انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

وقتی که فکر می کنی که به تو چطور می گذرد ، تو واقعا در کثافت غرق شده است
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 10 _ قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 3359 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 10 _ قدم یک الانان
« : 17 ژوئن 2011، 11:28:18 pm »

10 _ در چه شرایطی من احساس مسئولیت بیشتری نسبت به دیگران دارم ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 10 _ قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 18 ژوئن 2011، 11:28:51 pm »

وقتی آنطور که باید خودم را نمی شناسم . آگاهی کافی ندارم که چگونه زندگی کنم . تعادل ندارم . ترس از امنیت اجتماعی و عاطفی وترس از قضاوت دارم . برای رسیدن به نیازها یم و برای ابراز عشق بیراهه میروم  . انگیزهءمن عشقه ولی در اجرائیاتش مشکل دارم .حمایت ناسالم میکنم
 خودمو دوست ندارم . امروز با بدست آوردن آگاهی و کمک از نیروی برترم سعی میکنم بیراهه نروم و کمتر خسارت بزنم و کمتر اشتباه کنم .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #2 : 28 ژانویه 2012، 08:33:15 pm »

زمانی که من آنها را کنترل می کنم و همینطور زمانی که احساس می کنم کار آنها زشت و ناپسند است،من هنگامی که خودم را جای دیگران قرار بدهم نسبت به آنها احساس مسئولیت بیشتری می کنم.هنگامی که فکر می کنم آنها از عهده مسئولیتشان بر نمی آیند
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #3 : 25 اوت 2012، 01:42:15 pm »

در شرایطی که آنها گرفتار مشکلی شده باشند
من احساس مسئولیت میکنم
و میخوام مشکل آنها را مدیریت کنم
و راهی برایشان پیدا کنم
ولی باید بدانم تا از من کمک نخواستند به سراغ حل کردن مشکلشان نرم
و برایشان دعا کنم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #4 : 18 نوامبر 2013، 10:36:30 pm »

وقتی توجه من تبدیل به یک وسواس میشه و وقتی فکر کنم که خیلی بلدم و زمانیکه احساس میکنم دیگران نیاز دارند من به آنها خدمت کنم و خودم را قدرتمند از دیگران می دانم.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def238
His beauty
« پاسخ #5 : 17 آوریل 2016، 01:00:22 am »

one, teach us what is the real beauty of the
 he Zhu, teaches us art. The first class, we left a deep impression on us.
 "this is certainly the people throw in your classroom, why dare to admit?" He stepped up his voice, and his face was very serious. But when he just finished, several students rushed into the classroom carrying a broom.
 at this time, the topic has returned to the ground on the garbage.
 teacher has been waiting for......
 helpless, they will put the broom, before returning to his seat.
His beauty
The
< p > they waltz into,golden goose saldi, brisk walking to the corner of the classroom, they put a broom on the shoulder throw, do not come back to his seat. The broom fell to the ground in all a hideous mess.
 this class, we understand the concept of real beauty.
 finally, some students stood up, went to pick up the garbage. The teacher nodded her head......
 if you ask me what is real beauty,hogan outlet online, I will not hesitate to tell you: the behavior of the noble, the soul of the friendly, artistic freedom, is the most vividly reflected, and these, but also his true portrayal.
 for a long time, he spoke again. "I teach you fine arts, but also to teach you what is the real beauty. A person to pursue the real beauty, he must first act noble, and the soul to be kind and pure, and finally to the pursuit of freedom of art. And the behavior of some of you now, you do not deserve to learn art, not qualified to talk about the United states!"
 "I ask again, what is the rubbish on the ground? Please pick it up and throw it in the trash can." He put a finger on the ground,hogan outlet online, all eyes are focused to a top. But no one asked to admit.
 "stop!" The teacher shouted, classmates are frightened.
 that's the first art class in junior high school. I'm looking forward to it. When the bell rang,hogan sito ufficiale, he came into the classroom on time. The whole class looked at the new teacher. He was wearing a faded red shirt, jeans and some white, wearing sandals is inconspicuous. Look at his face, eyebrows are very thick, eyes wide open, the mouth of the beard is not clean. Look like this, can not find the beauty.
 /
 "to put up the broom!"
 "go out,hogan scarpe! Come in once more politely."
 but into the classroom, he did not announce a long time to class, has been to the ground to see. We looked at him without a sound. Suddenly, pointing to a pop on the ground said,nike tn pas cher, "garbage on the ground which is lost?" He speaks the local dialect,hogan outlet, and the voice cries dumb, for a long time in the classroom. You look at me I hope you are not out of the sound.
 Xianwang Xu
 two,goyard paris, the behavior of the United States
 a few students out of the classroom, and then shouted at the door of a report!"
Related Articles:

