انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

رزم آور نور هرگز سپاسمندی را از یاد نمی برد .
هنگام نبرد فرشتگان یاری اش می رسانند ، نیروهای آسمانی هر چیز را بر جای خود می نهند ، و او را اذن می دهند تا بهترین خویش را عرضه دارد.
یاران می گویند : بخت با او یار است !
لیک او می فهمد که بخت یعنی به اطراف نگریستن ، و یاران را دیدن : چرا که  از راه گفته های آنان است که فرشتگان می توانند صدای خود را به گوش او برسانند .
از کتاب : ظهیر - پائولوکوئلوایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: بریده ای از قدم 0 در انجمنsa  (دفعات بازدید: 3890 بار)

fardin90

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +4/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 11
 • امیدوارم مطلب خوبی نوشته باشم.
  • http://www.sa-iran.blogfa.com
بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« : 24 اكتبر 2011، 10:51:34 am »

قدم پایه :
از طریق خواندنی ها و مشارکت هایمان در جلسات متوجه می شویم که از مشکل مشترکی رنج می بریم. ما همگی از مشکل مشترک وسوسه و به دنبال آن اجبار به برقراری رابطه جنسی مشارکت می کنیم. روابط جنسی ما به هرگونه که بود فرقی نمی کند ، ما همگی در حال مرگ روحی بودیم ،مرگ روحی ناشی از احساس گناه ، ترس و انزوا که سبب شد در اینجا گرد هم آئیم و دریابیم که مشکل مشترکی داریم. تعریف ما از هوشیاری ، رهائی پایدار از درد مشترکی است که ما را در اینجا گرد هم آورده است. ما دریافته ایم که هیچ چیز دیگر بجز sa به ما کار نداده است .
وقتی سعی کردیم تجربه مشترکی که ما را به اینجا آورده است را انکار کنیم ، از بهبودی فاصله گرفتیم. فرقی نمی کند که زن هستیم یا مرد ، ازدواج کرده ایم یا مجرد هستیم ، با جنس موافق یا مخالف رابطه جنسی برقرار می کردیم ، برای یک شب خوشگذرانی این کار را کرده و یا خودارضائی یا رابطه ما از روی سرسپردگی بوده یا به دلخواه. همانگونه که اعضای الکلی های گمنام طی پنجاه سال آموخته اند "ما از میانبرها به جائی نرسیدیم".
آنچه در این برنامه دیده و شنیده ایم :یک رهائی خوشایند از دنیای ناامیدی و انزواست.
سوالاتی که در این راهنمای کارکرد قدم طراحی گردیده ، صرفاً برای کمک و راهنمائی افکار اعضائی است که در این برنامه تمایل به کارکرد قدم ها دارند.
هدف از طراحی سوالات این است که :
•   فنداسیونی برای پشتیبانی و بهبودی خود و برنامه بسازیم.
•   افکارمان را برانگیزد تا دریابیم هدف شخصی و تعهدمان در قبال بهبودی چیست؟پیشرفت درسی /داشتن حال واحساس خوب بدون داشتن رابطه جنسی/پیشرفت روحانی /تمرکز روی بهبودی خو دم/پذیرفتن افراد بیمار دیگه مثل خودم یا بخشیدن رنجش های که در طول روز افراد بیمار برای من من ایجاد میکنند
•   یادداشتی داشته باشیم تا در آینده چگونگی رشد خود را شاهد باشیم و هر بار که نیاز باشد در حفظ مسیر رشد و بهبودی خود بدان رجوع کنیم.
ما از اکنون مسئولیت بهبودی خود را با کار کردن قدم ها بر عهده می گیریم


"ضروری است تا فرآیند بهبودی را با خوشنودی طی کنیم"

به یاد داشته یاشید :
•   ما مقدس نیستیم . ما فقط می خواهیم در مسیر روحانی رشد کنیم.
•   تجربه به ما نشان داده که باید جزی از دیگران باشیم.
•   ما دریافته ایم میزان تعهد ما مقدار بهبودیمان را تعیین می کند.
•   ما میبایست مترصد آن باشیم که وسوسه از وجودمان رخت بربندد.
•   امیدواریم ما نیز به آن آرامش درون که نتیجۀ تسلیم و واگذاری به خداست برسیم
میشنوم فراموش میکنم ،میبینم به یاد می آروم ،انجام میدهم ،درک میکنم .
خارج شده است
بارن رحمت خدا همیشه می بارد
تقصیر ماست که کاسها یمان را برعکس گرفتیم.

