انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

یکی وضعش خوب می شه میره مکه می شه حاجی .
یکی هم زندگیش داغون می شه میاد انجمن و می شه ناجی !
.
حاجی فکر رها کردن و نجات یافتن !
ولی ناجی در حال رها شدن و نجات دادن !
.
راستی کدومش با ارزشتره ...ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم پنجم - الاتین  (دفعات بازدید: 1676 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
قدم پنجم - الاتین
« : 22 اوت 2013، 10:41:12 am »

قدم               پنجم

               
               
              چگونگي دقيق خطاهاي خود را به پروردگار ، خود و يك انسان ديگر اقرار            كرديم .
               
              هم اكنون ما همه نكات مثبت و منفي خودمان را خيلي واضح بررسي كرده ايم            . قدم پنج پيشنهاد مي كند كه رها شويم . درباره اين مشكلات صحبت مي            كنيم و واقع بينانه و اساسي با آنها روبرو شويم . بزرگترين مانع در            رسيدن به رشد شخصيتي " غرور" است.
(1)                                                                         به چه دليل اقرار خطاها و ايرادهايمان نزدخودمان و خدا ، مهم است ؟
               
(2)                                                                        به چه دليل اقرار خطاها و ايرادهايمان نزد يك انسان ديگر مهم است ؟
               
              (3)                                         به            چه دليل بايد در انتخاب شخصي كه مي خواهيم نزد او اقرار كنيم ، دقت            داشته باشيم ؟
               
              (4)                                            چرا نبايد نزد، يكي از اعضاي خانواده و يا يك دوست خيلي نزديك و صميمي            ، اقرار كنيم؟
               
              (5)                                            به چه دليل بهتر و مناسب تر است كه اين قدم را با يك بزرگتري كه به او            اعتماد داريم ،همچون يك دكتر ، يك كشيش روحاني ، يك مشاور راهنمايي و            يا يك راهنما ، كار كنيم ؟
               
              (6)                                            اگر بخواهيم اين قدم را با يكي از اعضاي گروه كار كنيم، چه خصوصياتي            را بايد از او درنظر بگيريم ؟
               
              (7)                                            ما از اين قدم چه انتظاري داريم ؟كه ما كمك كند تا از احساس گناه            رهايي يابيم ؟ تا به ما كمك كند كه به خود همانطور كه ديگران به ما            نگاه كنيم ؟يا اينكه انگيزه و محركي برايمان باشد تابر روي خودكار كنيم            ؟
              ما در قدم 5 اقرار كرديم، عيبهايي كه درقدم 4 به آنها رسيديم ، به            راستي وجود دارند. سعي مي كنيم كه با آنها به طور واقعي روبه رو شويم.             
              اين قدم به ما كمك مي كند تا صداقت ، فروتني و تفكري درست را در خود            گسترش دهيم .
 
 
               " عكس العملهاي شخصي "              يك روز كه در راه برگشت از جلسه به خانه بودم ، قدم پنجم را با مردي كه            راهنمايم بود ، شروع كردم . درمورد چيزهايي كه آزارم مي داد و اذيتم مي            كرد با او صحبت كردم . اين اقدام احساس بسيار خوبي به من داد. ميدانم            چرا ، زيرا كه بار بسيار بزرگي را از روي دوشم برداشت و ذهنم را آزاد            كرد . من ديگر مجبور نبودم راجع به اين مسائل نگران و مشوش باشم.             
              احساسي كه از كار كردن قدم 5 به من  دست داد ، احساس بسيار خارق            العاده و جالبي بود واقعا" احساس مي كردم كه اي كاش ! از ابتدا با            دنياي معنويت همراه و آشنا بودم .
              براي نخستين بار در زندگيم ، توانستم خود را يك انسان كامل كه از            خوبيها و بديها ساخته شده ، ببينم . من دلايل بعضي از كارهايي را كه            انجام داده بودم ، فهميدم از انگيزه ها و طبيعت اشتباهات مطلع شدم .             
               با اقرار به نقائص اخلاقيم نزد خداوند ، به او نشان دادم كه مي خواهم            انساني فروتن و صادق باشم . اين اقرار به نقائص نزد نيروي برترم ، راهي            برايم باز كرد تا اشتباهاتم را بشناسم و به " من بهتر" ترقي كنم.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

hdg5epi7c

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 252
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • klm448
Michael - anderin: mobile phone is more suitable for watching TV
« پاسخ #1 : 12 مه 2016، 05:55:05 pm »

