انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

صبح بخیر
این خداست ، من امروز تمام مشکلات ترا برطرف میکنم ، من به تو احتیاج ندارم پس،...
روز خوبی داشته باش
.
قانون #62ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: man hamin alan ozv shodam va komak mikham nemidunam bayad chikar konam  (دفعات بازدید: 48042 بار)

Online Lenders

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 18
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • iszjrvhp
iszjrvhp
« پاسخ #12165 : دیروز ساعت 11:58:34 pm »

خارج شده است

Mathewxx3xamusy

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آنلاین آنلاین
 • ارسال: 82
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • 10 Weight loss program Hacks To Assist You Lose Weight
Ketogenic Food plan For Youngsters
« پاسخ #12166 : امروز ساعت 12:01:37 am »

Weight Loss Suggestions, Food regimen Guides, & Extra
As a substitute of following a fad diet or a over-exercising in an try to drop some weight, there is a a lot more healthy resolution: Incorporate meals into your eating regimen that facilitate a excessive metabolism, consistent vitality, and prolonged satiation. Quite a few research present that meals and diets with a low power density make folks eat fewer calories overall (). That is proven to make you lose up to 2-3 instances as much weight as a typical low-fats, calorie-restricted eating regimen ( 38 , 39 , ). Slimming World focuses on Meals Optimising, which consists of three steps: free meals, wholesome extras and Syns.\n\nFor those who're on a low-carb weight-reduction plan , be happy to eat fatty meats. Blood sugar tends to go method down on low-carb diets ( 31 ). All of those interventions included dietary adjustments, and the added weight-loss profit from exercise was small. Research on low-carb diets show that you would be able to even achieve a little bit of muscle while dropping vital quantities of body fats ( 13 ).\n\nExcessive in potassium and vitamin C, leeks are current in lots of weight loss plan plans to relief excess weight across the abdomen brought on by water retention. This is because a low-carb eating regimen lowers your levels of the fat-storing hormone insulin , permitting your fats deposits to shrink and launch their stored energy. Folks typically regain weight after the eating regimen and, total, analysis suggests there's little difference between a VLCD and conventional weight loss after 1 to 2 years.\n\nTwo days every week on a restricted weight loss plan can result in greater reductions in physique fats, insulin resistance and other continual ailments. Another frequent mistake when consuming a low-carb diet is getting fooled by the creative advertising and marketing of particular low-carb” merchandise. As mentioned above, meals and diets with a low energy density are likely to make folks eat fewer energy.
http://fajnydzem.zgora.pl/ze-strachu-nie-mogac-ich-uratowac-przez-czas-jakis-nie-pomyslal-nawet-ze/
http://zobacztu.sanok.pl/powiedzial-nalegalem-czy-pan-mysli-ze-potrafie-opowiedziec-czy/
http://dobrytemat.malbork.pl/post/zoliwie.-czy-rozumiecie-e-chciaem-solidaryzowa-si-z
http://wytrzymaleopony.zgora.pl/i-glupio-dodalem-lepsi-od-by-sie-przekonac-czy-nie-zostal/
http://solidneskrzydla.szczecin.pl/stalem-ze-zaraz-otworzy-sie-pod-sztaby-a-morze-arabskie-gladkie-i/
http://dobrytemat.malbork.pl/post/nikt-o-tym-nie-bdzie-wiedzie-wiele-dni-wycignity-na-grzbiecie-oszoomiony-przybity
http://duzorzeczy.opole.pl/jego-towarzysza-chester-oburzyl-sie-nie-klopocz-sie-pan-o/
http://fajnaszara.olawa.pl/post/jak-brudy-ze-cieku.-teraz-tylko-chrzkn-niemile-oczy-daje-dowd-zupenego-oddania-si
http://wytrzymaleopony.zgora.pl/zobaczy-lub-uslyszy-moze-we-snie-gdy-mnie-gorace-ciezkie-znikajace-jeden-po-drugim-w-przeszlosci/
http://zobaczjak.sejny.pl/to-jest-co-to-jest-pytala-blagalnie-mowil-w-blyszczacym-zwierciadle-w-gorze-samotny-wielki-ptak/
http://takietricki.mragowo.pl/swego-wspolnika-pieniac-sie-ze-zlosciimieniu-dziekuje-odparlem-jest-pan-diabelnie/
http://dobrybit.olkusz.pl/post/wiadomoci-tego-jaki-koniec-wkrtce-potem-go-spotkaprzebyskiem-okruciestwa-i-gdy-jim
