انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

کل کائنات یک شوخی است! بعضی ها آن را لی لا و بعضی ها مایا میخوانند (به معنی رویا) این تنها یک لطیفه و یک بازی است و روزی که این را فهمیدی به خنده می افتی و آن خنده هرگز متوقف نخواهد شد! همینطور ادامه خواهد داشت، این خنده به سراسر پهنه ی کائنات گسترش خواهد یافت!ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 11 قدم دوم الانان  (دفعات بازدید: 3862 بار)

sedighe

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +349/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,690
 • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 11 قدم دوم الانان
« : 29 ژوئن 2011، 03:59:19 pm »

                                              باور داشتن برای من چه معنایی دارد ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +349/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,690
 • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 11 قدم دوم الانان
« پاسخ #1 : 23 مارس 2012، 07:54:53 pm »

 باور همان فكر من است كه تبديل به ايمان ميشود . قدم دوم از من ميخواد كه به دنبال باورهايم بروم و رسيدن به باور ...شناخت باورها و پذيرش و قبول كردن ميخواهد . يكسري باورهايي ست كه من  از كودكي با خودم آورده ام يا در طول زندگي دريافت كرده ام  . بدون اينكه به دليل آنها توجه كرده باشم و به درك و فهم آنها رسيده باشم ..آنها باورهاي غلط ...كهنه و قديمي اند كه بايد از آنها جدا شوم ..تغييرشان دهم و باورهاي صحيحي كه با كمك اصول برنامه به درك و فهم آنها رسيده ام و آگاه شده ام .شك و ترديدم برطرف شده را جايگزين باورهاي غلط گذشته كنم  ... چون اگر تمايل به تغيير داشته باشم ..و بخواهم اعمال و رفتار گذشته ام را تغييردهم ابتدا بايد باورهايم را تغيير دهم ....
« آخرين ويرايش: 23 مارس 2012، 07:58:42 pm توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

 • بازوی نارانان | آلانان
 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +48/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 530
 • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
  • shemis
پاسخ : سوال 11 قدم دوم الانان
« پاسخ #2 : 11 آوریل 2012، 11:05:23 am »

باور داشتن برای من به معنی این است که به وجود چیزی یا کسی اعتماد داشته باشم.مانند اینکه موقتی کمن به وجود خدا باور داشته باشم او را ملموستر در کنار خودم احساسش می کنم و راحت میتونم با او رابطه برقرار کنم.باور داشتن برای من به معنی اعتقاد قلبی و ایمان راسخ است.باور داشتن یعنی که تصوراتی که به واقعیت می پیوندد.باور داشتن یعنی دید و طرز فکر من.
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

 • بازوی نارانان | آلانان
 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +116/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 549
 • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
پاسخ : سوال 11 قدم دوم الانان
« پاسخ #3 : 28 اوت 2012، 01:23:36 pm »

به نظر  من باور کردن یعنی درک کردن
من چیزی را باور نداشتم و فقط به خودم و فکر غلط خودم
و کار غلط خودم میچسبیدم وبه خیال خودم بهترین فکر را داشتم و بهترین کار را انجام میدادم
وقتی در قدم اول فهمیدم که عاجزم و و نقصهایم را
پذیرفتم و بعد از احساس ناامیدی  که داشتم فهمیدم که
نیروی برتری هست که مرا راهنمایی کند
که نقصهایم را به کارهای درست هدایت کنم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

yvlf37pty

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 255
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def904
Why should pay attention to Robin Li TFBOYS- Baidu forward
« پاسخ #4 : 25 مه 2016، 06:28:20 pm »

Robin Li said: can not maintain the sensitivity of the new phenomenon, it will lose a lot of opportunities
< p > in addition, Li also introduced the Baidu in the mobile Internet era,bottes ugg france, vertical through practice in various cultural fields and encourage traditional culture industry should be actively cater to the trend of the times, the technological innovation of industrial upgrading,nmd runner homme pas cher, promote the prosperity of China's cultural industry. Because in his eyes, if it can be combined with the mobile Internet, to open up the space of all cultural links is very large. We expand the cultural industry, to give users a variety of high quality experience,hogan sito ufficiale, in this context, we are expected to jointly create a new culture for the mobile Internet industry."
Why should pay attention to Robin Li TFBOYS| Baidu forward
 as the chairman of the Chinese private Culture Industry Association, I have been able to dream of commercial power to expand the influence of the cultural industry. Along this line of thought, I have been thinking about a number of specific issues, for example, how can we put a very small industry, to make a bigger industry? Before we did not pay attention to the field, how to make it bigger and bigger, more people's recognition and love? And the cultural industry is such a field full of creative space and imagination, especially suitable for entrepreneurs to achieve the dream stage. So, I have always been interested in all aspects of the cultural field.
EXO is a big combination among teenagers, but older people may not know them. Why do I know EXO? In fact, I do not understand what they what to sing, but I know they have had in the bar for tens of millions of fans and I know they are an important force >
< p > last year, South Korean and us a great entertainment company SM has a strategic cooperation, then I met President of SM Lee soo man, he to me said, Robin, you know,occhiali ray ban wayfarer outlet, when many Chinese Internet companies are expected to cooperate with us. Later we still choose to cooperate with Baidu. He asked I know what the reason is?, I said I don't know,nike tn, don't because we have iqiyi, stick and a lot of resources that can help SM promotion, let Korea star more and more Chinese consumers to contact? He said that is not, and Baidu cooperation is the most important reason, there is a EXO in the bird's nest opening concert, you also go to see.
 China Securities Network (reporter Wen Ting) TFBOYS - 00 after three boys composed of idol groups,guess soldes, but got Baidu chairman and CEO Robin Li special attention. On December 20, held the second session of the China Cultural Industry Summit and Northeast Asia Regional Cultural Development Forum, Li shared his for Korean, to tfboys pop culture, such as the deep feeling. In his view, entrepreneurs need to be sensitive to the popular phenomenon of culture and the new trend. Robin Li also said that the real entrepreneur should have the ability to create new industries, new markets,hogan outlet online, rather than to squeeze the red sea. "Entrepreneurs want to do is to change people's way of thinking, change people's behavior habits,hogan outlet, to create a new market." Robin Li said.
Related Articls:
 
