انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

از تو حرکت ...
.
.
زمانی که اسباب بازی بچه ای شکسته می شود ، آنها با اشک اسباب بازیشان را می آورند تا تعمیرش کنیم ، من روئیای از دست رفته خودم را پیش خدا می برم زیرا او دوست من است . اما بجای رها کردن آن در آرامش و تنهایی سعی می کنم به او کمک کنم از طریقی که می دانم در آخر روئیا هایم را بدست می آورم  و فریاد می زنم "چرا اینقدر آهسته ؟" ، او جواب می دهد : " فرزندم ، چگونه می توانم این کار را بکنم ، زمانی که تو نخواهی ؟"
.
قانون #62ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه شصت و پنجم  (دفعات بازدید: 2205 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام

هشیار بمانیم اما پس از مدتی دوباره با شدت بیشتر ، آنرا از سر می گرفتیم ، با آنکه ممکن است شما برای مدت چشمگیری دست به مشروب نزنید اما هنوز ممکن است استعداد این بیماری را در خود داشته باشید . ما فکر می کنیم از جمع کسانی که این کتاب برایشان جالب توجه است عده کمی قادر باشند به مدت یک سال از مشروب دوری کنند . بعضی از آنها حتی یک روز هم نمی توانند ، اما اکثر آنها ممکن است چند هفته ای دوام بیاورند.
            برای آنهایی که قادر نیستند بطور متعادل مشروب بخورند ، مساله اینست که چگونه آنرا کلا کنار بگذارند . با در نظر گرفتن این حقیقت که خواننده تمایل به ترک دارد ، باید دید که آیا می تواند بدون بهره گیری از طریق روحانی موفق شود ؟ جواب این مطلوب بستگی مستقیم به آن دارد که او تا چه حد قدرت انتخاب خود را درمورد مشروب از دست داده است .
            بسیاری از ما تصور می کردیم شخصیت نیرومندی داریم اما با وجود تمایل شدید به ترک دائمی ، انجامش برایشان مقدور نبود . به نظر ما این ، همان خصوصیت مبهوت کننده الکل است که علیرغم نیاز و تمایل شدیدمان ، کوچکترین قدرتی برای دوری از آن در خود پیدا نمی کنیم .
            حال چگونه به خوانندگان خود کمک کنیم تا با رای درون ، دریابند که از ما هستند یا نه ؟ آزمایش خود داری از مشروبخواریبه مدت یکسال بسیار سود مند است اما تصور می کنیم بتوانیم خدمت بمراتب بزرگتری در حق الکلی هاییکه در عذاب هستند و همچنین جامعه پزشکی انجام دهیم.
            ما مایلیم بعضی از شرایط فکری یک الکلی را که مدتی از مشروب بدور بوده است ، درست قبل از شروع دوباره آن ، برایتان تشریح کنیم زیرا بطور واضح مشخص است که شرایط فکری قسمت اعظم گرفتاری را تشکیل می دهند . ما می خواهیم بدانیم چگونه افکاری در مخیله یک الکلی وجود دارد که او را مجبور می کند آزمایش مذبوحانه شروع دوباره را تکرار کند . دوستان و آشنایان یک الکلی از اینکه می بینند دوستشان که در آستانع طلاق و ورشکستگی است ، یکبار دیگر قدم به مشروب فروشی می گذارد دچار حیرت می شوند . او چرا اینکار را می کند ؟ چگونه افکاری در او وجود دارد ؟
.
.(65)
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

hdfg0z2ter

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 276
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def238
Not difficult to escape from the fate.
« پاسخ #1 : 23 آوریل 2016، 08:03:25 pm »

