انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اگر آزارنده است ، انجامش نده.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال بیست و هشتم - قدم پنجم  (دفعات بازدید: 3612 بار)

رضا - اینترنت

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
سوال بیست و هشتم - قدم پنجم
« : 26 ژوئن 2011، 04:00:00 pm »

·     تا چه اندازه توانسته ام عشق و محبت ام را نسبت به دیگران و خودم توسعه دهم ؟
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

رضا - اینترنت

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : سوال بیست و هشتم - قدم پنجم
« پاسخ #1 : 26 ژوئن 2011، 04:00:53 pm »

همراه با احساس آسایش ، خستگی ما از نواقص شخصیتی مان نیز احتمالاً به اوج خود رسیده است . این بدان معنی است که کاملاً آمادگی داریم ، چیزی که دقیقاً برای شروع قدم شش نیاز است .
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #2 : 26 ژوئن 2011، 04:02:56 pm »

·     تا چه اندازه توانسته ام عشق و محبت ام را نسبت به دیگران و خودم توسعه دهم ؟
.
به اندازه ای که از خودم شناخت پیدا کردم و سعی کردم این مطالب رو در خودم جا بندازم
به اندازه ای که باخودم کنار آمدم و سعی کردم از اونچه که توان دارم به مردم ببخشم و از اون قسمت فهمیدم که هر چی بیشتر ببخشم ، یشتر دریافت می کنم
به اندازه ای که فهمیدم چطور می تونم دیگران رو و خودم رو دوست داشته باشم و جایگاهمون رو پیدا کنم
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

کویر

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 365
« پاسخ #3 : 10 مه 2013، 04:01:44 pm »

تا اونحد که هم خودمو میپذیرم هم دیگران رو با خوبیها و بدیهاشون
تقریبا دارم به این باور میرسم که هرکس نقصهایی داره همونطور که من دارم و درست نیست از بقیه انتظار داشته باشم به رنگ خواسته های من دربیان ک در غیر اینصورت بخوام ازشون ناراحت بشم و...
انتظار نداشتن و دوست داشتن دیگران به عنوان یک انسان یه مخلوق چیزیه که دلم میخواد بش برسم
این فکر منه که به اطرافیانم برچسب میزنه که فلانی با من رفتار بدی داشت حتما دوستم نداره یا چون اون لحظه برخوردش باب میلم نبود پس بده و کینه ازش به دل بگیرم
شاید اون لحظظه درون خودش مشکلی داشت
این قدم علاوه برین که منو با خودم اشتی داد باعث شد یادم بمونه که خیلی خوبه اگر قبل از قضاوت و ناراحتی از هر کسی خودمو تو شرایتطش قرار بدم و بادید دوستانه بهش نگاه کنم شاید اصلا اون لحظه اون به همدردیه من نیاز داشت
از قدم 5 کمال تشکر رو دارم خیلی دوسش دارم :love: :-*
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #4 : 22 نوامبر 2013، 11:59:14 pm »

از بعضي ها به دليل خطاهاي انجام شده ، آزارها و بي عدالتي ها بدم ميومد و هرگز برايم قابل بخشش نبودند ....با ديدن خطاها و اشتباهات خودم توانستم آنها را درك كنم ..و تمايل به بخشش در من بوجود آمد ..آن هرگز ها را در ليست بعدا قرار دادم ..
 وقتي متوجه نقش و خطاهاي خودم شدم رابطه ام با خودم بدتر شد و نمي توانستم  خودم را ببخشم ..
  با دعا كم كم ديدگاهم مثبت گرديد و تازه ميتونم ديگران و خودم را بپذيرم ..مرحله ي عشق بعد از پذيرشه ..
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

terdd54jer

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 168
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • mno487
Three thousand yipiao water
« پاسخ #5 : 21 مه 2016، 07:52:35 pm »