< p > finally,hogan sito ufficiale, as the first Youth Film Festival judges Raymond and Cao Baoping also director of the youth proposed suggestions, "for the use of voice over and need to carefully grasp."
< p > all media environment to play movie platforms are more and more, except for the big screen, more people is in the computer,golden goose scarpe donna, television,hogan outlet online, or even watch movies on mobile phones, tablets and other mobile terminal. Under this trend, the artists filming a movie can not in the frame than local more consideration to the outside of the screen viewing platform? In this regard, Cao Baoping said although the problem is indeed to consider carefully,goyard prix, but "with me when filming the choice of film or digital, although now the theater play 90% of the movie are digital, but I still prefer the texture of the film imaging, may is a kind of complex". Michael also said that "this decision is made by the artist".
 Cao Baoping
 ifeng.com entertainment news on July 26, 2012, the sixth session of the FIRST Youth Film Festival on the second day. On the morning of the same day, Current Youth Festival is one of the major activities, to the media environment risks and opportunities of the film with the theme of "academic forum" held in Qinghai theatre, by Raymond dialogue well-known screenwriter director Cao Baoping, veteran Hollywood producer Michael - Drinian, discuss the media environment of young filmmakers creative environment. Analysis in mobile phone and network video view shadow platform appears for the filming of the movie and shooting video of young filmmakers in produced feature film benefit: the view, and also discusses the capital and the film is how to connect the problem.
 Michael - anderin: mobile phone is more suitable for watching TV
 viewing platform
 Raymond
 Michael - anderin
Keywords:
FIRST Youth Film Festival Cao Baoping: Chinese art film narrative efficiency
< p > Michael also believes that the "film and television although infiltration of each other, but mobile phone platform may not be too for the feature film,bottes ugg pas cher, would be more suitable for the feature film propaganda films, he added" to watch TV on a mobile phone can be understood. Such as "mad men" works,hogan roma outlet, in a small platform to play on the right. But generally speaking, that some things are more suitable for in theater ", he cited David Lynch's words" I shot the movie, who the fuck care mobile phone ah,scarpe hogan outlet, I shoot film devoted a lot of details,scarpe hogan outlet, on the phone and suggested to cinema ", and then he said" mobile phone is more suitable for television, because television is mostly by line to support and promote the, don't pay attention to details ".
Related Articls:
 
 
   time Reute
 
   
 
   Marvel Super Heroes continue to build panther or m
 
 
   Yesterday afternoon, reporter several search, and finally in the vicinity of the Pujiang hotel is located in Sichuan Road Zhapu road to see a crew vehicle. Replaced by a "President" of the iconic suit, Takuya Kimura yesterday wearing a white T-shirt and white shirt, looks also a few years younger.
خارج شده است

bcfg5b1ert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 157
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ghi135
Rapid footsteps
« پاسخ #2 : 27 مه 2016، 05:19:28 pm »

Oh, early in the morning, we get up to go to school,hogan outlet,
 an open gate,
Someone has to rescue
Rapid footsteps
 we get up early to go to school,
 Oh,air max pas cher, morning,
 is blocked outside the school,
 rapid footsteps
 will spread a burst of rapid footsteps.
 will spread a burst of rapid footsteps.
,
 recruits training downstairs,chaussure tn pas cher,
 let me think about that.
 father, mother also want to go to work,
The
 doctors and nurses rushed to her
 camp reveille sounded,hogan sito ufficiale,
 will spread a burst of rapid footsteps.
 Oh, and,tn requin pas cher, in the morning,
 will also spread a burst of rapid footsteps,hogan outlet online......
 ah,sac goyard pas cher, every day in the hospital,hogan outlet,
 where there is rapid footsteps,
Related Articles:
 
