انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ممكن است مردي كه دائم سؤال مي كند ابله به نظر برسد ، ولي كسيكه هرگز سؤال نمي كند در تمام عمر ابله باقي مي ماند.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مشارکت حال واحساس نیکوتینیهای گمنام  (دفعات بازدید: 14311 بار)

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 376
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت حال واحساس نیکوتینیهای گمنام
« پاسخ #15 : 18 دسامبر 2013، 11:54:02 pm »

با سلام
امروز  از ان روزهای پر خطر  و پر نقص بود. کار زیاد-گرسنگی- تنهایی و علی الخصوص خشم و عصبانیت، که أگر من بتونم از بند این آخری نجات پیدا کنم حتمأ بهشت بمن واجب میشه!
ضرب المثلی هست از قدیم که میگه؛ خر تنبل، معطل هُش است که بإیستد!!
خلاصه همین که خستگی و کمی خشم سروکله ش پیدا میشه فوری این ذهن خراب یاد نیکوتین میفته و همونجا قفل میکنه و می ایسته.قبلأ تنوع مصرف مواد مخدر داشتم که بلطف خدا و برنامه انجمن پاک شدم ولی وسوسه این نیکوتین لعنتی از همه آنها برایم بیشتر است. امروز به حدی وسوسه شده بودم که ذهنم زیرکانه مرا بسمت محل مصرف نیکوتین کشاند و اگر لطف خدا نبود گیر افتاده بودم
پیامکی مشترک هستم که هر روز آیه ی میفرسته و امروز دقایق آخر این آیه آمد که باعث عقب نشینی م از مصرف نیکوتین کردید
سوره بقره/آیه211
هر کس که نعمتی را که خدا به او عنایت کرده است را دگرگون سازد، بداند که عقوبت او سخت است
با خودم گفتم؛ میبینی؛ خدا را هم داری عصبانی میکنی با این کارهات. چند بار به بدبختی ترک کردی و باز لغزش کردی. داره میگه این پاکی نعمتی است از طرف ما، اگر خرابش کنی و لغزش کردی خودت ضرر کرده ی و چه بسا دیگه نتونی ترکش کنی
خلاصه آمدم خانه و الان دارم میرم جلسه. سپاسگزارم از همه شما عاجزانه تقاضا دارم برام دعا کنین...ممنون
[/font]
[/color] :pray: :pray:
دوست عزیز در حالی که داشتم این پست شما رو میخوندم ..یک لحظه متوجه شدم تلویزیون در برنامه زنده باد زندگی خانواده پاک رو ذعوت کردن و در مورد ""پا
کی وراهی که پیدا کردن که ادامه داشته باشه برای نسلهای بعدی""صحبت میکنن..این تصادف رو به فال نیک میگیرم..انشالله در پناه لطف بیکران حق پایدار باشید
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

sara31

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2
« پاسخ #16 : 07 ژانویه 2014، 12:47:34 pm »

سلام
من سارا معتاد به نیکوتین
از خدا ممنونم که امروز دودی تو زندگیم نیست
از خدا میخام واسه ادامه راه کمکم کنه وسوسه زیاد دارم لغزش زیاد کردم اما امروز 35 روزه لب به دود نزدم واسم دعا کنید دوستانم  :pray: :pray: :love:
خارج شده است

rasool

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 461
« پاسخ #17 : 07 ژانویه 2014، 06:05:03 pm »

سلام
من سارا معتاد به نیکوتین
از خدا ممنونم که امروز دودی تو زندگیم نیست
از خدا میخام واسه ادامه راه کمکم کنه وسوسه زیاد دارم لغزش زیاد کردم اما امروز 35 روزه لب به دود نزدم واسم دعا کنید دوستانم  :pray: :pray: :love:

من به نوبه ی خودم به خانم سارا گرامی تبریک میگم
و از خداوند براش بهترین هارو آرزو می کنم
انشالله سالیان سال پاک از نیکوتین باشید

منم امروز حقیقتا یه کم وسوسه ی نیکوتین شده بودم اما با کمک خداوند و صحبت با دوستان بهبودی تونستم بر وسوسه غلبه کنم
رسول نیکوتینی سابق 5 سال و 4 ماه 16 روز

