انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

نمي توانم ؛ مي تواند انرژي ما را صلب كرده و به جاي آن تلاش را مي گيرد ، اميد را مي گيرد ، و همان اراده كه قدرت محرك ماست را از بين مي برد و ما عقب مي نشينيم تا نا اميد شويم.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: برايم دعا كنيد ....  (دفعات بازدید: 5540 بار)

سعيد..021

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
برايم دعا كنيد ....
« : 20 ژوئن 2011، 07:08:14 pm »

سلامي گرم به تمامي دوستان عزيز.من يك تازه واردم و حدود 24ساعته پاكي دارم و امروز با لطف دوستان براي اولين بار ميخواهم پا به جلسات گروهي بگزارم. قفط ازتون خواهش ميكنم برايم دعا كنيد كه بتونم منم مانند ديگران به اين راه ادامه بدهم و به روزهاي زيباي زندگي برسم

دوستان ديدن نظراتان بهم خيلي دلگرمي ميده :rose:
خارج شده است

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
پاسخ : برايم دعا كنيد ....
« پاسخ #1 : 20 ژوئن 2011، 08:42:01 pm »

نگران نباشید.
خدا با شماست
و حتما با تلاش به خواسته دلتون می رسید
موفق باشید و ما هم دعاتون می کنیم :pray: :pray:
شما هم ما رو از دعای خودتون بی نصیب نکنید
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #2 : 20 ژوئن 2011، 09:05:24 pm »

سلامي گرم به تمامي دوستان عزيز.من يك تازه واردم و حدود 24ساعته پاكي دارم و امروز با لطف دوستان براي اولين بار ميخواهم پا به جلسات گروهي بگزارم. قفط ازتون خواهش ميكنم برايم دعا كنيد كه بتونم منم مانند ديگران به اين راه ادامه بدهم و به روزهاي زيباي زندگي برسم

دوستان ديدن نظراتان بهم خيلي دلگرمي ميده :rose:
.
.
سعید عزیز:
با سلا و تبریک این 24 ساعت پاکی
.
من اون زمانی متوجه معجزه برنامه شدم که فهمیدم خدا ، یکی ازخونه برگزیده هاشو درست کنار منزل شماقرار داده تا بتونید راحت تر و با اطمینان تر به انتخاب شدن خودت ایمان بیاری
اون زمان که گفتی تو تا همین الان که افق عزیز که به تو آدرس جلسات رو از داخل سایت داد ، نمی دونستی که این جلسات درست پشت خونه شما تشکیل می شه
.
عزیزم :
من هم صمیمانه دست تو رو می فشارم و امیدوارم که در این مسیر روحانی تو هم برای ما دعا کن و ما رو از دعاهای خیرت بی نصیب نکنی
و بدونکه هر کسی نمی تونه عنوان برگزیده رو با خودش حمل کنه ، مگر اینکه در این مسیر کوشش کنه و درست ببینه و درست بشنوه و از قوانین این برنامه پیروی کنه ...
.
تو همیشه برای ما نقطه امیدی ...
.
با ارزوی روزهای پاک ...
.
 :pray: :rose:
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

SiavasH

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 11
  • همیشه آخر هر چیز خوب می شود.اگر نشد بدان هنوز آخر
« پاسخ #3 : 17 اوت 2011، 11:03:52 pm »

سلام
من هنوز توهم دارم و اموز فهمیدم منشاء همه توهماتم خانواده خودمه یه جوری با آدم برخورد می کنن که 1000 تا فکر میکینی
خدایا منو از این خانواده به ظاهر خیرخواه نجات بده
به خدا چند بار میخاستم خودمو راحت کنم
وقتی تو خیابون و خونه همه مثل هم هستن چه میشه کرد
از دوستای واقعی میخام برام دعا کنین
ممنون
خارج شده است
آنکه می خواهد روزی پریدن آموزد نخست می باید ایستادن،راه رفتن،دویدن و بالا رفتن آموزد.پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند.(نیچه)

mahtab

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
« پاسخ #4 : 18 اوت 2011، 08:45:47 am »

از خداپذیرش رو برات آرزو میکنم
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #5 : 18 اوت 2011، 09:13:07 am »