غلامرضا

 • مدیر انجمن
 • بابا حرفه ای
 • *****
 • امتیاز: +122/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 762
 • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
  • Http://Behboodi.Org
پاسخ : بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« پاسخ #1 : 24 اكتبر 2011، 05:40:19 pm »

از فردین عزیز بابت لطفی که به این قسمت داشته اند بسیار سپاسگذارم ...
در این رابطه اگر امکان دارد ، لطفا سوالات قدم یک رو خود ایشون با تجربیاتی که از دیگر قدمها می بیند و می تواند داشته باشد شروع کند تا بتوانیم قدمهای s.a رو که بسیار هم مورد نیاز اعضای این تالار هست شروع کنیم ....
.
از اهورای عزیز هم دعوت به همکاری می کنیم که دراین رابطه طف خود را از ما دریغ نکند
ضمنا اگر کمکی هم از دست بنده ساخته بود ، در خدمت شما هستم ...
.
.
ممنونم
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

غلامرضا

 • مدیر انجمن
 • بابا حرفه ای
 • *****
 • امتیاز: +122/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 762
 • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
  • Http://Behboodi.Org
پاسخ : بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« پاسخ #2 : 24 اكتبر 2011، 10:11:31 pm »

غلامرضا عزیز ممنون
اگر خدا بخواد تصمیم دارم یک کتاب موبایل درباره انجمن های دوازده قدمی بسازم  و مطالبی که دوستان در انجمن ها احساس نیاز میشود در اون مطرح کنیم و به صورت هر 3 ماه یکبار به صورت رایگان در همین سایت منتشر کنیم
اگر خودتون یا کسانی دست همکاری میخواهند دراز کنند برام ایمیل کنند love2love90@gmail.com
.
.
فردین عزیز ، با سلام مجدد :
اگه امکان داره به ما بگو چه چیزهایی نیاز داری و قصدت چیه و چه کاری از دست ما بر می آد ، تا انشاء الله بتونیم در خدمت شما باشیم ...
لطفا ایده هاتو واضح بنویس تا اگه امکان داشته باشه ما بدونیم در کدوم قسمت می تونیم بطور واضح با شما همکاری داشته باشیم ...


.


ممنونم ...
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

fardin90

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +4/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 11
 • امیدوارم مطلب خوبی نوشته باشم.
  • http://www.sa-iran.blogfa.com
پاسخ : بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« پاسخ #3 : 28 اكتبر 2011، 09:52:14 pm »

من میخواستم یکتاب موبایل بسازم که بتونیم از کلیه دوستان در انجمن های مختلف یک نفر نماینده مطالب لازم را به  صورت ماهانه یا سه ماه یکبار جمع اوری کند و بعد در اختیار من بزارید تا هر کدوم  را تفکیک کنم و کتابچه موبایل بسازیم و به صورت رایگان روی این سایت و سایت های دیگه قرار بدیم.
چیزهای مورد نیاز من متن های و خاطراتی هست که دوستان برام ایمیل میکنند . بعد ساخت این کتاب هر گروهی از انجمن ها که خواست اون را در اختیارشون قرار میدیم .شما اگر کتاب های و نشریات که اجازه نشرالکترونیکی را دارند را برای من ارسال کنید ممنون میشم ترجیحا word باشه.

