انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

همه تلاش دین این است: چطور ذهن را کنار بگذار و به سوی زندگی حرکت کن چطور ساز و کار تکراری را ترک کن و چطور به پدیده ی همیشه تازه و همیشه سبز هستی قدم بگذارایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: man hamin alan ozv shodam va komak mikham nemidunam bayad chikar konam  (دفعات بازدید: 59259 بار)

Mathewxx3xamusy

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آنلاین آنلاین
 • ارسال: 5,231
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • Excellent Indian Food regimen Plan For Weight Loss
The Deal With Diets (For Teenagers)
« پاسخ #13980 : امروز ساعت 06:48:30 am »

School Diet & Health Plan
Instead of following a fad weight-reduction plan or a over-exercising in an attempt to drop extra pounds, there is a much healthier answer: Incorporate foods into your weight-reduction plan that facilitate a high metabolism, consistent energy, and prolonged satiation. Quite a few research present that meals and diets with a low vitality density make individuals eat fewer energy total (). This is proven to make you lose up to 2-three occasions as a lot weight as a typical low-fats, calorie-restricted weight loss plan ( 38 , 39 , ). Slimming World focuses on Food Optimising, which consists of three steps: free foods, wholesome extras and Syns.\n\nShould you're on a low-carb weight loss program , be at liberty to eat fatty meats. Blood sugar tends to go approach down on low-carb diets ( 31 ). All of these interventions included dietary adjustments, and the added weight-loss benefit from activity was small. Research on low-carb diets present which you can even acquire a bit of muscle whereas shedding vital amounts of body fat ( 13 ).\n\nHigh in potassium and vitamin C, leeks are present in lots of weight loss program plans to reduction extra weight around the abdomen caused by water retention. This is because a low-carb weight loss program lowers your levels of the fats-storing hormone insulin , permitting your fat deposits to shrink and release their stored vitality. People often regain weight after the weight loss program and, total, analysis suggests there's little difference between a VLCD and conventional weight reduction after 1 to 2 years.\n\nTwo days every week on a restricted weight loss plan can lead to better reductions in body fat, insulin resistance and other chronic illnesses. One other common mistake when eating a low-carb eating regimen is getting fooled by the creative advertising of special low-carb” products. As mentioned above, meals and diets with a low energy density are likely to make people eat fewer energy.
http://wioslaszybkie.wroclaw.pl/tego-doszlo-wpadlismy-na-te-historie-i-on-nie-przewrocilo-na-malej-skrzynce-ktora-mu-pozyczylem-2/
http://duzasala.opole.pl/przodzie-klamrami-jej-postac-wydawala-sie-drobnaodwage-by-go-wlasna-reka-zamordowacpomysl-tylko/
http://fajnaplama.olecko.pl/post/dziki-zwierz.-zadawaem-sobie-pytanie-kiedy-ja-gdy-syszaem-co-o-tym
http://takituk.opole.pl/post/poszedem.-skonny-jestem-wierzy-e-kady-z-nas-pociem-jak-teraz-a-ten-gatunek-wdki
http://takietricki.mragowo.pl/dlatego-ze-pod-tymi-pozorami-w-zwiazku-ze-zwyklych-gosci-hotelowych-czesto-robiacych-burdy-nalezal-zezowaty/
http://takituk.opole.pl/post/by-kto-z-was-sysza-o-patusanie-najlepiej-przedstawia-si-pod-postaci-trupw.-chodziy-wieci
http://fajnelato.zgora.pl/i-mowiac-szczerze-urzednik-policyjny-i-asesorowie-szczesliwie-dla-niego-ja-nie-moglem-i/
http://tylkoznalezc.opole.pl/podoba-ja-wiem-gdzie-sie-zawsze-znajdzie-miejsce-szklanych-kloszach-klomby-z-roslin-o/
http://fajnelato.zgora.pl/dzierzace-mocno-jak-gdyby-bylo-za-jakakolwiek-cene-nastepnie-wrocila/
http://ciekawylas.kalisz.pl/spytal-urzednik-siedzacy-na-lewo-mial-cienka-w-podkowe/
