انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بهترین شکل نشان دادن خیر خواهی خدمت است . خدمت واقعی انجام کار درست با انگیزه درست است .وقتی خیرخواهی ، پشتوانه و انگیزه عضو و انجمن باشد ، ما در حد اعلای تکامل و آزادی خود هستیم . احتمالا ، آخرین چیزی که از آن رها می شویم ، لکه ننگ اعتیاد است.
"کتاب پایه - مقدمه"

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 21 _ اردیبهشت  (دفعات بازدید: 1411 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
21 _ اردیبهشت
« : 11 مه 2011، 12:46:02 am »

با استفاده از سنت های الانان ، میتوانم راهنمایی انتخاب کنم که سیاست هایش با من سازگار است . هر چند در مسائل دیگر هیچ اتفاق نظری نداریم ، اما او توانسته به من درس های با ارزشی از آرامش ، شهامت و منطق بیاموزد . چنانچه اصرار داشتم راهنمایی انتخاب کنم که روش و سیاست اش کاملا با من مطابقت داشته باشد ، ارتباطی بسیار مفید و سودمند را از دست میدادم  . فکر میکنم مفهوم سنت دهم ، این امکان را بوجود آورده است . در این سنت می خوانیم "خانواده الانان هیچ نقطه نظری در مورد مسائل بیرونی نداشته و نتیجتا نام نمی بایست در هیچ محفل عمومی مطرح شود"این در داخل گروه به این معنی است که میتوانم به جلسات بروم و مطمئن باشم که عضو هیچ گروه خاصی نباشم . در گروه فقط یک هدف داریم : تا ضمن رهایی از اثرات الکلیسم ، پشتیبان یکدیگر باشیم . ولی به عنوان فرد  ، این سنت امکان برقراری ارتباط مفید با اشخاصی را بمن میدهد که شاید تحت شرایط دیگری امکان نداشت با آنها ارتباط برقرار میکنم . .....
     یاد آوری امروز ............امروز بهتر میتوانم عقاید دیگران را تحمل کنم . چرا که یاد گرفته ام آنچه را دوست دارم نگه داشته و بقیه را رها کنم . مجبور نیستم اجازه دهم مسائل خارجی حواس من را از هدف اولیه ام پرت کند . من تمامی درها را باز می گذارم . چرا مه نمیدانم کجا دست کمکی پیدا خواهد شد .    در دوستی ، تنها آنچه مارا به هم نزدیک کرده اهمیت دارد .     
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : 21 _ اردیبهشت
« پاسخ #1 : 12 مه 2014، 11:17:42 am »

با استفاده از سنت های الانان ، میتوانم راهنمایی انتخاب کنم که سیاست هایش با من سازگار است . هر چند در مسائل دیگر هیچ اتفاق نظری نداریم ، اما او توانسته به من درس های با ارزشی از آرامش ، شهامت و منطق بیاموزد . چنانچه اصرار داشتم راهنمایی انتخاب کنم که روش و سیاست اش کاملا با من مطابقت داشته باشد ، ارتباطی بسیار مفید و سودمند را از دست میدادم  . فکر میکنم مفهوم سنت دهم ، این امکان را بوجود آورده است . در این سنت می خوانیم "خانواده الانان هیچ نقطه نظری در مورد مسائل بیرونی نداشته و نتیجتا نام نمی بایست در هیچ محفل عمومی مطرح شود"این در داخل گروه به این معنی است که میتوانم به جلسات بروم و مطمئن باشم که عضو هیچ گروه خاصی نباشم . در گروه فقط یک هدف داریم : تا ضمن رهایی از اثرات الکلیسم ، پشتیبان یکدیگر باشیم . ولی به عنوان فرد  ، این سنت امکان برقراری ارتباط مفید با اشخاصی را بمن میدهد که شاید تحت شرایط دیگری امکان نداشت با آنها ارتباط برقرار میکنم . .....
     یاد آوری امروز ............امروز بهتر میتوانم عقاید دیگران را تحمل کنم . چرا که یاد گرفته ام آنچه را دوست دارم نگه داشته و بقیه را رها کنم . مجبور نیستم اجازه دهم مسائل خارجی حواس من را از هدف اولیه ام پرت کند . من تمامی درها را باز می گذارم . چرا مه نمیدانم کجا دست کمکی پیدا خواهد شد .    در دوستی ، تنها آنچه مارا به هم نزدیک کرده اهمیت دارد .     

