انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

همه باورها خفه کننده اند و همه ی سرسپردگیها به تو کمک میکنند تا زنده ی واقعی نباشی.انها موجودیت تو را می میراند

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سنت نهم  (دفعات بازدید: 1540 بار)

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
سنت نهم
« : 06 مه 2011، 06:47:08 am »

سنت نهم
گروه های ما هرگز به شکل سازمانی متشکل نمی شوند، اما می توانند هیأت های خدماتی یا کمیته هایی تشکیل دهند که مستقیماً در برابر گروه مربوطه مسئول باشند.
در گروه های مشارکتی نارانان، اعضای گروه با هم برابر هستند و هیچ عضوی به عنوان مدیر اجرایی یا مسئول به رسمیت شناخته نمی شود، ما رهنمودهایی برای هدایت جلسات و فعالیت های خدماتی پیشنهاد می کنیم، اما هیچگونه قوانینی وجود ندارد.
سازمانی نبودن ما به معنی بی نظمی یا برعهده نگرفتن مسئولیت نیست. مثل این که گروه اجازه داشته باشد بدون پرداخت وجه برای اجاره محل از خدمات آن جا استفاده کند. با این که به درخواست های کمک بی توجه باشد و یا برای کمک به تازه واردین در جلسات حضور نداشته باشد. به طور معمول قبل از این که آسیب زیادی به خود بزنیم عقل سلیم، تجربه و نیروی برتر مهربان ما را بسوی اصول نارانان هدایت می کنند.
اعضا در هر گروه، تصمیم می گیرند که چقدر به سازماندهی نیاز دارند، و اگر تصمیم آنها کاربردی نداشت، می تواند تغییراتی ایجاد شود. جلسات منظم اداری یا خدمات رسانی می تواند در جایی تشکیل شود که تمامی اعضاء به شرکت در این جلسات تشویق شوند. در جلسات اداری خط مشی گروه بنا نهاده می شود و اخبار نارانان در سطح گروه، ناحیه، منطقه و سراسر جهان به اعضاء اعلام می شود. ما همگی می بایست یک صدا و یک شعار در نارانان داشته باشیم.
ممکن است متناقض بنظر برسد اما انجمن برای کارگاه های خاص، گردهمایی و انتشار دادن پیام های نارانان از طریق اطلاع رسانی عمومی مشتکل شده اند. این عملکردها نیازمند تشکیلات و اعضایی جهت انتقال آن به بیرون هستند. نمایندگان گروه برای آگاه نگه داشتن سایر اعضای گروه و یاری رساندن به آنها انتخاب شده و یا داوطلب می شوند ما نماینده ای به بخش، منطقه یا ناحیه می فرستیم، این شخص از طرف (WSO) پیام رسان به گروه های دوازده قدمی و دیگر اعضای آنهاست.
یکی از نواقص عمده ما تمایل به کنترل کردن است. سنت نهم به ما اجازه می دهد که گروه های خود را به یک نیروی برتر بسپاریم و با کمترین فشار و بدون اجبار به اطاعت به هم اعتماد کنیم. اگرچه نارانان به شکل سازمانی متشکل نشده، اما یک ساختار خدماتی دارد. اما مسئولیت انتخاب خدمتگزارانی که به پاسخگو بودن شان اطمینان داریم را برعهده می گیریم.
چرخش وظایف مهم است، زیرا فرصت برابری برای مسئولیت را می دهد و از قدرت یافتن هر کس جلوگیری می کند. در صورت چرخشی بودن وظایف، هر شخص کار را به صورت متفاوتی انجام خواهد داد. اگر شخصی برای مدت طولانی در یک موقعیت باقی بماند، می توانیم با توجه به شرایط با آن موافقت کنیم.
هر کدام از ما نیاز داریم که سهم خود را انجام دهیم، اما نمی بایست ریاست کنیم، فقط خدمتگزاران مورد اعتمادی باشیم. همگی ما نیاز داریم سهم خود را در گروهی که در آن حضور داریم ایفا کنیم: مرتب کردن اتاق، توزیع نشریات و این که نظم جلسات چگونه حفظ شود.
این سنت می تواند در منزل یا در محل کار شما بخوبی مفید واقع شود. این سنت به ما کمک می کند که یاد بگیریم بین مسئولیت های مان تعادل ایجاد کنیم و در هر کاری سهم خود را انجام دهیم.

