انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

دوستاي خوب مثل ستاره هاي آسمونن ، حتي اگر نبينيشون خيالت راحته كه سرجاشونن.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه هفتاد و ششم  (دفعات بازدید: 2739 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام

            اگر فقط اصول اخلاقی و یا یک فلسفه بهتر ، برای غلبه بر الکلیسم کافی بود ، مسلما بسیاری از ما مدتها قبل بهبود یافته بودیم . ما متوجه شدیم ، هر چقدر هم که سعی کنیم اینگونه اصول و فلسفه ها نمی توانند نجاتمان دهند . ما با آنکه سعی می کردیم فلسفه متوازنی داشته باشیم و با تقوی زندگی کنیم و با آنکه با تمام وجود و حقیقتا آن را اداره می کردیم اما نیرویی که لازمه انجام آنست در ما وجود نداشت و منابع نیروهای انسانی ما که به فرمان اراده اند کافی نبودند و به شدت شکست می خوردند .
            کمبود قدرت ، مشکل اصلی ما بود ، بنا بر این می بایست منبع قدرتی پیدا میکردیم که به کمک آن زندگی کنیم و طبیعتا این نیرو می بایست نیرویی برتر از نیروی خودمان باشد ، اما کجا و چگونه می توانستیم یک چنین قدرتی را پیدا کنیم ؟
            خوب ، این دقیقا آن چیزی است که محتوای کتاب ما است و هدف اصلی این کتاب ، بوجود آوردن زمینه ای در شماست که به کمک آن بتوانید یک نیروی برتر از خود را برای حل مشکلاتتان پیدا کیند . به اعتقاد ما این کتاب ، کتابی است اخلاقی و روحانی و مسلما صحبت از خدا هم به میان خواهد آمد و اینجاست که برای بی اعتقادان اشکال تولید می شود . بارها اتفاق افتاده است که پس از مطرح کردن مشکل مشروبخواری و تویح در مورد انجمن خود ، روشن شدن روزنه های امید را در تازه واردان مشاهده کردیم اما به مجرد به میان آمدن مسائل روحانی ، خصوصا مساله خدا ، قیافه آنها در هم رفته است زیرا که ما پرونده ای را دوباره باز می کردیم که رفیق ما تصور کرده بود زیرکانه از آن طفره رفته است و یا برای همیشه به کلی آنرا بسته است .
            ما احساس او را درک میکنیم ، زیرا ما هم زمانی در شک و پیش داوری صادقانه او شریک بوده ایم . بعضی از ما شدیدا مخالف مذهب بودیم و برای بعضی دیگر نام خدا ایده و تصویر بخصوصی از او را به یاد می آورد ، ایده ای که شاید کسی در کودکی سعی در تحمیل آن به ما کرده بود و احتمالا آن ایده بخصوص بنظر ما مناسب نیامده بود و آنرا رد کرده بودیم و با رد کردن آن تصور کرده ایم که مساله خدارا به کلی بدور انداخته ایم . مساله ایمان و وابستگی به یک نیروی مافوق ، مساله ای بود که تا حدی زبونی و حتی ترسو بودن را به خاطر ما می آورد . ما به این
.
.(76)
« آخرين ويرايش: 27 مه 2011، 10:06:18 am توسط افق »
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

x6owtdf4f

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 210
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • jkl202
Maple leaf red _1
« پاسخ #1 : 19 آوریل 2016، 02:01:52 pm »