خارج شده است
بارن رحمت خدا همیشه می بارد
تقصیر ماست که کاسها یمان را برعکس گرفتیم.

fardin90

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +4/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 11
 • امیدوارم مطلب خوبی نوشته باشم.
  • http://www.sa-iran.blogfa.com
پاسخ : بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« پاسخ #4 : 28 اكتبر 2011، 10:00:59 pm »

•   از برنامه انتظار دارم چه چیزهائی دریافت کنم؟
•   برای رسیدن به هوشیاری حاضرم تا چه اندازه بهای آن را بپردازم؟
•   در دورانی که بیماری ام فعال بود روزی چند بار رابطه جنسی برقرار می کردم ؟ یا هفته ای چند بار ؟
•   آیا بی توجه به مسائل ،زندگی می کردم؟
•   آیا هنوز شهوتم را از طریق چشم چرانی و یادآوری خاطرات سکسی گذشته ام تغذیه می کنم؟ اگر اینگونه است چه مدت وقت صرف آن می کنم/ برای تسلیم شدن از چه روشی استفاده می کنم ؟ (تلفن می زنم، به جلسه می روم، با خدا صحبت می کنم، ...؟)
•   از زمانی که مرتکب چشم چرانی یا در خاطرات سکسی فرو می روم چه مدت طول می کشد تا خود را تسلیم کنم؟
•   آیا طالب پیروزی بر شهوتم هستم؟
•   وقتی تسلیم شوم و ببینم که " دیگر نمی توانم از شهوت رانی لذت ببرم " چه احساس خواهم داشت ؟ خشم، رنجش، ترس، یأس، ناامیدی، خلأ، نگرانی، افسردگی، محرومیت، بیقراری

تا اینجا با توجه به پاسخ هائی که به سوالات داده ایم تا حدودی متوجه شده ایم که احساسات فوق مخدری هستند تا از واقعیت خود فرار کنیم، در حالی که با تسلیم و روبه رو شدن با واقعیت خویش رهائی و شادمانی را در آغوش خواهیم کشید. ما به این درک خواهیم رسید که وقتی خود را در برابر شهوت تسلیم کنیم دیگر مجبور نیستیم در تاریکی و ناامیدی بمیریم
•   آیا به این باور رسیده ایم که می توانیم در برابر شهوت تسلیم شویم؟ آیا تمایل دارم که آن را فقط برای امروز یا فقط برای همین یک ساعت یا همین یکبار رها کنم، حتی اگر منجر به مرگم شود؟
•   آیا هنوز به خاطرات آنی که از برقراری ارتباط جنسی می برم لغزش می کنم؟ آیا هنوز خود را محک می زنم؟

آیا اینگونه است :
•   آخرین بار کی بود؟
•   چه کار کردم؟
•   چند وقت یکبار خود را محک می زنم؟
•   آیا توسط عضوی از SA لغزش کرده ام؟
•   آیا توسط عضوی از جلسه محلی ام لغزش کرده ام؟
•   آیا هنوز با کسانی که قبلا ارتباط جنسی داشته ام ملاقات می کنم؟
•   چه چیز را می توانم متوقف کنم؟(
•   در طول هفته در چند جلسه شرکت می کنم؟
•   کدام یک جلسه محلی من است؟
•   آیا به طور مرتب مشارکت می کنم؟
•   آیا در مشارکت هایم صادق و راحت هستم؟
•   آیا با تازه واردان صحبت می کنم؟

•   آیا در جلسه محلی ام یا جلسه دیگری از sa خدمتی را انجام می دهم؟ (خوش آمد گوئی، پذیرائی، تمیز و مرتب کردن جلسه و ...)
•   آیا سر وقت در جلسه حاضر می شوم؟
•   آیا بعد از جلسه با دیگر اعضاء صحبت می کنم؟
•   آیا در جلسات خدمت رهبری را به عهده می گیرم؟
•   در چه نوع جلساتی شرکت می کنم؟
•   مشارکت
•   کتاب خوانی
•   کارکرد قدم
•   سخنرانی
•   شماره تلفن چند نفر از اعضاء را یادداشت کرده ام؟
•   آیا شماره ها به سادگی در دسترس هستند؟

