انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

یک روز رسید غمی به اندازه کوه
یک روز رسد نشاط اندازه دشت
افسانه زندگی همین است عزیز
در سایه کوه باید از دشت گذشت

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 15 - اردیبهشت  (دفعات بازدید: 997 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
15 - اردیبهشت
« : 05 مه 2011، 01:09:26 am »

تا بحال در مورد کار کردن بر روی برنامه زیاد صحبت کردیم . در واقع کاری که ما انجام میدهیم تمرین آن چیزی است که فرا گرفته ایم . این درست مثل یاد گیری زبان دوم است . یک دانش آموز کتابها را میخواند و در کلاسها شرکت میکند . اما اینها فقط به او دانش تکنیکی میدهد . برای قادر بودن به استفاده از زبان باید در اطراف کسانی باشند که به این زبان صحبت میکنند و آنرا می فهمند . او گفت و شنود را در طول خواندن تمرین میکند اما اگر همین طور ادامه دهد، یاد گیری تبدیل به مهارتی طولانی مدت میشود . بسیاری از ما چنین هستیم ، با دانش کم و کج فهمی های زیادی شروع میکنیم . به جلسات میرویم ، در مورد الکلیسم  چیز هایی یاد میگیریم و بافت الانان را بررسی میکنیم . اما برای اینکه واقعا قادر به استفاده از این روش باشیم وقت ، صبر و کوشش زیادی لازم است . ما وقت خود را در کنار افرادی که به زبان الانانی ها صحبت میکنند بخصوص آنهایی که  قوانین الانان را به   شدت در جای جای زندگیشان حاکم کرده اند می گذرانیم . به این ترتیب در راه زندگی الانان غوطه ور میشویم تا تبدیل به طبیعت دوم ما میشود . بعد ها به این دلیل که فورا عوض میشویم فرصت های زیادی برای یاد گیری و تمرین خواهیم داشت .         
   یاد آوری امروز .........اگر میخواهم در بکار گیری برنامه الانان موفق شوم ،بایدبیش از گهگاهی رفتن به جلسات تلاش کنم . باید آنها را بپذیرم و بطور مداوم تمرین کنم .   "ما با توجه به آنچه که مداوما انجام میدهیم هستیم . عالی بودن یک عمل نیست بلکه یک عادت است".           
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def238
Cockroach
« پاسخ #1 : 11 مه 2016، 02:19:35 am »

"Cockroach"
 "cockroach" why? "Cockroaches", is not clean.,chaussure tn pas cher, "Jack", hand also, "cockroach" does not love clean in the complex.
            I was unfortunate,air max pas cher, and "cockroach" jacky.
            one of my great misfortune, has worked with the "cockroach" with diet./>   
            my two unfortunately, it had been my tutorial.< br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; I learn and to, but,hogan outlet online, but often staged "the battle of Chibi", drums are often sounded the "Jack", a, I is to concentrate on learning, suddenly a flying an unknown thing, I head flashed, the unknown things just hit in the wall, I turned to a loud cry: "whom the darksaber hurt?" "Jack," stand up, with disdain: "language is my airway! How?" I remember a "Tathagata palm" fly, beaten dizzy, see I am not a pushover, immediately apologize: "Heroes pleaded to be spared his life, small have an angel unawares, sorry! SORRY!" Can be "Jack" will actually "Jack" hands restless, while they will "hero" things to throw to, eraser and pen... Aggression,tn femme pas cher, there is resistance, "hero" has been unbearable, they called a lot of help, "cockroach" to "hit",louboutin soldes, his hand to also block not to live, the consequences can be imagined, four words - miserable do not endure -- see.
&nbsp,hogan sito ufficiale;           alas...... "cockroach&quot,golden goose saldi; why,nike tn pas cher? Why?Related Articles:

Just want to you, do not want

Once had such a dream

Thanksgiving _11111119

Because at that time the Changqing in the road, so whenever go to that part of the road is simply all over the sky yellow sand, sitting in the window will invariably put all the car windows closed on the. Then the bus only sleep trembling, as if they are in danger of tipping.
خارج شده است

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • qrs086
Gulf resources to submit SEC documents to further
« پاسخ #2 : 05 ژوئن 2016، 09:58:29 am »

in response to this, the marine resources company said they announced in the SEC file each plant's mining and production area, and this report only consider the estimation of its production area. The company is convinced that the description of each of them and the location of the map on the map are consistent with the SEC file. The company in today's 8-K documents submitted to provide a & ZHI from Guangzhou; XING law firm legal opinion letter, the letter confirmed that the company's size of each plant.
2007 February 5th, SCHC acquisition of SYCI. According to the time of the acquisition agreement, the 2007 SYCI all equity conversion to SCHC,scarpe hogan outlet, while SYCI shareholders received 8094059 of the marine resources of the voting rights of ordinary shares and $2 million 550 thousand in cash.
 Gulf resources company for the report to make the following clarification and refute:
2) in the report, the Gulf resource plant is much smaller than the one mentioned in the SEC document. A representative of the Bureau of land and resources confirmed that the company's production capacity is much smaller than the SEC document mentioned.
Gulf resources to submit SEC documents to further respond to questions
< p > (I US stock news) Beijing time on May 2 evening news,golden goose deluxe brand, Gulf resources today announced April 26 glaucus research group published the question to report, submitted by the company in today's SEC filing further back should question: < p
Spoke of
 Bay resource management in the company today provided 8-K Form documents provided by Construction SCS company's business license,occhiali ray ban outlet, management and shareholders list of copies. These documents will confirm the actual operation of the Construction SCS and are not the related party reported in the report,nike tn pas cher, the management will be mentioned in a separate document.
3) report of the Gulf resources will be two capital expenditure project handed over to the two contractors, two capital expenditures are in 2009 of the wastewater treatment engineering,hogan outlet, and wastewater treatment agent production line (completion of June 2010 and in the same year put into trial production). Report claimed two contractors (& quot; XBE Tech" and & quot; SCS Construction") is non-existent, did not involve the two projects,ray ban outlet, and further pointed out that the management of the company may transfer the company funds through the capital expenditure.
1) the report questioned said the Gulf resources exist unfair related party transactions, the president and his family owned business bid is too high, the report also mentioned,adidas yeezy boost 350, SAIC documents show, SYCI at the time of the acquisition has been seriously underestimated.
 in this regard,hogan outlet, marine resources in today's SEC documents submitted to provide a copy of the document attached to the SAIC 2006 to SYCI, this document shows the profit and profitability of the SYCI in the acquisition.
Related Articls:

Micro movi

Zhang Jind

Liu Chuanzhi revealed the two

One year later, Dangdang once again pushed its own clothing brand, Li Guoqing today given the reason is that Western clothing sales reached 6 billion, they can do its own brand. Dangdang has not reached the size of the sales this year, but in the preparation for next year. That, in the next year Dangdang clothing sales volume will reach 6 billion.
خارج شده است

این صفحه در 0.067 ثانیه 27 نمایش داده شد.