 
   Thanks to the teacher _0
 
   Home is the most warm harbor
 
   Environmen
 
 
   Finally, the Chinese players out, he is not a bit like high jumpers, while scratching their heads, while jumping left and right jump, like a quick boxer, I really like the high jump of material. Suddenly, he quickly ran up and jumped into the cloud nine, after a long time before the fall. The foolish eye, do not know how to write the score, had to write "cannot be measured".
خارج شده است

hf0i8cvbdf

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 129
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • jkl782
Main points of trade union work
« پاسخ #3 : 09 ژوئن 2016، 01:35:25 am »

one, conscientiously study and implement the spirit of the party's 17th Party Congress, and improve the system of modern enterprise system of workers and staff of the democratic management system
>
 two, around the company to accelerate the world's top 500 goals,zapatillas new balance baratas, and constantly develop a harmonious labor relations, and promote the construction of a harmonious enterprise
 company union work points
In the spirit of the 17th National Congress of the Communist Party as a guide, conscientiously implement the group company in 2011 work conference spirit, around to speed up to enter the world 500 strong and "environmental protection&quot,hogan sito ufficiale; the work objectives, give full play to the role of trade unions,chaussure tn pas cher, solidarity and mobilization system of the broad masses of workers to achieve sound and rapid development of the company and strive
2011 years of train of thought
< p > the party's report of the 17th National Congress of the CPC to make clear a requirement, to improve the employee congress system of a basic form of democratic management in enterprises and institutions, for trade unions to earnestly fulfill the legitimate interests of the masses of workers on behalf of and the maintenance responsibility further pointed out the direction. Establish and improve the system of workers' Congress is an important institutional guarantee for safeguarding the legitimate rights and interests of the staff and workers, is promoting corporate major reform necessary legal procedures. This year, the branches and subsidiaries to conscientiously implement the Datang Group party [2011] 17 spirit of the document, according to the SASAC "on the establishment and perfect guidance of the central enterprises staff representative assembly system" requirements, establish and improve the system of workers' Congress. Fails to establish the system of workers' Congress and subsidiaries, in the years to create the conditions to establish; has established the system of workers' Congress, the subsidiary company, according to the enterprise actual, standardize and improve the Congress the basic procedure and working system. The subsidiary companies also to put forward the requirements for an enterprise trade union, standardize and improve the system of workers' congress.
Main points of trade union work
2011 years, is a group company to carry out the spirit of the 17th National Congress of the CPC, accelerate the world's top 500 key year. Play a good role of trade unions at all levels, the organization of the majority of employees actively engaged in the company to enter the world's top 500 this ambitious goal, the significance is very important.
 will further promote the publicity of factory affairs, support workers' participation in enterprise management. Trade union organizations at all levels should timely adjust and improve the facility open to the leading group and offices, enrich the public form and carrier, standard and open procedures and systems to ensure the openness of factory affairs into the enterprise management. This year,scarpe hogan outlet, group company committee will be held democratic management in enterprises and the exchange of experience, carry out labour movement theory research, promote the development of the democratic management of enterprises,scarpe hogan outlet.
< p > group company in 2011 the work of trade unions of the guiding ideology is: adhere to Deng Xiaoping Theory and the important thought of "Three Represents" as guidance, thoroughly implement the scientific development concept and building a harmonious enterprise strategic thinking,occhiali ray ban outlet, conscientiously study and implement the spirit of the 17th National Congress of the Communist Party, adhere to the road of trade union development of socialism with Chinese characteristics,hogan outlet. Around the center work of the group, and earnestly safeguard the rights and interests of the workers and staff members, the development of harmonious labor relations, to stimulate the creativity of staff,nmd runner pas cher, for the company to accelerate to enter the world 500 strong contributions.
 according to the work of thinking, to determine the focus of the work in 2011 are as follows:
Related Articles:
 
 
   Message to
 
   Applicatio
 
   About the snake auspicious wo
 
 
   At the beginning of the semester is in the class formed a good endeavour, the atmosphere of unity, to help them establish a correct outlook on life, values, seek to develop a suitable for their own life goals, re establishing confidence in learning. Held new Laosheng to exchange experiences, in their own experiences and help the students to have a correct understanding of their own learning, ideological level and ability, in order to better establish a personal goal.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.101 ثانیه 25 نمایش داده شد.