خارج شده است
دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #18 : 08 ژانویه 2014، 07:40:35 am »

دوستان عزیزم سارا هستم معتاد نیکوتین ،من در 42 روز لغزش داشتم و خیلی برام گرون تموم شد امروز 11 روز پاکی نیکوتین دارم خیلی وسوسه دارم اما از شما طلب دعا میکنم و میدونم خدا با منه کمکم میکنه دوستون دارم و از خدا میخوام پاک بمونم و زندگی کنم  :love: :bye: :)
.
.
خیلی خوش آمدی سارای عزیز
.
برای ترک وسوسه باید مرتب دوش آب سرد بگیری
باید از خوردن غذاهای چرب خودداری کنی
باید در مکانهایی که سیگار میکشن قرار نگیری
و از اون مهمتر اینکه باید بطور روزانه ، در حال دعا کردن برای ترک نیکوتین و اهدای زندگی جدید باشی
.
.
آرزوی موفقیت برات می کنم
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

علی شیخ شعاعی

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 10
« پاسخ #19 : 12 فوریه 2014، 07:00:05 pm »

سلام خدمت تمام دوستان وهمدردان به لطف خدا وانجمنهای دوازده قدم  من چهار سال شش ماه پاک از نیکوتین هستم ومعجزه برنامه این که هروز از روز قبل بهترم ووسوسه هم ندارم چون از بیماری نیکوتین اگاهی دارم ومرطب جلسه میروم
خارج شده است

shantiya

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 400
  • دوست داشتن یک نفر یعنی دیدن او به همان شکلی که خدا
« پاسخ #20 : 20 مارس 2014، 01:28:39 pm »

سلام خدمت دوستان عزیز و با تبریک سال نو
این چند وقت خیلی کم وسوسه سیگار شدم و آنهم بخاطر این بود که با مصرف کننده ش مواجه شدم. علی ایحال خداوند را سپاسگزارم برای کمک به این پاکی از هرگونه ماده مخدر و امیدوارم سالی هم که در پیش رو داریم واسه همه سال خوب و عاری از هرگونه ماده مخدر و وسوسه ی باشه و کمک و یاری بشه از طرف خداوند به معتادانی که هنوز در عذاب هستن. چند تا راهکار داشتم واسه جلوگیری از وسوسه به نیکوتین دوست داشتم که با شما هم در جریان بزارم
یکی اینکه از افکار وسوسه آلود با راهنما یا دوست بهبودی صحبت کنیم
برای جلوگیری از وسوسه جسمی آن، خوردن چیزهای ترش و خصوصا بادام و هنگام غذا سبزی خوردن فراموش نشه
از افراد سیگاری هم دوری کنیم و سعی کنیم از چیزهای شیرین خصوصا چیزهایی که بزاق و ترشح آب دهان را فعال و غلیظ میکنه دوری کنیم
خارج شده است

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • qrs631
Marriage and love, an awkward knot
« پاسخ #21 : 09 آوریل 2016، 02:03:57 am »

< p > love and marriage,tn pas cher, a old mottled, said sue is a heavy topic, a piece of fresh and bright, often say charm of new words. Whether dyed hair on the temples cream for the elderly, or intelligence in prehistoric times youth, everyone is in front of this proposition is full of longing and confused. < br / > < br / > indeed, in the journey of love and marriage, both laughter rippling hall, there are tears poured out upon the altar,golden goose saldi, so we all wondering: how on earth do we? < br / > < br / > in fact, our requirements for marriage and love very normal, just our understanding of love and marriage error has occurred. < br / > < br / > from the point of view of the history of the development of human society, the marriage is in order to meet the needs of real life, simple said is to and live. After thousands of years of abandoning the old and young, social evolution, most significant is that women have to go out to work, everyone every day to many heterosexual contact, especially in today's era of network,tn requin pas cher, the transmission of information fast and smooth, both real-time interactive frequently, so that men and women it is inevitable that the outbreak of the volcano like emotional depressed. < br / > < br / > in short, marriage is to meet the food and clothing and procreation, love is because it is a beautiful heart. So, to find love in marriage to enjoy love,hogan interactive outlet, is basically a delusion. It is because of the nature of the modern people do not recognize marriage, so hardly wished to live. pain.
 < br / > love is life's most noble feelings, like the sun like blood like coming back from the brink of Death Magic panacea,jordan pas cher, so loveless life stifling, so loveless marriage many secret men and women "wall" come together. < br / > < br / >, of course,hogan outlet, many people from a moral point of view of extramarital affairs were piercing criticism and punish the censure. But think calmly,chaussure jordan pas cher, these so-called "criticism and blame" in fact can not be established, because the judge the moral point of view denied an affair. Morality and love are two concepts, simply said,hogan outlet online, the moral standard of people's socialRelated Articls:

