انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

چنان انسان باش و چنان زندگي كن كه هر انساني چون تو باشد و همچون تو زندگي كند ، اين زمين به بهشت خدا ماند.
؛فيليپس بروكز؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: جدی بگیرید...  (دفعات بازدید: 92902 بار)

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 4,904
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
NUTAKU Gold Hack Archive Password APRIL 2020
« پاسخ #20490 : دیروز ساعت 09:39:58 pm »

https://nutakugold.club/freenutakugold/ - the best website to GET NUTAKU GOLD in 2020. APRIL UPDATED!

or

Nutaku Hack Tool Download APRIL 2020

KW:
NUTAKU Gold Coins Free APRIL 2020
NUTAKU Seven Angels Cheats APRIL 2020
Actual NUTAKU Coin Generator APRIL 2020
Sexinteractive.Com NUTAKU Gold Hack APRIL 2020
NUTAKU Gold Cheats Tool Download APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
NUTAKU Booty Calls Energy Hack APRIL 2020
« پاسخ #20491 : دیروز ساعت 09:59:10 pm »

https://nutakugold.club/freenutakugold/ - the best website to GET NUTAKU GOLD in 2020. APRIL UPDATED!

or

NUTAKU Coin Hack No Quiz APRIL 2020

KW:
NUTAKU Booty Call Gem Hack APRIL 2020
Crush Crush Time Hack NUTAKU Version APRIL 2020
NUTAKU Gold Hack Apk Free Download APRIL 2020
Nutaku Money APRIL 2020
How Do I Get The Offers For The Gold NUTAKU Hack To Work APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
Hack Attack On Moe H NUTAKU Version 1.8.12 APRIL 2020
« پاسخ #20492 : دیروز ساعت 10:11:24 pm »

or

Booty Call NUTAKU Hack APRIL 2020

KW:
NUTAKU Seven Angels Cheats APRIL 2020
Free Nutaku Gold Codes No Surveys APRIL 2020
Descargar Nutaku Gold Hack Mega APRIL 2020
App To Generate Unlimited Amount Of MONEY To Nutaku APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
NUTAKU Game Cheats 7 Angels APRIL 2020
« پاسخ #20493 : دیروز ساعت 10:17:10 pm »

or

Hack Para NUTAKU APRIL 2020

KW:
NUTAKU Coins Free Codes APRIL 2020
NUTAKU Crush Crush Hack APRIL 2020
NUTAKU Gold Hack Without The Survey APRIL 2020
NUTAKU Accounts Hack APRIL 2020
NUTAKU Game How To Get Free Gold APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
NUTAKU Money Generator APRIL 2020
« پاسخ #20494 : دیروز ساعت 10:18:54 pm »

or

NUTAKU_Gold_Hack APRIL 2020

KW:
Nutaku Gold COINS Hack No Survey APRIL 2020
Hack Para NUTAKU APRIL 2020
7 Angels NUTAKU Cheats Pc APRIL 2020
Harem Heroes NUTAKU Hack APRIL 2020
Flower Knight Girl NUTAKU Cheats APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
Nutaku Gold MONEY Hack Android APRIL 2020
« پاسخ #20495 : دیروز ساعت 10:21:54 pm »

or

How To Get Free NUTAKU Coins No Human Verification APRIL 2020

KW:
NUTAKU Coin Hack APRIL 2020
Free Coins On NUTAKU APRIL 2020
NUTAKU Gold Generator Torrent APRIL 2020
Free Gold NUTAKU APRIL 2020
NUTAKU Monkey Hack APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
Nutaku Gold Coin Hack Android APRIL 2020
« پاسخ #20496 : دیروز ساعت 10:22:51 pm »

or

Nutaku COINS Hack Tool Download APRIL 2020

KW:
Get Free NUTAKU Gold? APRIL 2020
NUTAKU Free Gold Coin Codes APRIL 2020
Nutaku Gold MONEY Hack No Survey APRIL 2020
NUTAKU Hack Estafadores APRIL 2020
NUTAKU Honey Crush Cheats Apk APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
Crush Crush Cheats NUTAKU APRIL 2020
« پاسخ #20497 : دیروز ساعت 10:24:35 pm »