Three thousand yipiao water< br / > may, along a ray of sunshine, fresh, manjuan warm,hogan outlet, a wisp of fragrance, a wisp of Qingning, may the wind Piaoguo plain skirt, faint fragrance, shallow thoughts,hogan outlet online, from walking slowly in tipped stamens, message to the other side of the joy, warm is dried memory; at the beginning of summer in the sky outside, call wet yesterday, enjoyable read may want to; lightly flying roller coaster, flying over the sea, eyeful of warm thoughts spread far beyond expectations, waiting for feeling full of every day. Rows of pale to Mo, a blossoming, clusters, colorful, bursts of fragrance,scarpe hogan outlet, the Chengcheng landscape, dressed in a fleeting bloom; if, in a bloom time,air jordan pas cher, meet with you, warm repine, then silence silent love happy with; keep long time path beckons a secular, wind matchmaking, cloud as evidence, in may this sky, surprised Hong a pool of clear water, let happy flowers full of heart, you say? Liuniansishui, a cool thin, blow the eyebrow bend, cut off the dressed in a tangled, pale 500 years of amazing; the dust has settled, scattered sand, florescence Tumi... If the bloom can cherish, flowers from the Mo phase, it is beautiful hope; a person alone, interpretation, a lonely man Shuying, is time ruthless waiting, or wait for from the war years,golden goose saldi, dim and loss of a few degrees, scattered in a melancholy; when today becomes yesterday, yesterday is forgotten fragments, the heart is still at the bottom of the alienation of your eyebrow, displaced, not words, deviation, not words, forget. First ferry, the seasons, the traces was removed in the vast sea of humanity, but fragrance lingering, smile still,sac guess pas cher, always favor that once the flowers in full bloom, now is alright? On the back of the time, silent treasuring,barbour soldes, hold a single Enron heart years of blooming branches calmly, quietly into the heart of the scenery, the side of the horizon spread expected to call, it is sansei stone heart of the meet, is a longing look forward to the full moon! Acacia wind, miss like rain, I silently in the ferry into waiting, on the other side of the flowers of the season after season, Acacia maple leaf red and red; time in the rotation of the hands, turn the circle and circle, missing the Trojans in the rotating falling disaster, full of expectations evolved into a yellowed old story, bear the title page fold, not read has in the fleeting in decline from shame, wait free career; how to put this season of Acacia? Confused eyes wasted years of silence. In one hundred years of time is fleeting, how to use the method to measure the distance from the remotest corners of the globe? I in Dimei smiling affectionate, the oath of generation after generation of infatuation, time boundless,goyard paris, dyed green, fishes continuously looking for missing the arrival; text came a gentle whisper, warm blank time, and the incoming flower fell sad thin cool, but changed to a drop Qinglei; over and over again to subvert the text, silhouette of the loss of youth, looking after the old times, looking for your temperature and repine warm silence, sail past the best, everything will be successful. Jo Shui 3000 poured drinks, you are my life's legend, the myth of the afterlife; you are a touch of green mountain, is a wisp of fragrance of flowers in; you are a tree flowers, the beauty of a tree; you are sentimentally attached to the innumerable twists and turns, a piece of paper the Millennium ancient danceRelated Articles:

Listen, the rain outside the window.

