انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

دوستاي خوب مثل ستاره هاي آسمونن ، حتي اگر نبينيشون خيالت راحته كه سرجاشونن.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تیتر قدم نهم- کتاب هموابستگان گمنام- کودا  (دفعات بازدید: 1798 بار)

sara

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

قدم نه : ما به طور مستقيم در هركجا كه امكان داشت از اين افراد جبران خسارت كرديم ، مگر در مواردي كه اين امر به آنان يا ديگران لطمه مي زد.

كاري كه تا به اينجا روي قدم ها صورت داده ايم ، ما را براي اقدام در اين قدم آماده مي سازد. ما ترازنامه اخلاقي مان را نوشتيم ، به نواقص شخصيتمان
اعتراف كرديم و از رفتارهاي هم وابسته گانه مان آگاه شديم. با ادامه بهبودي ما كاملا آماده مي شويم تا خدا مشكلات زندگي مان را برطرف نمايد .
ما ياد مي گيريم تا فروتنانه از خدا بخواهيم كه آنچه را كه براي ما فايده اي ندارد از ما دور نمايد. اين موضوع محيطي صادقانه را براي ما فراهم مي آورد
تا در آن بتوانيم روي فرايند جبران خسارت كار كنيم.
در گذشته ما شايد تاثيرمان به ديگران را به حداقل مي رسانديم . دشوار است كه مسئوليت اعمالمان را برعهده بگيريم اگر معتقد باشيم كه اعمالمان اثري ندارند.
در تغيير اعمال و نگرشمان ما ديگر معتقد نيستيم كه اعمال ما بي اهميت هستند.

در قدم هشت ، ما با خودمان در مورد گذشته مان صادق بوديم و ليستمان را درست كرديم . با انجام دادن صادقانه اين كار ما دريافتيم كه از شرم رهايي يافته ايم .
اين كار ما را به صادق تر بودن براي انجام جبران خسارت آماده مي سازد . جبران خسارت ها حقيقت خالص ما هستند بدون سرزنش ، حواس پرتي و توجيه ،
ما مسئوليت اعمالمان را بر عهده مي گيريم . ما مي فهميم كه انجام جبران خسارت به معناي اين نيز هست كه ما به راستي متعهد به تغيير دادن در سايه
كمك قدرت برترمان شده ايم.

ما تعهدمان به بهبودي را بوسيله جبران خسارت هم زمان بر روي خودمان ، هر وقت كه اين كار را در مورد ديگران انجام مي دهيم ، حمايت مي كنيم.
براي مثال : آيا غيبت كردن ما در مورد كسي به آبروي او آسيب رسانده؟ همزمان با اينكه از او عذرخواهي ميكنيم و جبران خسارت را در مورد او اجرا مي كنيم
ما نياز داريم كه رفتار خودمان را هم با اجتناب از غيبت كردن تغيير دهيم. وقتي كه صادقانه تلاش مي كنيم تا رفتارمان را تغيير دهيم ما پاسخگو مي شويم
و از درگير شدن در رفتارهاي آسيب زا به خود و ديگران اجتناب مي نماييم. سپس ما شرم را رها مي كنيم و خودمان را بابت كاستي هايمان مي بخشيم.
   وقتي كه تمام و كمال اين مرحله را طي كنيم خودمان را به قدر كافي مهم مي دانيم كه در جبران خسارت هايمان به حساب آوريم. براي بسياري از ما
اين در تقابل با بيماري مان قرار مي گيرد كه به ما متذكر مي شد كه ما كم اهميت تر از ديگرانيم . چگونه جبران خسارت را در مورد خودمان اجرا مي كنيم ؟
جواب به اين سوال مي تواند به نسبت اعضا مختلف باشد. وقتي كه ايده جبران خسارت از خودمان را به پايان رسانديم متوجه مي شويم كه اين جبران خسارت
نيروي لازم را برايمان به ارمغان مي آورد تا در سايه اش به لذت و بهبودي دست يابيم. ما با خودمان به شيوه اي متفاوت برخورد مي كنيم و تلاش مي كنيم
كه خودمان را نديده نگيريم . ما به نيازهايمان بها مي دهيم و آنچه را كه مي خواهيم با نياز هاي ديگران هم ارزش مي دانيم . گرچه ، در بعضي موقعيت ها ،
نياز هاي ما ممكن است مهم تر از آنچه ديگران مي خواهند باشد.

