انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بي وقفه آزاد بوده ام تا هرگز نتواني از من جزميتي بنا نهي. اگر بخواهي چنين کني، فقط خود را ديوانه کرده اي! ارثيه واقعا وحشتناکي براي محققان بجا گذاشته ام! از حرفهاي من چيزي نخواهند فهميد!! همين خوب است که کسي نميتواند آئين يا کيش خاصي از من بسازد. نه! اين ناممکن است... واژه هايم تو را مي سوزانند، ولي نميتواني هيچ گونه الهيات يا جزميتي از آنها بسازي. ميتواني راهي براي زندگي بيابي ولي نه جزميتي تا با تکيه به آنها موعظه کني. ميتواني شراب شورش را از اين جام بنوشي ولي نميتواني درونمايه اي انقلابي را با تار و پود آنها ببافي. واژه هايم تنها آتش بپا نمي کنند! اينجا و آنجا باروت را نيز چاشني آنها کرده ام تا براي قرنها انفجار ايجاد کنند! بيش از آن که لازم است باروت ريخته ام تا انفجار محتوم باشد! آنکس که ميخواهد از من کيش خاصي بيافريند، کمابيش با هر جمله اي به دردسر خواهد افتاد!ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مشارکت روزانه  (دفعات بازدید: 282260 بار)

sara

 • بازوی CODA
 • بابا حرفه ای
 • ***
 • امتیاز: +168/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 783
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #525 : 27 مه 2011، 11:21:58 pm »

سلام به دوستان خوبم
من امروز ميدانم هيچ چيز تغيير نميكند جز خود من . هيچكس مسئول شاد كردن من نيست جز خود من. ممكن كسي
من واقعي را نپذيرد ولي خود من اگر او را نپذيرم او چه كند كجا رود. اگر او را نپذيرم چگونه كمكش كنم ؟ چگونه تغييرش دهم؟
اگر افكارش را نشنوم و به آنها بها ندهم. ولي من و او به تنهايي نخواهيم توانست يك قدرت برتر ميخواهد يه عشق يك عظمت و يك پشتيبان
كسي كه بفهمد تو را و بفهمد مرا. كسي كه از او نترسيم و با عشق پذيرايش شويم. من امروز تو را ميپذيرم. و ملتمسانه از تو درخواست دارم
كه احساسات افكار و كردار مرا در دست خودت بگيري به قول يكي از دوستان كه برام اس ام اس زده بود و حرفش بسيار به دلم نشست
اينكه بيش از اين نميخواهم و نميتوانم ديوانه بمانم و اين مقدور نيست جز با تو.
من امروز از همه شما ممنونم كه تويه اين راه من رو همراهي ميكنيد و و تجربيات و عشق خودتون رو كه همان
صداي اوست از ته دل عرضه ميداريد. خيلي دوستون دارم و هزاران بار ممنونم.
 :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sedighe

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +349/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,690
 • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #526 : 28 مه 2011، 12:43:49 am »

 سلام دوستان خدا را  شکر میکنم که امروز دیگه احساسات منفی در وجودم کم شد و رابطه هایم بهبود پیدا کرده ولی گاهی افراط و تفریط در رابطه هام وجود داره که برای بهبودیم دعا میکنم .  :pray:
  ملیحه جون خوشحالم که اومدی تالار جایت خالی بود . از مهتاب جان و میرای عزیز . و .شیلان عزیزم  که با تماس خودتون بمن انرژی دادید . ممنونم برای همگی شما عزیزان سلامتی و شادی آرزو میکنم . و همتون را دوست دارم و احساس تعلق میکنم  :love: :rose: 
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

mostafa

 • بازوی A.A
 • تازه وارد
 • ***
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #527 : 28 مه 2011، 12:16:34 pm »

سلام به همه بچه های گل تالار
امروز هم مثله روزهای قبل بسیار پر انرژی و سرشار از عشق خداوندم و با تلفنی که فرید جان زد این انرژی چند برابر شد.
خدایا ازت بینهایت سپاسگزارم.منو از چه زندگی پر از نفرت و کینه و غرور و خود پرستی به چه عشقی رسوندی.تنها جمله که برا سپاسگزاری میتونم بگم اینه:خدایا تو رو بیشتر از اونی که منو دوست داری دوست دارم.
بچه ها همتون رو وحشتناک دوس دارم.این انرژی خداوندی رو تقسیم میکنم بین همتون چه اونایی که آنلاین هستن و حتی اونایی که آفلاینن.
تقدیم به همه با عشق :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #528 : 28 مه 2011، 01:40:05 pm »

