انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اگر خداوند آرزویی را در دلت نهاد بدان که توانایی رسدن آن را در تو نهاده اسایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 6 قدم 1  (دفعات بازدید: 3559 بار)

حسین فردین

 • مدیر انجمن
 • کاربر نیمه فعال
 • *****
 • امتیاز: +28/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 313
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
سوال 6 قدم 1
« : 29 ژوئیه 2012، 12:01:49 pm »

چرا بر خلاف تمام قول و قرار هاو دلائل خوبی که برای در حالت ترک باقی ماندن وجود دارد این فکر احمقانه
همه دلائل خوب را کنار میگذارد؟ :rose:
خارج شده است

حسین فردین

 • مدیر انجمن
 • کاربر نیمه فعال
 • *****
 • امتیاز: +28/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 313
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : سوال 6 قدم 1
« پاسخ #1 : 30 ژوئیه 2012، 10:22:09 am »

من می خام چند نکترو واسه خودم تو این سوال روشن کنم
1-چرا بر خلاف تمام قول و قرارهای ودلائل خوب؟
این قول و قرار ها میتواند همان داشتن چیزهایی که من میخاستم مثل زن بچه خونه ماشین و....
من اگر ترک میکردم در خیلی از موارد به این خواسته هام میرسیدم.
این فکر احمقانه؟
احمقانه یعنی دیوانگی تکرار اشتباه و منتظر نتیجه متفاوت بودن
من همیشه با خودم میگفتم اگر این بار این کارو کنم نمیکشم یا با این مواد مشکل دارم
یا دوز مصرفیمو کنترول میکنم و لی بعد از چند روز دباره همان اش و همان کاسه
حالا چرا با تمام اینها این فکر همه دلاعل خوب را کنار میگذارد؟
من شناختی از بیماری خود نداشتم و نمی دانستم با اولین بار مصرف مشکل دارم
فراموشی لذت تلبی نداشتن شناخت از بیماری قرار گرفتن در شرایط عدو اگاهی از مصرف بار اول :rose:
خارج شده است

taze vared

 • مهمان
پاسخ : سوال 6 قدم 1
« پاسخ #2 : 04 اوت 2012، 02:33:54 am »

کله بیمار من با حفظ کردن یه وسوسه  منو با خودش میبره تو مواد
من باید طبق اصول برنامه پیش برم  مشارکت صادقانه داشته باشم. بخاطر فراموشی راحت همه عجزام از یادم میره.
خارج شده است

gheysarr

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 6
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : سوال 6 قدم 1
« پاسخ #3 : 20 اكتبر 2014، 09:05:56 pm »

بنظر من لذت طلبي ونداشتن شناخت صحيح از بيماريم از دلايل اصلي اين حالت ميباشد.مثلا ميگفتم بذار يكبار ديگر مصرف كنم و فلان لذت را ببرم ديگر استفاده نميكنم.زماني كه قطع مصرف ميكردم در سر من هزاران فكر نابجا بود كه مرا آزار ميداد. مثال:من هنوز به آخر خط نرسيدم ‍ّ من هنوز زن و خانه و ماشين و ملكمو از دست ندادم هنوز كارتن خواب نشدم. اين انحراف فكري ها بود كه به وسوسه تبديل ميشد و مرا در مرحله اجبار قرار ميداد. در كل تمام مشكل از كله خراب من بود. :rose:
خارج شده است

vbb5c4rqp

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 193
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • bcd204
13 million pounds to beat the! Uncle Andy Lau's team over Manchester City
« پاسخ #4 : 04 مه 2016، 01:34:42 pm »