« آخرين ويرايش: 12 ژوئیه 2014، 05:44:22 am توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sara

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین

كاركردن روي بخشش قبل از جبران خسارت بسيار مهم است . وقتي كه گذشته را رها مي كنيم حقيقت را در موردش مي پذيريم و در مورد آزادي انتخاب امروزمان در بهبودي مي آموزيم ، ما شروع به احساس يك آرامش دروني جديد مي كنيم .
بعضي اوقات اين اولين تجربه بخشش ماست .
اين موضوع در را به سوي بازگرداندن روابط با خودمان و ديگران مي گشايد . بدون بخشش ما به رنجش ها در درونمان
پناه مي دهيم و در چنين شرايطي جبران خسارت هاي ما فاقد اصالت هستند . به قدرت برترمان اجازه دهيم تا ما را
ياري و هدايت كند تا با خودمان و ديگران صادق باشيم . در مواقعي كه گيج مي شويم ، صحبت كردن با راهنما يا ساير
افراد در بهبودي براي بازگرداندن وضوح مطالب و تعيين آنچه كه مربوط به ماست و آنچه كه نيست مفيد است . ما نياز داريم
كه نقش سايرين را رها كنيم و فقط در قبال نقش خودمان پاسخگو باشيم . جبران خسارت با اين روش به ما تجربه ازادي
از بار شرم ، گناه و مسئوليت پذيري بيش از حد را مي دهد. خالي از رنجش بودن خود ، نوعي جبران خسارت است.
با آماده شدن براي جبران خسارت ، يكي از راه هاي مراقبت از خودمان اين است كه برنامه ريزي كنيم تا چگونه اين پيام
را به آنها برسانيم . بعد از آن مي توانيم برنامه يا ليستمان را با راهنما يا شخص مورد اعتماد ديگري به اشتراك بگذاريم .
گوش دادن به تجربيات ديگران كمك مي كند كه بتوانيم برنامه ريزي كنيم كه چگونه و از چه كسي مي خواهيم جبران خسارت كنيم . در اين قدم ، ما مي آموزيم كه در جايي كه مقدور است مستقيما جبران خسارت كنيم ، بعضي اوقات ،
افرادي هستند كه در مقابلشان احساس امنيت نمي كنيم . در چنين مواقعي جبران خسارت مستقيم توصيه نمي شود .
  در چنين مواقعي ما ميتوانيم با راهنمايمان به دنبال راهي باشيم تا بتوانيم جبران خسارت را بدون آنكه به حال خوب ما لطمه اي وارد شود به انجام برسانيم . در ساير موارد مي توانيم جبران خسارت را به شكل مستقيم با شخص مورد نظر به انجام برسانيم ، راههايي هم براي مواقبت از خودمان وجود دارد . ما مي توانيم قبل و بعد از انجام اين كار با فرد مورد اعتمادي تماس بگيريم ،
يك محدوده زماني را براي خود تعيين كنيم ، به دنبال عكس العملي نباشيم و از پيش خودمان را آماده كنيم كه از قيد
نتيجه عمل رها شويم . قدرت برتر با ماست و ما مي توانيم به ياد بياوريم كه لايق مراقبت از خودمان هستيم.
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sara