اقا سیاوش برایت دعا میکنم که آنقدر توی برنامه روی خودت کار کنی که دیگه تحت تاثیر هیچکس و هیچ چیز قرار نگیری .
    برایت بهترین ها را از خدا آرزومندم .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

jeiransadeghi

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 6
« پاسخ #6 : 22 مارس 2012، 08:14:00 pm »

سلام عید سعید باستانی رو به شما دوستانی که زحمتکش این سایت هستین تبریک وتهنیت میگویم :rose:  :love: باتشکر وسپاسگزاری همه ی شماهارو از ته دلم دعا میکنم امیدوارم همیشه سلامت وعاقبت بخیر باشید  O:-) :bravo:
خارج شده است

رامک

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 67
« پاسخ #7 : 25 مارس 2012، 01:08:21 am »

تا حالا شده حالت از خودت بهم بخوره  نمیدونم چرا ؟ ولی این حس رو دارم  احساس میکتم حالم از خودم بهم میخوره همش احساس پوچی میکتم  نمیتونم اون ادمی که قلبم میگه باشم  همش دوست دارم به این بدبختی ها پایان بدم برام دعا کنید
خارج شده است
اقیانوسی بزرگ باشی یا برکه ای کوچک مهم نیست زلال که باشی اسمان در تو پیداست!

mahtab

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
« پاسخ #8 : 25 مارس 2012، 09:33:45 am »

عزیزم دنبال جواب نگرد وگرنه میشی مثل من.بعضی وقتا نباید به علامت سوالای ذهنمون توجه کنیم ...قلب تو انعکاس دهنده وجود خودته فقط تو خودت رو نمیبینی .از من بشنو به احساس پوچیت اصلا بها نده .این یه هشدار ه عزیزم
.روح سرکشت رو رام کن ,آرامش دوباره به زندگیت برمیگرده
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

فرزانه

• فرزانه
  • مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 327
« پاسخ #9 : 06 مه 2012، 10:00:33 am »

سلام به دوستان خوبم
براي منم دعا كنيد خيلي خسته ام-بار بعضي مشكلات برام سنگين شده و خسته كننده- روزهاي تكراري وتوقعات روز بروز زيادترش، كلافه م ميكنه.
خيلي اتفاقاتي كه نبايد ميافتاد افتاد و كلي بهم ريختم. گاهي حلاجي موضوعاتي برام مسخره مياد و هيچوقت فكر نميكردم اين مشكلات گريبانگير منم ميشه.
بعضي كارهارو ديگه روتين انجام ميدم و احساسي نسبت بهش ندارم و گاهي مفهومش رو از دست داده. گاهي دلم ميخواد گريه كنم اما ميبينم مسخره س- ميخوام شاد باشم ميبينم مسخرس- ميخوام عصباني بشم ميبينم فايده اي نداره و وقتي يه گوشه گز ميكنم و ميشينم همه توقع دارن بشم همون فرزانه پر نشاط و شوخ طبع- از همه خسته شدم از كار-دانشجو-استاد-همكار- دانشگاه - سرويس- خريد- مغازه - خونه - بچه- همسر -پول-ماشين و..... ميشه گفت مرگ تدريجي فكر منم شروع شده-
برام دعا كنيد.
فداي همتون. البته از تنها جايي كه خسته نيستم بچه هاي تالاره-شايد يكي از چيزهايي كه آرومم ميكنه اينكه اينتر نت وصل باشه بتونم آنلاين بشم موضوعات و مشاركتها و مطالب رو مروري كنم . و اين تنها دلگرمي منه-

« آخرين ويرايش: 06 مه 2012، 03:29:41 pm توسط فرزانه »
خارج شده است

hana

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 7
« پاسخ #10 : 14 ژوئن 2012، 11:41:12 pm »

به دوستانی که اعلام24 ساعت پاکی کردن تبریک میگم وبهشون نوید میدم انشالا به امیدخدا حتما موفق میشوند  خدا رو شکر میکنم که امروز همسرم در 9ماه پاکی به سر میبره براش دعا کنید                                                              من  در این 9 ماه طعم خوشبختی وکشیدم   از خدا میخوام یه روز همه  بیمارها پاک بشن  امین
خارج شده است

taze vared

• مهمان
« پاسخ #11 : 05 اوت 2012، 02:45:22 am »