HTML really difficult to escape from the fate of the template.
 stared at the broken heart broken Equinox flower, I am afraid happiness had not returned. The lingering heart is persistent, love with sorrow. If love is doomed to separation, and not leave a residue to restore love happiness. Thoughts, when to stay in the sweet happiness.
 time through the lens, once fell in love with meditation. Leave the love this world is afraid to return, but could not erase the memory bit by bit once. Gentle eyes shone into the heart of all the love.
 be there, from the earth, just as a dream, can not leave. All outside the heart, but not to get rid of the helpless. Is the edge of Rob who said it clear, waiting for the unsolved answer
< p > Murphy happiness is a lie, too infatuated, earliest shielding my eyes the Qingshang; Murphy happiness is trap, deep, are unaware of the infatuation; Murphy happiness is that if only illusions, but I do not know have been drifting further and further away,hogan outlet online, Murphy is happy to leave, do not want to give up, but can not change the fate.
 will see where you are, or the distance from the remotest corners of the globe, close at hand. I don't know how to heal the sorrow of love, only by hand with the beat from the war. But those fleeting, but did not want to break, still buried in the bottom of my heart, never change.
 really memorable, because of attachment, reluctant to leave. Light gray heart, but still leave a trace of love. Love is always daydream constantly, too naive, or too much? Perhaps this is really too beautiful, always wanted to get into the hands of happiness.
 Marie Confidante destined for easy old, red is also destined to become the memory of the past. Destiny is doomed to be unable to separate, love will have a destiny, heart will not forget.
 red love, love is not love, but was covered with sorrow. The world because of beautiful love, fate.
How much rain
 Mo back, MO forget, this world is not life. Broken corner, lurking indelible memory. Preexistence, who touched the finger should not meet the time. The chronology of those days, stranded Shangqing face. The light is no longer,tn requin pas cher, whether in this world of despair,nike tn pas cher, I am afraid again difficult to escape the fate of the dark.
 wet my heart, how much residual flower love shattered, screen not breath, the thoughts into the heart. Love long, heart astringent,mont blanc porte mine, and no love, too much to handle.
 love, there is no secret,tn femme pas cher, not only for the proposition. Not collapse, love is doomed to separation, go back to the past.
 will have to be helpless, write down words. The tears have dried, the front has been broken. Pledge,converse all star, such as fireworks have been scattered,hogan sito ufficiale, only a dream. Encounter is destined to leave, perhaps this is fate, can not escape. Preface
 remember in the sun and the moon,air jordan pas cher, the first snow of the season, but now is the lotus blooming in early summer. Snow, long stay in my heart is gone for ever. Say good happiness forever, but is not permanent, just an instant flower briefly as the broad-leaved epiphyllum.
Related Articles:
 
 
   Changed around
 
   The last l
 
   A good horse does not eat grass
 
 
   A year, tomorrow you must go abroad game, I know you expect this has for a long time, this is the game for the first time since you hurt, I miss the time you are not injured, perhaps we still have the opportunity to see many, maybe the situation will better than it is now a little. But I am very satisfied, although you are not particularly able to understand me, even when I was angry, you never coax me.
خارج شده است

dfg8x5sdfy

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 161
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • abc659
In fact, there is no smoking cessation drugs
« پاسخ #2 : 08 مه 2016، 12:41:33 am »

In fact, there is no "smoking cessation drug"
 patch, quit smoking,hogan sito ufficiale, tea and sugar...... The old "smoker" are tried to use a variety of "anti smoking drug" quit smoking, the results are in vain. Shanghai City Institute for drug control of the relevant person in charge yesterday to reporters said that now they haven't been tested any smoking cessation drug,tn pas cher, has not been seen smoking cessation drugs.
< br / > in the 15th World smokeless recently,air max homme pas cher, the reporter visited the major stores,scarpe hogan outlet, food stores,tn requin pas cher, found that "smoking cessation drug" under the banner of the name of the medicine and health foods, when a reporter asked the efficacy, the salesperson noncommittal.
 these smoking cessation products are expensive,bottes ugg pas cher, smoking tea six patch bag of 86 yuan,nike tn pas cher, a package price of 103 yuan 5 cents to 198 yuan. According to the reporter, many repeat customers to buy again and again, the cigarette is not out of money into a bottomless pit as you like.
< br / > Shanghai psychological counseling center Yi Ru Fang professor believes that smoking cessation principle is to a less toxic items alternative toxic substances, but quit during the withdrawal process will inevitably have to rely on smoking cessation products and really have effect at present there is no any scientific proof. At present our country is not the "tobacco dependence and tobacco abuse" as a disease treatment, the so-called anti smoking drug should not be launched as a medicine. In fact,air max femme pas cher, smoking is ultimately rely on their own willpower, any smoking cessation drugs will not have much effect.  Related Articles:
 
