انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

در پی رضایت گشتن در پی درد گشتن است . باشد که این نکته را درک کنم ...
.
ساداکو اجتیکا

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: نشریات  (دفعات بازدید: 1494 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
نشریات
« : 15 سپتامبر 2012، 09:24:15 am »

فهرست مطالب نشریه (ابزارهای SA) :
هوشیاری - راهنما - جلسه ها - تلفن - نوشتن - نشریات - انجمن - دعا و مراقبه - تسلیم شدن (سپردن) - رنجش - گذشت کردن - قدم ها - نیروی برتر - خدمت - سنت ها - پذیرش - دعای آرامش - شعارها - گمنامی
بعضی از کلمات بالا ابزارهای انجمن میباشند که طریقه استفاده از آنها را با شرکت در جلسات و شنیدن تجربیات افراد راجبه ابزارها میتوان یاد گرفت. با یک بار استفاده از یک ابزار انرژی مثبت تمام وجودم را فرا میگیرد , تصمیمات احساسیم جای خود را به تصمیمات منطقی میدهد و آرامشی کسب میکنم که هیچ وقت تجربه نکرده بودم. این آرامش هر بار با گذشته فرق دارد. سعی میکنم تجربیاتم را در استفاده از ابزارها بنویسم.
قسمتی از نشریه :
راهنما : راهنما کسی است که ما میتوانیم چیزی را که میخواهیم نزد او بیابیم. او نیز از اعماق ناامیدی و سرخوردگی آمده. او تجربه و توانایی و امیدش را با ما قسمت میکند تا ما بتوانیم از لحاظ جسمانی, عاطفی و روحانی بهبود بیابیم. ما به پیشنهادها گوش میدهیم. یاد میگیریم که چگونه کمک بخواهیم. همانطور که برنامه در زندگی ما ریشه میکند, به مرحله ای میرسیم که راهنمای یک تازه وارد میشویم. این راهی است که ما "طی میکنیم" یا به معتاد جنسی که هنوز در عذاب است "پیام میدهیم". (ابزارهای SA)
« آخرين ويرايش: 15 سپتامبر 2012، 09:30:41 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop498
Maple leaf is red, the friend is drunk
« پاسخ #1 : 15 آوریل 2016، 04:49:49 pm »

Time: 2012-10-20 22:48 source: network editor: click on the network reproduced:< p > heard, Qin Dai Tara maple leaf red,hogan sito ufficiale, red and each year the same beautiful, red and each year as charming, how many crazy drunk in the natural beauty of the literati,christian louboutin pas cher, in this passionate season will sprout some or sad,golden goose mid star, or lyric, or praise words to. And I, but really can not find a suitable opportunity to enjoy this as picturesque beauty, nature also became a regret. But only through some photos users to enjoy her charm, her colorful and her faint tenderness. Sometimes wants to come, perhaps she really like those "Crazy" which the author described the same, a thawing of classical and modern in a haughty woman, in the barren sand show her unique charm, and not to be people's eyes changed, the yield and moved.
 the misty night,hogan sito ufficiale, mind is still red maple leaf, fantasy,louboutin pas cher soldes, may in tonight into my dream in, the original monotonous life rendering a bright color. If in the window,air max pas cher, in the street or in solitary street and saw a shadow, as a tree tall pentagonal maple, in the wind swaying his strong, accompanied by the dim moonlight, may also remind me to write a poem of desire. So I will be inside the music into the biggest dB, at least in my ears can withstand such a limit, perhaps, in the silence of the heart with each other, jubilant, and noisy, and even a "nervous". I chose this song is song,nike tn pas cher, song can let the person daydream more old melodies, sound is familiar to me and the silence of the night, Rene Liu's "when love is in close proximity to the". < br / > has in the lonely time, try to maple leaf written into belongs to my own songs, write words with a romantic, with sincere to compose. Life can be written in a family, can be written in a world of love, can be written in a moment of friendship...... However, the black and white keys of a piano, always engraved not beautiful face, also blame yourself, or because there is not really seen maple leaf red bar! Along with the wind until destroyed, a piece of falling on the pedestrian deep sadness, as if I cried, as he left the wind, he was silent as he regrets goodbye...... But in our sense, a leaf leisurely came up to me, did not say what,hogan rebel outlet, not what to do. Just quietly, in front of me, returning to the simple eyes showing feelings, originally this is all we want, very simple, very selfish, also very understanding. So, some of the cold night, or have a drink, may, has a mix of life sour sweet bitter and hot, but at least the original wine >Related Articles:

Height of life

In the rai

Looking ba

I Tuwan, people are much more comfortable, slowly walking home. Fast home door, I subconsciously use the eye more than light glanced just vomiting, saw cleaners grandpa was holding a broom slowly clean I just spit out the dirty things. After a while, the ground was clean, did not see someone's vomit. I have seen very touched, and have a strong curiosity about him, from then on I was quietly watching him.
خارج شده است

terdd54jer

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 168
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • mno487
Winter vacation plan 300
« پاسخ #2 : 14 مه 2016، 04:33:07 pm »

The winter vacation plan 300
  plan

imperceptibly, winter vacation come quietly. In the winter vacation,hogan interactive outlet, I have a lot of things to do.

< br / > & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; I did not study well is the class because I didn't listen to him carefully,hogan roma online, not hard to learn, not dedicated to learn,chaussure tn pas cher, but I guarantee this holiday I must carefully review, the intention to review,scarpe hogan outlet, January time to make up a missed lesson,chaussure louboutin pas cher, instrumentality classes in the morning,golden goose, afternoon careful review, the every understand 'clear' he won't write to say hello. And then he in from write it again to understand, day to find out their three won't write, mathematics, physics, English. To write inscribed in the record book, every 20 words, 10 phrases, five on the computer
  writing at some lectures.

< br / > & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; in the blink of an eye, this semester the winter came, in order to make this winter break was substantial and meaningful. Now make the following life and study plan:

1 every day at 8 o'clock in the morning to get up on time, cleaning,ugg soldes, cleaning.

2 to read English and recite words,tn requin pas cher.

3 should the teacher assigned homework carefully. At least two of the meaningful books, good reading notes, write a book.

4 to keep a diary every day, and preview the second semester textbooks.

Related Articles:

Campus security

Happy one day

The white

So we choose from the university after the mountain path up the mountain. The mountain road started is not too good to go, not a few minutes I came out of the sweat of a body and farther on the road is steep, later it was on all fours, "climb". I accidentally feet also slightly wounded! Although very tired, I always stick to it, until the top of the mountain.
خارج شده است

این صفحه در 0.103 ثانیه 26 نمایش داده شد.