 
   He forged
 
   Sanan opto
 
   
 
 
   It is understood that, in order to seize the initiative in the smart ship market, Japan, South Korea, China and many countries in Europe and the United States classification society, shipbuilding and ship machinery enterprises, are actively engaged in the development of intelligent ships. Among them, Japan's classification society, Hyundai Heavy Industries, man company, Caterpillar, ABB and so on in this area is more active.
خارج شده است

hfgh4q5rrr

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 216
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • tuv752
Report format _0
« پاسخ #5 : 09 ژوئن 2016، 11:18:05 pm »

multiple units of the text, the text has only one text, that is, the number of documents issued by the host unit.
 generally includes three factors, namely, the authorities issued a document name, subject matter,adidas nmd runing pas cher, language part of the contents of three. Among them,golden goose pas cher, the authorities issued a document name except "instructions" language should be strictly identified, other languages may sometimes be omitted. The name of a document issued by the authority to use the name of the full name of the abbreviation. The contents of the document theme subject should be highly summarized into concise and to the point of the passage, explain the main points. 13 file type according to the new "procedures" provisions of the selected logo.
 Title logo
 main delivery mechanism
 is subject to the authority of the text. To identify the full name or standardization of the agency. The main delivery department under the title logo in a line space location of the left top case marking, and colon. If you encounter the main body to send too much, you must pay attention to the text must be guaranteed. In this case the main body in this tab bracket after several description >
Report format
 uplink text that is submitted to the higher authorities for instructions or reports. Its head in the first area to be set aside for the superior leadership to sign the opinions of the blank area, so the first area of the eyebrow than the general official documents. This format requirements in the head area of the general form of an official document of the eyebrow move down to 55mm, to ensure that the authorities issued a document name and version of the above along the distance of 80mm.
 main area
 down text of the joint line does not need to identify the issuer and the issuer name,golden goose, so the document number should be included in the middle.
 including official document title, the main body, the main body, the body, the appendix,ray ban sito ufficiale, the document authority seal, the written date, the note and so on column.
< p > due to upstream the Authority signed by the director, signature and document number in the same horizontal line, therefore the authorities issued a document name cannot be placed in the middle position,hogan outlet, should be left moved to the version of the left edge of the empty a word position identification. The person in charge of its signature in the center right edge of a word space position identification. Name of the issuer application No. 3 in italics. Issue between the people and the issuer's name by a colon. Has several units combined with the upstream to the downstream in the paper, the format and, down the format same same in issuing authority name column should take multiple organ name order list,scarpe hogan outlet, add file word, centrally placed. Such as the joint unit of the text too much, you should pay attention to ensure that the first page of text, such as can not be guaranteed to have to narrow the name of the issuing authority. The organizer shall be listed in the first. Unit leaders signed in the joint line with the name of the organization. The red line down.
The
 report format
 logo title,montres guess pas cher, in addition to pay attention to beautiful, symmetrical, but also pay attention to the title of the words and the title of the title, the name, figures, etc. do not separate. In addition to the book title name or political terms to add quotes, usually without punctuation mark.
 document title
 logo in red line two lines under the empty position centered symmetric logo. Words such as the title can be divided into one line, two lines, or three lines of identity. The font size is small,nmd runner homme pas cher, Standard No. 2.
Related Articles:
 
 
   Financial
 
   Master graduation message
 
   Give full
 
 
   City Animal Husbandry and Fishery Bureau under the guidance, set up on the market, circulation service under the Department of farming households, the service integration of production, supply and marketing to get all-round development, solve in aquaculture production is difficult to buy, selling difficult contradiction between supply and demand, enable breeding industrialization management to get considerable development.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : سوال 11 قدم دوم الانان
« پاسخ #7 : 28 سپتامبر 2019، 08:10:31 pm »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است
 

این صفحه در 0.245 ثانیه 28 نمایش داده شد.