انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

حقیقت راز گشایی است. وجود دارد. نیازی به اختراع آن نیست، باید کاشف آن باشیایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: فکر می کنید هیچ رشدی نداشتید؟خوب ، اینو بخونید...  (دفعات بازدید: 1131 بار)

mira

 • میرا
 • بازوی نارانان | آلانان
 • بابا حرفه ای
 • ***
 • امتیاز: +174/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 950
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

قانون میله و فنر

یک فنر مارپیچ  رو  در  نظر بگیرید که یک محور داره. ما در مسیرمون در جهت رسیدن به خدا باید روی اون محور  وسط  پیش  بریم . اما اتفاقی که  می افته  اینه که ما در حقیقت مسیری رو مثل مسیر  اون فنری که به دور محور  هست  طی  می کنیم .  این قانون  تفسیر های زیادی  داره و  چیز های جالبی میشه ازش استنباط کرد یکی از این موارد بازگشته. بازگشت به جائی که قبلا بودیم.
  فکر کنم هممون این تجربهء بازگشت رو در خاطراتمون داریم. زمانی که احساس می کنیم با اینکه خیلی اطلاعات گرفتیم باز در همون جای اولیم. اگر فنر رو از بالا در نظر بگیریم ما در مسیری دایره ای شکل هر بار به جای قبل برمی گردیم البته در طبقه ای متفاوت. اگر یک نقطه به عنوان مبنا فرض کنیم هر بار که از نقطه دور میشیم احساس می کنیم که خیلی می دونیم  و  فکر می کنیم که به حقیقت نزدیک شدیم و داریم پیش می ریم . این یک توهمه که ما پیدا می کنیم و فکر  می کنیم داریم در راستای محور پیش می ریم در  صورتی که حقیقت اینه که  روی فنریم.
حالا وقتی که به  نقطه ی مبدا می رسیم یکباره احساس پوچی و برگشت به نقطه ی  اول  به  ما  دست  می ده.  البته  اینبار هم این یک توهم بیشتر نیست چون ما به جای اول برنگشتیم بلکه در یک طبقه بالاتر دوباره بر روی نقطه ی شروع هستیم.
  این قانون فقط محدود به مسیر  پیشرفت  ما  به  سمت خدا نیست. تمام اتفاقاتی که در محدوده ی بردار زمان اتفاق می افتند و دارای بعد زمان هستند به همین شکل اتفاق می افتند.
 مثلا همین بهار و نوروز ایرانیان. هر سال به نقطه ی نوروز در زمان می رسیم اما هر بار در طبقه ای بالاتر هستیم . در سال بعدی هستیم. در تولد هامون هم همین طوره. حتی تولد های معنوی و روحی ما هم از همین قانون پیروی می کنن.
  قانون بسیار جالبیه و خیلی مفید به این شرط که یاد بگیریم ازش استفاده کنیم. که هر تجربه ای حتی وقتی ما رو به جای اول بر می گردونه باارزشه . چون ما هیچ وقت به همون جای قبلی برنمی گردیم ٬بلکه یک بار دیگه به اونجا می ریم٬اینبار همون دفعه ی قبلی نیست فرق کرده.
یکی از دلایلش زمانه . زمان همیشه با آهنگ یکسانی حرکت میکنه و وقتی بگذره گذشته و وقتی نیومده باشه نیومده. بعضی از افراد به غلط به سفر در زمان اعتقاد دارن  ولی حرکت بر روی زمان محاله . چون زمان گذشته و اینده در حال حاضر وجود ندارند بلکه فقط تصاویری از اونها موجوده  و تنها زمانی که حقیقتا وجود داره زمان حاله.  منظورم از توضیح این قانون این بود که بهتون یاد اوری کنم که تولد مجدد شروع از صفر نیست .

خارج شده است

alwxbz0ws

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 285
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def870
VS zhuzhuxia
« پاسخ #1 : 13 مه 2016، 09:34:39 pm »

< p > was born in children of the same name of the game network "the Saier number for Phoenix, beast", last summer and "Transformers 3" feet before and after released, it has made 50 million yuan at the box office, becomes one of the summer profile horse last year. This positioning in 5 to 15 year olds cartoons. Strike while the iron is hot this year launched sequel, Rey and the max ", continue to use online games,hogan outlet, advertising on television and in app game of integrated marketing approach, wants to create a box office success. And last year a thriving, "Purcell No. 2" will face the challenge of the pig man embarrassing embarrassing crisis ", the film and" pleasant goat and big big wolf "series of similar,louboutin pas cher soldes, from the animated television series to the big screen, with children, relatively fixed audience group. Yesterday, the film in Beijing screenings will be held and lovely figures and impressive computer 3D technology to from the Saier number "Jaws" possible. In addition, June 29,hogan outlet, China and Malaysia cooperation "seafood corps" will be released, the film can be described as "Finding Nemo" counterpart.
< p > from the end of June to late July, Hollywood blockbusters to a sharp drop in the number, intentionally or unintentionally appear "guochanpian protection month", not only domestic films competing on the file,hogan outlet, as many as six domestic animation will also get together and release. In addition to the last dark horse at the box office, "Purcell number" "Moore Park" were introduced in the sequel, "pleasant goat and big big wolf" the series also launched derivative works "I love the wolf", from the animated television to kill the pig man "and floated the Hong Kong" McDull ", this summer kids have estimated that will carry presbyopia. Zhong Luming, Secretary General of the China Animation society, said: first of all to be sure the amount and type of rich,tn pas cher, but also to see the domestic animation in the production and marketing of the backward."
The summer of 6 domestic animation showing in Hongkong Qi McDull PK mainland zhuzhuxia
The Saier number
6 month three domestic animation arena, the competition is very fierce in July. In July 5th with "the Saier number" out of the same door of the "Moore Park" also launched second sets of "sea monster treasure". The film last year,chaussure louboutin pas cher, nearly 30 million yuan at the box office, but also rare to be able to invest in the same domestic animation. The same and "Purcell number", "Moore Park" this year more action, to find the Golden Horse winner Huang Bo to play the voice. The high popularity of adult audience "McDull Dangdang with my heart" is also popular attention, before the McDull ringing "70 million at the box office is proof that the potential of the market. In addition, the pleasant goat and grey wolf "series of derivative products also launched the" I love "grey wolf. The film Chupin Fang said that let wolf to become the protagonist,air max pas cher, conform to the people liking of the villain role,goyard soldes, will be integrated into the live action components.
 wheat pocket (data map)
 VS zhuzhuxia
7 month
6 month
 Moore Park, McDull, grey wolf melee
Related Articls:
 
 
   judges are
 
   Jin Yanlin
 
   Chen Zhiyu
 
 
   As for the piece when the big screen again, respondents cinema said not clear, want to notice. Hollywood film news site eadline.com D interview with the film side of SONY Columbia vice president, the company spokesman SteveElzer, the other side said that the current negotiations with the Chinese authorities to determine when to re release.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
خارج شده است

Zasha Zoey

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 43
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

We became up with the phone from a very angry contractor. He has been doing business for a long time, but this company has grew to your condition this she has learned he is required to keep an effective closer whole eye during this numbers. In all reality, he suggests "I won't be capable to sleep seeing as I'm emphasized my information and facts are screwed at a distance!   Jobelz Jobs
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

خارج شده است
 

این صفحه در 0.114 ثانیه 25 نمایش داده شد.