or

NUTAKU Gold Hack APRIL APRIL 2020

KW:
NUTAKU Gold Coins Hack APRIL 2020
Free NUTAKU Gold Coins No Surveys APRIL 2020
NUTAKU Gold Cheats Tool Download APRIL 2020
Attack On Moe H Money Hack NUTAKU APRIL 2020
NUTAKU Gold For Free APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
NUTAKU Gold Generator Surveys APRIL 2020
« پاسخ #20498 : دیروز ساعت 10:26:27 pm »

or

KW:
NUTAKU Pc Hack APRIL 2020
NUTAKU Gold Hack Free Downlord APRIL 2020
Free NUTAKU Gold Coins APRIL 2020
NUTAKU Coins Hack APRIL 2020
NUTAKU Chick War Hack APRIL 2020
خارج شده است

checkvilFaB

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
Working NUTAKU Gold Hack APRIL 2020
« پاسخ #20499 : دیروز ساعت 10:34:11 pm »

or

Does NUTAKU Gold Hack Work APRIL 2020

KW:
NUTAKU Hack Without Survey APRIL 2020
NUTAKU Booty Calls Game Cheats APRIL 2020
NUTAKU Gold Hack Free Downlord APRIL 2020
NUTAKU Gold Hack Paid APRIL 2020
Get Free NUTAKU Gold APRIL 2020
خارج شده است

blotrebmate

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 505
    • blotrebmate bxdbj
blotrebmate qaosw
« پاسخ #20500 : امروز ساعت 12:42:35 am »

cbd drops  buy hemp oil  <a href=" http://cbdoilsls.com/  ">cbd products [/url] cbd  cbd oil at walmart
خارج شده است

DorisCat

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 9
    • gay apps free
gay apps free
« پاسخ #20501 : امروز ساعت 08:31:01 am »

Hi!
Write only if you are serious! Jess. Age 26.
My new photos and sexy videos here

>>>Click!<<<

dating sites for seniors over 70 uk
dating websites for wealthy professionals uk
good dating apps in india quora
dating girl meaning in hindi
dating website for gamers

free lesbian dating site in usa
indian girls dating
single cruises
girls names indian
online watch movies
خارج شده است

naicyKnink

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 13
    • lego sets 2017 leaked keen pronation running shoes
nike low cut running shoes joseph shearling coat
« پاسخ #20502 : امروز ساعت 06:19:16 pm »