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین

قدم نه تاييد مي كند كه ما جبران خسارت را هروقت كه ممكن است انجام دهيم . گرچه ممكن است جبران خسارتي به كسي كه درگذشته مديون باشيم و يا
فردي كه از مكانش اطلاعي نداريم و يا در جايي بيش از آنكه فايده اي به كسي رسانده باشيم به او آسيب زده ايم . بعضي اوقات ممكن است افرادي باشند كه
تمايلي به شنيدن جبران خسارت ما ندارند . به عنوان جانشين مي توانيم اين جبران خسارت را در نشريه اي بنويسيم و يا براي راهنما و يا كسي غيرمرتبط
با شرايط بخوانيم. در ساير شرايط مي توانيم از راههايي كه در گذشته امكانش وجود نداشته نيكي كنيم .
به طور مثال : اگر ما جبران خسارتي به يكي از والدينمان كه در قيد حيات   نيست بدهكاريم مي توانيم به شخص مسن ديگري كه نيازمند وقت و توجه است مهرباني كنيم  . اگر برايمان مقدور نيست تا از بچه هايمان جبران خسارت به عمل آوريم مي توانيم در مقابل با يكي از جواناني كه در زندگي مان حضور دارد وقت بگذرانيم
و يا بعنوان داوطلب در يك كلوپ جوانان مشغول شويم . اغلب اينگونه روش ها جبران خسارت هاي جاري در زندگي ناميده مي شوند
و مي توانند عضو معني داري از بهبودي ما باشند .
   راههاي ديگري كه از طريقشان مي توانيم از خودمان و ديگران جبران خسارت كنيم عبارتند از :
- گفتن نه براي مراقبت از خودمان

- گفتن يك نظر متفاوت با ديگران و رها كردن ترس از اينكه ديگران ممكن است در مورد ما چه فكر كنند.

- گوش دادن به ديگران و رها كردن اينكه هركس نياز دارد كه مشابه آن فكر كند و احساس كند.

- اجازه دادن به ديگران تا راهشان را در زندگي خودشان پيش گيرند

- متفاوت زندگي كنيم زيرا كه ما در بهبودي هستيم

جبران خسارت به معناي بيرون آوردن مسائل از خودمان به خرج ديگران نيست . به معناي ساده پاك كردن هوا هم نيست .
برعكس ، آنها تمرين هاي معنوي فروتنانه اي هستند كه به وسيله آنها ما از اعمال و نگرش هايمان مراقبت مي كنيم .
روابط سالم مي تواند قويترين جبران خسارت ما باشند ، اين يك عهد براي بهبودي ماست . اين مي تواند والاترين هديه قدم نه باشد.
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

sara

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین

سوالات :
1- جبران خسارت چيست ؟

2- اعتقاد من در مورد هدف از جبران خسارت چيست ؟
3- چگونه مي توانم براي جبران خسارت آماده شوم ؟

4- چگونه تصميم مي گيرم كه جبران خسارت من مي تواند به خودم و ديگران آسيب بزند يا نه ؟

5- انگيزه من براي جبران خسارت چيست؟

6- قبل از جبران خسارت چگونه مي توانم ديگران را ببخشم؟ آيا بخشش كامل ضروري است ؟

7- چگونه مي توانم وقتي جبران خسارت مي كنم انتظاراتم را رها كنم ؟ چرا انجام اين كار مهم است ؟

8- چگونه از خودم بوسيله جبران خسارت مراقبت مي كنم ؟ چه ابزارها و قدم هايي براي ساده ، امن و شفاف كردن آن استفاده مي كنم ؟

9- چگونه ممكن است از خودم جبران خسارت كنم ؟

10- چه جايگزين هايي وجود دارد وقتي كه جبران خسارت مستقيم ممكن نيست ؟

11- جبران خسارت زنده و در جريان چه معنايي براي من دارد ؟
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

مجتبا

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 329
  • در تکاپوی رهایی از هم وابستگی
    • TARAZNAME2.PERSIANBLOG.COM

