انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

آنکه اعتماد می‌کند... مهم نیست که به چه چیزی اعتماد می‌کند، همین اعتماد حاکی از معصومیت اوست. حتی اگر بدلیل اعتماد، فریب بخورد، مهم نیست، چون ارزش اعتماد بسیار فراتر از چنین فریبی است. می‌توانی همه چیز را از او بگیری، ولی اعتماد را هرگز.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: پاسخ : تیتر قدم سوم ، جزوه هم وابستگی - کودا CODA  (دفعات بازدید: 1838 بار)

sara

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

قدم سوم: تصميم گرفتيم كه اراده و زندگي مان را به مراقبت خداوند،بدان گونه كه او را درك مي كرديم، بسپاريم.

قدم سوم فرصت تصميم گيري و ايمان به قدرتي قدرتمندتر از خودمان را برايمان فراهم مي آورد.بسياري از ما كار كردن روي اين قدم را از مسائل كوچك آغاز مي كنيم، مثلا تصميم مي گيريم ديگري را درست نكنيم ، سعي مي كنيم كنترل نكنيم ،اجازه مي دهيم احساساتمان حضور داشته باشند ، البته فقط براي چند دقيقه. بنابر تجربه فوايد قدم سوم، خودمان را در تجربه ايمان و تكيه بر عنايت يك قدرت برتر مشتاق تر مي يابيم. اولين مقصود اين قدم اين است كه راه جديدي در زندگي مان آغاز كنيم. در نهايت ما ابزاري خواهيم داشت كه كاربردي است و براي ما آزادي و پذيرشي را بهمراه مي آورد كه با اراده فرديمان لايق دست يافتن به آن نبوديم. اين قدم اشتياقي براي زندگي در اين تصميم فراهم مي آورد. ما خودمان را در برابر قدرت برتري كه دركش كرده ايم تسليم مي كنيم. وقتي اين كار را كرديم، مي توانيم زندگي جديدي را شروع كنيم ، و روابط راضي كننده تري با خودمان و ديگران داشته باشيم. وقتي شهامت و اشتياق لازم براي اين قدم را يافتيم، بسياري از ما اقرار مي كنيم و ايمان مي آوريم كه بخشي از برنامه خداييم و ما به طور روزافزوني لايق اين هستيم كه خودمان را به عنوان خدا بشناسيم _و نه ديگران_ و از ديگران چنين انتظاري نداشته باشيم. مانند هم وابستگي، خداي ما اغلب ديگر نيرو هاي قدرتمند هستند. ما شايد بوسيله ترس ، خشم ، گناه و يك انگيزش قوي به مراقبت كردن و يا تحت مراقبت قرار گرفتن بوسيله ديگران ، آنهايي كه روي اقتدارشان براي مديديت زندگي مان سرمايه گزاري كرده بوديم ، تحت سلطه قرار گرفته بوديم. در قدم سوم، ما مي توانيم اين نيروهايي كه ما راتحت كنترل داشتند را رها كنيم و خودمان را ، فكرمان را و فعاليت هايمان را در راستاي قدرت برترمان قرار دهيم.
رها كردن مي تواند به عنوان تصميمي براي اعتماد به يك قدرت برتر ديده شود. اجازه دادن به خدا مي تواند بعنوان زندگي در سايه اراده اين قدرت و تلاش حداكثري براي انجام كارهاي لازم به منظور مراقبت از خودمان در امروز باشد، بدون تلاش براي كنترل نتايج فردا. اعتماد به چيزي كه آن را نمي بينيم و ايمان داشتن به اينكه هرآنچه در تقويم رخ مي دهد، بخصوص وقتي قادر نيستيم كه به والدينمان و ديگر نيرو هايي كه در دوران كودكي مان روي آنها حساب مي كرديم اتكا كنيم ، مي تواند ترساننده باشد. گرچه بسياري از ما در مي يابيم  كه اين مجادله براي اعتماد ارزشش را دارد. ما مي توانيم ترسمان را بپذيريم ، از قدرت برترمان بخواهيم كه راهنمايي مان كند و ايمان را تمرين كنيم. در اين راه ، ما به خودمان اجازه مي دهيم كه هر آنچه كه اعتقاد داريم گسترش دهيم. برخي از ما معتقد بوديم كه تصميم گيري براي " تغيير اراده و زندگي مان بسوي خدا" يعني ما نيازمنديم كه خودمان را تسليم كنيم : آنچه ما فكر مي كرديم ، مي خواستيم و حس مي كرديم. براستي براي سالها هويت و استقلالمان را از دست داده بوديم. ترس ما از اين ممكن است سبب ساز مقاومت عظيمي گردد. بسياري از ما آسايش را در آنهايي كه قبل از ما حركت كرده اند مي يابيم، وقتي مي بينيم و مي شنويم كه چگونه اين قدم آنها را به جايگاه واقعي اين افراد فرستاده است. ما مي توانيم به خودمان اجازه دهيم كه در چارچوب مراقبت و ايمان قرار گيريم. ما مي توانيم بياموزيم كه در لحظه  و تحت اراده خدا زندگي كنيم. ما مي توانيم تلاش به كنترل كردن را رها كنيم و مسائل را براي خودمان و ديگران قابل قبول كنيم.  