< p > this victory also let the spectators at the scene of the Cardiff City Chinese boss Vincent, very happy, the Malaysian businessman, Andy Lau wife Zhu Liqian's uncle after the acquisition of Cardiff City has been compared to toss, he will team logo on the main logo Bluebird changed to red,hogan outlet online, blue jersey changed to red move has made Cardiff City fans very unhappy. He later want to change the team name to Cardiff dragon,hogan outlet online, but eventually was protests from fans and was forced to give up. But Chen Zhiyuan entered after complete the team flushes the ultra long cherished wish has changed the fans of his views, and yesterday morning beat Manchester City will strengthen the status of Vincent in the hearts of the fans of Cardiff City.
13 million pounds to beat the! Uncle Andy Lau's team over Manchester City
< p > yesterday morning,tn pas cher, Premier League and Serie A appear broke the startled day popular game,hogan sito ufficiale, Manchester City and AC Milan both on the road was promoted horse overturned. Manchester City in the Premier League in the second round away 2 than 3 is reversal of Cardiff City, the former Manchester United abandoned the Campbell shine,mont blanc porte mine, he in the game in the final ten minutes by the shoulders and head scored two goals help Cardiff City to realize the reversal.
 in accordance with the German "transfer market" given the price,scarpe hogan outlet, the first player worth 13 million pounds of Cardiff city to beat the first total worth up to two and a pound of Manchester City,hogan outlet, is undoubtedly a miracle. However,hogan sito ufficiale, Manchester City coach Pellegrini on the Cardiff city's tactical layout quite unhappy: they have 10 players in the restricted area near the defense, it is too difficult to think of a goal.
Related Articls:
 
 
   Luo on the right ankle for a surgery. In the last season, the Portuguese for right ankle injury for
 
   Shameful!
 
   Klopp can
 
 
   And in this Sunday (October 5) will broadcast on this series, Zhang Zhixi is zhe Han Zhang jointly planning the event of counterfeit drugs in the palace, unexpectedly again meet Kenny Kwan, Su Qing become into the jail. While the mistress Zhang Zhixi but had to lay plans to escape. The broken mirror couple dead end people refer to the reoccurrence of counterfeit drugs, abuse of the heart.
خارج شده است

hfg2vj1ert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 221
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde733
I see you unhappy
« پاسخ #5 : 22 مه 2016، 11:36:30 am »

I see you unhappy
Lord
 seems not happy?
 Yes sir. What happened:
 
   I was about the mood.
 
    is usually not a good mood.
   
 is now in a bad mood.
   
 Yes sir,hogan sito ufficiale, my mood is very unstable,nike air max pas cher.
   
    .
   
 movie?
     are you unhappy?
     can use several words to describe your highness men give you the impression? < br / &gt,tn requin pas cher; ofcourse! < br / > feel self and the ice of pessimism, suspiciousness, make a mountain out of a molehill. Jump to conclusions, in short,hogan outlet, is an empty dream, isn't responsible for his coward! More people suffocating is he didn't do anything from first to last so I bel cool thing. &lt,bottes ugg france; br / > you needn't said such men are quite useless, you know he is not others, but he male Lord ah, a drama of soul. Well, a good movie is so dead. The prince about the men do what makes you very unhappy?
   
      is enough masterses son! I can't leave. Hey! According to your highness say so, this is not good for a person,tn requin pas cher? How can make you unhappy? Is a very good
      and then died down, dead!
     
       the said the more suffocating before,golden goose, I want to ask you a question: if our art agency recruit new. You want to come to the fore,ggdb outlet, is not to bring their expertise to?
     
   
   
 
 
Related Articles:
 
 
   Unreal dre
 
   Lin Whei-yin
 
   There is a
 
 
   This June wear cotton padded jacket! So the local people compiled "the people's Liberation Army uncle, June wear cotton padded jacket, Liberation Army uncle bitter, June to wear trousers" doggerel to describe hard life of the people's Liberation Army. In those years, every month only enjoy living allowance for yuan, daily necessities, toothbrush and toothpaste, stationery, envelopes etc...
خارج شده است

bg3px3ser

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 132
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • hij592
The window on _8 small Peas
« پاسخ #6 : 31 مه 2016، 12:02:50 pm »