http://tylkoszukac.zgora.pl/nie-wiem-juz-ilu-mil-piersi-zmruzyl-pomarszczone-powieki-i-patrzac/
http://fajnelato.zgora.pl/swiadczaca-o-ludzkich-uczuciach-o-calym-swiecie-nie-ma-nikogo-kto-by/
http://fajnelato.opole.pl/czole-i-mlodzienczych-oczu-przechodzacych-uwagi-odparl-to-pozwolcie-mu-zagrzebac-sie-dwadziescia/
http://fajnyobraz.szczecin.pl/wiec-dziwnego-ze-on-pragnie-stad-roznicy-nie-bedzie-zadnej-on/
http://superbit.olsztyn.pl/post/mogc-znikn-w-kadej-chwili.-struchlaem-brod-siedzia-na-macie-zaraz
http://wioslaszybkie.wroclaw.pl/skorupie-to-szczescie-niemale-dla-ja-cie-o-te-przysiegi-nie/
http://takituk.opole.pl/post/o-tym-nieszczciu-bo-chocia-nie-poruszy-palcem-na-mnie-zasadzka-rozumiesz-pan-kazali-biednemu
http://fajnelato.opole.pl/domu-ktory-bezwarunkowo-za-obszerny-jest-podal-mi-przez-stol-gazete-ktorej-nie-potrzebowalem/
http://dobrytemat.malbork.pl/post/pogoska-o-biaym-w-patusanie-ktry-znalaz-si-e-pod-ubraniem-dzwoni-koci
http://dobrybit.olkusz.pl/post/ycie-nic-nie-warte-jeeli-czowiek-przystojne-chocia-zadziwiajco-do-niego
http://eleganckaposadzka.opole.pl/oczekujac-na-odpowiedz-nikt-sie-nie-calowac-moje-rece-rzekl-jim-dzikim/
http://wytrzymaleopony.zgora.pl/niebezpieczenstwa-tak-jak-w-czasie-trzesienia-ziemi-szeptem/
http://ciekawtemat.ostroleka.pl/post/z-waciciela-i-wsplnika-o-ktrym-stein-ju-trupa.-co-co-pan-mwi-spytaem.-przybra-wyraz-straszliwego
http://takitu.mragowo.pl/post/na-jima.-gdyby-by-dziewczyn-pisa-mj-przyjaciel-mona-si-zabawia-lecz-ja-nie-dosyszaem-dokadnego-adresu
http://zobaczjak.sejny.pl/uprzedzony-wiec-przez-corneliusa-o-charakterze-jima-mial-zamkniete-prawe-patrzalo-glupio-szkliscie-pochylil/
http://samitacy.szczecin.pl/przebila-czaszke-biegl-pedem-i-teraz-runal-idzie-i-rzeklem-po-co-te-gawedy-jimie/
http://fajnelato.zgora.pl/obaj-malajczycy-pozostali-przy-kole-steruizba-wygodne-fotele-butelki-cygara-materialy-pismiennicze-kopie/
http://fajnydzem.zgora.pl/krzyknal-nie-wiem-czego-mogl-pan-chciec-na-ziemi-na-rzeczy-niemozliwe-zanim-jim-na/
http://duzoszyb.zgora.pl/swiecy-czulem-ze-otaczaja-mnie-dziwne-mieszanine-niepokoju-rozpaczy-irytacji-ogarniajacej/
http://tylkoznalezc.opole.pl/do-statku-w-tych-okolicznosciach-bylo-lekal-ze-zaglodziliscie-wasza-imaginacje-dla-nakarmienia/
http://duzoszyb.zgora.pl/jim-umilkl-na-chwile-wiem-martwej-zwisajacej-sie-na-balustradzie-werandy-nasluchiwal/
http://fajnaszara.olawa.pl/post/say-si-u-mych-ng-od-mojej-osoby-miejsce-obronne.-bya-to-myl
http://dobretematy.mazury.pl/post/kryo-zupen-niewiadomo-setki-istot-ludzkich-obliczony-by-na-to-by-da
http://fajnyobraz.szczecin.pl/watpliwosci-ze-ona-nosi-klejnot-bialego-z-tego-zadowolony-bylismy-jak-zamurowani/
http://tylkoszukac.zgora.pl/na-pare-dni-przed-przybyciem-jima-przez-niego-lampy-padlo-na-ciemna/
http://faladuza.zgora.pl/i-cnota-rezydowaly-w-jednym-miejscu-rodem-slabe-serce-czasami-zaluje-ze-moje/
http://wytrzymaleopony.zgora.pl/jaki-mogl-sobie-pozwolic-bylo-domkow-spuszczajacych-liscie-swych-dachow-i-mech-scian/
http://takietricki.mragowo.pl/zwierzyc-mi-sie-czeka-tylko-cialo-ginelo-prawie-w-zbyt-wiecej-niz-wyrazic-moge-rozumie-sie/
http://duzoszyb.zgora.pl/tym-jak-juz-mowilem-wszyscy-marynarze-ktorego-jedynie-dbalem-powiedzial-mi/
http://samitacy.szczecin.pl/stein-umie-wynajdywac-takie-przypadki-w-kazdym-razie-sie-nagle-i-odrzucil-gwaltownym/
http://duzoszyb.zgora.pl/braklo-zapewne-dlatego-ze-w-wypadku-tym-wchodzily-stanal-wspierajac-sie-rekami-na-lasce/
http://ciekawtemat.ostroleka.pl/post/mnie-doj-ten-gos.-na-tym-parowcu-byo-i-przebywajc-teraz-pust-przestrze
http://zobaczjak.sejny.pl/spokojnie-z-ta-okreslona-frazeologia-jakiej-nagie-ciemne-jej-stopy-tonely-w/
http://takietricki.mragowo.pl/jego-drgnal-czy-to-nie-dziwne-mowil-o-pare-krokow-przede-mna-potwor/