تصمیم گرفتم یه مدت با خودم تنها باشم یا تغییر میکنم یا.....
خیلی فرق نمیکنه اصلا از شرایط الانم راضی نیستم تا قبل از تولد 2سالگیم همه چی خوب بود به قول یه دوستی:سیگارم دیگه جواب نمیده. :-\
به نظرم اوج بدبختی ناشکریه. نمیدونم چه مرگمه .امیدوارم زود گذر باشه.فعلا بای
ماکه رفتیم نگران
خوش به حال دگران....
خارج شده است

sajjad.k

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 247
  • خدایا آنم ده که آنم به.....
« پاسخ #12 : 26 اوت 2012، 06:45:33 pm »

درد و تغییر مثله چرخای دوچرخه میمونن دنبال همدیگه در حرکتن و از هم جدا نمیشن
ولی مطمینم که این دو تا میخوان سوار بر خودشون  منو به سمت پیروزی ببرن,امیدوارم.
التماس دعا... :pray:
خارج شده است

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #13 : 03 سپتامبر 2012، 01:03:51 pm »

دوستای خوبم
تصمیم درست و خوبی گرفتم ولی گاهی
به جای خدا تصمیم میگیرم و همش تصویر ذهنی
از آنچه که دوست دارم درست میکنم
برام دعا کنید
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144
The 27 Porsche charity parade
« پاسخ #14 : 19 آوریل 2016، 04:09:30 am »

"this is our third time club was invited to tour chongqing. However, this is not by the owner came from Hongkong, but the car shipped over from Hongkong, spent 4 days and 3 nights, and the owner is then flown in, "Morris said on behalf of the car will be.
The citizens of
 Mr. Liu is the Porsche sports car "iron powder". The day before 2 pm, he drove from crossing the yellow garden bridge, found that passing a black Porsche car,sac goyard pas cher, "oh! This is not in the mainland to buy 997 GT3 RS?" Before he came back, then a car Porsche coupe flashed from his side: 997 GT3, 997 GT2,hogan scarpe outlet, Cayman 997, R Turbo...... Orange, red, blue, white,converse pas cher, silver, black and green...... It is a flow show.
Porsche
 sports car parade in Chongqing
 is the most expensive a super 4 million HK
 orange, red,hogan scarpe outlet, blue, white, silver, black and green...... The day before yesterday afternoon, 27 vehicles, a total value of more than HK $50 million of the top Porsche sports car appeared in our city. This visual feast, attracted a crowd of people. It is reported that all of these luxury cars from Porsche Club of Hongkong, the owners came to Chongqing,tn homme pas cher, not to show off their wealth, but to raise money for charity.
 last night,scarpe hogan outlet, the owners of dress and discourse field are very low-key. Reporters learned that the owners are mostly from the finance, insurance, manufacturing industry, age from 20 to 50 years old,ugg soldes, is a fan of Porsche. Five year old Mr. Tang Daqiang is one of them. As a senior club membership of more than 10 years, Mr. Tang is the third visit to Chongqing on parade
 luxury cars also love by bus
 top Porsche sports car cruise in Chongqing
 last night, when reporters learned to Chongqing world, these different types of Porsche cars have been regularly shut down in the air dam, for free public viewing photos. The reporter understands, these vehicles are from the Porsche Club of Hongkong.
 team is too awesome, all top Porsche sports car!" The original plan to Monument for Liberation shopping Liu immediately changed his mind, he followed the team, enjoy the visual feast. At 3 pm, in the Jialing River shore onto the road, the team is in a Chongqing world. After "follow", Mr. Liu found that different style of luxury cars and driving past bullish, the team's speed has been controlled at 40 yards, passing pedestrians hit also comity.
"The
 it is understood that the Chongqing luxury car a total of 27,hogan roma outlet, which is the classic Porsche, also has the latest in 2012, the total value of more than 50 million Hong Kong dollars ", of which 8 is the first appearance in Chongqing," said Morris, the Chongqing cruise car worth HK $2 million in average about "the most expensive one is 997 GT3RS, worth up to HK $about 4000000".
Related Articls:

Tiger Revi

Ghost boss

I finally understand why the original will be lost, these trees are all thinking of living creatures, they blocked me. At the thought of this, I immediately felt the hair rise, and now, I am surrounded by these creatures, but they are sleeping, I can not wake them up.
خارج شده است

این صفحه در 0.185 ثانیه 26 نمایش داده شد.