A person has a person's happiness, two people have

50 sentences to read when you are sad

childbirth

The quiet night, empty thoughts in your mind soaring, imperceptibly, the palm has been out of the sweat in my hands. Once again singing the one-man show, staged a happy story to play, and you always stand in the movie. Is she crying you will heartache, is.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
And then a deep feeling, but also to the shallow fate
« پاسخ #22 : 11 آوریل 2016، 09:29:34 pm »

And then a deep feeling, but also to the shallow fate< br / > in the feelings of the world, a person's departure, is bound to have ta that can be justified reasons, and for another, due to missed. So,hogan outlet online, all things in the world, as if very dull and calm. Often, many of the feelings of men and women, always difficult to face, always feel they pay too much, other such returns,hogan olympia outlet, rather unkind and unfair. And this world, the rain in the south, the snow in the north, floods in the south,scarpe hogan olympia, the drought in the North God, it is not fair. Your so-called fair, just your wishful thinking. There is a story of a couple, the woman derailed, the man angry, divorce, the woman married his door, and had a very happy. The man puzzled, and asked the Buddha,hogan outlet, the Buddha says: life, the woman naked dead on the beach, three men after the first man looked, shook his head and went away; don't look past the second man, took a piece of clothing to put on the body; when passing the three men, the woman buried. The man the woman derailed is the first man,air max 95 france, asked the Buddha is second, women remarry third men. Buddha said, the interaction between people, all without exception is lifetime repair to the fate and fortune, how many fate, will have many friend friendship,scarpe hogan outlet, the fate of the first between a man and a woman, just passing through, the sympathy of a left; the second between a man and a woman's fate is clothed her dress of friendship; a third man is buried her friendship, that is deep feeling oh, so must the woman and she spend the rest of life. From this, those feelings between people, it is not our insistence and pay more and less, the person that should leave,hogan outlet, even if you pay more, in a corner, but also always disappear. So, a person's departure, the best explanation, is the fate. You come,hogan roma outlet, I cherish, you go, I will not stay. So, love can only be relative to the edge of the people. Otherwise, deep feelings, but also to the shallow fate. So, once a person has gone, the best state is, put down, and then began a period of their own fate.Related Articles:

Embrace, a summer wind

There are traces of aging, th

Excellent speech word _ Award

Aries, cheerful and lively, careless character they like a few words with the people around them, a joke what. Undeniable, witty humor joke can indeed play a role in regulating the tension, but straightforward Aries temper, easy to make their outspoken tell others may not want to hear the truth, which could cause others dislike.
خارج شده است

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884
people (now general
« پاسخ #23 : 17 آوریل 2016، 01:28:49 pm »