•   در روز یا هفته چند بار تلفن می زنم؟
•   آخرین باری که به تازه وارد زنگ زدم کی بود؟
•   آیا می دانم که می توانم زنگ بزنم و فقط یک احوالپرسی ساده بکنم و لازم نیست هر وقت دچار بحران شدم تماس بگیرم؟
•   آیا راهنما (موقت یا ذائم)دارم؟
•   تصمیم دارم کی راهنما بگیرم؟
•   آیا می ترسم به راهنما زنگ بزنم؟
•   از چه چیز می ترسم؟ترس من از چیست؟
•   وقتی به راهنما زنگ می زنم بیشتر در مورد چه چیز با او مشارکت می کنم؟
•   آیا تمایل دارم برای تماس با راهنما خود را متعهد بدانم ؟ چگونه؟ آیا هفته ای 1 ،2 ،3 ،4 مرتبه یا هر روز و یا اینکه فقط یک بار در ماه ؟
•   آیا می دانم چه روزها یا چه ساعت هائی می توانم با راهنما تماس بگیرم؟بله
•   آیا می دانم راهنمای راهنمایم کیست و چه مواقعی می توانم با او تماس بگیرم؟بله
•   در فواصل جلسات نشریات تاًیید شده SA را مطالعه می کنم؟
•   چند وقت یکبار ؟
•   روزی یکبار ؟
•   روزی دوبار؟
•   هفته ای یکبار ؟
•   هیچ وقت
•   کدام یک از نشریات را می خوانم؟
•   کتابچه سفید
•   کتاب بزرگ AA-
•   دوازده قدم و دوازده سنت
•   دیدگاه بیل
•   کتاب مراقبه روزانه
•   کتاب بزرگ
•   نشریات دیگر که در بهبودی به من کمک می کنند
•   آیا می دانم این نشریات را کجا گذاشته ام؟چقدر گرد و غبار روی آنها نشسته است؟
•   آیا آنچه نوشته شده را می خوانم یا سفیدی بین خطوط را؟
•   آیا در این مورد با راهنمایم صحبت کرده ام؟
خارج شده است
بارن رحمت خدا همیشه می بارد
تقصیر ماست که کاسها یمان را برعکس گرفتیم.

mohsen

 • منشی S.A مرد
 • تازه وارد
 • ******
 • امتیاز: +4/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 4
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • یه گوشه دلم غوغاست
پاسخ : بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« پاسخ #5 : 25 دسامبر 2011، 01:23:00 pm »

خیلی عالیه
خارج شده است
انسانم ارزوست

sgte84uxm

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 226
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop520
Logistics department work plan 2014
« پاسخ #6 : 18 آوریل 2016، 12:12:53 am »

,hogan outlet online
 with the continuous development of the company, the scale of the logistics department to grow. From the overall interests of the Department,chaussure tn pas cher, adhere to the security center, service for the purpose, the benefits of the principle of work. To strengthen the management and construction of departments, and constantly improve the quality of personnel, >
< p > 2, strengthen the level of service: in order to improve customer satisfaction of logistics and distribution, the enterprises and customers to achieve a win-win purpose, my department positive visits to customers and dealers, understand the customer, in order to solicit customer shipments to advice, our ministry will developed drivers service card,stylo mont blanc pas cher, so that the general distribution of the driver and the Department with more valuable advice,louboutin pas cher soldes, also motivate Department driver striving to Federation, and constantly improve the level of service.
< p > and constantly improve the management system: due to the lack of a system of rules and regulations of the logistics department in the past, causing management loopholes, this department according to the specific situation of the post, has formulated the "truck driver management develop", the provisions on the administration of forklift driver, "backward transport car driver management regulations", "Van shift schedule", "vehicle spare parts storage process", "vehicle tire replacement application form", this part, starting from the overall interests,chaussure nike tn, in accordance with the implementation of the system, the individual lax discipline, damage the interests of the company's employees to give severe punishment, for outstanding performance, technology exquisite rewarded.
< p > 5, reduce operating cost accounting: in order to reduce operating costs, Moto Be has taken a a series of effective measures, with improvement of cost rate,hogan sito ufficiale, general tire service life is too short, explosive, easily broken, not only cost is higher, but also to driving safety buried hidden trouble, after the market bottom touch survey, goods than three, decided to switch to reliable quality, reasonable price "GITI" series of tire and signing contract of fixed point and trustworthy, effectively control driver free to replace the tire and incidental pieces. At the same time of spare parts were also goods than three, purchase quality and price is more reasonable spare parts, extent, reduced operating costs, and the high cost of fuel consumption directly affects the operational benefit of the vehicle. Therefore, the establishment of their own oil depot has become the best solution.
 2014 logistics department work plan
< p > first, continue to improve the quality of staff: my department to organize the learning teaching material of "motor vehicle driver safety education counseling", "job training", the majority of drivers love the job,hogan sito ufficiale, in their own lean refinement. Advocate driving polite speech, comity three first style high ideological quality.
< p > 4, to speed up the management of post construction: currently Department various posts personnel 54 people, including nine logistics personnel, 41 people of driver, and will be able to meet the demand of people for each position, I combined with specific jobs, pick out the team leader from the employees, let the responsible for the day-to-day management of the; from the scheduling selected one when the total scheduling is responsible for logistics department in the factory all production and safety, the deployment of work. Gradually formed a "specific implementation of the implementation of the middle - level supervision and guidance, high-level macro - control" of the rationalization of organizational structure. The station staff to clear its duty,hogan outlet online, in order to carry out their duties, work duties, and striving for excellence.
Related Articles:
 
