انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بهترین شکل نشان دادن خیر خواهی خدمت است . خدمت واقعی انجام کار درست با انگیزه درست است .وقتی خیرخواهی ، پشتوانه و انگیزه عضو و انجمن باشد ، ما در حد اعلای تکامل و آزادی خود هستیم . احتمالا ، آخرین چیزی که از آن رها می شویم ، لکه ننگ اعتیاد است.
"کتاب پایه - مقدمه"

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال چهاردهم - قدم دوازدهم - راهنمای کارکرد قدم پرخوران گمنام  (دفعات بازدید: 866 بار)

mira

• میرا
  • مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

14-پیام  این که من زنده هستم چیست ؟
خارج شده است

hgsdrt13ser

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 163
    • lmn171
Sad, helpless, pain.
« پاسخ #1 : 23 آوریل 2016، 04:07:29 am »

I am sorry, I am helpless, my pain, who worked for me to share,  there may have been, but now no longer.  those I had forgotten, constantly struggling in the depths of memory,  my own happiness lost, never get it back...  everything is so bleak, so lonely.  the eye tail at the lonely, you don't understand the sadness,  text, sustenance of feeling of sadness, but it does not take away the past time memory,golden goose outlet,  now I'm not naughty,hogan outlet online, not willful  a person hiding in the corner,hogan interactive outlet.  to your memory, recall, is now suffering.  I know, years of circulation,  will smile,nike tn pas cher, smile and smile back, tell me about this story and.  then, perhaps, I will smile with tears,hogan outlet, smile and memory, smile and tell you how I have the shadow of love you  - is that you can't have,chaussure air jordan soldes.  what such a happy memory even more than you cherish me? That day,  until the old please remember that I loved you.  please don't forget that we have agreed,converse blanche, in my most vulnerable time,  but at least we loved with vigour and vitality...
HTML template sad, helpless,hogan outlet, pain.
Related Articles:

Left _0

Actually, I like you.

After the end, Xu micro recollections

Rain is too difficult, presumably there is no water. To go halfway, rain again, small, sparse, fell upon the little mud. Thought, this may be under a while. But the ground was wet, and the rain stopped. The sky is still overcast, the sun slowly come out through the clouds, a glance, and pulled back by clouds. Misty sky, no light and no rain.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427

three instruments is difficult to shake the illegal villa
Xining 1 District illegal villa brutal growth of the conflict caused by the construction of a conflict of law and illegal construction VillaThis is the new millennium
 Xinhua Qinghai channel August 11 (Chen Kai Luo Xiaofei Wang) in Qinghai Xining City Republican Road East Garden high-rise residential, unexpectedly seize every opportunity to grow a building with four storey villa. This building from the start to date, because of alleged illegal construction has repeatedly been removed by the relevant departments. However, in the construction process of nearly a year, the illegal construction not only in the relevant departments of law enforcement supervision under the thrive, but also led to the owners and property owners of the company's conflict.
 it is understood that the Oriental Garden District was completed in 2010, the illegal construction of the villa began construction in August 2012,scarpe hogan outlet, until April this year, the main project has been completed villa. According to the introduction of a number of owners,golden goose, after the conflict, the owners had to the East District, the relevant departments and the city of Xining Urban Planning Bureau reflect illegal villa. Urban and Rural Planning Bureau of Xining city survey found that the house is indeed not approved by the planning and approval, suspected of illegal construction.
 for the villa, Xining City Construction Bureau issued three East District dismantle notice >
 four villas both illegal and arbitrary
 illegal construction especially "strong", is the capital too violent, or law enforcement departments too "weak"? Xinhua news agency,hogan sito ufficiale, Chinese network reporter conducted a survey.
< p > in this regard,golden goose outlet, Xining City Urban Planning Bureau to monitor the battalion captain Kawa Kiyo said, after 6 months of this year, the monitoring group received the masses about villa, sent staff to investigate and verify, find the area at the entrance to the second layer housing and the southwest corner of the four storey Villa, does not exist in the new millennium the company in 2009 the approval of the construction plan,scarpe hogan outlet, and in the completion acceptance stage, villa also does not exist. At the same time, there is no any additional approval procedures. Therefore, according to the law that two houses and four villas are illegal construction.
< p > in April this year, Xining City, Oriental Garden residential developers -- Qinghai thousands of new real estate development limited liability company not subject to the examination and approval of the Xining City Urban Planning Bureau, in community on the southwest corner of the illegal construction, building a four storey villa,sac goyard, the influence to district residents living. Afterwards,scarpe hogan outlet, the 160 district residents were limited to water rationing for two months.
 according to the chairman of the District Committee Director Ma Jun, in late April this year, the new construction of the villa, an attempt to Villa before the open space and the road closed with a wall,adidas nmd runner pas cher, the formation of a villa private courtyard. And residential property owners that the move to seize the entrance and part of the fire exits, there is a serious fire safety hazards, requiring developers to change the layout of the wall. In this regard, the new company has a tough attitude. April 28th, thousands of new property companies to leave the property of all property companies, stopped all property services. After two months, residential property owners to hydropower cards, living in "limited water rationing" dilemma.
Related Articls:

Zhejiang C

Central Party School professor Xin Ming - style government guide the good social atmosphere _2

All regions, departments and units should draw profound lessons, conscientiously carry out all sectors, particularly in the fire, coal, civil explosive, non coal mines, transportation, dangerous chemicals and other safety inspection, the hazard remediation is not in place to suspend rectification until the closure bans.
خارج شده است

این صفحه در 0.114 ثانیه 28 نمایش داده شد.