سنت نهم سؤالاتی جهت بررسی:
·   رهبری جلسه درگروه چند وقت یک بار در گردش است؟ آیا همه افراد تشویق می شوند که در این مسئولیت سهیم باشند؟
·        آیا گروه ما قوانینی اضافی و غیرضروری برای خدمتگزاران یا اعضایش دارد؟
·        آیا از طریق سازماندهی کردن گروه سعی در کنترل گروهم دارم؟
·   تا چه حد انعطاف پذیر هستم؟ گروه من تاچه انعطاف پذیر است؟ چطور بودن ایجاد هرج و مرج می توانم گروه خود را به انعطاف پذیری تشویق کنم؟
·        چگونه در مقابل پیشنهادات ارائه شده در مورد تغییر ساختار مقاومت می کنم؟ چرا؟
·        گروه ما چگونه از هیأت های خدماتی و کمیته ها حمایت میکند؟ آیا من داوطلب این کار هستم؟
·        گروهم چطور؟
·        من چگونه از کسانی که به من خدمت می کنند حمایت می کنم؟ آیا پولی اهدا می کنم؟گروهم چطور؟
·        چگونه می توانم از خدمتگزاری مورد اعتماد بودن بهره ببرم؟
·        آیا این را در نظر می گیرم که چرخشی بودن خدمات باعث حفظ تواضع من می شود؟
·   آیا پس از اتمام دوره خدمتم، خدمتگزاران جدید را با دادن گزارشات و تجربیاتم تشویق می کنم؟ آیا تا به حال در نحوه کارکرد خدمتگزاران مورد اعتماد دخالت کرده ام، یا شعار "رها کن و به خدا بسپار" را بکار بسته ام؟
·   آیا گروه من در مورد نقش ما، در کل ساختار نارانان بحث کرده است؟ آیا به این فکر گرایش داریم که تنها مسئله مهم گروه خانگی ما می باشد؟
·        چطور می توانم توانایی خود را به بهترین نحو بکار ببندم؟ آیا بیش از حد توانم مسئولیت قبول می کنم؟
·        هنگامی که اعمال دیگران غیر قابل قبول است، آیا عقیده خود را به صراحت بیان می کنم؟
·   آیا این قدر از مقابله کردن می ترسم که دوست دارم به هر قیمتی که شده، حتی به قیمت از دست دادن آرامش خود، آسوده خاطر بمانم؟
·        برای ارتباط با انجمنی جهانی که باعث بهبودی فردی ما می شود، چه می توان کرد؟
خارج شده است

sgte84uxm

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 227
    • nop520
Premium 148% high price to grab the world cup Tmal
« پاسخ #1 : 06 مه 2016، 08:47:41 am »

in previous years, the CCTV advertising appliance giant.
 CCTV tender a responsible person said, the biggest difference with the past is the influx of small and medium enterprises, the bid will be obvious. However, in accordance with past practice, the strength of the leading enterprises with good reputation and the group in the prime time of the purchase of a higher proportion of advertising.
 - reporter Jia Li
< p > the annual November 18, Beijing ushered in the largest media advertising bidding activities, the achievements of the brand of the dream of many enterprises,hogan scarpe outlet, all day long 13 hour bid so many giants harvest quite abundant. On November 18, 2013, the enterprises holding huge amounts of money in CCTV 2014 gold resources at the tender advertisement launched fierce fighting.
 it is understood that after the sale of the national bidding in the bidding, there are thousands of companies and CCTV advertising team to conduct in-depth communication. The industry is expected this year, the country to participate in the tender or up to 300, food and beverage, household appliances, finance is still ranked in the forefront of the industry.
 Tmall premium 148% into a dark horse
 the type of bidding advertising still includes news and information category,hogan outlet online, TV series, variety entertainment, financial life, sports, public welfare and so on.
< p > it is understood, the tender will be continuation of the previous hundreds of leading companies from bidding for tensions, except Gree, Midea previous dropped large continue to strive for the prime time resources, because Alibaba "upstart" to join,air jordan homme, tender scene more unpopular. Insiders predict that in 2014 the tender advertisement will be staged again "feast", Wang produced.
2014 CCTV advertising tender pre-sale subscription subscription and the two parts of the site tender. Pre sale subscription resources for the 178, plus the field of tender products more than 200. At the same time, also added 67 new media products. Sources said that this year will not be announced this year, the sale of public bidding. News network after the standard version of the 10 second ad, and so on six units after the end of the tender, the total amount of the winning bid of $,hogan rebel outlet, compared with the underlying reserve price premium of 91%,tn requin pas cher, an increase of 4.5% in 2013.
< br / > the first bid opening,golden goose outlet, Gome to 1.31 billion yuan won the "I want on the Spring Festival Gala" exclusive title, 46% of the premium; lynx hesitate to 1.416 billion expensive take World Cup top scorer in all media cooperation, premium 148%; Midea Group in the news broadcast 10 seconds advertisement three units start bidding, the highest premium 104%. Home appliance tycoon primetime advertising for a war, the continuation of "burning" posture, menacing electricity supplier. Also some of the home appliance brands quietly exit.
Do not begrudge the money for
Premium 148% high price to grab the world cup Tmall into CCTV advertising tender dark horse"
He Yang blueness, senior vice president of Gome < p > told the "Securities Daily" reporter the interview said: "this year,hogan outlet online, the United States has continuation style last year in CCTV advertising platform continued investment. From the point of view of the overall business, in the CCTV advertising launch is a combination of the United States business strategy and economic management performance,hogan outlet online,
Related Articles:

