله داشتیم که به جمع ما بپیوندی پری عزیز
.
.
این اتفاق افتاد اونم به وقت خودش ....
.
خدا رو شکر ....
.
از دور دست و روی ماه تمام کسانی که در این راه خالصانه خدمت می کنند رو می بوسم
خاک پای تمام عزیزان
.
.
کلب آستان مقدس علی ابن موسی الرضا المرتضی
.
غلامرضا
.
.
رضا - بیل
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

mahtab

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #172 : 22 دسامبر 2010، 11:13:35 am »

خدایا زندگیم رو در دست بگیر خیلی دارم خدایی میکنم ،خسته شدم اما حاضرنیستم عاجزیم رو قبول کنم .کمکم کن 
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
« پاسخ #173 : 22 دسامبر 2010، 11:41:00 am »

سلام به همه دوستان و سلام به زندگي
.
از اينكه خداوند يه روز ديگه بهم فرصت داده هوشيار باشم سپاسگزارم و از اينكه در جمع شما هستم خوشحالم. والله هارد سيستمم سوخته و عملا دسترسي به تالار ندارم والان هم يكي از دوستان لطف كرد و به من اجازه داد چند دقيقه از سيستمش استفاده كنم، اما اين سوختن كاميوترم يه حسن داشت و من متوجه شدم با وجود اينكه همه شما را خحيلي دوست دارم ولي وابستگي به تالار ندام و اين يه پوئن مثبته. اون چيزي كه در من جريان داره يه عشقه كه نسبت به همه شما دارم و هميشه براتون بهترين ها را دعا مي كنم. اين روزا حال روحانيم خوبه خدا را شكر، وقتي مشاركت پري را هم خوندم خيلي خوشحال شدم و بهش تبريك مي گم بابت درك جديدش.
.
در پناه حق باشيد
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #174 : 23 دسامبر 2010، 10:45:39 am »

سلام دوستهای عزیز
امروز خداروشکر حالم بهتره..
حسم بهم گفت آواتارمو توی سایت عوض کنم.دیگه نمیخواستم اون اواتار رو داشته باشم.شاید این نشونه خوبی باشه.حسم بهم میگه که خیلی چیزهارو تغییر بدم.از دکور اتاقم تا لباس پوشیدنم و مدل موهام. حسی درونمه که دنبال تغییر اوضاعه.
جدیدا شبها زودتر میخوابم و دیگه تا پنج صبح بیدار نیستم و صبح ها زودتر بیدار میشم.خیلی خوبه.اوضاع بهتره.خدا رو شکر میکنم.بهش میگم خدایا من به اعتماد تو رها کردم و رها شدم.پس تو هم کمکم کن.و این جمله تاکیدی رو تکرار میکنم:"اکنون که شرایط کهنه گذشتهو چیزهای فرسوده گذشته را کنار می گذارم و در واقع چشمهایم را میشویم و به طرزی دیگر به همه چیز نظر می افکنم.باشد که نظم الهی در جسم و روح و امورم جاری شود."اثر دوم از چهار اثر فلورانس اسکاول شین"
برای همتون از ته دلم ارزوی شادی و آرامش دارم که به یقین خوشبختی جز این نیست. :rose: :) :rose:
خارج شده است
"مهاتما گاندی"

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
« پاسخ #175 : 23 دسامبر 2010، 01:42:25 pm »

سلام به همه دوستان و سلام به زندگی
.
خدا را شکر می کنم که امروز را هم هوشیار بودم. امروز یه خورده حال جسمیم خوب نبود و علی رغم کارای زیادی که داشتم ناچار شدم خونه بمونم، اما یه اتفاق جالب اینکه بنده هیچ جا بدون عهد و عیال نمی رم و بنابراین و بالاخص بافتخار دوستمون وحید طین که بنده را با عنوان ز.ز خطاب می کنند عیالات مروبطه پردیس خانم را با خودم آوردم تالار، و خودم به عنوان اولین نفر از روی احترام و البته یه خورده ای هم ترس  :D بهش خوش آمد می گم.
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
« پاسخ #176 : 23 دسامبر 2010، 02:01:03 pm »

من هم به نوبه خودم به خانم آقا فرید خوش آمد  می گم.
خوش آمدید
 :rose:
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #177 : 23 دسامبر 2010، 08:25:55 pm »