February 1982, the CPC Central Committee made  "on the establishment of the retirement system of the old cadres" , officially marks the abolition of the actual existence of the leadership of the post tenure system. Since then,tn requin pas cher, whether you are president or secretary of county Party committee, should be strictly according to the age, retirement becomes the normal system of organization.
How is that
What is
Leading cadres to establish a retirement system of the Deng Xiaoping Chen Yun behind
 was the leading cadres of the situation? There is a data. 1979, above the central state organs of ministries and the deputy minister, director of the average 10 people, provinces and autonomous region Party committee members average 17 people (now general 13 < strong >),montblanc plume pas cher, the leading members of the average 11 or more, the most populous province deputy governor has 20 people. < / strong > in this at the same time, a large number of old comrades back to jobs, except for a "bloated, multi-level, deputy,scarpe hogan outlet, sinecure" "aging" >
 when the organization facing the situation,hogan outlet?
 ten years of the cultural revolution, wasted a lot of young people work, marriage, learning, there are a large number of leading cadres were overthrown, deprived of the right to work. So,jordan pas cher, after the cultural revolution, these be rehabilitated some cadres body is still tough and, in some cases strong continue to struggle for the revolution decades of ambition. And, at that time really is undone, the mood of the old comrades urgent work nature can understand, said at a certain angle, the country also needs these old Mi Jian of the humerus Chen. "
 of course, from the idea to the brewing, and as a formal discussion, decided to put forward the experience about 5 years. During the period of the resistance is not small,hogan outlet, but the two chiefs of the party, Deng Xiaoping Chen Yun, on this issue reached a high degree of consistency, vigorously promote them,golden goose, the retirement system to fall.
  aging
 August 10th, "people's Daily" theoretical articles on the 7 edition, is speculation raise a Babel of criticism of the outside world. How to adjust the old leadership after retirement mentality, how to overcome the "retired",hogan sito ufficiale, once again become a hot media. Actually, this problem at the beginning of the eighties of the last century, in the beginning of the end of the Cultural Revolution soon, has been keen to Deng Xiaoping, Chen Yun and other leaders of the older generation, and urged the party to establish normal leading cadres retirement system.
Related Articls:

Turn at

[a]: Thank you

The Ministry of education and

Holding their increasingly thin body, trying to find a moment of warmth, this time helpless like a little match girl, perhaps the more often the more the more you want to get it. At the moment, cool has to hide me sleepy frozen up, it seems that this night is a sleepless night.
خارج شده است

yzmj38mbl

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 220
    • uvw451
The Olympic women's draw 12 teams to determine the time has identified 11 _ Phoe
« پاسخ #24 : 19 آوریل 2016، 08:27:54 am »

Africa: South Africa, Zimbabwe,hogan outlet online,
 Bruno
 South America: Brazil, Columbia
 Asia: Australia,scarpe hogan outlet,  China
 has cut Rio Olympic Games football tournament final list of 12 teams:
 in North America and the Caribbean: the United States,nike tn pas cher, Canada
 Oceania: New Zealand
 Europe: France, Germany,mont blanc pas cher, (Sweden, Norway or Holland)
The Olympic women's draw 12 teams to determine the time has identified 11 _ Phoenix Sports
< p > Beijing time March 9 days later,goyard pas cher, the Rio Olympics will over the Asian women's Football Cup qualifiers for all 5 rounds of matches, Chinese women's 1-1 draw with Australia women, to 5 war three wins, two draws and product 11 points unbeaten start to the season ranked second,hogan outlet, hand in hand on behalf of the Australian women's Asian qualifying for the Rio Olympics is the final phase of the game.
< p > Beijing time on April 14 in 21:302016 in Rio de Janeiro Olympic Games will be the men and women of the draw ceremony will be in the Baxi Ma La nano stadium,converse blanche, when the final determination of 12 pieces of women's football team will carry on the Olympic Games draw for the packet. To date,goyard prix, 12 teams participated in the Rio Olympic Games football tournament has identified 11 seats, a final promotion team in Sweden, Norway and Holland women's football team in three.
Related Articls:

Albin purc

The national youth team building since the defeat

Australia Tiewei domineering head detonation first

After watching the game, I think it is a pity. Although football is not if, but I still want to say, if we first 3 games competition to take two points rather than losing 3 games, now the situation will quite good, the Chinese team without prior almost lost a chance to qualify.
خارج شده است

fns4565

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 33
« پاسخ #25 : 19 آوریل 2016، 11:30:58 am »