سوال 3 چگونه میتوانم برای جبران خسارت آماده شوم
با ورود به برنامه جبران خسارت شروع شده
زیرا رویه گذشته که به دنبال بهبودی نبودن بود جبران میشه
و خسارت مختلفی کم و متوقف میشه
و با کارکرد قدمها آگاهی من از نواقص بیشتر و رهاکردنشون و جبران خسارت و اصلاح رفتار ممکن تر میشه
من در قدم 9 تجربه کردم که آرامش من درگرو جبران خسارتهام بود اما در بدو ورود به برنامه نمیشد  قدم 9 را انجام داد
چون نه آگاهی از نواقص داشتم که بخوام رهاشون کنم
نهآمادگی داشتم چون هنوز د ربحران و آشفتگی بودم و با خودهم قهر بودم
اما در طی کارکرد قدم ها به خصوص قدم 6و7 که من از نواقص و اصول آگاه میشم و حق انتخاب پیدا میکنم که نواقص رو رها کنم و اصول رو دنبال کنم امکان جبران خسارت و اصلاح رفتار ایجاد میشه
به همین علت بعد از قدم 7 لیست کردن خسارتها و به دنبال اون جبران کردن خسارتها شروع میشه
من با استفاده از قدمهای قبلی و دعا کردن و سپردن برای جبران خسارت آماده میشوم
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Time, pace
« پاسخ #5 : 19 مه 2016، 01:25:23 am »

the quiet of the night after the noise of the day slowly dropped the curtain, a calm heart,scarpe hogan outlet, now seems to feel very comfortable. The direction of life, life pressure and frustration, a distant dream and the cruel reality, suddenly let me feel very confused. In the passage of time, I deeply felt that he had to keep up with the rhythm. Everything seems to be somewhere has a fixed number. I was just in a fantasy struggle, in the hope that a miracle occurred.
 always thought he was strong enough, strong enough to have enough ability to retain traces of time. But in the end, I overestimated myself, but also underestimated the time. Time trapped in the memory, and everything is as follows. So gradually, we may forget those who clearly say good to remember a lifetime of others have their own vows. Will also forget those at that time was concentrated in the heart of the sad...... All in the forward, engraved in the memory once thought that he would never forget the mood,scarpe hogan online, up to now, only a notebook diary can prove their existence. But one afternoon, or windy days, they will not inadvertently in a whole new way appeared in the heart, turned into the heart of the touch of white moonlight, old and lingering,tenis asics brasil, let a person have the vicissitudes of cool.
The pace of time.
: 22
 maybe a lot of time, choose to forget,tn requin pas cher, forget those ignorant years little themselves. Only then will there be enough courage, malicious, no fetters wiped away tears in big strides toward the unknown distance forward. Because there may be cheating, we have not had a nasty, dirty. None of us can guarantee when the road comes to an end,scarpe hogan outlet, they are still the original. But SpongeBob and Green's fairy tale ending those beautiful stories, only deeply buried in the bottom of my heart. This is called growth, perhaps.
 idle, room, read once read books. This book has found that those who have seen a few years ago, it seems like just yesterday,hogan sito ufficiale, I remember vaguely read these books at the scene and mood. I do not know why there is little time sentimental,hogan sito ufficiale, running speed shocking, but also too late to finish yesterday, today will be yesterday. Perhaps really nothing to do things, sent to take honey perfume in the little space spray, immediately fresh smell in the small room spread spread throughout every corner. The air floating with a sweet and not much, if any. Thus,nike tn pas cher, light fragrance, and a strange feelings to grow in their heart, let a person have a moment of trance. Even hope, time can make a short stay at that moment.
Related Articles:

Catch mice 800

My childho

A warmth,

I came to Shenzhen last year, this place, it is fully felt the great difference between Shenzhen and the mainland. Now I and many of my readers are referred to such a conclusion, that is really want to start a business, to Shenzhen bar! But today I do not want to say how good Shenzhen, anyone and things are two sides, north of Guangzhou and Shenzhen rich more than it? You are? no! Are you going up north? You are, but you are still poor.
خارج شده است

hdf2p6dtr

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 42
    • stu931
Summary of power work
« پاسخ #6 : 09 ژوئن 2016، 02:07:53 pm »

summary of the work on the electric power
 I was placed under the county power supply company provincial electricity authority management, price policy gradually standardized, tariff policy implementation basic right. The sales price of all kinds of electricity prices in our county is correct, but the power consumption is 44 million kwh. The guarantee for the city's industrial and economic development provides a good foundation.
1, carry out power Yingfengduoxia work. First, ahead of planning, to carry out the work of the early. As early as the beginning of this year, we held a meeting in Hongze, ahead of schedule to study the deployment of electricity in the summer work. In April, we convened Huaigang 31 users special meeting to convey the province by letter Committee on power Yingfengduoxia conference spirit, the arrangement of enterprise to carry out the summer power Ying Feng aestivation plan preparation,golden goose outlet, may in accordance with the requirements of city leaders repeatedly modified summer electricity orderly plan, will original 1736 households reduced to 724 households, a better realization of the dimension of the smallest, the fastest response. Two is a number of times into the province to communicate, and actively strive for electricity indicators. From March began to June, repeatedly to the provincial Commission by letter, the provincial power companies to report the city electric power Ying kurtosis Xia related, strive for the provincial support, through the unremitting efforts,hogan outlet, in the most intense period of the province's electricity, actual release our city is the largest peak index of 35 million kilowatts, than originally issued a staggering 60 million plan reducing 25 million kilowatts. Three is the timely adjustment of institutions, the establishment of a working network and related systems. To strengthen power Yingfengduoxia work organization and leadership this year, we adjusted Huaian orderly use of electricity leading members of the group, set up the city and county (District),hogan outlet, township three orderly use of electricity network, the summer peaks so compartmentalized integration, cities and counties linkage, transverse to the edge,hogan outlet online, longitudinal end of the management system. The four is to carry out the national television and telephone conference, held in the city in power Yingfengduoxia conference. After the June 10th National Electricity Yingfengduoxia teleconference, power at the ready in time 13 days the general assembly. Although the time is tight, but the meeting is fully prepared, and there is innovation. Special arrangements for the meeting of the 9 counties (&gt,hogan outlet;
 one,adidas yeezy pas cher, the main work of
 two, the county electric power price implementation of the national price policy check
1, Zhongjiang Sichuan power supply limited liability company to carry out the inspection.
Summary of power work
 one, carefully understand the document, carefully organize the implementation of the arrangements. I County after receiving the documents of inspection on electricity prices, county attaches great importance to the leadership, seminar on the implementation of the views, the county government established the special inspection of the leading group, headed by the deputy governor of the Lan Xuwu, Price Bureau Secretary Min Sheng Xu, economic and commercial bureau director Zhou Liqiang, supervision observation Bureau Helin, environmental protection bureau director Ye Yinghe deputy head, members have Xue Rong Liu, Wang Zhengming and economic and commercial bureau,hogan sito ufficiale, Supervision Bureau, the environmental protection agency,hogan outlet, a comrade in. The inspection office is located in the county Price Bureau, and is the director of the office of Wang Zhengming. After the establishment of the inspection body, the development of the Zhongjiang county Electricity Price inspection implementation plan, the program clearly defined the time, the scope and content of the examination, the examination time limit and other specific steps.
Related Articles:

The Communist Party's moving

At the beginning of the semester is in the class formed a good endeavour, the atmosphere of unity, to help them establish a correct outlook on life, values, seek to develop a suitable for their own life goals, re establishing confidence in learning. Held new Laosheng to exchange experiences, in their own experiences and help the students to have a correct understanding of their own learning, ideological level and ability, in order to better establish a personal goal.
خارج شده است

این صفحه در 0.066 ثانیه 28 نمایش داده شد.