سلام دوستای عزیز خودم
قلبا از خدا میخوام حال همگیتون خوب باشه ودر آرامش محض باشید .....دیروز تولدم بود [ :yummy:روز خوبی بود ...اولین تولدی بود که کنار همسرم بودم وواقعا بابت جشن تولد منو غافلگیر کرد  :-[ازش واقعا ممنونم واز خدا میخوام کمکم کنه که قدر خوبی هاشو بدونم واینقد اذیتش نکنم :-[ :pray: :pray:
 :pray:
نرگس جون ممنونم ازت منم خوشحالم از اینکه دوستای خوبی مثل شما ها دارم :-* :-* :-* :-* :-*« آخرين ويرايش: 28 مه 2011، 01:41:39 pm توسط malihe »
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #529 : 28 مه 2011، 01:53:16 pm »

ملیحه عزیزم
تولدت مبارک :hurrah: :hurrah: :hurrah: :birthday: :birthday: :birthday:
امیدوارم سالهای شادی رو کنار همسرت داشته باشی
شایدم یک دو سال دیگه با چند تا بچه :o 8)
.
در هر صورت امیدوارم کانون خانواده ات همیشه گرم و پر از مهر و محبت و به سوی سعادت باشه
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #530 : 28 مه 2011، 02:00:00 pm »

ملیحه عزیزم
تولدت مبارک :hurrah: :hurrah: :hurrah: :birthday: :birthday: :birthday:
امیدوارم سالهای شادی رو کنار همسرت داشته باشی
شایدم یک دو سال دیگه با چند تا بچه :o 8)
.
در هر صورت امیدوارم کانون خانواده ات همیشه گرم و پر از مهر و محبت و به سوی سعادت باشه

فدات شم من  :-* :-*

حالا چرا نفرینم میکنی دوسال دیگه با چند  تا بچه  ??? :o :o ;D ;D :P ;) ;)منم از خدا برای شما دوست وخواهر مهربونم آرامش وسلامتی رو از خداوند خواستارم ...
خیلی خیلی ممنونم O:-) :-* :love: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
« آخرين ويرايش: 28 مه 2011، 02:02:35 pm توسط malihe »
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

فرید

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاربر فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 603
 • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #531 : 28 مه 2011، 02:11:21 pm »

منم تولد ملیحه عزی را بهش تبریک می گم و امیدوارم از خدا عمر با عزت بگیری و در کنار خانواده و همسرت روزها و سالهای خوبی را سپری کنی  :birthday:
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

sara

 • بازوی CODA
 • بابا حرفه ای
 • ***
 • امتیاز: +168/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 783
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #532 : 28 مه 2011، 02:16:52 pm »

سلام
منم تولدت رو تبريك ميگم مليحه جون. يه عالمه.حالا آقاتون كادو چي داد؟ ;)
( اگه صرقف داره ما هم يه دستي بالا بزنيم واسه خودمون ;) :D )
البته ديگه ديره تا آخر ماه راهي نيس. چقدر خوب !!!چقدر خردادي داريم تويه تالار ....همينه كه انقدر تالار باحاليه ديگه ;) :D
افق جان 2 سال ديگه چند تا بچه ... مخم سوت كشيد :o :o :o د.. بيخيال بذار بچه زندگيش رو بكنه
اين كيك رو هم با يه دنيا عشق تقديمت ميكنم مليحه جونم. اميدوارم همواره در كنار همسر محترمت شاد سلامت موفق و آروم باشي :-*   
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #533 : 28 مه 2011، 02:26:11 pm »

آقا فرید وسارای مهربونم خیلی خیلی ممنونم ..... :rose: :rose: :rose: :rose:

آره خیلی خوب بود سارا جان ....میصرفه دستی بالا بزن منم همراهیت میکنم وباهات میام برای خواستگاری :D :D 8) :rose: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

daruosh

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +17/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 68
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #534 : 28 مه 2011، 06:46:38 pm »

سلام به بچه های خوب و دوست نداشتنی تالار
 نمی دونم شاید متوقع شدم وبه حق خودم قانع نیستم ولی
 دلم گرفته تازه از بیمارستان اومدم و خدای مهربون هدیه 4 سالگی مو داد و هر دو کلیه مو گرفت و دیالیزی شدم
 شدم بیماریه خاص!
خدارو شکر تو این چند روز خیلی مردم دوستم داشتند اینقدر دلشون به حالم سوخته . تا میدیدنم میگفتند اخی طفلکی !
خستهام و شکستم نمیدونم میتونم دوباره بیام یا نه  میتونم پاک بمونم یا نه میتونم یانه شکستم داغونم هیچکس نیست و تنهام ومهم نیست  چون دیگه اگار باختم خدایا
خارج شده است