Sleeper ca

In Septemb

Liability Superior To Ability

You have to take the risk, too. In the pan view, the child needs a complete home, but also the biological parents. Go from here, you need to see what kind of life, you are to pay attention to personal feelings, or the emphasis on family values, what kind of thinking, will make what kind of decision.
خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
    • ghi135
The power of positive thinking
« پاسخ #6 : 06 مه 2016، 05:09:32 pm »

have a lot of friends have seen the &quot,hogan outlet;2012" this film. After  after the disaster film, people usually have two kinds of reaction. One is to that he might not be in the disaster in escape and worried; a will be optimistic thinking: "ah, if not long to live, life should be not too care about is, spur of the things are the open,tn homme pas cher, what better than the world together to destroy the disaster?" < br / > < br / > if your idea belongs to the latter, then congratulations to you and you have a daughter is difficult to buy the trait, called "positive thinking",tn pas cher, you do not have to read inspirational books. < br / > < br / > if the energy of positive thinking into money, then you in a matter of seconds will become a multimillionaire. British people out of a book called "you are really very rich, but you don't know", trying to put all the happy things money and draw an equal sign. According to their statistical results, the health of the body, about the value of NT $nine million yuan. The second valuable is that the words "I love you",hogan sito ufficiale, if a speaker out of sincerity, and you are willing to accept, you happiness value million. Third is a stable feeling,nike tn, worth about seven million and five hundred thousand yuan. More than a million people are living in a safe country, with children, with their families, laughing,hogan sito ufficiale, spending their holidays, reading and watching movies.  the money can not buy things, although valuable,louboutin soldes, but often overlooked. < br / > < br / > if we tacky, these are transformed into securities,hogan outlet, then a second within you is a rich man.
Related Articles:

Would you

Don't make the orange cry.

Unforgettable love

But the five years I most of the time consumption in wonderful raising baby, eat and drink Lazard sleep, even growth and education, etc., is certainly expends painstaking effort. Always think so, to see their own children, although very tired, but it was worth it, I desire she grew up in my scientific parenting, don't ask her for the future how prominent, but beg without regret my duty to her growth.
خارج شده است

cdg3bmz6e

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 218
    • nop062
Online travel to become the battleground Internet
« پاسخ #7 : 03 ژوئن 2016، 03:33:57 pm »

while the deal marks the Tencent in the online travel market the first significant investment, but it is not the first time. Earlier this year,nike tn, the Tencent to 60 million to 50 million yuan to acquire a 30% stake in the travel site. The latter is an online travel ticket ordering service provider based in Zhejiang, which is supported by venture capital.
 China's largest Internet company announced on Monday, to $84 million 400 thousand acquisition of online travel service provider 16% stake in the company. The move underlines this nascent industry is rapidly emerging as Chinese Internet companies under a military a hotly contested spot. After the completion of the transaction, the Tencent will become the second largest shareholder of art dragon,adidas nmd runing pas cher, second only to hold a 56% stake in Expedia. The marriage is also expected to shake the control of China's online travel services market.
 headquartered in Shanghai,hogan outlet, Ai Rui consulting said that the first quarter of this year, only 7.3% of the online travel market in the first quarter of the market share, while the share of Ctrip 47.3%.
 [according to the British "Financial Times" article comprehensive analysis of the article
Online travel to become the battleground Internet companies under a Chinese
< p > but a in Chinese TM T industry analysts said, hope Tencent elong shares to by itself in the Chinese 674 million active user accounts, through the portal, mobile phones, instant messaging and social networking, such as a variety of platforms, eLong benefit.
 expects the industry to achieve substantial growth in the country. Other companies,scarpe hogan outlet, such as Alibaba,scarpe hogan outlet, Baidu,tn pas cher, Shanda and everyone else,nike tn soldes, have shown interest in the market and have started the business. The Tencent's latest gambit,pandora sito ufficiale, before long, other companies may have to follow.
Related Articls:

Members of

Qiyi a yea

Wall Street journal analysis said Groupon annual i

Significant performance is: as the "silent majority", the grass-roots power of shenyang. Thanks to the new media, one by one to become active in social dynamics, a silent voice is also being recovered, together into a very broad public opinion field. This public opinion field is no longer a closed circle of public opinion in the body.
خارج شده است

visize

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,467
خارج شده است

visize

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,467
« پاسخ #9 : 28 سپتامبر 2019، 06:12:43 pm »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است

این صفحه در 0.091 ثانیه 28 نمایش داده شد.