خارج شده است

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : 21 _ اردیبهشت
« پاسخ #2 : 11 مه 2015، 12:00:33 pm »

خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • klm448

Zhang Lan also said he would discipline his son to become a good husband, I have confidence in my son,goyard prix, and I will discipline him, responsible for the family to make him a good husband." Prior to have rumors that Wang Fei may be involved in the film industry, she said,scarpe hogan uomo, "he is willing to do what the cause is his choice, especially men, ideals and aspirations, his own choice,hogan sito ufficiale, do the mother's blessing OK."
< p > Zhang Lan also hesitate to express love for his wife, "she (s), is a happy wife. She likes what I support." There have been media reports ZhangLan to Hsu "practical man", Zhang Lanyu in order to clarify the,scarpe hogan outlet, "I never said these words, she (Hsu) has been very practical the, I just said to her happiness is good, no other requirements." The media reported that Zhang Lan could not understand artists, this argument, she also refuted,golden goose outlet, "I was very open-minded." As for the marriage of the big S is to continue filming or fade out the entertainment,scarpe hogan outlet, Zhang Lan said "she should have his own business".
Because
S Wang Xiaofei announced Wedding said Zhang Lan will take care of son to her husbandWang Xiaofei and
< p > s in a statement said: "Phillips and I on November 16 in Beijing registration married, thank all the care and blessing,tn pas cher, our two people are very happy! Phelps and my future work as usual, to urge the media friends to give some space, at the same time he also Caution! After us! P.S I do not lose my brother-in-law of handsome husband. From the big s". S in announced the marriage news at the same time, also did not forget to sister "s demonstration".
 Oriental Morning Post November 19 reported < / strong > s, Wang Fei Tuesday after Beijing low-key marriage registration, in the evening to fly back to Shanghai to continue their work. Last night, I through Wang Xiaofei's friends published for the first time the marriage, also issued a wedding. Yesterday, her mother Zhang Lan in an interview for the big news of a pregnancy rumor.
 s and Wang Xiaofei s pregnant on the flash marriage, so rampant rumors. Yesterday, her mother Zhang Lan in an interview, denied s pregnancy rumors, "not yet." About the son of the flash marriage,hogan interactive outlet, ZhangLan said respect and to give blessings, "this is the thing of young people, as long as they feel fit together, not what."
Related Articls:

Singer Li Binghui will be hurt because of shyness

"rock and

] to bid f

Through the experience on the development of narrative, reflects the character of Mongolia people's mapping. With the narrative poetry of freehand brushwork in traditional Chinese painting, parallel time interleaved structure, with the shock through the music, modern and ethnic integration of dance, real dynamic choreography, the classical features of clothing, eye-catching dazzle light, broad picture vividly displayed.
خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ghi135
Summary of library work in 2015 _0
« پاسخ #4 : 04 ژوئن 2016، 10:34:15 pm »

,tn homme pas cher
< p > A, 20XX purchase 3600 copies of new books, divided into nine groups of shelves, subscribe to the newspaper 16, 200 kinds of magazines,tenis asics masculino, in the book the limited budget, as far as maximum meet the needs of the readers. In the aspects of collection of ancient books, we on the net to buy the Qing Jiaqing people Chiping Zhang Quan with "Cheung note Xiyuan Sook class", enrich the local literature database, by all the media attention, Liaocheng daily, Chiping television reported.
< p > due to the solid and effective,guess soldes, readers impressive, and win the praise of readers,golden goose outlet, 20XX years by the Provincial Department of Culture named "the readers of the library", were commended.
Summary of library work in 2015
Summary of library work in
< p > 3, digital library construction has achieved initial success, in July 10,goyard soldes, Shandong Province "county Digital Library Promotion Program comprehensive coverage of the ceremony held in the library of Shandong Province, is a better play to the functions of the library,hogan sito ufficiale, realize the sharing of resources. We strive for financial support, increase the digital library construction, built a library website, the new purchase of related equipment and electronic books, journals more than 3 copies. This initiative is in the leading position in the city.
< p > 4, and actively participate in the business sector organizations at a higher level of training and activities of the various competitions this year,golden goose outlet, ancient training courses, training of digital library, the fifth edition of the classification training, we have sent staff in greatly improve the quality of personnel, for the future work of the library better development of the foundation. Participated in the province, the library held "Wen Yiduo Cup" National Children's painting and calligraphy competition in July, September in Shandong Province to participate in sharing engineering center and the provincial library held the "cultural resources in Shandong Province sharing project web page making competition", active participation of our library, two young readers were awarded the third prize and the award of excellence, produce good response in the city. Liaocheng City has six winners, only Chiping library sending "storyteller" won the third prize, the remaining five pieces for the award of excellence.
< p > 2, the activities of the service for readers of all impressive, which affect large publicity service cycle between a prize quiz activities, during the national day for helping the handicapped to send the book to school for special activities, send to the book value of 1100 yuan, by the special school teachers and students alike. In South Korea comprehensive culture station site will be sent to the township, 248 yuan worth of new books and sharing project help spring CD set. At the end of the year "top ten readers" selection activities. Fully reflects the public library services for young people,montre guess pas cher, the vast rural areas of social functions.
2015
Related Articles:

2015 teacher personal work su

Zheng Guofan quotes life mott

2010 clean

Zhu mayor of my bureau income hundred days campaign activities practice fully affirmed. Two is to carry out the analysis, the focus of monitoring. Carry out the macro tax burden of the city, industry tax, focusing on sources of tax, export tax rebate warning and policy effect analysis, in a timely manner to the mining tax potential.
خارج شده است

این صفحه در 0.064 ثانیه 27 نمایش داده شد.