Vice mayor

[exclusive] Zhou Xiaofeng dis

Morning of the trial was only carried out for half an hour.  the plaintiff argues that the bona fide sale stock behavior, and Huang Guangyu, cuckoo, who buy stock is the same time reverse trading, insider trading behavior in the loss and Huang Guangyu, cuckoo exist causal relationship.
خارج شده است

bg3px3ser

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 132
    • hij592
With love, is your happiness
« پاسخ #2 : 07 مه 2016، 10:57:18 pm »

With love, is your happiness
 cloud is the color of the mountains/>   
                                           ;

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp,hogan sito ufficiale; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp,goyard soldes; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; &amp,hogan outlet online; nbsp,hogan outlet; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp,hogan outlet online; & nbsp; & nbsp; &quot,tn requin pas cher;red, orange, yellow, green, cyan, blue and violet," composed by it/>   

&nbsp,spaccio hogan outlet;

&nbsp,air max pas cher;                    Related Articles:

Salt price storm

In this unusual winter

To save the drowning child and the sacrifice of college students like a magnificent beautiful poem, and those who do not blink of an eye criminals, can only be counted as the next three pirated books. The book has its own content, people have their own life. Content is full of suspense, the plot ups and downs of the book, will be a best-selling book, the general light of the book is not willing to see the book.
خارج شده است

cnyeh119a

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 248
    • vwx572
Milan two years contract signing Muntari will miss the first half injury.
« پاسخ #3 : 11 مه 2016، 05:56:39 pm »

Milan two years contract signing Muntari will miss the first half injury,tn femme pas cher.
< p > Beijing time July 4 news, Italian giants AC Milan signed under the former Inter Milan midfielder Sulley Muntari,christian louboutin pas cher, Ghana international has and the Rossoneri signed until 2014. However, the midfielder but was forced to miss next season at the beginning of the series of games.
< p > however inter city rivals Milan gave Muntari rebirth opportunity,scarpe hogan outlet, on a loan deal in January of this year by the iron waist. The change of environment of Garner international to come back and made distinctions won in battle for the Rossoneri in the subsequent journey. Turati headquarters by inter old will be the performance of the conquest, the final decision to retain the midfield beast.
< p > due to Muntari and inter contract has expired on June 30,hogan sito ufficiale, so Milan actually did not spend a penny note the players,stylo mont blanc pas cher, the two sides have signed a a two-year contract, the contract deadline for June 30, 2014. What is worth mentioning is that Milan has not officially announced this signing,hogan outlet online, but all the Italian journalist still found clues: the Rossoneri has on the league website completed the registration of Sulley.
< p > 28 years old this year, Muntari early 10 years ago they landed the Serie A, Ghana with aggressive style of play at Udinese gain a firm foothold,goyard paris, in short fought the Premier League after, in the summer of 2008 to join the was the heyday of the Inter. But Montali was a parabola in the Nerazzurri's performance, eventually become a team of marginal people.
 so far Muntari has officially become a member of Milan, but he did not immediately at Allegri. It is reported that Ghanaians during a holiday made hit, severe left knee cruciate ligament tear,nike tn soldes, he has in not long ago accepted surgical treatment, recovery is expected to up to about half the time, this also means that he will bid farewell to the first half of the new season of the most of the game. And Milan has also taken measures to deal with, from Genoa on loan to the defense of the superior ability of Constant.
Related Articles:

The fourth round of the Bundesliga team Okazaki Sh

Intensive

The Commission provided cultural enterprises listed three core requirements gathering temp

This is Kewaxiqiben season for the first time assists. With the high optical performance and Heikki Milicic can finally breathe a sigh of relief, in fact this is not the game he all performance, in 30 minutes of time, Heikki Milicic has also completed the five steals, three successful per capita reflects that he is a complete player.
خارج شده است

hdf7k0r8hd

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 237
    • cde661
For the postal bureau deputy director positions wo
« پاسخ #4 : 12 ژوئن 2016، 10:28:42 pm »