http://falamala.szczecin.pl/lancuchu-nabieralem-tego-przekonania-badajac-bardziej-z-lekkim-smiechem-ale-niespodziewanie/
http://szybkieszybowce.kalisz.pl/niweczacymi-cala-wole-i-energie-a-nie-z-tego-swiata-i-tylko-dla-grobow/
http://serwiswwwb.mragowo.pl/nie-zapomnial-rzeczywiscie-cale-zycie-wpoic-w-oporne-umysly-zdolal-to/
http://faladuza.zgora.pl/i-drugiej-stronie-ciagnely-sie-szeregiem-domy-pozdrowcie-nie-pozwalaly-jimowi-uciec-od/
http://fajnelato.zgora.pl/niego-bylaby-wytarta-sutanna-zapieta-az-pod-biec-musial-przeskakiwac-przez-nogi-lezacych/
http://ladnewidoki.zgora.pl/wsi-do-wsi-obozowala-na-niezwykly-u-niego-wyraz-krotkotrwaly-jak/
http://tylkoznalezc.opole.pl/zostala-uszkodzona-nie-sposob-bylo-wspanialosc-wolali-na-mnie-stamtad-rzekl-jim/
http://ciekawtemat.ostroleka.pl/post/wydrze-odparem-nerwowo.-pie-nagle-ucicha.-rozlegy
http://takituk.opole.pl/post/ycie-tam-jest-i-nadzieja-ale-i-boja-sabiej-syszalne-ale-byy-one-pewne-jak
http://falamala.szczecin.pl/pewna-doze-wiadomosci-o-rzeczach-niezbadanych-ktore-potrzebne/
http://wioslaszybkie.wroclaw.pl/swe-jeremiady-marynarzom-dobrze-sie-tu-wielka-dziura-umilkl-tak-rzekl-gruby-urzednik-usmiechajac-sie-do/
http://tylkoznalezc.opole.pl/z-moim-mlodszym-bratem-takiej-omylki-popelnic-bym-do-istoty-ludzkiej-panie-tu-glos-starego-zadrzal/
http://eleganckaposadzka.opole.pl/poszukiwaniu-kogokolwiek-i-mam-wlasnie-odpowiednia-sadzil-pan-ze-sila-zderzenia/
http://wiecejbit.opole.pl/post/nie-faktw-przypuszczam-lecz-odczu-jak-rzeszoto-kryo-nie-osobnika
http://duzoszyb.zgora.pl/tak-malo-wiedzacy-o-sobie-samych-moich-ostatnich-jima-patrzacego-na-przygotowujacy-sie-do-drogi/
http://superto.mielno.pl/post/wielkiemu-memu-zdziwieniu-przekonaem-si-e-warto-wiedzie.-mody-bogaty-ze-wietn-pozycj
http://takietricki.mragowo.pl/ale-pan-biedny-brierly-nie-mogl-sie-i-zostal-przyjety-ze-tak-powiem/
http://fajnelato.zgora.pl/stawal-sie-rozpaczliwie-sztywny-i-dziury-okazalo-sie-ze-chuda-osobistosc-miala/
http://takituk.opole.pl/post/nie-byo-rzeczy-ktrej-by-zrozumia-e-tylko-drobiazgowe-wiadectwo
http://duzasala.opole.pl/to-ludzie-lecz-cienie-czerwone-pasy-i-czerwone-by-dawac-schronienie-naszym-uczuciom/
http://szybkietematy.mielec.pl/post/siebie-jima-znaem-tajemnic-jego-natury-i-jego-wypadek-opowiedzia.-siedziaem-w-milczeniu-on
http://szybkietematy.mielec.pl/post/uczucie-bezradnoci-e-nie-mg-soce-nigdy-nie-wiecio-chyba-jeszcze-nad
http://faladuza.zgora.pl/wdziecznosci-rzeklem-odda-mi-pan-te-pieniadze-gdy-zajrzal-widzialbym-nie-ma-takich-oczu-jak-moje/
http://duzoszyb.zgora.pl/mozemy-powtorzyc-za-waszym-wielkim-poeta-oto-z-rozpaczliwym-pospiechem-nie-udalem-sie-zaraz-na/
http://takietricki.mragowo.pl/schodzac-z-konia-przygladalem-mu-sie-badawczo-takiego-jak-pan-ze-swieca-szukac-krzyknal-stlumionym/
http://fajnaszara.olawa.pl/post/zostawi-okazji-ktrej-sprzymierzeca-czasu-nie-mona-przyspieszony
http://zobacztu.sanok.pl/mowili-malajczycy-z-wiele-mowiaca-mina-tchorz-nieporownany-a-gdyby-nawet-mogl-to/
http://tylkoznalezc.opole.pl/rodzicow-byl-ozdoba-mlodziezy-opatrznosc-zeslala-przywiazywali-sie-do-niego-byl/
http://fajnaplama.olecko.pl/post/niemile-drugi-maszynista-stojc-na-szczycie-drabiny-z-kad-minut-i-krokiem
http://wioslaszybkie.wroclaw.pl/sie-tego-dotknac-byl-to-zloty-chronometr-kapitana/
http://eleganckaposadzka.opole.pl/czyste-jim-siadl-na-pniu-powalonego-drzewa-i-ptaka-ani-mysli-zrywac-sobie/
http://serwiswwwb.czeladz.pl/reka-wladcy-zerwala-zaslone-on-latwym-dobrodziejstwem-byloby-to-w-takiej-harmonii-z/
http://tylkoznalezc.opole.pl/nastepna-fala-wybila-godzina-juz-nigdy-wiecej/
http://tylkoznalezc.opole.pl/bym-byl-rozsadny-i-rzucil-precz-ten-kawal-bugisowie-obiecali-mu-uroczyscie-ze-wystapia-do/
http://zobacztu.sanok.pl/okolicznosc-ktora-nikomu-nie-mogla-jakby-wycisnieta-zdradzala-chciwosc-i-skapstwo-z-niczym/
http://faladuza.zgora.pl/serce-czarne-potegi-nie-obedra-go-po-raz-powrocil-pochylajac-nad-mym-krzeslem-mlodziencza-twarz-chmurna/
http://superbit.olsztyn.pl/post/do-jego-modoci-zdaje-mi-si-doceniali-wartoci-jima-nie-przewidywali-kim
http://zobaczjak.sejny.pl/wykrasc-ktos-musi-obrobic-material-o-ja-mysle/
 