autumn,hogan scarpe outlet, maple leaf red. Yesterday was the tiny spots of red, today is a red. All over the mountains and plains, fields, Gou Gou kankam, especially the mountain village. < br / > < br / > National Day, dawn has not yet reveal, the silvery moon hanging in the sky, Venus like newly awakened children are still blinking eyes,golden goose scarpe donna, maple hidden in the small Shan Cun Wang Jia Ao began boiling, three column today to marry. < br / > < br / > marriage but a good life,golden goose outlet, not to mention the three pillars, the village as long as know people have jumped on the bandwagon. In Western dress and leather shoes men, dressed in red and green woman,scarpe hogan outlet, all children, regardless of anybody or relatives and friends.  "to the car!" Someone shouted. < br / > < br / > White floats heading, "Vieques Junwei" sneaks away ten cars, saw their wedding soon in front of the gate firmly stop, then firecrackers salute immediately ring while up. A sound, floats out of the bride and sitting in the same car a bride to the three pillars, pillar 3 immediately came to float on the right side of the open the door, picked up the bride put on the red carpet "heaven and earth" table. White wedding bride tall man wearing mopping the floor, makeup hairstyle, delicate and elegant, Jun Qiao phase, like apple cheeked,hogan outlet online, water, Lingling,goyard paris, feel the Jade Pool also inferior. The three pillars of xiaoyingying standing in the bride's left. The mother has been sitting in the arrangement of "heaven and earth" put back on the table the throne. < br / > < br / > the sun from Dongshan waist revealing half of his face, hurried look like a party pooper, red lanterns swaying in the wind, like the lovely and lively children dancing,nike tn pas cher, Sha la la creaked with red maple leaves,air jordan pas cher, Huo Tuotuo is the pillar 3 Marriage red drum palm. At this time, and active MC microphone in hand immediately announces the beginning of the wedding.  "national day, fruit, red maple clapped an invigorating autumn climate."
Author: Wen Yun collection of sources: original submission time: 2010-12-03 read: online submission
Related Articls:
 
 
   Girls bedroom _329
 
   Can't forget the summer vacation
 
   Liu Chengfeng let the children of the stars grow u
 
 
I finally understand why the original will be lost, these trees are all thinking of living creatures, they blocked me. At the thought of this, I immediately felt the hair rise, and now, I am surrounded by these creatures, but they are sleeping, I can not wake them up.
خارج شده است

huzwag39t

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 216
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • opq113
Since the next year for the office of Kinmen to promote the referendum to drive
« پاسخ #2 : 29 آوریل 2016، 06:40:36 pm »

< p > to drive the Kinmen economic development,hogan sito ufficiale, for economic cooperation between the two sides of the Taiwan Straits pilot position, Kinmen County Association of cross-strait exchanges,hogan outlet, such as more than a dozen private groups recently launched the "establishment of Kinmen islands free economy demonstration area where the referendum", for during the election in 2016 in Kinmen with held "referendum", in order to accelerate by "Zijing self-governing ordinance".
< p > according to the relevant provisions of the island, the case requires a total of after a review of the three stages, including 518 proposal, 5178 cosigner, 51778 above the Golden Gate referendum and the consent of more than half, is currently in the proposal,golden goose, the petition stage. The sponsor yesterday held a press conference in Taipei,hogan outlet online, announced that it has completed the first stage proposal and to subsequent petition work.
< p > 9 in the morning,tn requin pas cher, the establishment of Kinmen islands free economy demonstration area, where a referendum "in the" Legislative Yuan "held a press conference, sponsors announced has completed the first stage proposal petition.
< p > Taiwan Competitiveness Forum to executive long Xie Minghui said that Kinmen development in the past due to historical issues is very limited,golden goose scarpe, but is adjacent to Xiamen has now become, important FTA,air max homme pas cher, this to the golden gate is a good incentive. The mainland is currently pushing "The Belt and Road" strategy, Fujian and Xiamen is one of the key points, Taiwan should seize the opportunity to promote the development of Kinmen Xiamen Kinmen by self by the District,scarpe hogan outlet, between the "sub regional economic cooperation, gradually led Taiwan to share" The Belt and Road business. (Liu Qiang text / chart)
Related Articls:
 
 
   Shanghai f
 
   Japanese robot can be perceived emotional ban customers and their sexual behavior (Figure)
 
   Miss Dongg
 
 
   It is worth noting that the current railway sector requires all 12306 users in December 3 to complete a two-way verification of the phone, not in the specified time to complete the verification of the user may not be able to purchase through the network. But for the specific remedy to miss the user's verification, the railway sector is still in the study.
خارج شده است

hfgh4q5rrr

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 216
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • tuv752
The heavenly firecrackers
« پاسخ #3 : 05 مه 2016، 12:57:24 am »

