انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

عشق با درد همراه است – چون رشد را موجب می‌شود. عشق با درد همراه است چون عشق چنین می‌طلبد. عشق با درد همراه است چون عشق دگرگون می‌کند. عشق با درد همراه است، چون در عشق از نو زاده می‌شوی.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 8 _ ابان  (دفعات بازدید: 941 بار)

sedighe

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +349/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,690
 • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
8 _ ابان
« : 30 اكتبر 2011، 12:01:01 am »

 وقتی احساس میکنم نمی توانم با دنیای اطرافم مواجه شوم و جز سر به زیر انداختن و پنهان شدن مایل نیستم ، میدانم که به جلسات الانان نیاز دارم شاید مجبور شوم خود را به سمت ججلسه هول دهم ، اما همیشه وقتی حریم تنهایی را می شکنم و درخواست کمک میکنم احساس بهتر و عاقلانه تری خواهم داشت .معمولا به محض اینکه به جلسات الانان وارد میشوم احساس امنیت میکنم حتی اگر در ان جلسه هرگز قبلا شرکت نکرده باشم . در این اتاق من نیروی شفا دهنده و تسلی بخش را احساس میکنم . یک نیروی برتر از خود ، چرا که نیروی برترم از زبان دیگران صحبت میکند . من معمولا دقیقا آنچه را که میخواهم می شنوم . همه ما در جریان دوره ای از غم ، بیحالی و اندوه که بخشی از زندگی محسوب میشود قرار میگیریم . اما افسردگی به خودی خود میتواند بصورت یک عادت همیشگی در آید ، مگر اینکه با عملکرد فرعی وارد عمل شویم . الانان قادر نیست هر مشکلی را حل کند و چنانچه افسردگی طولانی شود . ممکن است به جستجوی کمک های تخصصی بروم . آنچه لازم است انجا دهم ، این است که خود را به طرف سوق دهم . میدانم مهم نیست چه احساسی داشته باشم اما وقتی که عملکردی مبنی بر درخواست کمک داشته باشم خود را در جلسات و در دسترس نیروی برترم قرار میدهم . یاد آوری امروز ...............هنگام شک و تردید به جلسات الانان خواهم رفت و از نیروی برتر خود درخواست کمک میکنم . آنچه را که نمی دانم برای خویش  انجام دهم ، انجام دهد . گاهی اوقات در جریان موقعیتی ، ناچارا صدمه می بینم . وقتی این اتفاق رخ میدهد ، صدمه دیدن یا صدمه ندیدن انتخابی نیست ، اما در این هنگام قادر خواهم بود انتخاب کنم چه نوع عملکردی داشته باشم .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

hdfg0z2ter

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 276
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def238
Pay New Year's call first day
« پاسخ #1 : 12 مه 2016، 08:16:38 am »

Pay New Year's call first day
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; to the godmother home. Her not to open them,hogan outlet online, I at the door shouting,chaussure tn pas cher, godmother's father for a moment to open are the. After entering the house,hogan outlet, I saw them only one family godmother up, but just.< br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; in her sat a very good time to eat, you haven't finished your meal, the mother and some people find godmother playing mahjong, I eat is and several partners to play.< br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; we not go to others to pay New Year's call,goyard paris, instead of hiding to surf the Internet at home, home to the stream. 10 points or so at home on the casino several tables,scarpe hogan outlet, the Internet is enough, went to the aunt's house to play we learn to look like adults, playing cards at her home./>   
&nbsp,hogan roma online;   
      &nbsp,scarpe hogan outlet; &nbsp,golden goose saldi;Related Articles:
 
 
   Wait, the moment
 
   Memory blo
 
   The second day.
 
 
   Then he confidently put food down! When the afternoon, our beloved headmaster " " us! We put the training results to the president, the president is naturally Gebulongzui! Then, the principal is a person all know the words for a long time, when we have fast dying, the president finally scattered! Thank God! The car finally to meet us each of us, no lingering on the bus, up to now, it is heartless.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 107
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • opq675
bijoux pandora solde 2017 to serve and seven 4
« پاسخ #2 : 13 نوامبر 2017، 01:07:32 am »

to serve Günstig Kaufen Pandora Ringe Outlet and seven 4, According to reports, jade is better, easy to react with sulfur in the air. As a matter of fact. because of Bracciale Pandora Charms Outlet Online the low temperature, Bracelet Pandora Charms Prix 3.
  Bijoux Pandora En Ligne  bijoux pandora solde 2017 believe that each piece pandora armband anhänger sale of silver has its own corresponding master, jewelry boxes.
 
   http://okobi.org/forums/topic/11068/pandora-outlet-the-left-foot-to-the-ground-to-buffer/view/post_id/11175
 
   http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?85468.last
 
   http://okobi.org/forums/topic/11067/anillos-pandora-outlet-before-going-to-sleep-b/view/post_id/11174
 
   http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?85467.last
 
   http://linktanker.com/item/110938
 
   http://drupal.growth-flexv.com/node/19#comment-190630
 
   http://www.mkulimabora.com/index.php?item/28963
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=5226.msg36321#msg36321
 
   http://d-discount.com/forums/topic/13950/acheter-pandora-bracelet-pas-cher-then-wear-jewelry/view/post_id/14031
 
   http://okobi.org/forums/topic/11066/pulsera-pandora-outlet-can-only-use-soft-cloth/view/post_id/11173
 
   http://linktanker.com/item/110937
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=467.msg36320#msg36320
 
   http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?85466.last
 
   http://drupal.growth-flexv.com/node/14#comment-190628
 
   http://okobi.org/forums/topic/11065/pandora-bracciali-prezzi-scontati-1-c-the-tiebreaker/view/post_id/11172
خارج شده است
 

این صفحه در 0.061 ثانیه 27 نمایش داده شد.