انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

خداوندا :
دستانم خالیند و دلم غرق در آمال
یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان
یا دلم ا از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 18 _اردیبهشت  (دفعات بازدید: 1631 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
18 _اردیبهشت
« : 08 مه 2011، 07:31:25 am »

تمرین روزانه برنامه الانان کمکی بود تا از دیگران صبور تر شوم ، برای مثال وقتی خودم را بررسی و انگیزه هایم را امتحان کردم همان تصوری را که مشتاقانه در دیگران پیدا میکردم در خود یافتم . وقتی کوتاهی های خود را متوجه میشوی .قبول کردن محدودیت دیگران برایت آسانتر است . اکنون میدانم که افکارم تغییر یافته و رفتارم بی ثبات است اگر درک من از خودم تا این حد نامنظم است پس چگونه میتوانم به درک خود از دیگران مطمئن باشم ؟ واقعا نمیدانم که دیگران چگونه فکر میکنند . چه احساسی دارند یا چه کاری انجام میدهند . بنابراین دیگر نمیتوانم عجول بودن خودرا توجیه کنم . تمرین مداوم و منظم اصول برنامه باعث شد در مورد خود احساس خوبی پیدا کنم و به من فرصت داد تا در مورد دیگران با ملاحظه و درک بالاتری رفتار کنم .   یاد آوری امروز ...........جلسات ، گامها ،اصول و پیروی از الانان قدرت مرا در برقراری ارتباط با دیگران بالا برد . برای بهبودی امروز ،تعهدات خود را احیاء خواه   .   "مطالعه جدی و مداوم برنامه الانان آنهم به طور عمیق به ما کمک میکند تا صبورتر ، مطمئن تر و دوست داشتنی تر باشیم و به ما یاد میدهد تا همان طور که قصورات شخصیتی خود را برطرف میکنیم اشتباهات دیگران را بپذیریم "     
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : 18 _اردیبهشت
« پاسخ #1 : 08 مه 2014، 10:07:23 am »

تمرین روزانه برنامه الانان کمکی بود تا از دیگران صبور تر شوم ، برای مثال وقتی خودم را بررسی و انگیزه هایم را امتحان کردم همان تصوری را که مشتاقانه در دیگران پیدا میکردم در خود یافتم . وقتی کوتاهی های خود را متوجه میشوی .قبول کردن محدودیت دیگران برایت آسانتر است . اکنون میدانم که افکارم تغییر یافته و رفتارم بی ثبات است اگر درک من از خودم تا این حد نامنظم است پس چگونه میتوانم به درک خود از دیگران مطمئن باشم ؟ واقعا نمیدانم که دیگران چگونه فکر میکنند . چه احساسی دارند یا چه کاری انجام میدهند . بنابراین دیگر نمیتوانم عجول بودن خودرا توجیه کنم . تمرین مداوم و منظم اصول برنامه باعث شد در مورد خود احساس خوبی پیدا کنم و به من فرصت داد تا در مورد دیگران با ملاحظه و درک بالاتری رفتار کنم .   یاد آوری امروز ...........جلسات ، گامها ،اصول و پیروی از الانان قدرت مرا در برقراری ارتباط با دیگران بالا برد . برای بهبودی امروز ،تعهدات خود را احیاء خواه   .   "مطالعه جدی و مداوم برنامه الانان آنهم به طور عمیق به ما کمک میکند تا صبورتر ، مطمئن تر و دوست داشتنی تر باشیم و به ما یاد میدهد تا همان طور که قصورات شخصیتی خود را برطرف میکنیم اشتباهات دیگران را بپذیریم "     
خارج شده است

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : 18 _اردیبهشت
« پاسخ #2 : 08 مه 2015، 11:17:48 am »

خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ghi135
A Haoyue to the Mid Autumn Festival
« پاسخ #3 : 19 مه 2016، 03:34:54 pm »