Landscape

Ask the ghost to have a son

Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

itraf630a

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 140
    • vwx448

4.8 price. 1 billion yuan will be in cash payment, also by Shing Road traffic to Hezheng electronic original shareholders directed additional 29.64 million shares of the company shares, issue price of 12.82 yuan / share. In addition, the company also will to 11.54 yuan / share price directed to issue not more than 1386.4 million shares, fund-raising not more than 1.6 billion yuan, which 1 billion yuan with cash payment of price, the remaining part as Hezheng electronic working capital.
< p > for nearly 29 times the takeover premium, Hezheng electronic original shareholders of commitment,nmd runner homme pas cher, from 2014 to 2016 buckle non net profit of not less than 48 million yuan, 60 million yuan and 75 million yuan. Sheng Road Communication on the same day issued a notice of the results of the announcement, the company in 2013 is expected to profit from 2 million yuan to 5 million yuan, down 49.96% to 79.98%.
< p > according to the plan, Hezheng electronic was established in 2009, is a typical small property company,scarpe hogan olympia, as of October 31, 2013, the total assets of the company 6241 million yuan, belonging to the shareholders of the parent company 1447.5 million yuan, from January to October 2011, 2012, 2013, Hezheng electronic belonging to the parent company's net profit, respectively 5340.53 million yuan in the,air max homme pas cher, 3120.51 million yuan in the,scarpe hogan outlet, -1451.83 million yuan. The After assessment, Hezheng electronic 100% stake in the estimated value for 480.5 billion yuan, than the assessed benchmark, Hezheng electronic shareholder rights and interests of value-added rate of 2947.45%.
< p > because Hezheng electronic original on-board computer business gradually atrophic, Sheng Road Communication fancy is launched in 2013 a new generation of vehicle information system -- Da Zhaopin system, the product can and smart phones seamless connection,hogan sito ufficiale, the implementation of mobile Internet function,air max pas cher, and through the Dongfeng Nissan Teana, new Sylphy models Nads certification. Also Hezheng electronic in 2012 formed mobile Internet application services team, has successfully developed automotive Zhaopin app,goyard pas cher, and will be launched for vehicular environment app.
Billion yuan
Shing Road Communications entry vehicle information in the field of quasi purchase 480 million positron positron
 Sheng Lu
< p > Shing Road traffic today disclosed plans for a major reorganization of assets, the company intends to the issuance of shares and cash acquisition of 100% stake in Hezheng electronic,bottes ugg pas cher, also raising matching funds respectively for payment of the purchase of assets in cash on the price and the supplement working capital. Through the acquisition, Sheng Road Communications will quickly cut into the field of automotive information systems.
Related Articles:

Yu development to be studied whether to continue to promote the restructuring of 18 from the date of

Shentianma

The Carlsb

The reason for the substantial decrease in performance, the company said, over the same period last year due to the loss of control of the atomic company of Wuhan East Lake High Group Co., Ltd., and in accordance with the relevant provisions of the accounting standards for enterprises "confirmed the return on investment, resulting in a year earlier profit larger base induced.
خارج شده است

hfg2vj1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 221
    • cde733
One of the most love reading people
« پاسخ #7 : 28 مه 2016، 04:47:58 pm »

Shangli County, Shangli Province, Jiangxi town center primary school five (two) Yang Yuqin my friend Liu Zhixin, read the book is really a fool".If his head round, look, although a bit "stay", eyes gleamed the light of wisdom, don't look at his chubby usually don't like to talk,saldi golden goose, asked me the question to,hogan sito ufficiale, to break the sand asked in the end can not be,hogan outlet.
 one of the most love reading people
 my friend Liu Zhixin is such a love of reading "the book" ".
 one day at noon, he was reading a book, I went into the classroom to ask him to go to the canteen to eat, he felt his stomach and then head to say, I have eaten. Oh, this fool, read a book to see even in the lunch also forget to eat.If there is one, he is watching the Pipilu's story ", the teacher asked him to the office, as he walked while still read not to touch on the columns of the corridor, Liu to think has bumped into schoolmate who,scarpe golden goose, hurriedly to the pillars apology, make classmates laugh into a ball.If one day break for ten minutes, he was watching the "story", I see he frowned, to him said: "in the book some of the story is a series of, not be too seriously!" Did not expect him to say "a fool"". I have thought to fly into a rage, scold me, why ah, I really think impassability". After school, I asked him, he said: "I'm sorry, I'm storytellers in the man is a fool, clearly see a bad man,nike tn pas cher, do not run..." turned out to be a misunderstanding.If I have a &quot,scarpe hogan outlet;composition filmography" lend him three days, back when, I saw the book little circle, everywhere left the his handwriting. It turned out that Liu Zhixin in the reading of the time like to make a variety of signs. Such as good a good sentence, paragraph he drew on a horizontal line, not understand place to draw a question mark,adidas yeezy boost 350, feel the good place with his own comments.
 one of the most love reading people
 Liu Zhixin at noon every day to take a book and read at a glance,ray ban outlet.
One of the most love reading people
 (Wang Jingming)
Related Articles:

I am for everyone, everyone for me

I am a _11

To begin with, infrastructure construction should be the primary concern. Such infrastructures as communications and transportation system and facilities ought to draw our constant attention. First, traffic jam has been an age LD headache in Beijing. The Wan scene of long queues of vehicles worming their way inch by inch will surely cause great incontinence, and blemish the image of the city meanwhile.
خارج شده است

این صفحه در 0.069 ثانیه 28 نمایش داده شد.