انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

دوستاي خوب مثل ستاره هاي آسمونن ، حتي اگر نبينيشون خيالت راحته كه سرجاشونن.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 20 _ قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 3011 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 20 _ قدم یک الانان
« : 29 ژوئن 2011، 02:41:55 pm »

وقتی                               وقتی تنها هستم چه احساسی دارم ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 20 _ قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 07 ژوئیه 2011، 01:56:32 pm »

تنهایی یعنی ترس و وابستگی . عدم پذیرش خودم  توقع و انتظار و خشم . نگرانی و اضطراب و احساس تفاوت و طرد شدن و دلسوزی بحال خود و ضعف ایمان میباشد قبلا تصور میکردم تنها فردی که میتواند خلاء تنهایی من را پر کند بیمارم با قطع مصرف اش مسئولیت پذیری تعادلش و در کل با تغییرش است . با چنین شرایطی من شاد بودم و احساس تنهایی نمیکردم اما اکثر ما  دریافتیم که حتی پس از رفع همه این شرایط باز هم تنها هستیم چون شادی را بیرون از خودمان جستجو میکردیم امروز که روی وابستگی و نواقصم کار کرده ام میدانم در یک جمع خوب قرار دارم و تحت حمایت نیروی برترم هستم که هرگز من را ترک نمیکنند و رابطه ام با خودم ...دیگران و خالقم صمیمانه است و من در تنهایی هم احساس تنهایی نمیکنم . 
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #2 : 12 اوت 2011، 11:51:11 am »

قبل از وارد شدن به برنامه تمام احساسات منفی مانند :ترس،وهم و خیالالت باطل،قربانی بودن،طرد شدن،نادیده گرفته شدن توسط اعضا خانواده امو....
اما امروز در تهایی احساس بهتری دارم چون میتوانمک با نیروی برترم خلوت کرده و از او برای تمام موارد زندگیم راهنمایی بخوام،میتوانم به خودم و بهبودیم بیشتر فکر کنم،
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #3 : 25 اوت 2012، 12:49:31 pm »

من گاهی از تنهایی خودم لذت میبرم و گاهی متنفرم
هر وقت در تنهایی نشریه بخوانم و با خدا گفتگو کنم
احساس عالی دارم
و اگه به کینه ها و بدیها فکر کنم
ترس به سراغم میاد
باید از تنهایی استفاده درست کرد
باید با خدا باشم و روی خوبیها تمرکز کنم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #4 : 05 دسامبر 2013، 11:01:35 pm »

گاهی خیلی از احساسات قابل شناسایی نیست و باعث می شود که حس بدی را تجربه کنم و با توجه به شرایط و ترسها و ذهنیتهای منفی و ترس از آینده در بعضی مواقع نا امیدی را تجربه کنم.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • lmn842
Okada Takeshi in Hangzhou annual salary of less than one million the biggest dif
« پاسخ #5 : 20 آوریل 2016، 01:29:41 pm »

< p > in Hangzhou Greentown after meeting, Takeshi Okada departure to Spain, for Japanese television commentary the Spanish National Derby, before before leaving,converse pas cher, Takeshi Okada is proposed three suggestions, in addition to the requirements of the club to increase investment and the introduction of a high level of foreign aid, also proposed must from Japan with nine assistant coach to join together,hogan sito ufficiale, with the. This is the biggest differences existing between the two parties.
< p > yesterday, club Hangzhou Greentown Shen Qiang, general manager of the said new season foreign aid will by the coach group selection: "level of foreign aid is certainly the best in Asia and as a result,scarpe golden goose, the new season overall investment is much more than Greentown club had the idea, but we certainly will fully support the work of the coaching staff."
 however, after the Hangzhou Greentown and Okada Takeshi's broker negotiations, the two sides agreed on this,goyard soldes, it is reported that Okada Takeshi will only bring 5 assistants to join, Greentown,hogan outlet, the contribution of two Chinese coaches composed of coaches. Okada Takeshi's annual salary is no rumors of $1 million 500 thousand, less than $1 million. However, as long as Okada Takeshi can join Hangzhou Greentown,scarpe hogan outlet, many Japanese companies are interested in becoming the club's sponsors, including Panasonic,hogan sito ufficiale, Hitachi and other Japanese class enterprises. Takeshi Okada's agent on the details of the requirements are quite strict, including Takeshi Okada in Hangzhou during the chizhuhang etc. have a clearly defined.
Okada Takeshi in Hangzhou annual salary of less than one million the biggest differences have been eliminated
< p > report from our correspondent (reporter Zheng Xiaolong) yesterday, the reporter from Hangzhou Greentown club was informed that the former Japan national team coach Takeshi Okada has identified with Greentown signing,goyard prix, next season began coaching Hangzhou Greentown, the two sides will Takeshi Okada in Spain after coming back from the completed the signing of. It is reported that his annual salary of less than $1 million.
Related Articls:

Novel brilliant campus life t

We accompa

Because of the many clubs involved, how to punish the wisdom of the Chinese Football Association will be punished. The responsible person said: "through this two years of governance, professional league has improved markedly, and and many of the club body changed greatly, let the couple bear the blame for a number of years ago is not appropriate."
خارج شده است

vbb5c4rqp

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 193
    • bcd204

YOUNGOR real estate 21 years of real estate rely on the great leap forward as a drug addict
 Wang embarrassed YOUNGOR real estate 21 years great leap forward
1992, YOUNGOR and Macao Nanko real estate development cooperation, has become Ningbo's largest local real estate business. From 2004,golden goose outlet, YOUNGOR's determination to expand real estate even more apparent in the Yangtze River Delta continue to make high price to make the king
21 century network exclusive coverage of the real estate obsession, YOUNGOR can be regarded as the most persistent.
 but into 2013, YOUNGOR in January and again in May to get to the ground. In this regard, Shenzhen, Dean of the College of finance of the state of world peace to the 21st century network said: Youngor main clothing because of the high profits of the real estate and "impulsive" involved in,hogan outlet online, now mired in the middle of Youngor has been unable to abandon the interests of real estate, Youngor is got real estate addiction like trying to suck the poison. " But with the continuous regulation of the real estate market, YOUNGOR or face the risk of capital chain rupture.

< p > from 1992 and Macau Nanguang cooperative development of real estate, Youngor involving housing has been 21 years,chaussure louboutin pas cher, according to Ifind data show, 2012 Youngor real estate business income accounted for ratio reached 48.24%, exceeding the garment industry.
April 21st
< p > at the end of last year, chairman Li Rucheng has publicly said: "the real estate market, capital market financing function loss,tn pas cher, real estate and clothing of mixed operation has seriously restricted the overall development of younger." YOUNGOR will be based on the total amount of funds for the real estate business in the regional adjustment, and expand the production and operation of brand clothing, apparel industry to return.
2004, YOUNGOR photographed Suzhou Industrial Park Lake 03, 04 years 05 three plots, the total price of yuan, shocked the Suzhou real estate circle. This is the first place YOUNGOR took the first place in the. The project cost price of more than 6000 yuan / square meter, while the same period in Suzhou lake house prices are still 5000 yuan / square meter hovering.
21 century network involved in the housing series reported three
21 Century Network combing younger years involved in the housing process,hogan outlet, found that the real 21 years younger. "The king" aura from 2004 began with a haunting.
2007 in July, Youngor to 14.76 billion yuan of price competition to Hangzhou University of Commerce land, equivalent to floor price reached 16000 yuan / square meters, and created the same year "Hangzhou king". In the same year,tenis asics outlet, YOUNGOR and then spend 12>
< p > but the 21st century network survey found that younger had more heavily to take the king of the project is now in sales are sluggish in the embarrassing situation; and according to the annual report data shows,tn requin pas cher, until the end of 2012, Youngor inventory balance of 23.473 billion yuan, remove clothing business inventory amount of 15.21 billion yuan,hogan outlet, the real estate business inventory of more than 200 billion yuan, accounted for more than 70% of younger at the end of last year, current assets.
Related Articls:

Did not co

Sunshine shares of the assets of the project will be released to increase the assets of the commerci

Construction of Pudong double positive policy risks still need to be vigilant

Last April 30, Yunnan Tourism (Expo shares) announcement said the company under the controlled subsidiaries Yunnan Expo Xingyun Real Estate Co., Ltd. (hereinafter referred to as "Expo Xinyun real) related to land to be developed about 596.38 acres are classified as suspected of idle land, face the risk that the government free of charge to recover the right to use.
خارج شده است

lyd0f8blr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 251
    • vwx019
Tencent, such as Shenzhen Guangzhou seven website
« پاسخ #7 : 05 ژوئن 2016، 11:54:02 pm »

Tencent,tn pas cher, such as Shenzhen Guangzhou seven website today's real name registration micro-blog
< p > Southern news: implement the party's seventh session of the Sixth Plenum of the 16th CPC Central Committee on the development of health upward network culture, strengthen guidance and management of social networking and instant messaging tools requirements, according to the central deployment, according to the provisions of the relevant laws and regulations of our country,pandora outlet online, I Province,nmd running femme pas cher, Guangzhou, Shenzhen Tencent, Jinyang, Dayang, Shenzhen news net,hogan olympia outlet, Austria a network and muttering network,hogan outlet online, Fanfou net 7 carry out micro blog main business website as a pilot, from December 22, the implementation of micro blog users use register real identity information.
< p > expert thinks, micro blog to implement the true identity of the user registration information, is conducive to curb false and harmful information online dissemination,hogan outlet, is conducive to the promotion of Internet users in a civilized, rational speech, and create a healthy and harmonious network culture environment.
< p > it is understood, of micro blog users to implement real identity information registered, present only in new users of,hogan sito ufficiale, registered in the name of an individual shall provide my ID card number and other information, registered in the name of the organizations, agencies, units shall provide the organization code and other information. Users provide personal identification number and organization code, by the micro blog site to the national authority of the certification. Comparison of the user's true identity information, certification in the background of the site, the user is the use of real identity or the front desk to choose the name,air jordan homme, nickname, self determined by the user.
Related Articls:

Lei Jun millet phone to respond to the question th

Google Chinese team looting - some employees priva

For some other types of calls will purchase group purchase website, returned directly to the user's Alipay or bank account. June 2nd, the company's Web site released third announcements, but the announcement did not disclose how many customers do not get prepaid recharge, a refund of the success of consumers and how much.
خارج شده است

این صفحه در 0.126 ثانیه 27 نمایش داده شد.