shadow still, as time solid, a silver moonfall round, inclined and suspended in the sky gloomy hazy sky. A few pieces of messy clumps of cotton like clouds, floating at the edge of one color screen. By looking up the moon, "the moon will have, ask blue sky wine,golden goose saldi, not only the heavens would go". A full moon, holding a nostalgia, a yearning, a feeling of love. The long years of dust clouds in the Pentium in the fleeting life, follow the steps and far. A hard with the sun and the moon, looking back, it is a sad tears,yeezy 350 pas cher, "alone in a foreign land,hogan sito ufficiale, making every festival pro". How many times, how many seasons, how many Haoyuedangkong, in my hometown,hogan outlet online, alone in a place.
 often accompanied by his most comfortable ring of music, will listen to the song "meet is >"
 Lang ang niltsei with guarding was accompanied by hearing if the orchid flowers bloom. A quarter of a quarter of the Xiaofeng Yin, Ming, accompanied by the rush of time,air max 95 pas cher, to the autumn wind blowing season. A yellow carrying this time on pieces of colorful withered, to the depths of season. A setting sun, a breeze, walking quietly, walking in the golden sunset over the sky. A few strands of thought, not by the Qiao emission from the bottom of my heart on the mind.
 a few road journey, the years gone,nike tn pas cher, leaving countless incomplete. Step by step, one quarter of a lonely, however! Each time we always avoid confusion to unintentional bleak mid autumn. A reunion festival, or not and the family is happy to accommodate to spend a holiday. Rain, the mood in the heart waves thousands, tenderness of heart in Miss melody, pop up one by one and beating notes echo in Liao Ji that earnest sky. In the face of the Mid Autumn Festival, one after another ran home crowd, I have, as always, in their daily boredom away a day to spend a day, coke virtual shadow.
A Haoyue to the Mid Autumn Festival
 how much wind and rain fall, how many cycles, how much worry. To wonder - straight but want to,nike tn pas cher, when the number in this season. Always want to stop at home, and home the empty ridge. Moon meditation, eat Yin tea, wander between heaven and earth. Go to all the world, and the earth with drunk, and the Yin Xiaofeng moon, with Why not?. Can! The bleak life, Ben Bo on the voyage, walking at Zi Jian Zhang, also at the end of a glorious encounter obstacle.
 full moon, grief at separation and joy in Union, nostalgia for a family of homesickness. Always in the corner of the heart, the accumulation of cascading. The night boundless, with physical and mental distance that night lights. In the hustle and bustle of the street runs through, let the lonely thoughts get a little experience. Don't let the neighboring tenderness homesick missing near the lonely heart.
 Mid Autumn Festival, only in a distant place in the corner, with a pot of wine, alone. "Only I only an empty Moon Festival if I were a cloud, the phase of the season, only I the outside wanderer, only as a stranger in a foreign country the. A thick Mid Autumn Festival,hogan sito ufficiale, a deep yearning, at the full moon, in the long. The miss distance of sustenance, a person, a caring, a person, a full moon.
Related Articles:

In October

Lost

pickled ca

The dancing circle little drops of water, such as golden dance, happily dizzy wave after wave of vortex. In the face of the wind, with the flavor of the sun, blown chaos of the rhythm of the rain, accidentally bumped into the eyes, so fresh a trace of warmth, self heart leapt, diffuse through the fingertips. Dipped in a drop of rain, on a piece of the sun, write your name, every brushstroke, each stroke, graffiti sunny smile.
خارج شده است

hfgh4q5rrr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 217
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • tuv752
Celebrity biography excerpt notes
« پاسخ #4 : 05 ژوئن 2016، 12:44:55 am »

"celebrity biography" reading notes from
5>
2. "kings and lords as can be created, professor and the confidential counsellor, as far as possible reward their titles and medals; but they could not create great figures can not be caused by supercritical vulgar social mind... And when two people like me and Gerd are together, Hou Guizhou should feel our great. Yesterday, we met all the royal family in return. We've seen it in the distance. Gerd broke away from my arm and stood by the road. I have said to him all my words, you cannot make him walk. So I press a press buckle hat, coat button, back to look at the most dense crowd hit. Prince and his courtiers Mimicengceng. Prince Rudolph on my hat; Queen to say hello to me: the Lord is know me. For fun's sake,golden goose deluxe brand, I looked at the team in front of the goethe. He stood on the side of the road, bent down,hogan sito ufficiale, his hat in his hand. After that I gave him a big lesson, and he was very polite......"
3. "dear Beethoven, how many people have praised him for his artistic greatness, but he is far more than the first one, but the most heroic force of modern art.". He is one of the biggest and best friends for all the people who have suffered. When we are facing the disaster of the world feel sad, he will come to our side, like sitting beside a dressed in mourning mother and silent, on the piano singing elegy he forbear, comfort the crying man. When we of virtue and evil vulgar struggle to tired Chenguang, here will and faith in the ocean infiltration, will receive untold benefits. He gives us a kind of courage, a struggle of joy......"
4. "my physical strength and intelligence than ever increasing...... My youth, yes, I feel that my youth has just begun. I have seen indistinct goal in front, although it is not clear,adidas yeezy 350 pas cher, but it is close to the day...... Oh, if I could get rid of the disease, I would have embraced the whole world!...... In addition to sleep,hogan outlet, I do not know there are other breaks. It's a pity that I have to spend more time sleeping. I wish I could get rid of the disease, even if it is half the time!...... No,hogan outlet, I can't stand it. I will take fate by the throat, it will not bend me completely. Ah,guess soldes, if you can live a thousand times that would be great! "-" Beethoven biography "
1"...... I wish that you would always be there for me, and that Beethoven was a poor one. I have to know the most noble part of my hearing, greatly declined. When we're together, I think many elephants,hogan sito ufficiale, I keep from getting worse, but...... Can heal? I certainly hope so, but very little; this kind of disease is incurable. I have to live a miserable life, to avoid all the people I love, especially in a world so pathetic and so selfish!...... I have to find shelter in the sad bear! Although I have vowed on these super scourge, but how is it possible? "
&quot,hogan outlet online;Celebrity biography" excerpt notes
Related Articles:

Jobs biogr

In June the party activists thought report conscio

They are alive, is a kind of vitality, energetic, symbol, indicating people to freedom, unrestrained life yearning. Not only for human nature, and also for their own! They are left to fend for themselves, although little vitality, but their "glorious sacrifice is worth it, finally no vain world go for a walk, which will allow us to know more.
خارج شده است

این صفحه در 0.091 ثانیه 27 نمایش داده شد.