ما مي توانيم شهامت را در قدرت برتر بيابيم : توانايي اين موضوع كه " آنكه و آنچه كه هستيم باشيم" . ما مي توانيم ايمان را  در خودمان با كمك قدرت برتر رشد دهيم و مي توانيم بياموزيم كه پاسخ هايمان تنها براي خودمان هستند.
احساس اضطرار، اينكه بايد كار متفاوتي انجام دهيم، احساس رنجش ، همه مي توانند علايمي باشند از اينكه ما بايد رها كنيم  و قدم سوم را كار كنيم. اظهارات مثبت ما را در يادگيري رفتار جديد ياري مي كنند. استفاده از اين اظهارات براي جايگزيني نوارهاي قديمي در سرهايمان مي تواند ما را براي درك اراده قدرت برتر مهيا كند. ياد گرفتن رفتار جديد به زمان نياز دارد. ما مي توانيم به خودمان اجازه دهيم كه انسان باشيم.
وقتي رها مي كنيم، معجزه رخ مي دهد. ما شروع به احساس كردن پاداش هاي برنامه و اين قدم مي كنيم.  هرچه بيشتر به اين روند اتكا كنيم ، بيشتر قادر به رها كردن خواهيم بود ما ياد مي گيريم كه پذيرش و صبر را تمرين كنيم. زندگي هاي ما به نتايج مثبتي تبديل مي شوند به محض آنكه قدم اول را مي پذيريم، ايمان پيدا مي كنيم در قدم دو و  در قدم سوم رها مي كنيم. ما تصميم مي گيريم كه اراده و زندگي مان را بسوي مراقبت قدرت برتر بگردانيم، بدانگونه كه او را فهميده ايم، دوباره و دوباره. " هوشياري دايمي" در برنامه ما ، به نظر مي رسد كه براي هم وابستگان ضروري است. به موازات اينكه ، خيلي از ما آزادي بي مقداري را در فعاليت هاي روزانه و تمرين و ممارست قدم سوم مي يابيم.
ابزار ها : موارد زير ابزار هايي هستند كه براي كار كردن قدم سوم برايمان مهيا شده اند. اين ابزار ها بشكل آزادانه در پرتو روح نور و عشق و اميد براي بهبودي به اعضا كودا پيشنهاد مي شوند.
_ اعتراف به اينكه ما هم وابسته ايم و براي بهبود كامل نياز به كمك قدرت برترمان داريم.
_رها كنيم ، در اين صورت قدرت برترمان در زندگي به ما كمك مي كند.
‍_ احساساتمان را بپذيريم ، مجبور نيستيم كاري كنيم كه جلوي آنرا بگيريم.
_از قدرت برترمان تقاضاي كمك كنيم ، بفهميم كه به تنهايي قادر به انجام اين كار نيستيم.
_ با راهنمايمان يا ديگر اشخاص بهبودي تماس تلفني بگيريم.
_ به قدم اول برگرديم " اعتراف به عجز" ، به قدم دوم برويم " اقرار به ايمانمان به قدرت برتر" و روي قدم سوم كار كنيم " قبول كنيم كه قدرت برترمان برنامه اي برايمان دارد كه بزرگ تر از آن است كه در تصورمان بگنجد و رها كنيم"
_‍ استفاده از دعاي آرامش و مراقبه براي تجديد ارتباط با برنامه.
_ به خودمان موقعيت هاي گذشته را كه با رها كردن به نتايج خوبي رسيديم را يادآوري كنيم.
_ بازخواني اينكه ما به واقع خدا را درك نخواهيم كرد.
_ تكرار عبارت مثبت "من شايسته تغيير هستم"
_ پرسيدن اين سوال كه " آيا من آماده رها كردن و واگذاري به خدا هستم؟"
_ فهميدن اينكه ( اغلب براي بار اول) كه ما همه جواب ها را نداريم و نيازي هم به داشتن شان نداريم.
_ اقرار به اينكه ما قادر به برگرداندن موضوعات به سمت مراقبت قدرت برتر هستيم، دوباره و دوباره.
_ مشاهده ديگران در بهبودي ، اقرار به تغييرات در آنها در اثر قدم سوم و اميدوار شدن.
_ تشخيص اينكه احساسات قديمي ممكن است در اثر اتفاقات روزمره تحريك شوند و تقاضا از خدا براي راهنمايي.
_ به خودمان ياد آوري كنيم " مسائل انگونه كه برنامه ريزي كرديم پيش نمي رود، آنها معمولا بهتر اتفاق مي افتند!"
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sara