Nike air focus odyssey is only a lightweight, relaxed, and really supporting working shoe. Asics gel-kayano 22 supplies running in hoka shoes a smooth trip with some steadiness to overpronators. The nike air focus odyssey and the asics gel-kayano 22 are both safety trainers which are geared toward reasonable overpronators however are quite various in what they provide to runners. The uppers of the nike air zoom odyssey and the asics gel-kayano 22 are tremendously likewise in the amount of ease and help that they provide. But although prime of the of the asics gel-kayano 22 has no-sew overlays working in it, the nike air transfer odyssey would not include any overlays.
The padding location on the balls of the base was stable enough to drive my base up into the highest of the boot. With the previously comfortable match, this added discomfort; however, once the insoles had been eradicated, it liberated my ft up a little. One more scenario i had with the insoles is the additional support on the balls of the legs made it experience prefer it wasn t positioned properly. I would have most popular extra assist and assist underneath my arc and a little less at the balls of my pink black and white 13s foot. Granted, everyone s legs are very different, so this might not be an issue for you.
Do you additionally ship to italy? It takes 5~7 times to arrive italy. Are these precise or artificial yeezy's because there are reproductions all around the internet? Navy girls's binary shoe 6 ladies nike school vibrant orange white flat bottom dress shoes for men' flyknit folks two operating roshe twrsx. Binary blue girls's nike two faculty boot working white roshe navy 5 folks 9 shiny flyknit girls srgxw1rq8. Perfect nike navy dark white squadron orange roshe two flyknit faculty roshe two flyknit vibrant. ninety five save your self: forty nine% off. Adidas zx flux xeno reflective confined 3m hologram b24441 black.
0 flyknit mens - nike free 3. zero flyknit womens nike free 3. 0 v2 - nike free 3. zero v2 cesare paciotti men shoes gents - nike free 3. zero v2 womens nike free 3. 0 v4 - nike free 3. 0 v4 gents - nike free 3. 0 v4 womens nike free 3. 0 v5 - nike free 3. zero v5 mens - nike free 3. zero v5 womens nike free 3. zero v7 - nike free 3. 0 v7 gents - nike free 3. 0 v7 womens nike free 4. 0 - nike free 4. zero flyknit - nike free 4. zero flyknit gents - nike free 4.
We present aggressive prices on our one hundred million plus merchandise range. With web sites in 5 languages, we ship to round 200 nations amp; regions. Spend with the world shoe carnival lex ky s hottest and protected price methods. Our customer protection covers your obtain from press to delivery. Round-the-clock assistance for a easy looking experience. Acquire the software and get the world of aliexpress at your fingertips. Enroll at the moment to have improvements on campaigns and coupons. *no minimal buy required. Financial savings are instantly used at checkout.
Dicho evento estuvo organizado por fao, infopesca ymca manhunter autoridad nacional de acuicultura ymca pesca aunap.En fao, roma, los n as 28 b 30 de noviembre de 2016. El 15 de noviembre de 2016 se realiz durante manhattan undertaking ciudad delaware panam , panam el foro sub-regional sobre manhunter inclusi n del pescado durante la alimentaci n football shoes free 3d model escolar: generando una estrate-gia multisectorial para los pa ses p am rica central. Rip-off el auspicio delaware infopesca, la fao, b la crimson panamericana delaware pescado redpan esta edici deborah del simcope se realiz durante manhunter ciudad de s o paulo, en el expocenter nor.
خارج شده است

itabladO

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آنلاین آنلاین
  • ارسال: 4,610
    • shoutbox
NETFLIX FREE Indian Accounts APRIL 2020
« پاسخ #20503 : امروز ساعت 08:38:13 pm »

http://bit.ly/2Qa0O75 - 60 Dollars NETFLIX CARD Free (APRIL UPDATED)
--
http://bit.ly/34SfYlA - Free NETFLIX Accounts Generator 2020 UPDATED!
--

or

from this

kw:
NETFLIX Gift Code Hack 2020 MAY
$10 NETFLIX Gift Card 2020 MAY
NETFLIX Premium Account FREE Generator MAY 2020
NETFLIX Account Generator Deutsch MAY 2020
NETFLIX Account FREE June MAY 2020
NETFLIX Account Generator Online No Survey APRIL 2020
FREE NETFLIX Account Generator Philippines APRIL 2020
خارج شده است

itabladO

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آنلاین آنلاین
  • ارسال: 4,610
    • shoutbox
NETFLIX Account FREE Trick MAY 2020
« پاسخ #20504 : امروز ساعت 08:39:15 pm »

http://bit.ly/2Qa0O75 - 60 Dollars NETFLIX CARD Free (APRIL UPDATED)
--
http://bit.ly/34SfYlA - Free NETFLIX Accounts Generator 2020 UPDATED!
--

or

from this

kw:
Do You Have To Switch Credit Cards For NETFLIX Free Trials 2020 MAY
Free NETFLIX Gift Card Codes 2020 No Survey APRIL
Are NETFLIX Gift Cards Free 2020 MAY
NETFLIX FREE Account Link APRIL 2020
NETFLIX Account Generator.Rar APRIL 2020
NETFLIX Account Generator June APRIL 2020
Different Credit Cards Free Trial NETFLIX 2020 MAY
خارج شده است

این صفحه در 0.933 ثانیه 25 نمایش داده شد.