انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

گل سرخ گل سرخ است و خار , خار. نه خار بد است و نه گل سرخ خوب. اگر انسان از روي زمين محو شود , گلهاي سرخ آنجا خواهند بود و خارها نيز آنجا اما ديگر كسي نيست بگويد گلهاي سرخ خوبند و خار ها بد .ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال پانزدهم - قدم نهم - کتاب راهنمای کارکرد قدم - انجمن معتادان گمنام  (دفعات بازدید: 1461 بار)

رضا - اینترنت

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام


به غير از  امکان بيشتر لطمه زدن شرايط ديگري که ما در آن قادر به جبران خسارت مستقيم نيستيم  اين است که شخصي که به او جبران خسارت بدهکاريم مرده باشد . اين مسئله در جلسات  معتادان گمنام  بسيار عادي است تا جايي که اعضاء ما راه هاي جالب و خلاقانه  اي براي اينگونه شرايط ابداع کرده اند . اعضاء ما حتي راههايي ابداع کرده اند که  اينگونه جبران خسارتما ، ورائ اين باشد که فقط از شر خجالت خود رها شويم . مثلاًبعضي ها کمکهاي مالي به نام کسي که به او جبران خسارت بدهکارند ، اعانه مي کنند  . بعضي ها کارها و وظايفي که مورد توجه و علاقه ان شخص بوده را مي پذيرند . بعضي  ها براي فرزنداني که آن [/size]شخص از خود باقي گذاشته است تلافي و جبران مي کنند که حتي  خود اين فرزندان نيز ممکن است در فهرست قدم هشتم اين اشخاص باشند . رههاي مختلفي  که براي روبرو شدن با اين نوع شرايط وجود دارند ،[/size]فقط توسط پندار و تمايل ما  محدوديت پيدا مي کنند . در اينگونه شرايط ، تأثير جبران خسارت غير مستقيم ممکن است  باعث تعجب ما گردد . اکثر ما خواهان اين هستيم که تا حد امکان با سر مزار شخص فوت  شده [/size]رفتن يا حضور در اماکن معنوي ديگر و از طريق نوشتن نامه و يا يک صحبت ساده با  روح و ياد آن شخص،جبران خسارت مستقيم کنيم . در نهايت نحوه برخورد ما به اينگونه  شرايط ، توسط طبيعت و ذات خسارتي که زده [/size]ايم ، اعتقادات روحاني ما ، و البته  راهنماي مان تعين مي گردد .

خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

رضا - اینترنت

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام

• ايا  جبران خسارت به شخصي که فوت کرده بدهکار هستم ؟ چه چيز خاصي در مورد آن شخص وجود  دارد که ممکن است به من در نوع انتخاب جبران خسارت کمک کند ؟
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

کویر

 • بازوی N.A
 • کاربر نیمه فعال
 • ***
 • امتیاز: +14/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 365

بله
فقط خیرات و قران خوندن و... چون جبران خسارتم مالی نبوده
خارج شده است

yvlf37pty

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 255
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def904

< p > colors shares said that the allocation of quasi to total capital at the end of 2008 58080 million shares as the base, according to every 10 shares of stock dividend 1 share and distribute cash dividend of 0.30 yuan (including tax),hogan outlet online, handing out cash 17424000 yuan, bonus,scarpe hogan outlet, the total share capital of the company will be reached 63888 million shares,golden goose scarpe donna, remaining for the shareholders of earnings 570349795.08 yuan and carried forward after the annual allocation. The profit distribution plan to be submitted to the general meeting of shareholders for consideration and approval of the company.
4 20 evening the color of shares announced the 2008 annual performance report. The report shows that, during the reporting period, affected by the non-ferrous metal prices fell sharply, the company operating income,scarpe hogan outlet, net profit declined compared to last year. At the end of 2008, total assets reached 8 billion 500 million yuan,montblanc plume pas cher, the annual operating income of 4 billion 900 million yuan,nike tn, attributable to shareholders of the listing Corporation's net profit 109 million yuan,tn femme pas cher, down 78.44% compared to the same period last year net profit after adjustment.
The color of shares: 08 net profit down 78,golden goose outlet.44% to be 10 to 1 shares of 0.3 yuan
Related Articls:
 
 
   ZTE $2 billion pound hedge type derivatives
 
   China chem
 
   China Avia
 
 
   This year, China Ding shares have started the integration of domestic enterprises with the industry. In April, Ding shares announced in cash acquisition and replenishment of Tianjin Feilong rubber products Co., Ltd., company thus become the controlling shareholder of Tianjin Feilong.
خارج شده است

fgh1p1ertt

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 270
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop498
A broken winged bird to fly _0
« پاسخ #4 : 29 مه 2016، 08:27:38 pm »

< p >,air max baratas mujer, Hangzhou City, Zhejiang Province, entel foreign language school grade two (2) Lv Shiyang,hogan outlet online, I once again looked at the sky,golden goose mid star, it is so broad, the secret to all the ugliness and give a quiet beauty. Against it, I open the door, go to the dusty past memories.
.
 will have to face and accept. A man should face setbacks. I love flying birds,bottes ugg france, broken wings to fly.
 heart memories brought me a faint joy, an unspeakable sadness, more,scarpe hogan outlet, is not sad.
: Guo Chuyang
 is a broken winged bird to fly
 some people say that "frustration is successful sisters", and some people say that "If winter comes, can spring be far behind?" These words have inspired me. Who knows these setbacks is God gives you a penalty or a gift. Yes, sometimes we really point to the open-minded. When you were punctured finger when you want to, but not tied to the eyes. Maybe this would make you happy too difficult counter.
< p > I like a freshly baked bread, so fresh and soft, so vulnerable; I like off crystal shoes and torn dress Cinderella. Yes, on the road of life, I encountered many setbacks, but the heart has no head broken and bleeding, faint pain.
 Eileen Chang said, "life is a beautiful robe, covered with fleas."." Now, it seems,scarpe hogan online, she was right. I am afraid of the attack on the robe, not only to climb the son of fleas, but the bigger worm bar.
 I really meet many unhappy things, let me mention "Mo, mention pearl tears in lakes." If there is rain forest,ray ban outlet, the birds nest, but in the hearts of the wind and rain come, how should I hide? Some people say to vent to be released, the pain, it is out,nmd runner femme pas cher, do not feel depressed, perhaps this is a way.
 "is the farthest wasteland, few people a lifetime for it." Perhaps this sentence is right. Belongs to the heart of the land, let joy is a dolphin was cultivated seeds, but heart also weeds, let the seeds of flowering. The piece of my heart will be like? I want to see through the memories. Now, that piece of land that belongs to me is full of weeds.
 Oh, maybe this is the growth of the rich
Everything in the world since the existence of
A broken winged bird to fly
Related Articles:
 
 
   If I were
 
   Happy _1112
 
   Act quickl
 
 
   I opened the drawer and took out ten automatic folding aid tents and small miniature microphone, micro camera. Sitting on the speeding car, came to the scene of the accident. I took out ten tents, according to the remote control, the tent became as big as the building, so that the people are living in, so I started to do the interview. To record a curtain. Do the live report.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.061 ثانیه 27 نمایش داده شد.