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783

سوالات:
1- تصميم گيري براي من چه معنايي دارد؟
2- چه موقع مي فهمم كه نياز به رها كردن دارم؟ چطور رها ميكنم؟
3- " خدايي كه ما مي شناختيم" چه معنايي براي من دارد؟
4- آيا آماده رها كردن و اجازه دادن به خدا براي اداره زندگي ام هستم؟
5- "زير سايه مراقبت خداوند" چه مفهومي براي من دارد؟
6- "عوض كردن" چه مفهومي براي من دارد؟
7- آيا اينجا جايي است كه بايد براي نتيجه چيزي را رها كنم؟ چگونه رها كردن براي دست يابي به نتيجه به كاركرد بهتر اين قدم كمك مي كند؟
8- چگونه مي توانم تحت اراده قدرت برتر خود باشم؟ از چه راهي قدرت برترم با من سخن مي گويد؟
9- عبارت " اراده و زندگي من" چه مفهومي براي من دارد؟
10- اگر به خودم اعتماد نداشته باشم چگونه مي توانم به قدرت برتر اعتماد كنم؟ چگونه بايد اعتماد كردن را تمرين كنم؟
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
To enter the time, call me.
« پاسخ #2 : 26 آوریل 2016، 05:00:14 am »

To enter the time,scarpe hogan outlet, call me.
 sexy red roses have thorns. But she was on the dust snowflakes in the heart of jealousy. She thought, I am so beautiful, but never let people so much. When the curtain falls in the snow,chaussure jordan pas cher, as if people can look into the distance in the snow that happy makeup. A distant desire is not like the crumbling The heavenly maids scatter blossoms. rose.
 all is useless. Finally into the people's attention or pure snow. Unfortunately,golden goose saldi, the snow also has her sorrow. Touch the palm of the moment,hogan outlet online, the snow will melt into water. All the expectations and hopes are gone. Perhaps,louboutin pas cher soldes, snowflakes are still more envious of roses. At least she could keep her time longer than the snow.

which come true? It is a war well-matched in strength. A bloom, a beautiful face, love each other; a talented, a arty,scarpe hogan outlet, attracted to each other; a chic amorous,hogan outlet, an open charm each other. Two people must have the same characteristics,spaccio hogan outlet, will come together.

Related Articles:

Our love i

Tears alwa

Ink and wash

At noon, the sun is violent, usually lively silence basketball abnormal, petals and sunlight scattered is not cleaned, on the floor of a desolate beauty. Watch, the pointer to rotate quickly. Basketball as a jumping wizard, did not have a little tired, but I was tired. But I still continue, I love this feeling, can be presumptuous to sweat, can find a free. A little boy walked into the basketball court with his mother, on the other hand, holding a basketball.
خارج شده است

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 240
    • klm412
according to the Securities Daily reported on the morning of 6
« پاسخ #3 : 07 مه 2016، 03:35:16 pm »

,goyard prix
< p > Lenovo Group foreign propaganda is still interested in China mainland A-share market listed, but because the Chinese government has not yet published the relevant provisions for overseas companies registered in the A-share market listing,air max pas cher, so the company has yet to formulate a shares listed on the schedule. Lenovo Group Chairman Liu Chuanzhi also said that the company has not yet listed for the A shares to hire consultants. (reporter Li Bing)
 in emerging markets,goyard pas cher, consolidated sales for the first quarter of $,scarpe hogan uomo, accounting for the group's global total sales of 14%. Sales in the area decreased by 6% over the same period last year, Lenovo said,stylo mont blanc pas cher, mainly due to the lack of association in the consumer market caused by the lack of. Consolidated sales in the first quarter of the mature market was $1 billion 300 million, accounting for 38% of the group's total global sales. Sales decreased by 17% compared with the same period last year.
 according to the Securities Daily reported on the morning of 6 8 news, Lenovo Group announced its 2009-2010 fiscal year ended June 30th first quarter earnings. Money newspaper shows, Lenovo in the first quarter of the total sales of $35 billion dollars, the first quarter had a net loss of $1601 million, over the same period last year is to achieve a net profit of $110.5m.
< p > Lenovo Chairman Liu Chuanzhi said: "this year the global PC industry undoubtedly remains challenging, however, we have recently taken decisive measures has in the first quarter show the effectiveness of the driven business showed a good momentum, really encouraging. Lenovo to target track in the world on profitable growth, although still need to put in a lot of effort, but we are taking initiatives will have to help strengthen the strength of the group to enter the market at a time when the global economic upturn.
Lenovo 09 years a quarterly net loss of $16 million 10 thousand return A shares are still no timetable
 Lenovo Group, said the net loss is due to personal computer demand and product prices both decline due to,hogan outlet online, but these problems have been signs of improvement. Lenovo is the largest PC maker in China.
 reporter saw in the first quarter earnings report, in China,sac goyard pas cher, Lenovo's consolidated sales for the first quarter was $1 billion 700 million, accounting for the group's global total sales of 48%. During the reporting period, Lenovo's market share in China increased by 0.3 percentage points to 28.6%,hogan sito ufficiale, to further consolidate its leadership position in the Chinese market.
Related Articles:

This week

Newman pea

Rodgers - China's stock is too expensive.

The company issued the size of not more than 1 billion 800 million shares, the initial price range of 34.99 yuan to 36.99 yuan, according to the upper limit of the calculation, to raise funds will be expected to be more than 66 billion yuan. It is noteworthy that the participation of China Shenhua preliminary inquiry institutions amounted to 176, has exceeded 167 of the previous construction bank.
خارج شده است

atzkax57c

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 105
    • mno039
But not sedative diaphoretic cartoons of Hua Junwu
« پاسخ #4 : 05 ژوئن 2016، 12:11:39 am »

< p > as the birthplace of Chinese comic, modern art history first generation and second generation cartoonists are grew up in Shanghai. In 1931,occhiali ray ban wayfarer, 16 year old Hua Junwu due to previous studies in Hangzhou quantui,spaccio golden goose, turn go to Shanghai to study,nike tn pas cher, but accidentally discovered here actually is the realization of his comic ideal paradise. And the lack of comic atmosphere in Hangzhou is different, that time in many of Shanghai's newspapers and magazines published in the newspaper. Hua Junwu in the feast for the eyes at the same time also found that cartoon creation should not only focus on form, but through the screen will behind the deep meaning of containing and not open expression. Through his acquaintance was already famous cartoonist Feng Zikai, Lu Shaofei, Zhang Guangyu et al, gradually into the comic circle of Shanghai, and the development of a different with the other masters style scenes of comic. Due to the comics in China's development time is short,sac guess 2016, and foreign relatively mature. In the 1930s many Chinese cartoonists have a foreign teacher & amp; Hua Junwu is no exception. He Belarus Sabajo's cartoon has a special liking, regardless of the form or the content, even the signature are intended to imitate.
 Li Mo
 with the introduction of the development of modern news publishing and Western comics, the modern comic to China origin in Shanghai. As a leader in the comics in China in the 20th century, Hua Junwu to the political and social issues in the unique sensitivity, the use of succinct and witty style of writing,hogan outlet, showing a great number of works, in the field of Chinese modern comics produced a decisive influence. This year marks the centenary of Hua Junwu, also held a memorial exhibition, again for our present Hua Junwu's comic life.
Hua Junwu is not | but diaphoretic sedative comic comic Hua Junwu |
 I don't approve of comics into sedative, comic should be diaphoretic, let the patient in a sweat,tn requin pas cher, or a disease. But I do not agree with the cartoon is "aspirin", because this is the name of the foreign, comic or to have the characteristics of Chinese nation and Chinese style. & this is the definition of the comic features from Hua Junwu I understand the comic,nike tn pas cher, but also his life after the pursuit of the art realm.
 time in a flash in 1938, Shanghai, because of eight one three & incident became an isolated island. Refused to become colonial slave of Hua Junwu decided to leave Shanghai to find a new way out, after several twists and turns, he came to the was much intellectuals and exiled students aspire to the sacred place of the revolution in Yan'an. And when compared to the increasingly autocratic cultural atmosphere in Shanghai, at the end of the year of 1938 to the three years time in the spring of 1942, Luyi, a senior researcher at the Hua Junwu is spent in Yan'an relatively loose and free cultural atmosphere. He first arrived in Yanan, in the creative techniques and style is still not removed from the influence of Western comics, so the work is not accepted by the local people. During the period in Yanan,hogan roma online, Hua Junwu to participate in the most echo of an exhibition is he and Cai Ruohong, Zhang E three people's satire art exhibition & to criticize the new society in Yanan, the existence of the dark side. The exhibition was subject to the attention of the leadership of the CPC Central Committee, Chairman Mao also met with the three authors. In the following days, through the study of Mao Zedong "in Yanan"
Related Articls:

Police at

South Kore

In fact, innovation is not limited to science and technology, finance, politics and innovation. China's decades of development model, but also the results of our innovation, we are "feeling the stones across the river" created. In addition to accept innovation mentality, whether we should also have the courage to dare to try.
خارج شده است

این صفحه در 0.114 ثانیه 28 نمایش داده شد.