 
   This is be
 
   Training summary of key teachers
 
   Thinking of the president's work
 
 
Although the money is not much, but after all, has begun to rely on their own ability to go to the community. Also, one of her fellow students are planning to do a special training course, invited the girls to join. It seems that my daughter is quite busy mixed. One into the house, his wife will be almost too late to take out the package to buy my daughter to buy two T-shirts, one is black, one is light blue.
خارج شده است

bcfg5b1ert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 157
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ghi135
Environment killer
« پاسخ #7 : 25 مه 2016، 01:06:40 pm »

before you buy food, shopping,hogan sito ufficiale, garbage...... I have to use,golden goose mid star, in the streets and in the trash, the sky, the river, the trees...... Everywhere you can see the shadow of me and my fellow citizens, we are everywhere; people to where to travel, they will eat in our stomach,hogan outlet, take us to play around the scenic spots, let us feast for the eyes, eat first into our stomach, have see and people together to watch,hogan sito ufficiale, useful and people to enjoy together, we had a carefree life.If there are some people run out of us, littering, causing the environmental destruction,sac goyard pas cher, before clear sky is not, now we are floating in the sky that makes the sky no longer beautiful; before the clear rivers stopped, now we are floating in the river, river flow was no longer clear; before a lush lawn isn't there, now some people will throw us on the lawn, the lawn looks is no longer a piece of crisp green, in the lawn from time to time there will be one plastic belt, branch is the colorful flags fluttering. We humans invented, but not a good use of our, finished we, just we throw, from our streets,hogan scarpe outlet, a gust of wind, we from blowing into the sky, from the South blow to the north of the city, brought a lot of trouble to the sanitation workers, resulting in environmental destruction.If the past few years of the prohibition of "white pollution", the consciousness of people to white pollution brings to human ecological harm, people no longer our beloved, we bid farewell to the that everywhere, carefree life.If human made our simple, but want to destroy us is not easy, if we buried into the ground, we will for a long time to dissolve the septum, buried in a place of my compatriots would not any plant growth; we meet will fire some harmful to human body odor diffusion.
 environment for human survival, in order to XX years of the Olympic Games, I hope everyone can move,bottes ugg pas cher, let Dali become a civilized and beautiful city.
 killer confession
 Hello, I, you know, I'm your previous daily life essential plastic belt.
Environmental killer confession
 comment: protect the environment,hogan roma outlet, begin from me.
Related Articles:
 
 
   After the tragedy of a dream of Red Mansions Chai
 
   The soul is beautiful
 
   Setting off firecrackers _5
 
 
   The Fox family is busy transporting food, a total of two nests have their food, a nest, a sleeping nest. One day a group of big wild boar in the forest. The wild boar were everywhere destroying forests, the small animal family get out of order. Animal they see their beautiful homes were destroyed, sad to cry. The fox came up with a solution: on the ground with a nail. But the wild boar knew, put the plank under the foot, the first method failed.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,467
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,467
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : بریده ای از قدم 0 در انجمنsa
« پاسخ #9 : 28 سپتامبر 2019، 10:51:54 pm »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است
 

این صفحه در 0.093 ثانیه 26 نمایش داده شد.