ایلیاEiliya

 • بابا حرفه ای
 • ****
 • امتیاز: +137/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 785
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #535 : 28 مه 2011، 07:07:28 pm »

سلام به بچه های خوب و دوست نداشتنی تالار
 نمی دونم شاید متوقع شدم وبه حق خودم قانع نیستم ولی
 دلم گرفته تازه از بیمارستان اومدم و خدای مهربون هدیه 4 سالگی مو داد و هر دو کلیه مو گرفت و دیالیزی شدم
 شدم بیماریه خاص!
خدارو شکر تو این چند روز خیلی مردم دوستم داشتند اینقدر دلشون به حالم سوخته . تا میدیدنم میگفتند اخی طفلکی !
خستهام و شکستم نمیدونم میتونم دوباره بیام یا نه  میتونم پاک بمونم یا نه میتونم یانه شکستم داغونم هیچکس نیست و تنهام ومهم نیست  چون دیگه اگار باختم خدایا
.
.
سلام به کاربر خاص تالار
.
بچه ها تولد چهار سالگی تونو بهتون تبریک گفتن ولی شما حتی یک سر هم تکون نداددی که ما بفهمیم آره یا نه
.
دوست عزیز ، این جلسات مربوط به کسانی است که می خواهند مرد باشند و ار بچگی بیرون بیایند (متن صریح قدم ششم ) این حق به اختیار به شما داده شده
می توانید پاک بمانید و تجربیاتتان را به ما شریک شوید و یا دوران روایی لغزش را انتخاب کنید
در هر صورت من به شما تبریک مجدد چهار سالگی را گفته و امیدوارم که بازم تجربیات شم رو در تالار (البته نه به صرف جلب محبت و یا داشتن بیماری خاص که ارزش آن به اندازه ثانیه ثانیه پاکی ات نیست ) داشته باشیم ...
.
ممنون و با تشکر ...
خارج شده است
هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است...

مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند.

وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني

راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....؟

daruosh

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +17/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 68
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #536 : 28 مه 2011، 08:27:46 pm »

سلام به ایلیای زود رنج
 چگونه ایی,  خوبی , اوضاع ردیفه, میخوای بگی قدم کار کردی ولی این بچه میگه من مشکل دارم  با این کار کرد
نه دوست عزیز توی جایی که محبت فروشی ست و شرطی من جایی واسه خودم نمیبینم
یک لحظه پیش خودت فکر نکردی که شاید فقط شاید یه اشتباه تایپی باشه این یعنی میلنگه دوست عزیز قدم 6 مت
یعنی اینکه من در برابر حقیقت هنوز واکنش نشون میدم وتوانایی تحمل یه ادم بیمار رو ندارم . یعنی نمی پذیرم  و قضاوت میکنم
(راستی پیام خصوصی تالار مال چه کاریه؟)
 
من هم تو و هم بچه های ندیده تالار رو دوست دارم چون تو این مدت هیچ کدو مشون با نا صداقتی حرف نزدند
 این بچه 11 روز تو بیمارستان بود و هیچ تماسی با بیرون نداشت
من روز تولدم مطمئن بودم اولین کسایی که بهم تبریک میگن شماهایید
برات متاسفم دوست خوبم الان اینقد ر حال ندارم که به زور نشستم پشت کامپیوتر
کاشکی یه چند دقیقه صبر میکردی شاید درستش میکردم
بچه ها از همگی معذرت میخوام به خدا هواسم نبود
ایلیا جان من از شما هم غذر میخوام نمیدونستم جلساتتون اختصاصیه
 سعی میکن مزاحم شما نشم و باز هم ببخشید
دوستون دارم
خارج شده است

ایلیاEiliya

 • بابا حرفه ای
 • ****
 • امتیاز: +137/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 785
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #537 : 28 مه 2011، 09:23:28 pm »

سلام به ایلیای زود رنج
 چگونه ایی,  خوبی , اوضاع ردیفه, میخوای بگی قدم کار کردی ولی این بچه میگه من مشکل دارم  با این کار کرد
نه دوست عزیز توی جایی که محبت فروشی ست و شرطی من جایی واسه خودم نمیبینم
یک لحظه پیش خودت فکر نکردی که شاید فقط شاید یه اشتباه تایپی باشه این یعنی میلنگه دوست عزیز قدم 6 مت
یعنی اینکه من در برابر حقیقت هنوز واکنش نشون میدم وتوانایی تحمل یه ادم بیمار رو ندارم . یعنی نمی پذیرم  و قضاوت میکنم
(راستی پیام خصوصی تالار مال چه کاریه؟)
 