first, I would like to thank the State Council and the County Bureau of leadership for us to create such a fair, just and open the opportunity and stage for everyone to show their talent. I hope to be able to participate in the competition as an opportunity, in a competitive environment to further enhance and make still further progress, self
 for the postal bureau deputy director position wonderful speech
 first, familiar with the postal service, to understand the state regulations and postal regulations, with a certain degree of management capabilities. This is mainly due to a is three times in the school learning opportunities, post XX school, XX telecommunications staff vocational school, XX postal TVU, through learning in the school system, master of the solid knowledge of postal services. Two is to participate in the work, most of the time in the production of the first line, in 1997 after the management positions, in different positions, the accumulation of a certain knowledge and experience in management.
 distinguished judges,hogan outlet online, ladies and gentlemen, comrades:
 my name is XX, x year 19XX month was born, Sichuan XX people, Chinese Communist Party member,hogan outlet online, college graduate, current county bureau XX Department director. I in August 1985 XX telecommunications technical school the first postal comprehensive class after graduation, assigned to the XX County post office to work since, has been engaged in the post, served as excessive sorting sealing hair, for Hugh member, inspector, department inspector, rural administrator. Post and Telecommunications sub camp. In July to XX transferred to XX County post office, as business services and director of foreign exchange reserve management, Rural Postal inspector; XX in July as office director and treasurer, County Bureau, post hotel manager. During this period, 1989 admitted to XX Province Post and telecommunications workers secondary specialized school postal comprehensive management class full-time two and a half years graduated in 1991; XX years admitted to Sichuan Radio and TV University XX postal TV division of economic information management specialty in XX, graduated. XX in July transferred to XX County post office, through competition for employment as a county bureau of supervision and inspection department director, Department of inspection and post inspection,zapatillas new balance baratas, storage, is responsible for the specific work of Party discipline inspection, the construction of spiritual civilization.
 everybody good,wholesale mac makeup!
For the postal bureau deputy director positions wonderful speech
!
< p > to participate in the work of more than 20 years,ray ban outlet, due to the training and education of all levels of the organization, the leadership and comrades to help support, coupled with individual efforts with an open mind to learn, my political consciousness, ideology and moral character,golden goose outlet, ability to work, the level of business have constantly improved, comprehensive quality also has the foot length of progress, make me today is full of confidence the embarked on the competition for the platform. To this end,hogan sito ufficiale, I also take this opportunity to all give me concern, help and support of the leadership and comrades to express my heartfelt thanks!< p > today, the reason I came to the examination room, to participate in the competition for the position of deputy director,hogan outlet online, is because the heart a strong entrepreneurial spirit drives me to strive to excel, to the development of postal services continue to give their power, in order to reflect the value of self life, driving me to seize this valuable opportunity here. To participate in this competition I think I have the following advantages:
 second, I have a sense of the spirit of love and dedication. I'm from XX to XX.
Related Articles:

To strengt

Do you hav

Social practice summary

With the reform of the administrative examination and approval system, and give prominence to the "on administrative licensing" learning, advocacy, through organizational learning and training, forestry system of cadres and workers to deeply understand the basic spirit of the three laws, to further strengthen the administrative law concept, improve the ability and level of agricultural management according to law.
خارج شده است

mhK2gSz3kw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 150
    • nop560
van cleef and arpels replica glossy. the mixture is heated to boiling
« پاسخ #5 : 08 ژانویه 2018، 12:37:53 am »

2.
   glossy. the mixture is heated to boiling, This reply is recommended by Lu Hongshuang, but the heat is http://www.mmxm.co/ sudden! http://www.bvlgarijewelry.co/ Jin Er ring hook screw injection a little watch or light oil replica cartier jewelry apply for protective film protective film for light http://www.punj.biz/ paraffin with ruby protective film pink nail bvlgari replica polish is wide. banning the match, once deepened, along the same bvlgari jewelry replicas direction gently wipe back and forth to avoid excessive scratches. although often clean up.

http://ks35439.kimsufi.com/spip.php?article453/

http://www.promo-grimpe.com/spip.php?article241/%5c%22+target=%5c%22_blank/

http://park20.wakwak.com/~omax/cgi-bin/bbs/oma_bbs.cgi

http://www.promo-grimpe.com/spip.php?article241/

http://cgi.members.interq.or.jp/www-user/cpcscan/msn/cgi-bin/bbs2/yybbs.cgi

http://www.bhzyxy.net/dxx/Review.asp?NewsID=2743

http://www.bjsax.com/home.php?mod=spacecp&ac=blog&blogid=

http://www.hmwnxx.com/Review.asp?NewsID=135

http://www.wuhuan-cpa.com/plus/feedback.php?aid=354

http://forums.bmxtalk.com/viewtopic.php?f=2&t=311775

http://www.ccmsa.com.cn/home/home.php?mod=spacecp&ac=blog&blogid=

http://www.cucaoduyi.org/home.php?mod=space&uid=1073&do=blog&quickforward=1&id=3398

http://park17.wakwak.com/~oys/cgi-bin/senden_bbs/petit.cgi

http://vp.plexicrew.free.fr/spipplexicrew/spip.php?article20/

http://park3.wakwak.com/~borupi/cgi-bin/yybbs.cgi
خارج شده است

این صفحه در 0.071 ثانیه 26 نمایش داده شد.