انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

پيام من نظريه فلسفی نيست، بلکه نوعی کيمياگری است! دانش تحول روحانی است بنابر اين فقط آنان که مايلند بر آنچه هستند بميرند و دوباره متولد گردند؛  فقط اين عده از مردم با شهامت و شجاع که معدودند آماده شنيدن پيام من هستند . زيرا شنيدن اين پيام نيز مخاطره آميز است . با شنيدن شما نخستين گام را برای زايش دوباره برداشته ايد. پيام من چيزي كمتر از مرگ و زايش مجدد نيست!

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مواد غذایی ضد استرس  (دفعات بازدید: 1412 بار)

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
مواد غذایی ضد استرس
« : 26 مه 2011، 08:33:25 pm »

مواد غذایی ضد استرستحقیقات ثابت کرده است که فشار عصبی نه تنها باعث تغییرات خلقی می شود بلکه باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری ها، از سرماخوردگی ساده تا بیماری های قلبی عروقی می شود. راه های زیادی برای مقابله با استرس و فشار عصبی وجود دارد، یکی از این راه ها استفاده از مواد غذایی است که در کنترل استرس نقش مهمی به عهده دارند.غذاها می توانند از راه های مختلفی بر میزان استرس تاثیر بگذارند. مثلا بعضی غذاها باعث افزایش سطح سروتونین(ماده شیمیایی که در مغز باعث ایجاد آرامش می شود) در خون می شوند. بعضی غذاهای دیگر باعث کاهش سطح هورمون های کورتیزول و آدرنالین(هورمون هایی که در بدن باعث ایجاد استرس می شوند) می شوند. همچنین بعضی غذا ها نیز با تقویت سیستم ایمنی و کاهش فشار خون، بدن را ازعوارض استرس در امان نگه می دارند. آیا شما غذاهای ضد استرس را می شناسید؟کربوهیدرات ها. تمام کربوهیدرات ها در مغز باعث افزایش ترشح ماده شیمیایی سروتونین(Serotonin) می شوند. برای این که میزان سروتونین در خون بالا بماند بهتر است از مواد غذایی دارای کربوهیدرات های کمپلکس که به کندی هضم می شوند استفاده کنید. بعضی از این مواد غذایی شامل حبوبات، نان، پاستا و جو دوسر می باشند.مرکبات. ویتامین C موجود در مرکبات می تواند سطح هورمون ایجاد کننده استرس را پایین آورده و همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شود.اسفناج. دارای مقادیر قابل توجهی منیزیوم است که در تعدیل کردن سطح کورتیزول(Cortisol) خون بسیار موثر است. سطوح پایین منیزیوم در خون باعث افزایش سردرد و خستگی ناشی از استرس می شود.روغن ماهی. اسید چرب امگا-۳ موجود در روغن ماهی باعث جلوگیری از افزایش زیاد هورمون های ایجاد کننده استرس و همچنین محافظت در برابر بیماری های قلبی عروقی  می شود.چای. تحقیقات ثابت کرده است که افرادی که روزانه چای می نوشند نسبت به افرادی که چای نمی نوشند، به مراتب احساس آرامش بیشتری دارند و سطح هورمون کورتیزول آن ها در شرایط استرس زا پایین تر است. در مقابل قهوه بر عکس عمل می کند و باعث افزایش سطح هورمون کورتیزول در خون می شود.پسته. هورمون آدرنالین(Adrenaline) در شرایط استرس زا، باعث افزایش فشار خون و ضربان قلب می شود. خوردن روزانه مقداری پسته باعث کنترل میزان ترشح این هورمون می شود.آووکادو. یکی از بهترین راه ها برای کاهش فشار خون، گرفتن مقادیر کافی پتاسیم از مواد غذایی است. میوه آووکادو سرشار از پتاسیم است.بادام. سرشار از ویتامین های مورد نیاز بدن است. ویتامین E موجود در بادام باعث تقویت سیستم ایمنی و ویتامین B موجود در آن باعث تقویت بدن در مقابله با شرایط استرس زا می شود.سبزیجات خام. جویدن سبزیجات شکننده و ترد مانند هویج و کرفس از طریق مکانیکی باعث کاهش عادت به هم فشردن دندان ها در نتیجه استرس  می شوند.شیر. کلسیم موجود در شیر باعث کاهش اسپاسم عضلانی و ایجاد حالت آرامش در بدن می شود.[/size][/font]
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

atzkax57c

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 105
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • mno039
AC Milan Coach now no consideration to buy Kaka
« پاسخ #1 : 10 مه 2016، 02:01:51 am »

