انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

خداوندا کمکم کن تا به دیگران کمک کنم...
.
از تو تقاضا دارم به من کمک کنی تا بتوانم به قشنگ ترین لغات فکر کنم و به زیباترین الطافی که می توانم انجام دهم تا روز را روشنتر کنم
خواهش می کنم به من کمک کن تا بتوانم به معنی واقعی یک انسان باشم و هر وقت شخصی با محبت و افکارش بطرف من می آید از تو استدعا دارم به من کمک کنی تا بتوانم به حرفهایش گوش کنم و ترتیب اثر دهم
و هر وقت شخصی به عنوان کمک و شراکت به طرف من می آید ، کمکم کن استحقاق آنرا داشته باشم و ـا آخر باو وفادار بمانم و همیشه در زندگی سخاوتمند باشم و از تو می خواهم به من قدرتی عطا کنی که اگر کسی از من کمک خواست به او کمک کنم
همانطور که تو به من کمک کردی هر گاه که به تو احتیاج داشتم
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال چهارم - قدم دوازدهم - راهنمای کارکرد قدم پرخوران گمنام  (دفعات بازدید: 909 بار)

mira

• میرا
  • مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

4-چه  گونه قرار است از نظر روحانی بیدار و کاملا پویا باقی بمانم ؟
خارج شده است

yzmj38mbl

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 220
    • uvw451

brokerage Innovation Conference will be held in May 8th, the recent two market brokerage sector as a whole eye-catching performance,hogan outlet, but the Yangtze River Securities and Northeast Securities have been holdings of shareholders.
Changjiang Securities northeast securities holdings brokerage stocks were holding the overall performance of eye-catching
 in simple equity report to disclose the date of Jinjiang and Jinjiang, the country voted shares said, according to the company strategy and financial management, Changjiang Securities Holdings shares. In the next 12 months temporarily holdings Changjiang Securities stock plan,hogan outlet, but does not rule out the in the suitable time for the market to continue to reduce to possible.
< p > Jilin Province Trust Co., Ltd. Northeast Securities the second largest shareholder, reducing to together hold shares of Northeast Securities 18.10%, the reduction, the Jilin Province Trust Co., Ltd. holds Northeast Securities 1.67 million shares, accounted for 17.04% of the total share capital, including 14.01% for tradable shares.
< p > Changjiang Securities announcement said,goyard pas cher, on 5 June,nike tn soldes, the company received shareholder Jinjiang shares and Shanghai Jinjiang International Investment Management Co., Ltd. sale of the shares of the company as a part of the notice, since June 3 in 2013 March 26 to 5 months, Jinjiang China investment system through the Shenzhen Stock Exchange to sell the company of tradable shares of 600 million shares, accounting for 0.25% of the total share capital of the company,goyard soldes, Jinjiang shares holding shares of the company had not changed. Jinjiang's investment in the reduction of the Chinese Communist Party plans to cash about 60 million yuan.
 Jinjiang shares with Jinjiang investment are affiliated to Jinjiang International (Group) Co., Ltd.,scarpe hogan online, Department of concerted action. Before the reduction, Jinjiang shares and Jinjiang investment together hold 122 million 230 thousand shares of Changjiang Securities,hogan outlet online, Changjiang Securities accounted for 5.15% of the total share capital. As of May 3, 2013, Jinjiang company holds shares 116 million 230 thousand shares, accounting for 4.90%, the Jinjiang investment no longer holds shares in the company.
 Northeast Securities in recent days the stock rose significantly in May 6th,hogan sito ufficiale, the closing price of 21.09 yuan.
 Northeast Securities also announced that, from March 13th to May 3rd, the shareholders of the company in Jilin Province Trust Limited liability company total holdings of shares 10 million 310 thousand shares through the centralized auction system, the company's total share capital of 1.053%. Total cash of about 200 million yuan.
Related Articls:

Bundling hundred companies da

The outdoo

Re product

The operation of wind power projects Pinglu a 49.5mw and Pinglu second phase 49.5mw project, all in the construction period, of which Pinglu project is expected in January 2012 to build grid connected operation, Pinglu to the second phase of the project is expected in June 2012 before the completion and the realization of parallel operation.
خارج شده است

fgh5p6ter

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 52
    • fgh310
Social practice of Shandong science and Engineerin
« پاسخ #2 : 11 ژوئن 2016، 09:21:27 am »

through a week of social practice,hogan outlet, the team members will apply the theory of knowledge and practice, to make up for the lack of professional classes,hogan outlet, so that members of the environment in advance to experience the possible future work.
1 March 19, the team arrived in Shandong Dongtai Consulting Co., Ltd.,scarpe hogan outlet, and the company responsible person to contact after, then expand the social practice activities, and 19 to 22 complete settlement observation practice. During the related person in charge under the guidance, social practice group seriously study settlement observation activities, and follow the planning board members to the computer of measured point and use South CASS software rags graphics rendering. In late February, the practice group also conducted a three day calculation of land area practice. Team members of the Planning Bureau of the person in charge of the interview and the introduction of the situation of our school graduates and expressed the hope that the establishment of cooperative relations with the unit, and the staff of the unit conducted a questionnaire survey. Over the next few days,hogan scarpe outlet, college students employment situation,montre guess pas cher, this paper, team members to follow were settlement observation and measurement of land area, computer graphics project.
 social practice in Shandong
Social practice of Shandong science and Engineering
< p > during the summer vacation,cheap mac makeup, the College of civil engineering and architecture consists of eight students, Wang Shengliang,hogan olympia outlet, Xing Lipeng, Wang Yanxu etc. went to Shandong Dongtai Engineering Consulting Co.,hogan outlet, Ltd. social practice group for a period of seven days of social practice.
Related Articles:

Eighteen p

Provincial

The whole community shows the development trend of uprightness, and Xing industry. Hard won achievements, the progress of cohesion sweat. These achievements made, is the whole community people unite as one, the result of hard work and results are here together, unity and hard work, but also the social from all walks of life actively support, the result of the enthusiastic care.
خارج شده است

این صفحه در 0.14 ثانیه 28 نمایش داده شد.