انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

موفقیت یک مسیر است نه یک مقصد

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سئوال دوم مفهوم دهم  (دفعات بازدید: 133 بار)

rasool

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 461
سئوال دوم مفهوم دهم
« : 08 اوت 2013، 01:19:52 pm »

2- مفهوم نهم و دهم، هر دو با هم از فضاي كه اعضاء در آن احساس آزادي جهت بيان نظرات خود در مورد موضوعي را بكنند، حمايت مي كنند. آيا هرگز جهت ابراز عقيده و وجدان خود در يك جلسه خدماتي، ترسي به شما دست داده؟ آيا كسي را مي شناسيد، چه در ناحيه خودتان چه در جاي ديگر، كه  از آزادانه صحبت كردن بترسد؟ اگر آري، چرا؟ آيا مفهوم دهم مي توانست باعث تخفيف اين ترس شود؟

بله، ولي  ترس براي پيشبرد هدف اصلي و يا كمك يك معتاد به معتاد ديگر ندارم، چون ما مسئول يا پولي دريافت نمي كنيم كه ترس از دست دادن جايگاه داشته باشيم ولي مواردي از ترسهايم اين است اينكه مبادا عقيده ام نادرست باشد و پيشنهادم رعد شود، مورد قضاوت يا دشمني قرار بگيرم، امنيت هايم را از دست بدهم، باعث از بين رفتن اتحاد شود، يا در اقليت قرار بگيرم و يا مورد مخالفت اعضاي قديمي و كساني كه فن بيان دارند و آگاهي آنها بيشتر از من است قرار بگيرم و يا در جلسه بهبودي پشت سر من مشاركت كنند و دوستانم را از دست بدهم ويا در خدمت كردنم تاثير بگذارد(باند بازي، رايش قبلا گرفته شده) در بعضي از موارد با احتياط و احترام و موقعيت سنجي نظر خود را بيان كرده ام و اينها نيز از روي ترس بوده ترس از نادرست بودن نظر و عدم اعتماد به نفس.* ولي كساني را ديده ام كه خودشان ابراز كرده اند كه از گفتن نظر و ايده شان ترسيده اند و دليل آن را غرض ورزي و ناآگاهي اعضا گروه و ساختار و راي نياوردن نظر و ايده شان عنوان كرده اند و دليل بعدي فكر مي كرد كه جايگاه خود را با مخالفت كردن از دست مي دهد و اگر نظر مخالفت  خود را  اعلام كند  مورد  واكنش  طرف  مقابل  قرار مي گيرد  و  طرف مقابل  اين كار را تلافي مي كند و بعضي وقت ها به علت عدم آگاهي و اعتماد به نفس و فعال بودن ضعفها مثل خود كم بيني و يا اختلاف بين اعضا.* مفهوم دهم به ما اطمينان مي دهد بدون ترس از تلافي و واكنش طرف مقابل عقايد ونظرات خود را بيان كنيم واگرمورد آزار قرارگرفتيم خواستاررسيدگي به جبران خسارت باشيم.
خارج شده است
دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • qrs086
Jiang Wu: military people to play "Warring States"
« پاسخ #1 : 16 مه 2016، 12:13:57 am »

Wu Zhenyu pangjuan
"Warring States" new Wu Zhenyu "and then exposed the other foot forsake heresy and return to the truth of Jiang Wu gas field
< p > "let the bullets fly" aggressively, let Jiangwu plays who is of the "martial" stand out in the Lunar New Year stars wars, also let Jiangwu remount the cause of the peak. In the film,hogan outlet, Jiang Wu own design "the lion king" modelling as well as the exaggeration performance and the splendid line are all fans to serve as the classics, also lets
< p > Beijing Star brilliant film company produced the costume Qimo large "Warring States" by Honglei, Jingtian,air max pas cher, Kim Hee sun, Francis ng, Kiichi Nakai, Jiang Wu, Guo Degang and co starring in April 2011 released worldwide. Plays Pang Juan of Kinmen and Matsu actor Francis ng has always been to neural emperor is known, excels at playing all mad vicious complex role, both "gunfire" in heavy feeling heavy righteousness bodyguards,chaussure tn pas cher, "Infernal Affairs 2 cold Mafia Godfather o filial piety, or the nerve companion" sincere in psychiatric patients, with a kind of evil.
 Jiang Wu Tian Ji
 Jiang Wu: military people to play &quot,hogan roma online;Warring States"
 Wu Zhenyu: "nervous" actor turned the Warring States general
< p > however, in the Warring States ", Francis ng the first attempt of the Chinese history of well-known generals pangjuan, really let Francis ng" repented ", a handful of scenery. In the exposure of the stills, Francis ng dressed in gorgeous robes of general of the army, over one million people, majestic, hard edged. But behind the scenery infinite, Francis NG's eyes has revealed bursts of murderous look, like a long-awaited plot already tell, chilling. Francis ng in an interview said that "as a matter of fact,hogan rebel outlet, I'm scared to answer the play costume drama, because they do not know when the state of the ancients in the end is what kind of. And in the "Warring States", and also starred in everyone is familiar with the historical figures pangjuan, I feel under a lot of pressure, the role from my life too far, ancient books I found some, including "wbzd" records of the historian, but I feel pangjuan not a loser,air max homme pas cher, not a villain. He is a heart in the pursuit of the ideal of national dignity. "
< p > will be released on April costume Qimo large "Warring States" yesterday and then exposed to both starred in modeling, evil is always full of Francis ng turned mighty scenery famous historical pangjuan, and "let the bullets fly" in very upstage "martial" Jiangwu again "upstage" to the Warring States period, resourceful, played the mysterious star Tian. Stills in two major winner not only heavily armed, soldiers on the battlefield, lipin aura "an eye for murder", two play bone exactly who robbed the play who, only after the release of the film to a showdown.
< p > for when pressed by reporters, the "Warring States" in the end plays Pang Juan is good or bad, Wu Zhenyu actually sell a imprison son,tn pas cher, "is not the role with the mouth said, not the pangjuan sure you think,scarpe hogan outlet, we still in the movie."
Related Articls:

Edison Chan was afraid to open his own cottage mic

Nicole Kidman Paperboy still open legs (Figure)

The eighteenth Busan Film Fes

Wrote: "today is really experience the precious experience, almost 10 years do not take public transportation!" She also stressed, must give his seat to the elderly people. But this article in words but recruited the Korean netizens dislike, many people said "every day we go to work by bus, the bus has to be proud of what?"
خارج شده است

fgh36h7wrd

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 107
    • lmn070
Chinese heart
« پاسخ #2 : 05 ژوئن 2016، 05:19:25 am »

< p > when the five-star red flag flying in the top of the world; when the inscriptions on bones or tortoise shells of the Shang Dynasty climb the magnificent Great Wall; when ancient tripods once again sounded, I saw the motherland bold saw continued to grow in the country!
 this is a new country, this is an increase in the motherland,air max pas cher, this is a very influential country. I can write a history of the country, I would like to have more than the sky, but I would like to say to you, my motherland, said: "you are in my heart!"
 Chinese heart
 five thousand years old China has opened up a new blue sky. From Qixiong hegemony of the Three Kingdoms,scarpe hogan outlet, which is Chinese history bold war poems; from the spring and Autumn period prose to poetry. This is in the history of China's literary picture. Tang, song, yuan,pandora charms outlet, Ming and Qing Dynasties,hogan interactive outlet, each of which have their outstanding history.
 but I want to say, and would not say, the country before the new life of the humiliation. In the burning ruins of Old Summer Palace, I saw a pool of blood; in the words of the treaty, I saw the fallen man. Isn't this our country? However, the motherland, and there is no stoop, she will thousands of descendants of poly to together to create a new world of China: Dr. Sun Yat Sen,zapatillas new balance outlet, planning of new China's policy of managing state affairs in the dark; Mao Zedong, in the land of the support blood and flesh of the nation; Deng Xiaoping, under the sky change difficult to damage the country...
< p > to see the motherland Jiangshan how vast, deserts,pandora sito ufficiale, grasslands,hogan outlet, mountains, basins, in our motherland at a glance; see how developed the economy of the motherland, the Pearl River Delta,scarpe hogan outlet, Yangtze River Delta, in the world is name; see the country's scientific and technological how developed, Chang 2, the God seven flying Apsaras, can do and several countries; see the motherland sports how developed, every time the Olympic Games I repeatedly hear the march of the volunteers "in tolls; see the motherland of all how outstanding, 08 Olympic Games, 10 World Expo, this is new China began to witness!
Chinese heart
Related Articles:

I China fl

China Gate

Pigeons, Warsong

They are alive, is a kind of vitality, energetic, symbol, indicating people to freedom, unrestrained life yearning. Not only for human nature, and also for their own! They are left to fend for themselves, although little vitality, but their "glorious sacrifice is worth it, finally no vain world go for a walk, which will allow us to know more.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
    • klm448

(original title: Chengdu: Holiday official vehicles should be sealed parking)
 at the same time,scarpe hogan outlet, Chengdu city party and government organs with official vehicles to implement centralized government procurement, selection of domestic independent brand cars and new energy vehicles. Should continue to be used to update the number of years should continue to use. Official vehicles should be timely registration of the car time, cause, location, mileage, expenses and other information, during the holidays, in addition to the special needs of the work, the official car should be sealed parking.
 "implementation rules" requirements, Chengdu City, party and government organs at all levels are prohibited to the scenic area of the meeting,scarpe hogan outlet, while improving the form of meetings, make full use of television and telephone, network video, etc., to reduce costs and improve efficiency. During the meeting shall not be issued in any name souvenirs,golden goose outlet, in addition to a particular meeting,nmd running homme pas cher, the non uniform distribution of file bags (bags), notebooks,hogan outlet, pens and other supplies.
Chengdu official vehicles should be sealed official car parking and parking of the official car for the holidays
< p > Chengdu municipal Party committee, municipal government recently issued "Chengdu City to carry out the party and government organs of the economy against waste regulations implementing rules", on the Chengdu government funds management, travel, business reception,hogan interactive outlet, public service vehicles,hogan roma outlet, to make a comprehensive specification,hogan olympia outlet, and the publicity and education, supervision and inspection, responsibility shall put forward explicit requirements.
Related Articls:

College graduates pay hundred list -68 is located in the first tier cities - gra

12306 sites to upgrade the dy

From a sec

Its interpretation, the so-called practice assessment of undergraduate and pilot college, are similar to the Yellow Sea college in Shandong Province, such institutions in the spring college entrance examination for enrollment. According to his understanding, in the past year, the number of such enrollment, generally more than 1/3 of the expected number of recruits.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 108
    • opq675
Bague Pandora Pas Cher 0. the effect will be poor. Such as wearing a lot of swea
« پاسخ #4 : 14 نوامبر 2017، 06:40:43 am »

خارج شده است

این صفحه در 0.086 ثانیه 28 نمایش داده شد.