انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

دریا باش یا چاله ای ، فرقی نمی کند ، زلال که باشی آسمان در تو دیده می شود .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال یازدهم - قدم نهم - راهنمای کارکرد قدم - انجمن معتادان گمنام  (دفعات بازدید: 1181 بار)

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام

•    چرا مهم نيست که عکس العمل طرف مقابل به جبران خسارت من چه باشد ؟ اين مسئله چه  رابطه اي با هدف روحاني قدم نهم دارد ؟
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

کویر

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 365

چون من در درجه اول اینکارو برای راحتیه وجدان خودم میکنم
مهم نیست اون چه برداشتی میکنه ممکنه هر فکری کنه یا هرچیزی بگه اینا همه به خودش ربط دارن و من مسولشون نیستم
من وظیفه دارم ازین دین راحت بشم که سبک باشم و بدهی نداشته باشم به کسی
خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ghi135
After summarizing the individual villages and hous
« پاسخ #2 : 11 ژوئن 2016، 01:15:57 pm »

one, thought,cheap mac makeup outlet, emotion has changed obviously. Found some of the feelings of the people with the same breath, a total of destiny. Out of the office to the countryside, by a functionary into an ordinary farmer, to face the day by the abstract text materials into tangible things and people living. This change of my thoughts and emotional impact is huge, is profound. For example, the same treatment of land requisition and the problem of landless peasants, in the past from the news material and see them, I might have some sympathy; but now, when truly, truly, I in the face of these things, facing the peasant brothers, looking at the their eager eyes, I feel is not sympathy, more important is a kind of responsibility. In the past to see this situation, I always want others to do something, but now I think I can do something for them. Changes like this often happen in half a year, and in many ways it is taking place. I believe this change will affect my future, I will never forget my fork "Santong" day. Six months of rural the what one sees and hears, experience, and farmer brother chatted, let me see, hear and recognize and appreciate the "Yunling pioneers project" the implementation of the municipal,zapatillas new balance mujer, carry out thousands of branch to help the village of a thousand, million cadres of grassroots activities good intentions. In other words, we have to exercise at the grass-roots level, is to understand the feelings of the people, listen to public opinion,cheap mac makeup, concerned about the livelihood of the people, serving the public interest, the triples into the "three rural". To exercise our minds, our style, our will,scarpe hogan outlet, our ability and our ability to serve the people.
 home village after the individual summary
,scarpe hogan outlet, I in September 2004 to Xishan village of Niujie Sancha Village Group A * * * learning exercise. In a short time span of 6 months and my feet on the ground practice "Santong, a deep understanding of the provincial Party committee and the municipal Party Committee on organs of young cadres to grassroots exercise decision-making right, deeply felt the village cadres of the hardships, farmer friend is hard, the work related to agriculture, rural areas and farmers difficult, oneself by the a rare exercise and exercise. Review of "three" days, summarized as follows:
After summarizing the individual villages and households
< p > to rural areas do not know,pandora sito ufficiale, a grassroots know, multitude of rural work, intricate, rural work is very trivial a lot. I don't have the actual work.
 two, through the investigation and study, a preliminary understanding of some of the village public opinion. "Three" period, I pay more attention to investigation and study. For a period of six months of the "three" activities, I should be not only good farmers, it is not equal to the farmers. According to the Party committee put forward the "three why" (to exercise at the grass-roots level why, during the exercise to do, after a workout left, to think seriously about the west area in the development of some common and hot issues, to carry out a number of social survey and visits. Although I was born in rural areas, but in the long-term work and study, now conditions in rural areas,hogan outlet online, the environment, the present situation have occurred profound changes, just by impression,scarpe hogan outlet, by experience has been unable to accurately grasp the characteristics of the rural work the, it is difficult to adapt to the needs of the work related to agriculture, rural areas and farmers.
According to the arrangements of the municipal
Related Articles:

Street Off

Winter vac

Teacher speech life in full b

Along with the school transferred the management of the Ministry of education, and the establishment of composed of countries Power Grid Corporation, China Southern Power Grid Company and each Power Group Corporation of the Council, and the Ministry of education, has brought new opportunities and challenges to the development and construction of the school.
خارج شده است

pe44apbe8

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 242
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ghi554
Shandong caused 8 dead 6 injured illegal storage o
« پاسخ #3 : 11 ژوئن 2016، 11:04:14 pm »

,hogan outlet online
Shandong caused 8 dead 6 injured illegal storage of fireworks explosion case confirmed the identity of the deceased
< p > Beijing,hogan sito ufficiale, Jinan, December 12 (Hu Honglin) reporter on the 12th afternoon from the Yangxin County People's Government Information Office learned that caused 8 dead and 6 wounded Shandong Yangxin County shop town firecracker explosion case the dead identity confirmation,golden goose scarpe donna, respectively is illegal storage of firecrackers in the self-employed sector toda Moumou couple and their children a three, and in Tian Moumou operating bathing center of five people.
 what caused the explosion of storage and storage of firecrackers and other issues, the local police have been involved in the investigation. (end)
< p > the official told reporters in a telephone interview,hogan outlet, said injured six people mainly was injured and there was no danger, the rehabilitation work is also in progress.
< p > Yangxin County People's Government Information Office, Mr. Liu said,gioielli pandora outlet, Yangxin County shops in the town sang temperature road weary bath self-employed sector toda Moumou illegal storage of firecrackers, resulting in December 11,air max homme pas cher, 16 50 points occur the firecrackers exploded,nmd running femme pas cher, his wife died on the spot,new balance baratas, explosion caused the collapse of the housing leads to Tian Mou and their children and five other people were killed.
Related Articles:

Taiyuan cancel temporary resi

6 earthqua

Zhang Guangning said, did not mention the index is too high, it is considered through the Asian Games to promote green growth, in order to change the mode of economic development, optimize the layout of the industrial structure. Slow down the pursuit of pure economic indicators in blue, and lay the foundation for the long-term development of Guangzhou.
خارج شده است

این صفحه در 0.102 ثانیه 27 نمایش داده شد.