گسترش آیفون تصویری
 آیفون تصویری به لاتین Video Door Phoneجایگزین آیفونهای صوتی شده و اکنون از یک کالای لوکس به یک نیاز در منازل تبدیل شده، دیگر می توان به قدرت گفت که حالا در تمامی ساختمانها چه مسکونی باشد و چه تجاری از آیفونهای تصویری استفاده می شود.
 تصمیم به تغییر آیفون فرسوده صوتی به تصویری تصمیمی است که دیر یا زود انجام می پذیرد، اما بهتر است اخبار سایت دی سی ای کالا را پیگیری نمایید تا از طرح های تخفیفی برند های دربازکن تصویری استفاده نمایید.
 در حال حاضر طرحهای تخفیفی آیفون کوماکس کره و تابا فعال می باشد.
 همچنین جشنواره فروش دی سی ای کالا تا پایان اسفند ماه تخفیف های بی نظیری را شامل می شود که فرصتی دست نیافتی می باشد.

راهنمای خرید آیفون تصویری در سایت دی سی ای کالا
 در سایت دی سی ای کالا امکان خرید به پیشرفته برای دربازکن تصویری وجود دارد که هم می توان به صورت جداگانه مانیتور و پنل و متعلقات آیفون تصویری را خریداری کرد و یا روی هر مانیتوری کلیک نمود و پکیج یک تا سی واحده را انتخاب نمود و با اگاهی از قیمت، آن را به سبد خرید اضافه نمود.

فیلتر پیشرفته دربازکن تصویری
 ما این امکان را فراهم نموده ایم که شما در این صفحه از منو سمت چپ که کاتالوگ نام دارد، برند آیفون تصویری، اندازه صفحه نمایش، با حافظه بودن و بدون حافظه بودن مانیتور، لمسی و یا غیر لمسی بودن مانیتور، رنج قیمتی را فیلتر کرده و سیستم دربازکن تصویری مورد نیاز خود را تهیه نمایید. این فیلتر در تمام شاخه های آیفون تصویری وجود دارد و در هر قسمت امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس نیاز وجود دارد.

تصاویر با کیفیت منحصر به فرد
 فروشگاه دی سی ای کالا تمام تلاش خود را نموده که نمایشگاه مجازیش را از محصولات آیفون تصویری به بهترین شکل به نمایش در بیاورد، استفاده از عکسهای صنعتی و بزرگ در زاویه های مختلف که توسط تیم عکاسی دی سی ای کالا تهیه گردیده می تواند حس دست گرفتن و لمس محصولات را منتقل نماید.

کارشناسان زبده و فنی آیفون تصویری
 هر سوالی در مورد دربازکن تصویری باشد، حال می خواهد در مورد مشاوره  خرید آیفون تصویری باشد و یا سوال فنی در مورد امکانات آن و یا نوع سیم کشی  می توانید در هر ساعتی از روز با کارشناسان دی سی ای کالا تماس گرفته و اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

نمایشگاه دائمی آیفون تصویری
 فروشگاه دی سی ای کالا برای مشتریان سخت پسند که نسبت به خرید کالا خود حساس هستند، مکانی از تمامی آیفونهای تصویری را فراهم آورده تا مشتریان بتوانند به رجوع به دفتر فروشگاه دی سی ای کالا، محصول را از نزدیک دیده، کیفیت را مشاهده کرده و پس از کار کردن با دستگاه و اطمینان از کیفیت آن را خریداری نمایند.

نصب و سیم کشی دربازکن تصویری
 اصول نصب آیفون تصویری به طور کلی برای بیشتر برندها یکسان است اما با این حال نصاب آیفونهای تصویری باید از استانداردهای نصب و راه اندازی هر شرکت اطلاعات کافی داشته باشد. برای ساختمانهای نوساز پیشنهاد ما این است که ابتدا برندی که مورد نظر دارند را انتخاب نموده و بر اساس معیارهای آن برند سیم کشی دربازکن تصویری ساختمان را انجام دهند.
 در ساختمانهایی که قبلا از آیفونهای صوتی و یا تصویری فرسوده استفاده نموده اند، ابتدا از کارشناسان ما مشاوره گرفته و بعد اقدام نعیین برند و خرید آن نمایید.