]سلام به دوستان عزیزم
خدارو شکر میکنم به خاطر همه چیز....به خاطر حال خوب بچه ها ...بخاطر حال خوب پری عزیزم وحال خوب خودم...بخاطر زندگی...بخاطر آرامش
پری جونم بهت تبریک میگم واز ته دلم برات خوشحالم... :-* O:-) :bravo: :rose:
به خانم آقا فرید هم خوشامد میگم وامیدوارم لحظات قشنگی در تالار بگذرونه... :love:
همتون از صمیم قلبم دوست دارم :love:
« آخرين ويرايش: 23 دسامبر 2010، 08:27:26 pm توسط malihe »
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #178 : 25 دسامبر 2010، 07:40:17 am »

سلام به همه دوستان و سلام به زندگی
.
خدا را شکر می کنم که امروز را هم هوشیار بودم. امروز یه خورده حال جسمیم خوب نبود و علی رغم کارای زیادی که داشتم ناچار شدم خونه بمونم، اما یه اتفاق جالب اینکه بنده هیچ جا بدون عهد و عیال نمی رم و بنابراین و بالاخص بافتخار دوستمون وحید طین که بنده را با عنوان ز.ز خطاب می کنند عیالات مروبطه پردیس خانم را با خودم آوردم تالار، و خودم به عنوان اولین نفر از روی احترام و البته یه خورده ای هم ترس  :D بهش خوش آمد می گم.

.
.
.
فرید عزیز :
آمدن عهد و عیال حضرت عالی  :hurrah:  را به تالار بهبودی تبریک میگم
امیدوارم که همونجوری که شما پشتی بان ما بوده اید ، ایشان هم بتونن از تجربیاتشون کنار یک دوست الکلی ما رو بهره مند کنند  :muniment:
راهنمای من همیشه این مطلب رو بکار می برد :
ما مانند انسانهایی هستیم که پایشان را از دست داده است و دیگر آن را هرگز باز نخواهد یافت و هیچ گونه درمانی که بتواند ما را به حالت عادی باز گرداند هنوز پیدا نشده است
صفحه 61 کتاب بزرگ الکلی های گمنام
و می گفت یک پای ما روابط اجتماعی و زندگی در اون و یک پای دیگر ما همسران ما هستند که دکتر باب در این باره می گه :
اینطور به نظر می رسه که ما الکلی ها بنحوی خاصیت انتخاب بهترین زنان دنیا رو داریم ( فرید جون عکس این موضوع امکان نداره ها ، اشتباه نشه ... ;D ) ، حالا چرا باید آنها مورد شکنجه ما قرار گیرند مطلبی است که من جوابی برایش ندارم ...
صفحه 199 کتاب بزرگ الکلی های گمنام
حالا ما در اثر کارکردن دوازده قدم ، کم کم شروع می کنیم اون پاهای از دست رفته مان رو باز یابی کنیم و به کمک آنها راه بریم ولی اگر در کارهای خدماتی وارد نشویم ، پای روابط اجتماعی ما لنگ می زنه و اگر همسرمان هم نتواند پا در پای ما قدم کار کنه ، مطمئنا باز هم رشد این برنامه و تاثیر اون در زندگی باعث عدم هماهنگی در ما میشه و باز هم شروع به لنگ زدن میکنیم ....
.
یادم کهعلی عامری حتی زنشو برای دیدن راهنماش به آمریکا فرستاده بود ، وقتی ازش سوال کردم چرا :
گفت چون راهنما کسی است که به طور مستقیم در زندگی من دخیل است و روابط خانوادگی ما بطور مستقیم بروی اون تاثیر می ذاره
.
.
می خواستم با گفتن این نمونه بهت بگم که چقدر این برنامه و تاثیر اون در روند بهبودی ما مهمه ....
.
.
بازم ورود ایشونو به تالار تبریک می گم و امیدوارم که لحظات خوب و پر باری رو در کنار دیگر مدیران و کاربران تالار داشته باشند
..
.
با تشکر :
رضا - بیل
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

mahtab

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #179 : 25 دسامبر 2010، 08:39:53 am »

سلام به همه ی دوستان گلم
من هم به پردیس خانم تبریک وخوشامد میگم بخاطر شهامت همسرتون آقا فرید
قابل توجه بقیه ی آقایون مخصوصا آقارضا
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...
صفحه: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 93   بالا

این صفحه در 0.09 ثانیه 27 نمایش داده شد.