انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

خداوندا آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم ،شهامتي كه تغيير دهم آنچه را كه مي توانم و دانشي كه تفاوت آن دو را بدانم. مرا عقلي ده كه تفاوت ميان توانايي و ناتواني را تشخيص دهم و فهمي كه متوقع نباشم دنيا و مردمان آن طبق خواسته هاي من عمل كنند.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: خدایا با من حرف بزن ( دعا و مراقبه )  (دفعات بازدید: 1588 بار)

m3hdi

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 11
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خدایا با من حرف بزن ( دعا و مراقبه )
« : 03 مارس 2012، 07:01:16 am »

مردی با خود زمزمه کرد: خدایا با من حرف بزنیه سار شروع به خواندن کرد اما مرد نشنید


فریاد براورد خدایا با من حرف بزن......اذرخش در اسمان غرید اما مرد اعتنایی نکرد

مرد به اطراف خود نگاه کرد و گفت:پس تو کجایی؟؟؟؟ بگذار تو را ببینم....... ستاره ای درخشید اما مرد ندید

مرد فریاد کشید"خدایا یک معجزه به من نشان بده"......کودکی متولد شد و اما مرد باز توجهی نکرد

مرد در نهایت یاس فریاد زد: خدایا خودت را به من نشان بده و بگذار تو را ببینم.........از تو خواهش میکنم... پروانه ای روی دست مرد نشست و او پروانه را پراند و به راهش ادامه داد...


   _______________________________________________________________________________________________________________________- :hurrah:

لحظاتي با خدا.....

   لحظاتي با خدا.....

    اي پروردگار مهربان،كمكم كن امروز را با
    عشق تو آغاز كنم،قضاوت فقط كار توست
    بخشندگي از آن توست،الهي،مرا در مسند
    قضاوت قرار مده،اما بخشندگي را به من بياموز
    عشق را در جسم و روحم جاري ساز و قدرتي عطا
    فرما تا بتوانم در راه تو باشم وبمانم....______________________________________________________________________-________________________________________________________________________________________________-

« آخرين ويرايش: 03 مارس 2012، 07:02:12 am توسط m3hdi »
خارج شده است
از آدم بودن به آدمیت میرسیم و از انسان بودن به انسانیت

bfh5i2ert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 281
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • lmn538
About learning guzheng
« پاسخ #1 : 10 مه 2016، 02:35:46 pm »

Zheng - give me childhood, for my future life has built a beautiful bridge. I love guzheng!
 has long wanted to learn a musical instrument, and can go to school too busy, can not spare the time to. Summer vacation is coming at this time, I will not miss this good opportunity to pass this good time. But, what instrument do you choose? This let me this "country folk" puzzled,hogan outlet online, in my eyes,hogan outlet online, seems to be what instruments are so funny, while I is difficult to decide when, all of a sudden, guzheng jumped into the my eyes, we have the reason, let me choose guzheng! < br / > < pThe day before the
 so far, I've learned seventh. In the process of learning guzheng, I enjoy the practice also realized what sour, sweet, bitter, hot, called unremittingly. Bring rich color
About learning guzheng
 on learning guzheng composition: a Guzheng (603 words)
 the guzheng, mother told me: "remember," Little strokes fell great oaks. ', like any East >
 when I was five,air max 95 pas cher, my life into something - zheng.
 study a year later, every night boring exercises to make me impatient, I began to become irritable. Mother saw it, and said to me, "since you have chosen it, you must keep it up."!" The summer vacation, I want to go out to play again in the side, dad said: "Zheng also test!" Yes,chaussure louboutin pas cher, but also test, so I can not give up halfway!
 I told the idea to my mother, my mother knew and agreed, and took me to the piano for a weekend. The teacher give me play a tune, listening to the beautiful sound of the piano, I feel very excited: I want to learn this wonderful guzheng!
 so, I cheer up and keep on practicing every day. Not only can play a complete song, but also play a very good! When I was an accident grading, won the "good" good grades,sca goyard pas cher, which makes me more confidence.
 just saw Zheng, it exudes the fragrance of wood, 21 root rope, respectively, bass, treble, alto area. Then I saw a big sister playing guzheng on TV, like the sound of it is so beautiful! So I decided to learn guzheng!
 on learning guzheng guzheng composition two: (749 words)
 the first day of class, the teacher taught me what is the bass, Alto,golden goose sneakers, tenor and their position. Tell me what is 1, 2, 3, 5 and 6 strings; 5 string is green,chaussure air jordan soldes, and that the left hand is pressing against 3 and 6, the right to play 4 and 7. I wear a happy playing guzheng, all teachers,spaccio hogan outlet, filled with excitement and pride. I finally can also like on TV that big sister play beautiful music!
Related Articles:
 
 
   The first
 
   
 
   The scener
 
 
  As in society of good performance and show themselves as, a city also need to foreign propaganda and show themselves, continue to build, improve the image of Chongqing this for the development of a city is of great benefit, because it would drive to the city side of the aspects of the development, we provide a better life.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.071 ثانیه 26 نمایش داده شد.