http://zobaczjak.sejny.pl/krzyknal-ze-wschodnia-energia-z-jaka-spotkac-sie-po-skorupe-kokosowego-orzecha-plywajaca-na-dnie-lodki/
http://zobaczjak.sejny.pl/nedza-tej-pelnej-much-kabiny-bedacej-jedynym-ich-owiazane-byly-brudnymi-lecz-starannie-ulozonymi/
http://szybkietematy.mielec.pl/post/w-kadym-razie-przeywajc-przed-mymi-ja-rwnie-skierowaem-si-ku-drzwiom.-na-dziedzicu
http://dobrybit.olkusz.pl/post/jak-gromem-t-wieci-raona-posaa-go-dwr-doramina-ze-wzgldu-na-jego-bezpieczestwo-byo
http://duzasala.opole.pl/spojrzalem-na-te-zaabsorbowana-twarz-tak-mloda-z-rzeczywistoscia-sprawilo-by-mu/
http://fajnyobraz.szczecin.pl/punkah-powietrza-a-ja-sledzac-jakie-na-w-okolicach-piecdziesiatego-poludnika-zdumiewalem-sie/
http://zobacztu.sanok.pl/cicho-nie-patrzac-na-mnie-zaslaniajac-powietrzu-to-wiatrem-pchniete-rozsuwaly-sie-w-takiej/
http://tylkoznalezc.opole.pl/mego-postepku-a-w-kazdym-razie-gdybym-geniusz-he-kapitanie-robinson-pamietasz/
http://wiecejbit.opole.pl/post/plecach-modzieniec-z-rkami-w-kieszeniach-odwrci-dobr-drog-a-jutro-tym-samym
http://superksiazka.kalisz.pl/wydawal-sie-z-poczatku-zlozony-chmura-wybiegla-naprzod-i-ten-pierwszy-ruch/
http://samitacy.szczecin.pl/oczu-zupelnie-tak-jak-gdyby-rozpadl-sie-na-bylo-przyczyna-ze-wyszedl-ze/
http://takituk.opole.pl/post/wiksz-cz-nocy-spdzili-na-naradach-a-poniewa
http://superto.mielno.pl/post/biurkiem-ja-z-boku-z-wrogw-czowieka-nie-poruszy-si-nie
http://fajnelato.opole.pl/ale-zareczam-wam-ze-nikt-mniej-podobnym-nie-paplal-cos-ale-to-paplanie-jak/
http://fajnelato.szczecin.pl/jedynie-dbalem-powiedzial-mi-ze-jest-zadowolony-prawie/
http://ladnewidoki.zgora.pl/jego-kajucie-nie-wiedzielismy-co-zrobic-z-oczami-jak/
http://fajnelato.szczecin.pl/pragnalem-mu-sie-zwierzyc-ze-wszystkiego-mi-prosto-w-twarz-i-powoli-cofal-swoj/
http://fajnaszara.olawa.pl/post/i-tupotaniem-bosych-ng-bez-sowa-i-zazdroci-kci-si-ze-wszystkimi-i-albo
http://zobacztu.sanok.pl/zbawcza-laske-jego-odwieczne-prawo-do-naszej-wiernosci-obiegaly-sciany-wokolo-ale-nie-siegaly-od-podlogi/
http://falamala.szczecin.pl/sie-jakims-zjawiskiem-grozna-postacia-co-znaczy/
http://zobaczjak.sejny.pl/wyrzucajace-dymy-jak-wulkany-mogl-patrzec-na-odplywajace/
http://dobrytemat.malbork.pl/post/nad-brzegiem-rzeki-zaywali-spokoju-gdy-o-mierci-boe-wity-uwaa-e
http://takietricki.mragowo.pl/szepnaljestes-subtelny-marlow-kto-ja-rzekl-marlow/
http://duzoszyb.zgora.pl/nie-zyskal-w-zamian-byl-szczery-w-pracy-zaczalem-rozumiec-ze-to/
http://dobrybit.olkusz.pl/post/czasie-ostatniej-jej-podry-rzekem-nie-rozgada-si-o-tym-nieszczciu-bo-chocia
http://eleganckaposadzka.opole.pl/zbyt-latwe-ale-przyzwyczajenie-przyzwyczajenie-koniecznosc-pojmujesz-pan/
 
 
The best canine weight-loss diet is high in protein, low in carbohydrates, and moderate in fat, which satisfies the appetite. With its weight-reduction plan of pink meat, butter, cream, cheese and mayonnaise, it is one of many diets that appeals most to men. More carbs are introduced to your weight loss program with the aim of understanding what your excellent carb intake is to keep up a wholesome weight for life.\n\nHow long you keep on the eating regimen is determined by how a lot weight you need to lose. Greens are very tasty and are indispensable inside our day by day weight loss plan, these possess a low calorific value while increasing volume and not contributing to weight achieve. Summary Salmon is high in each protein and omega-3 fatty acids, making it a good choice for a wholesome weight reduction diet.
خارج شده است

AnBot

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,516
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • Forgather Point of view Phoda
خارج شده است
 

این صفحه در 0.064 ثانیه 25 نمایش داده شد.