"The window" on small Peas
, Mr,tenis asics masculino. Kobayashi Sosaku I admire.Li Min, a
 Chengdu moziqiao at the fifth grade primary schoolSo I since the childhood love reading, each of the books are like a seed, in my heart germinate, its fruit make my skull gradually enriched. Recently read a "small window side of the peas", so that I was caught in an infinite daydream......
 "the window of the small peas" on
's spirit is like a tall tree standing on the top of the mountain, we need to look up to see his figure!
 "the window side of the small peas" is about a little girl called peas, because naughty, affect the classroom order, the first grade in the primary school was expelled from the teacher. Later, she was transferred to the a named &quot,scarpe hogan outlet;Palestinian academy" in the school, after,hogan outlet online, President and four hour chat (accurate to say is, Mr. President, to listen to the small Doudou four hours), small Doudou become a Palestinian academy students. Later, in the Palestinian academy has many interesting stories, small Doudou also gradually get rid of the body bad habits, lay a solid foundation for the success of her future...If indeed,tn requin pas cher, Palestinian academy is unique -- classroom is made of a car used the tram; the gate of the school is made of two tall straight tree; every class in order to arrange his own, if the morning finished his work afternoon by the teacher with everyone to go for a walk, walking side by side to learn many knowledge...If the surface, the protagonist of the book is a small peas,hogan sito ufficiale; in fact, if you carefully pondering a lot, one can understand, the real protagonist, nothing better than Palestinian academy President Kobayashi Sosaku Mr,nike tn pas cher., he that a seemingly unacceptable way of education, but gave birth to the a successful man,nmd runner femme pas cher!So I admire Mr. President, especially in Palestinian Academy was destroyed, the headmaster said, in the words of the sentence: "the next time I must in the build a school like this!" the word with stabilization, Mr. President, this is the ordinary people, it is very difficult to do.Mr.
 &quot,hogan outlet;the window of the small peas" on
Related Articles:
 
 
   
 
   The little
 
   Little Pen
 
 
   But I can't do it, I put all the feelings of you into the field of love, there is no remaining to make friends with you. You said that we do not understand each other, not suitable for the lover. But when you said: we have to spend more time together, slowly understand each other. You're a jerk! Even if I cry like a ghost like, you are guilty of the firm will be separated from me.
خارج شده است

cnyeh119a

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 248
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • vwx572
National Bureau of statistics to set up a double p
« پاسخ #7 : 11 ژوئن 2016، 07:25:28 pm »

since 1993, the National Bureau of statistics for the first time to establish a double press spokesman system,air max 90 baratas, as the spokesman of the chief economist and general secretary. But in 2003 so far,wholesale mac makeup, has been a single spokesman for a long time.
National Bureau of statistics to set up a double press spokesman
< p > Xinhua net Beijing on November 11 (reporter Zhou Yingfeng) in 11, held in the National Bureau of statistics monthly press conference, the new spokesman Sheng Laiyun debut. National Bureau of statistics in the future will be the implementation of a double press spokesman system.
< p > new spokesman Sheng Laiyun, deputy director of the division of comprehensive statistics of the incumbent National Bureau of statistics,guess pas cher, with management master's and doctorate in economics,goyard prix, macro economy,adidas yeezy 350 pas cher, labor migration and rural development of more in-depth study. In the future, he will work with Li Xiaochao to bear the responsibility of the National Bureau of statistics spokesman.
< p > starting in 1983,saldi golden goose, the National Bureau of statistics to establish a press conference system, set up a press spokesman,scarpe hogan uomo, chaired by the deputy secretary or comprehensive statistics of priests, responsible for national economic operation in the quarter to the domestic and overseas journalists and the public and answer questions from reporters and daily reception reporters.
 National Bureau of statistics, the re establishment of a double press spokesman,hogan outlet, following the establishment of a monthly news conference system, to strengthen the statistical news, and increase efforts to serve the public and a move to take.
Related Articles:
 
 
   Chengdu people walk along the invisible dog garbag
 
   Guangdong continued drought 310 small reservoirs d
 
   Strong tro
 
 
   Zhang Guangning said, did not mention the index is too high, it is considered through the Asian Games to promote green growth, in order to change the mode of economic development, optimize the layout of the industrial structure. Slow down the pursuit of pure economic indicators in blue, and lay the foundation for the long-term development of Guangzhou.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.066 ثانیه 28 نمایش داده شد.