in June last year,hogan sito ufficiale, Kaka left AC Milan, 68 million 500 thousand euros worth of transfer to real madrid. But the Brazil star because of repeated injuries,golden goose scarpe donna, not playing much. With the arrival of Mesut Ozil, Kaka in Real Madrid has gradually become a surplus of people. Last week, his father and agent Wright appeared at AC headquarters in Milan,goyard pas cher, and officials have held talks with the club. This caused speculation that Kaka might return to the rossoneri.
 he said: "Kaka is a different player, but we haven't had time to think about it right now.". Shortly after the start of the season, we need to concentrate on taking into account the European Champions League with Real Madrid, as well as the Serie A league with Juventus and Naples. For Kaka's return,hogan outlet, I have no idea, because now there are 3 months away from the window of the transfer market,louboutin pas cher soldes, and we are now the team has been very competitive.
 for the outside world rumors,jordan pas cher, Allegri neither deny nor affirm. He accepted an exclusive interview with the Gazzetta dello Sport says he is like Kaka,hogan rebel outlet, but now is not considering whether to buy the 28 year old Brazilian international.
 sports news (reporter Ma Bangjie) Kaka will return to AC Milan,tn pas cher? AC Milan coach Allegri said recently that he has not yet considered the problem.
 Kaka's good friend, AC Milan midfielder Seedorf believes that Kaka is unlikely to return to Milan. He said: "the rumor is not real, Kaka is my good friend, he is injured, he hopes to recover as soon as possible.
AC Milan Coach: now no consideration to buy Kaka
Xinhuanet.com Rome October 12th
Related Articls:

Banega biz

Luneng VS Bo Sun God first Yang Xu Hao Junmin play

According to the reporter, according to the contract, Shenhua need pay salary in the month on the 20th, the three foreign aid, but so far they a penny have not received, only to receive club play IOUS and on Wednesday the Shenhua club to a team of 150 million yuan to the derby win the prize and before a draw in Tianjin obtained draw bonus 40 million yuan.
خارج شده است

yzmj38mbl

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 220
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • uvw451
Government officials in the reform of state-owned
« پاسخ #2 : 28 مه 2016، 12:21:40 am »

5 morning, a person familiar with the Luzhou insiders to reporters said, "Luzhou 5th in Luzhou held internal cadres of the general assembly, the issue is likely to is to separate from the group and joint-stock company executives, some government officials will be airborne Laojiao worked." As of press time ago,occhiali da sole ray ban, the company did not notice the disclosure of the matter.
< p > the aforementioned insiders analysis: "although Laojiao also did not notice,yeezy 350 pas cher, but the personnel appointment and after leaving three company executives position consistent, government officials airborne listed companies basically is the thing that clinches. The deeper reason may be to accelerate the reform of state-owned enterprises, in particular, to solve the controlling shareholders and listing Corporation executives to work with each other,hogan outlet online, to improve the independence of the listing Corporation."
Government officials are expected to enhance the reform of state-owned Luzhou Lao Jiao airborne | Luzhou Lao Jiao | Airborne
 in fact, the existence of each other Luzhou Lao Jiao. Data shows, Luzhou current chairman Xie Ming, which also served as group chairman of the board of directors, and Luzhou director Zhang also served as group president post. Luzhou 2013 annual report said that the commitments are still in the process of performing, still need a process because of the training of senior executives. Actual control of the company's state-owned assets supervision and Management Committee of Luzhou, the company will be resolved as soon as possible to solve the problem of controlling shareholders. 2014 February Luzhou Municipal State owned assets supervision and Administration Commission again made a promise to promise in October 31, 2015 deadline to resolve the problem of part-time Luzhou executives.
< p > however, Luzhou local government news network Luzhou news at noon on the 5th released new personnel appointment: former deputy party secretary Wang Hongbo served as director of Luzhou Co., Ltd., deputy general manager,air max pas cher, deputy secretary of the Party committee. The original Xing Lu Investment Group Chairman Huang Yi as chairman of the board of supervisors Luzhou Lao Jiao Limited by Share Ltd. The original city finance bureau chief accountant Xie Hong as chief financial officer of the Limited by Share Ltd Luzhou Lao Jiao.
< p > Luzhou (000568) yesterday's announcement, Luzhou director,scarpe hogan outlet, deputy general manager Cai Qiuquan, supervisors will Chairman Liu Jun Tao, chief financial officer of Ao treatment equal three respectively to the board of directors of the company will be submitted a written resignation and resigned from the job. For changes in the reason, the announcement said the work is the reason". The reshuffle sparked the Luzhou Lao Jiao will be officially implemented internal reform conjecture.
It is noted that
 Securities Times reporter Meng Xianglin
 Luzhou Lao Jiao the board of directors, board of supervisors, the term in June of this year. But 4 evening announcement of the three executives in advance of leaving, causing intense concern in the industry,scarpe golden goose, there are media reports, three executives at the same time leaving, and some time ago, the company's bank deposits related to the missing.
 part of the liquor companies have been pushing forward the reform of state owned enterprises. In December last year, Shanxi Fenjiu (600809) bursts of two copies of the notice,hogan outlet online, the board of directors chairman liqiuxi three written resignation report received, and agree to the election Tan Zhongbao deputy chairman of the board of directors for the sixth session of the chairman of the board of directors. Shanxi Fen said,pandora charms outlet, this change of personnel is to further clear group company and the listing Corporation's corporate governance structure.
Related Articls:

Chinese oil secretaries candidates settled - Wu En

Crystal emperor true identity into doubt that its

ST gold 200 million acquisition of Taurus Xuyang 5

New energy saving and environmental protection industry, the semiconductor lighting industry belongs to the national key support. But at the same time, enterprises in order to compete for market share, competition between various enterprises increasingly intense, in addition to the traditional price war, in the brand, channels and other aspects of competition has gradually staged.
خارج شده است

این صفحه در 0.061 ثانیه 25 نمایش داده شد.