پروژه های انجام شده آیفون تصویری فروشگاه دی سی ای کالا
 مجتمع 86 واحدی شهرک گلها - آیفون تصویری سیماران
 مجتمع مسکونکی فیلکو تهرانپارس 144 واحدی - آیفون تصویری تکنما و سیماران
 مجتمع مسکونی غرب 33 واحدی - آیفون تصویری سوزوکی
 شرکت بیمه ایران سازه 92 واحدی - سیماران
 مجتمع گلستان مسکونی واقع در ازگل 64 - سیماران
 مجتمع مسکونی فراز سعادت آباد 46 واحدی - تکنما
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 258
    • abc094
Wonderful shop
« پاسخ #26 : 20 آوریل 2016، 01:05:12 pm »

once upon a time, there was a big forest, there lived many animals, but also due to this,stylo mont blanc pas cher, most of the small animal litter, resulting in the environment from being polluted, brought a lot of trouble to the small animals. A baby elephant is also called ARPANET was plagued by the problem of environmental pollution.
 so every day, garbage reduction, we also feel much comfortable, do not throw rubbish. <
,air max 95 france;
Wonderful shop
 one day, the APA cannot bear it any longer,ugg soldes, he is determined to change the environment. He thought for a night and finally came out. On the second day,hogan outlet, he opened a shop called "magic shop",converse pas cher, which is the function: "to turn useless things into useful things.". After the store opened,converse blanche, the small fox first join in,golden goose saldi, he took a bunch of eat the rest of the grape seed, ask a way: "that you can change it? APA confidently said:" I can do it! You tomorrow to take it. " Tomorrow to take a small fox, which handed over the necklace made of grape seed small fox can love. After that,tn homme pas cher, he took the cat to some leftover fish, said: "to you." APA said: "tomorrow to take it." By tomorrow, which gave a kitten with fishbone do comb.
Related Articls:

The farmer

Goodbye, campus.

Golden aut

The customs at the place of destination shall accept the electronic declaration in advance, and shall handle the formalities of transition, cancellation25 after verification, acceptance of documents, examination and release, etc. after the goods have been carried to the surveillan CE area of the Customs at the place of destination.
خارج شده است

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • fgh902
Another me in the world
« پاسخ #27 : 28 آوریل 2016، 02:04:40 pm »

< p > remember when I first saw the chapter our hold another girl, Osaki Nana to Komatsu Nana roared, go to rob your men back ah!
 and look after, but have a different understanding. Although also will cry, will be moved, but the feeling is no longer the same.
 so ah, in the final analysis, love this thing, what kind of thing is it?
 if there is no love will be lonely, sad sad, then, with the love life will be a complete happiness?
 if you want to be happy and sweet love, they love each other to seven points, not many, not thick not light,hogan sito ufficiale, mutual support, hand through life.
 and the original, love is just a happy thing, two people are happy, naturally want to continue this happiness.
< p > Komatsu Nana do not know how to love, she learns to not trust, is not truly consideration for each other, only themselves to accommodate each other,air max 95 soldes, whenever they only consider their own feelings.
 love and not,golden goose outlet, single Acacia, even sad not to talk, even miss only dare to secretly chew,hogan outlet online, such love, what is not a kind of pain?
 but this time to look, but the Secretary of the chapter from hate to sympathy. In fact,hogan sito ufficiale, he fell in love with two women, the heart is also poor and the pain of it. He did not hate Komatsu Nana, also do not want to have been faithless.
 however, we are not saints, once the emotional,chaussure tn pas cher, how can
 love deeply, will not love life. Because love is too deep,chaussure jordan pas cher, too want to have everything to each other, hope the other party to all of their own, and human nature is to love yourself first, irreconcilable contradiction between the two, if the other party to their love and share with you give out is not the same, feel lonely and painful?
< p > never experienced betrayal, will never understand, when you love a person, to his mind, and he and another woman lingering, that kind of deep and eternal pain.
 recent pressure is too great, so I want to find a film to relax. The final decision to re look at NANA.
< p > just Komatsu Nana as a lack of security sense, always to the girl in a continuous, her love is a heavy deep stream of feelings, she needs to a knight protect her, forever regrets pays for her, just love her enough.
 still remember the first time, almost every episode poked my lacrimal gland, let my love for a Komatsu NANA.
If
 and Komatsu Nana, desperate to say,hogan outlet, do not need, forever, do not want to see the man's face again...... At that moment, I burst into tears.
 so when Zhang Secretary met the son, in the short with the happiness of the son, but he felt more happy.
 such a strong love, no one can give it a long time.
Related Articles:

It's Sunday again,

Just that autumn...