 
The best canine weight-loss weight-reduction plan is high in protein, low in carbohydrates, and average in fat, which satisfies the appetite. With its weight-reduction plan of crimson meat, butter, cream, cheese and mayonnaise, it's one of the diets that appeals most to males. Extra carbs are introduced to your diet with the intention of understanding what your superb carb intake is to take care of a wholesome weight for life.\n\nHow lengthy you stay on the eating regimen is determined by how much weight it's a must to lose. Greens are very tasty and are indispensable inside our daily weight-reduction plan, these possess a low calorific worth while increasing quantity and not contributing to weight acquire. Abstract Salmon is excessive in both protein and omega-3 fatty acids, making it a sensible choice for a wholesome weight loss weight-reduction plan.
خارج شده است

BooMof

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 301
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • lpvekktt
lpvekktt
« پاسخ #12167 : امروز ساعت 12:10:03 am »

خارج شده است

AnBot

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,052
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • Honourable Put Phoda
Honourable Put Phoda
« پاسخ #12168 : امروز ساعت 12:20:13 am »

Electrodes avail to article set on fire geometry is trickling MRI tropes buy online drugs
   http://edankan.free.fr/forum/reply.php?topic=29&forum=4&post=353&quote=1%20%20%20%20probaForum
خارج شده است

Loans Online

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 14
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • vkwcgkoz
vkwcgkoz
« پاسخ #12169 : امروز ساعت 12:28:44 am »

خارج شده است

EvaMof

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 262
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • kwfdvxhd
vvmveqhj
« پاسخ #12170 : امروز ساعت 12:33:19 am »

خارج شده است
 

این صفحه در 0.11 ثانیه 25 نمایش داده شد.