من هم تو و هم بچه های ندیده تالار رو دوست دارم چون تو این مدت هیچ کدو مشون با نا صداقتی حرف نزدند
 این بچه 11 روز تو بیمارستان بود و هیچ تماسی با بیرون نداشت
من روز تولدم مطمئن بودم اولین کسایی که بهم تبریک میگن شماهایید
برات متاسفم دوست خوبم الان اینقد ر حال ندارم که به زور نشستم پشت کامپیوتر
کاشکی یه چند دقیقه صبر میکردی شاید درستش میکردم
بچه ها از همگی معذرت میخوام به خدا هواسم نبود
ایلیا جان من از شما هم غذر میخوام نمیدونستم جلساتتون اختصاصیه
 سعی میکن مزاحم شما نشم و باز هم ببخشید
دوستون دارم
.
.
خواهش می کنم دوست عزیز
حق انتخاب با شماست و هیچکس رو بهزور وادار به انجام کاری نم یکنند و ...
ضمن اینکه من فکر می کردم از تاریخ 31/اریبهشت تا امروز ه 7/خرداد ماهه فقط 8 روز رد شده (اونم به شرطی که امروز رو رد شده بگیری) ولی مثل اینکه اشتباه حساب کردم و همون یازده روز شما درسته ...
.
ما هم خوبیم دوست من ، و دعای روزانه ما این است که هر روز را بهتر از روز قبل بگردان ، ای گرداننده روز و شب
.
بهر حال دوست من ، قدم کار کردی ناز شستت ، دوس داری بازم کار کنی ، دمت گرم ، ولی اینکه که فکر کنی اینجا بازا مکاره اس و تو کار خرید و فروش و برج و بوس و تالار بیفتی ، فکر کنم کمی اجحاف در حق خودت و دیگران کرده ای ...
.
ضمنا محض خوش آمد گویی شما عرض کنم که ما عمریه قدم ها مون می لنگه و در این مورد من مقاله کاملی نوشتم ، که وام گرفته از صفحه 61 کتاب الکلی ها منباب لنگش و لنگیدن و چوب و عصا و از این جور چیزهاس که تو خوشت می آد ...
.
راستی تالار خصوصی که پرسیده بودی برای چه کاریه ، من باب ادب خدمتتون عرض می کنم که جایی است برای جابجایی حرفهای ناگفتنی که حرمت هر دو طرف رو نگه داشته باشه توش ، نه اینکه ...، خداوند انشاء الله تمام دوستان این ردیف رو به راه راست هدایت کنه که صداقت با خود اولین قدمه و ادعا ، آخرین قسمت سنگ محک لغزش ...
.
امیدوارم که زودتر سرحال بیایی که با این اوضاعی که تو داری فقط اعصاب خودتو خراب می کنی و نظر من اینه که فقط چهار سال پاکی تو اسمیش می کنی ، نه رسمی ...
.
داریوش عزیز :
اینجا جایگاه دعوت از حضور خداونده برای کسانی که بهش نیاز دارند ، نه مکان خصوصی
مکان خصوصی پیش راهنما است ، و اینجا مکانی است که بهتر بتونیم تجربیاتمونو رد و بدل کنیم و نه هتک حرمت کردن و تیراندازی کردن و بمب و تو پ کار گذاشتن ...
.
امیدوارم که بازم خبرهای خوبی ازت بشنوم ...
دوست عزیز قدم کارکرده دل نازک من ...
.
با تشکر...

خارج شده است
هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است...

مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند.

وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني

راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....؟

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #538 : 28 مه 2011، 11:27:20 pm »

سلام
سلام به همه دوستان خوبم
دلم برای همتون تنگ شده بود دل تو دلم نبود که امروز برسم و به تالار سر بزنم.خیلی دوستون دارم.
این هفته جاتون خالی یه برنامه دو روزه داشتیم از زنجان شروع کردیم و از کوه رسیدیم به ماسوله.جای همتون خالی بود..حس آرامش زیادی بهم داد.گرچه خاطراتی رو برام زنده کرد که گریم انداخت اما برای همیشه ازش خدا حافظی کردم...
دوستهای خوبم برام دعا کنید.چون فهمیدم هیچ کس در این دنیا جز خدا نمیتونه به داد ما برسه...و به هیچ کس جز اون نمیتونی پناه ببری و اعتماد کنی.وقتی دیگه هیچ کاری نمیتونی برای زندگیت بکنی، زانو به زمین میزاری و میگی خدا دیگه نمیتونم کمکم کن دستمو بگیر...
فکر میکنم اینکه دارم مداوم مثل یه سال قبل میرم کوه بهم کمک میکنه..
بیست این ماه یه تست دیگه برگزار میکنه هیئت کوهنوردی.برای اینکه دوباره اطلاع رسانی بشه و دوستان جدید و دوستانی که در سری قبل مشروط و یا حذف شدن بتونن دوباره شرکت کنن.گفتن اجباری نیست اما ما هم میتونم شرکت کنیم و ازش استفاده کنیم.اما سرپرست گروهی که همیشه باهاشون میرم که خودشون هم جزئ مربی ها هستن گفتن حتما باید برم :-\ :-\
 ;D ;D
خوب میرم :-\ :D
البته ما انتخاب شدین فقط یکبار دیگه باید دوزاده سیزده ساعت راه بریم ::)
انشالله بتونم این سری امتیازهای بهتری بگیرم. :D
خیلی دوستون دارم دوست های خوبم...
تولد آقا فرید ،آقا رضا و ملیحه عزیزم رو بهشون تبریک میگم.ببخشید دیر شد :-[
به تالار سر نزدم وگرنه...میدونید که تبریک تولد از دستم در نمیره :D
برای همه شما آرامش و شادی آرزو میکنم....
موفق باشید :)
« آخرين ويرايش: 28 مه 2011، 11:29:49 pm توسط pari »
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

daruosh

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +17/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 68
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #539 : 28 مه 2011، 11:58:07 pm »

خدارو شکر که پاکم و محبت هم به شرط از کسی نمیخوام 
 میدونم چند وقت اینجا فعالیت میکنی 4 نفر میشناسنت و چندتایی مطلب از این و اون نوشتی
 میدونم اهل خراب کردن ادمایی و ادم قویی هستی
 نمیگم چطوری و تو چه وضعیتی پاک موندم و سختی کشیدم چون  تو از جنس پا برهنه ها نیستی
 هر کسی که پاک به هر نحوی مورد احترام ونه من ونه تو حق بی احترامی به زحمتی که کشیبده رو نداریم تحت هخر شرایطی
  اره قدم کار کردم چون به محض اینکه اشتباهم رو دیدم  در صدد جبرانش بر اومدم ولی شما؟...؟
 عیبی نداره خصلت بیماری من هم همینه
اوووووه از کسی داری ایراد میگیری که سراسر ایراد خیلی دیر اومدی  من به عنوان یک انسان از شما انتقاد کردم که اگه صبور تر بودی بهتر بود
بهت طعنه زدم چون چون برام تو این حال بدم ارزوی لغزش کردی
 ولی داستان شما از اون مطلب چند وقت پیشه دوست عزیز
 من اگر شما رو به هر دلیلی ناراحت کردم پوزش میخوام  این هفته هم تولدم رو تو جلسه خونگیم  میگیرم خواستید اذرس بدم تشریف بیاریدیادتون باشه دوست من من و تو قاضی خوبی نیستیم
 شما مارو پیش خودت خراب شده حساب کن من راضیم والا
تو اوج ناراحتی ودرد مینویسم چون با توهینی که به پاکیم کردی نشون دادی شما از اونهایی هستی که باید بیشتر دوستتون داشت
از خرید و فروش حرف زدید و بازاره مکاره خیلی فکر کردم چی بگم به این نتیجه رسیدم که
 هر اتفاقی که توی زندگی میفته  چه خوب و چه بد  وقتی تحمل میکنی یعنی کارت درست بوده و درست رفتی
 و اگه اتفاقات هر روزت یه جور نبود تو بهبودی هستی و اگر امروز راجب اتفاق هفته قبل حرف زدی یعنی
شک تا موقعی که عضو تالار باشم از تجربهای که کردم خواهم گفت  فعلا حالم مساعد نیست ولی طولی نمیکشه
 ولی کاش میرفتی با یکی دو نفر که دیالیز میکنن یه گپی میزدی یکم اگاهی کسب میکردی
به من توصیه نکن چون دارمو انجام میدم
خارج شده است
صفحه: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 93   بالا
 

این صفحه در 0.068 ثانیه 26 نمایش داده شد.