May the he

There are many kinds of edge, to be able to know who is a cherished and memorable edge. But love more is crowds in the pass, sometimes, rub shoulders in a hurry; sometimes, affectionate leisurely to you came. Under the eaves of it rains and shelter pedestrians, the faint light of the street waiting for the same road vehicles yeguiren. They are also a chance. Even under two birds, to meet in the air, but also because of the margin.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427
Xu Liang's absence from training to play in Qingda
« پاسخ #28 : 30 آوریل 2016، 09:19:14 am »

< p > Xu Liang there has recently been injury in the body,goyard pas cher, the team tomorrow will fly to Qingdao to prepare for war,hogan outlet online, whether he can play is not yet a definitive answer. In addition to Xu Liang,hogan sito ufficiale, Pu Cheng was also worrying,scarpe hogan outlet, this two days of training, but also the presence of Portsmouth alone while doing the recovery training. Pacheco said: "now I still don't know Xu Liang can play,hogan outlet online, after so long time no training of his condition is very influential, I hope he and park of Chengdu to return to the team to participate in the competition, but now the critical moment,nike tn pas cher, the players' psychological state is more important." Before the Zhan Yatai,hogan scarpe, Ma Jiji's missing in the war more or less become the one of the main factors in the defeat of the game. Pacheco also helplessly said if Xu Liang missing in the war, the team will also affected: "on the pitch every good team can not match will have a great impact, if Xu Liang can not play,hogan outlet, we can only send hope to play the position players."
Xu Liang missed training for Qingdao about Parsons: he doesn't play great influence
< p > report from our correspondent (reporter Zhengnan) tomorrow Guoan will fly to Qingdao to prepare for the race weekend, but Xu Liang is on Thursday began training in the absence of. Old Palmer said that if Xu Liang does not play, the game is a great influence on.
Related Articls:

Zong base

negotiation time

A new reporter to grab headlines, deal with the fish man snobbish girlfriend. Exposure experience worshiped, do the experiment, being reviled, is captured, the male fish woke up feel world of human selfish to have no room for a big head, the rest of his life to pass? Producer Li Cangdong, director of the five power by using cross species alien black absurd story, accusing people lustrous and dazzling.
خارج شده است

d836zfgree

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 238
    • bcd732
Cry for me Argentina, Don't Argentina, don't cry f
« پاسخ #29 : 07 مه 2016، 06:35:21 pm »

&nbsp,hogan outlet online;
Cry for me Argentina,scarpe hogan outlet, Don't Argentina,hogan sito ufficiale, don't cry for me -from movie "

,hogan scarpe outlet;
Don't cry for me,nike tn soldes, Argentina
It won't be easy
You will think it strange
When I try to explain how I feel
that I still want your love after all that I've done
You won't believe me
All you will see is a girl you once knew
Although she's dressed up to the nines
And sixes and sevens with you
I had to let it happen
I had to change
Couldn't stay all my life down to heels
Looking out of the window
Staying out of the So I chose freedom
Running sunBut nothing impressed me at all
I never expected it to
*Don't cry for me,hogan sito ufficiale, Argentina
The truth is I never left you
All through my wild days
My mad /&gt,hogan outlet;I kept existenceDon't keep your distance
And as for fortune and as for fame
I never invited them in
Though it t&gt,goyard prix; seemed to
Related Articles:

Egypt trai

Why do sho

House lane

The general situation is only ATM card to back cash, the general credit card is not good, but some special credit cards, such as Discover, also has the function to provide back cash. His advantage is that is not restricted by the issuing bank ATM, I in Atlanta Montana's ATM card to Boston can cash back, and totally do not charge fees, please use.
خارج شده است

این صفحه در 0.117 ثانیه 26 نمایش داده شد.