انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگي ، هديه خداوند است به شما ، و شيوه زندگي شما ، هديه شما به خداوند
؛لئوبوسكاليا؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال دوم - قدم پنجم - راهنمای کارکرد قدم پرخوران گمنام  (دفعات بازدید: 871 بار)

mira

• میرا
  • مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

2- آیا  تمایل دارم اشتباهاتم را صادقانه بیان کنم ؟ توضیح دهید
خارج شده است

huzwag39t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 216
    • opq113

< p > for funding gap. Xu Qicheng: "mainly in the small loan package and movie related assets, these funds chain products in the gap ripped a hole in the capital chain, which is a cyclic process, but the water to slow down investment in accordance with the original rhythm out has become a major problem."
 for funding sources, will be through other income, box office revenue,chaussure jordan pas cher, loan repayment income, asset disposal,tn pas cher, most of the future from the asset disposal." Xu Qi said,hogan sito ufficiale, "will be as soon as possible to determine accounting firms approved 50 billion of assets, the first disposal, Kuailu group has accumulated many assets,tn requin pas cher, these assets are all list, Jeonbe Rikiyoshi all relationships, will be divided into phase. In the short term,scarpe hogan outlet, two weeks,goyard pas cher, will be announced to the public 5 billion asset list,hogan rebel outlet, as the first batch of disposal and payment of the asset package."
 conference site
 investor representative
New Kuailu group board chairman and President of Xu Qi said: "in two weeks' time, announce to the public the list of 50 billion in assets, as the first batch processing and payment of assets package."< p > for investors the payment issues of concern, new Kuailu group board chairman and president Xu Qi said: "in two weeks' time,nike tn pas cher, announce to the public the list of 50 billion in assets, as the first batch processing and payment of assets package."
< p > "deer fiscal line are calculated to events when maturity not cashing funding gap every day now increasing, need now is back to honor the sense of rhythm." Xu Qi explained.
 (responsible editor: DF010)
Related Articls:

At the end of the year to participate in Tibet's soccer recruiting Chinese FA Am

The weddin

Real Madri

At the same time, those bearish and not willing to completely washed out, so that is more conducive to the outlook of the market, because, this part of the people is always swing, sell not reconciled to afraid to continue to rise, not to sell and afraid to fall, rise a little wanted to throw, be ready to be thrown grenade, the intraday kill fell.
خارج شده است

nk75xpre2

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 253
    • ghi910
Dongguan holdings signed a managed road agreement
« پاسخ #2 : 22 مه 2016، 01:17:46 am »

< p > public data shows that Dongguan Shenzhen Expressway originated from Shenzhen City Guanlan town Liguang, ended in Shijie Town,tn pas cher, Dongguan City, a total length of about 52 kilometers is divided into three phase of construction. Dongguan holdings respectively in 2004 and 2005 made Dongguan Shenzhen Expressway phase, phase II and III Dongcheng operation charging rights, bring stable operating income for the company. Dongguan Holdings said that this cooperation will achieve the sharing of resources, reduce operating costs. Xinyuan Expressway Dongguan Shenzhen three high-speed Shijie section entrusted to the management of the company, can achieve both resources sharing,nike tn pas cher, helps to reduce the cost of management of the corresponding. At the same time, the company to collect management fees commissioned by the Xinyuan high speed, can also obtain certain income.
Dongguan
Dongguan holdings signed escrow agreement highway
< p > yesterday, Dongguan Holdings (828) and Dongguan Xinyuan Expressway Development Co., Ltd. signed the "on Guan deep high speed three phase Shijie some commissioned management agreement". According to the agreement, Dongguan holdings will be Xinyuan high-speed management Guan deep high speed three phase Shijie Expressway and charge a management fee. The above transactions constitute connected transactions.
 holdings trustee Dongguan Shenzhen Expressway three Shijie section of the actual costs of management by new high-speed bear. The new high speed according to the management company entrusted with the management of the cost of 5% as a delegate to the company management fees, monthly payment. In Guan deep high speed three phase Shijie South has not yet opened, according to the Dongguan holding preliminary estimates, Guan deep high speed three phase Shijie North a year of management cost about as 222.91 million yuan. The company shall, by trustee Dongguan Shenzhen three high-speed Shijie section charge a management fee of about 110 thousand yuan.
< p > it is reported that Dongguan Shenzhen three high-speed stone exhaust section starts from Dongguan Shenzhen Expressway Dongguan dragon toll station, ended in Shijie Town,hogan outlet online, Dongguan City, and Guangzhou Zengcheng increase Guan Expressway connected,chaussure louboutin pas cher, 6.3 km in length,hogan roma online, located along the Shijie toll station. With increasing Guan expressway connecting the North has been built,mont blanc pas cher, and Dongguan Shenzhen three high-speed Dongcheng segment connected Shijie south is still under construction, is expected to open in 2009. Xinyuan high-speed commissioned Dongguan holdings management Guan deep high speed three phase Shijie section, containing vehicle toll collection and management of expressway. The term of the entrusted operation of this agreement is three years,air max 95 france, from December 28,golden goose outlet, 2008 until December 27, 2011.
Related Articles:

Hide the m

Oriental Garden - is committed to the landscape de

Jiulong Mountain infighting upgrade HNA equity was

According to the huge group and Star car yesterday signed the "letter of intent cooperation", the large group intends to Hebei, Shandong, Shanxi and Inner Mongolia in 12 cities to invest in the construction of 12 Mercedes Benz brand stores, and leased to the use of the joint venture, the lease term for 15 years, 15 years after the expiration of the joint venture company has the right to renew 5 years, rent according to the local market level consultations identified.
خارج شده است

این صفحه در 0.062 ثانیه 29 نمایش داده شد.