 
   On New Yea
 
   Siblings Joke-
 
   TOYOTA will be the global recall of 7 million cars
 
 
   The general situation is only ATM card to back cash, the general credit card is not good, but some special credit cards, such as Discover, also has the function to provide back cash. His advantage is that is not restricted by the issuing bank ATM, I in Atlanta Montana's ATM card to Boston can cash back, and totally do not charge fees, please use.
خارج شده است

dhuk89mll

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 239
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • klm412

Taiping Heavenly Kingdom portrait (data)
< p > because only 1 day, smug Wulantai department is in the rain to eat the Taiping Army ambush, a once killed an unprecedented record of four company commanders and kill some of the Taiping Army soldier, family dragon Liao Ling victory only, also instantly from the carnival into a wry smile. Fortunately caught hairy thief, and a self proclaimed mastermind of Hong Xiuquan, Yidi, the Taiping Heavenly Kingdom Tiande Wang guy called Encyclopedia of the flood. By Emperor Xianfeng of the Qing Dynasty to scold scalp suppression commander, with the saishangga bachelor capacity as the imperial envoy of the treasure, not only will brag and lyrics,sac guess pas cher, as a monk also claimed Zhu Geliang's Taiping second figure into a wooden cage, first to the Taiping army from the north to Guilin city later, Hong Daquan sent to the former capital of Guangxi city streets for several days, and then after the first water road, make light of travelling a thousand li, the first in Beijing city - inverse offered them to know, after more than ten years, the ringing of the Taiping Heavenly Kingdom, commander Chen Yucheng Li Xiucheng, Premier Hong Rengan, even the young king Hong Tiangui Fu, the red carpet treatment can not enjoy such specifications.
 for this Wang Hongdaquan questioned whether the famous Tiande, the people are not, such as there is a call to Chen Tan things have said publicly that even the emperor Xianfeng also not to regard it as right, some vague,scarpe golden goose, but the official book of the "imperial suppression strategy", Guangdong Ping from survivors of the Qing Dynasty official repair "Qingshi Gao", and the Qing is recognized as the most informative thief "intelligence confluence collective" feeling, but with certainty to confess that Hong Daquan hair second, the identity of the characters, the saishangga insider Ding Shoucun even got a few vest, wrote several memoirs,air max femme pas cher, xiuxiudada caught this hint, Hong Daquan is really Hong Xiuquan,ray ban aviator outlet, the and then went to Nanjing city for more than a decade when the king,golden goose outlet, is similar to the shadow of counterfeit goods.
1852 years on April 7,hogan outlet, Qing Wulantai Department pursuit from Guangxi wing for the state (now in Mengshan county) break out of an encirclement of the Taiping army, in the fog of the Dragon Liao Ling defeated the Taiping Army after the team, killing more than 2000 people. This is the largest since the Jintian uprising, the results obtained on the battlefield.
 high specification captive
 this article source: "times weekly" 123rd, the author: Tao short housing, the original title: "no big brother's kingdom"
The basic national policy of the Taiping Heavenly Kingdom: why is called "big brother" to behead,scarpe hogan outlet? _ History Channel _ ifeng.com
< p > core tip: a preserved the king Zhaozhi written plainly: big brother in the world only, brother days Jesus is, brother days Jesus outside a person of eldest brother said, even the clouds snow, snow in clouds in the Taiping army is the password of the knife, the cloud of snow is beheaded.
< p > so much authority argument, evidence, but in the 1930s was Kuo Ting Yee, Luo Ergang two senior historian easily overthrow: they left in the Hong Daquan of up to 1500 words statement, respectively, to find the 7, 8 flaw,tn pas cher, although in many issues the two disagree, but there is a flaw is great minds think alike - statement said my name is Hong Xiuquan to big brother and all the other men all >Related Articles:
 
 
   Pan Yue is the first ancient
 
   Hainan for
 
   Liang Shiqiu has said that the famous scholar, life is decadent, I was surprised - Liang Shiqiu - Yu
 
 
   Music through 2016 and 2017 the annual and year 2018 to achieve a net profit amount (net profit amount deducting non recurring gains and losses after belonging to all shareholders of the parent company net profit for quasi) were not less than 36 million yuan, 46.8 million yuan and 58.5 million yuan, according to the results of commitment.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه شصت و پنجم
« پاسخ #5 : 30 سپتامبر 2019، 02:26:45 am »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

خارج شده است
 

این صفحه در 0.125 ثانیه 27 نمایش داده شد.