The heavenly firecrackers< br / > & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; the flag of the United States of America,hogan outlet, fireworks,nike tn requin soldes, friends,hogan sito ufficiale, picnic, chicken, hot dogs,tn pas cher, baked beans, parades, band and celebration are part of the national day. To celebrate the history of this important holiday in the summer holiday: we stopped and to cheer, excited, crackling and whistles. This day is by the sages of the past paid blood and foresight income and the days full of hope,nike tn pas cher, we must keep these promises for the future. This is a happy day,louboutin pas cher, at least for most people.< br / > & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; afternoon 3 o'clock, I in our fireworks booth to customer greeting: "are you looking for anything in particular the fireworks?"
 & nbsp & nbsp; & nbsp; this is my third year for Shambala high school rocket club to sell fireworks,golden goose, I am very proud of you know these marvels of the eyes and ears of entertainment gadgets. It's all thanks to my son, who let me know the effect and use of each type of fireworks.
 & nbsp; & nbsp; obviously, the child to him is very important, the National Day is also very important, but it's hard for me to believe,christian louboutin pas cher, a firecracker can make happen in this issue of between father and son.
Related Articles:
 
 
   Don't be sad
 
   I'm crazy for dance
 
   Inspiratio
 
 
  The reason is in the region is concentrated in the rainy season rainfall, rainfall intensity, continuous rainstorm, low-lying area water leaching and disaster; the second is due to typhoon hit the wind heavy rain suddenly, if coincides with the tide of the coastal embankment overtopping or burst disaster.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 181
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
cartier replicas jewelry
« پاسخ #4 : 31 اكتبر 2017، 09:58:13 am »

so it is rarely practiced. lift your feet (can replica cartier love bracelet uk also be placed on the fitness ball or bench) very detailed introduction Baidu original Guosheng, that is conducive to the digestion of wholesale bvlgari jewelry food. additional recipe recipe Cookbook pandora rings uk sale recipes do not eat enough yeti cup holder to eat how pandora charms günstig online kaufen to exercise strength? cartier bag replica because only it is really to accompany you through life.You must exercise perseverance The experimental results were impressive: in addition to reduce inflammation, cycling and swimming are all good ways to sweat. usually eat fish for fitness professionals including salmon. HeatGear (hot equipment).
 
 
   http://shengamer.com/forum.php?mod=viewthread&tid=33&pid=84638&page=28&extra=page=1#pid84638
 
   http://coffeearg.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2392643&pid=2433206&page=1&extra=page=1#pid2433206
 
   http://www.yorkchina.ca/?action-viewcomment-type-news-itemid-24
 
   http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=579&pid=132829&page=88&extra=page=1#pid132829
 
   http://jiamei.im/forum.php?mod=viewthread&tid=891006&pid=1018899&page=1&extra=#pid1018899
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1172&pid=178197&page=32&extra=page=1#pid178197
 
   http://baby.care.tw-drupal.com/forum.php?mod=viewthread&tid=178760&pid=247565&page=1&extra=page=1#pid247565
 
   http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=724789&pid=855288&page=1&extra=page=1#pid855288
 
   http://www.jiafango.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3687&pid=98175&page=54&extra=page=1#pid98175
 
   http://www.ccanb.ca/forum/forum.php?mod=viewthread&tid=30&pid=19386&page=8&extra=page=1#pid19386
 
   http://www.deathsvertigo.com/drupal/node/2295#comment-11770
 
   http://www.coffeearg.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2392625&pid=2433188&page=1&extra=page=1#pid2433188
 
   http://www.zkhn88.com/forum/forum.php?mod=viewthread&tid=3681505&pid=2960311&page=1&extra=page=1#pid2960311
 
   http://shengamer.com/forum.php?mod=viewthread&tid=8&pid=84637&page=39&extra=page=1#pid84637
 
   http://www.autotalk.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=2949&pid=134674&page=25&extra=page=1#pid134674
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آنلاین آنلاین
 • ارسال: 35,877
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آنلاین آنلاین
 • ارسال: 35,877
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است
 

این صفحه در 0.842 ثانیه 26 نمایش داده شد.