انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ذهن تنها زمانی در صحنه می ماند که به تمامی در چیزی نباشی. در هر کار و هر چیز، تام و تمام باش تا ذهن نتواند حتی برای لحظه ای تو را آزار دهد

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: يك روز ديگه كه ورق خورد ولي متفاوت  (دفعات بازدید: 5299 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
يك روز ديگه كه ورق خورد ولي متفاوت
« : 28 آوریل 2011، 01:13:07 pm »

ديروز روز خوبي بود ...شوق داشتم 90 روز بود كه تويه برنامه بودم... از چند وقت پيش يكي از دوستان بهم گفته بود
بايد اين روز رو جشن بگيري و واسه خودت كادو بخري... چند روزي فكرم درگيرش بود كه من واقعا الان چي ميخوام
من داشتم كادوهام رو از انجمن ميگرفتم همين كه پاك بودم ... همين كه نگرشم داره عوض ميشه... همين كه صبح ها با اين
اميد بلند ميشم كه يك روز ديگه سعي كنم آگاهانه زندگي كنم و حداقل اگه مفيد نيستم خسارت نزنم، كه باز هم ميدونم خيلي وقتا از
سر ناآگاهي خسارت زدم...نميدونم ..داشتم به سارا قبل و بعد فكر ميكردم و خدا رو شكر ميكردم به خاطر همه اين روزا.
ته دلم احساس خلا بود ، همون احساس خلائي كه هميشه درگيرشيم ..اين بار به يه نحو ديگه ..افسوس خوردن به حال خودم
دوباره توم گل كرده بود. احساس ميكردم روحم نياز داره به محبت گرفتن و دادن اونم از نوع بچگونش . به بچه هايي كه نميشناسم
و نميشناسن من رو.يه ايده اومد در حد تقريبا نشدني. ولي من ميخواستمش با تمام وجود. از خدا خواستم كه كادوم رو بهم بده
 ساعتاي 2:30 از مدرسه اومدم بيرون مامان رو با هزار بدبختي راضي كرده بودم كه فردا ميخوام خودم برگردم و دنبالم نيا
بهش حق ميدم راضي نشه ...به همه ترساش حق ميدم..خلاصه سوار اتوبوس شدم و رفتم نميدونستم چطوري بايد اين كار رو انجام بدم
نميدونستم چطوري بايد پيداشون كنم يا اينكه اصلا راضي ميشن با هم ناهار بخوريم يا نه ...باورم نميشد ولي پيداشون كردم
به خدا لبخند زدم و گفتم دمت گرم هوام رو داشته باش... رفتم جلو گفتش دستمال ميخري؟ گفتم نه عزيزم. خم شدم و خودم رو هم قدش كردم
گفتم اسمت چيه : گفت منصور. گفتم آقا منصور امروز تولد منه و ميخوايم با هم جشن بگيريم و ناهار بخوريم ميشه دوستات رو صدا كني
و بگي بيان . اولش گفت نه من سيرم بجاش دستمال بخر و پولش رو بده ما رئيس نداريم خودم خرجشون ميكنم.
از اونجايي كه ياد گرفتم اگه اين كار رو بكنم بيشتر به ضررشون هستش نه نفعشون گفتم نه دستمال نميخرم . و دوباره خواستم رو مطرح كردم
 داشت اشكم درميومد . يكدفعه اي 7 تا پسر خوشگل ديگه از كوچه اومدن
بيرون . اومدن كنار من و منصور . منم از فرصت استفاده كردم گفتم بچه ها ميخوايم با هم ناهار بخوريم موافقين؟ همشون گفتن آره
منصور هم با اكراه قبول كرد . منم كه اونجا كلي ذوق كرده بودم ازشون قول گرفتم كه همونجا بمونن تا من بيام. رفتم ساندويچ خريدم
وقتي داشتم از سانديچي ميومدم بيرون منصور رو ديدم گفتم منصور مگه قرار نبود همونجا بمونين. گفت اون پسر بزرگه
گفت برين. گفتم بيا منصور اين مال توا  دو زانو نشستم و ساندويج رو بهش دادم.بعد پرسيدم بقيه هم رفتن گفتش نميدونم برو خودت ببين
ميخواستم بلند بشم كه گفت خاله تولدت مبارك. چقدر ذوق كردم ميخواستم بوسش كنم و بغلش كنم ولي ميدونستم نميذاره پس گفتم ممنونم
عزيزم. بلند شدم باهاش دست دادم و بهش گفتم موفق باشي آقا منصور. و اونم با همون غرور زيباي خودش رفت.
منم بلند شدم و رفتم جايي كه باهاشون قرار داشتيم ميترسيدم رفته باشن وقتي از دور ديدمشون انگار بهم همه دنيا رو دادن
يهو ديدم دارن به طرفم ميدون .. منم دويدم... من بودم كه به خنده هاشون به پاكيشون به عشقشون به سادگيشون و به محبتشون نياز داشتم
نه اونا به من... ساندويجا رو بينشون تقسيم كردم و نشستيم روي زمين تويه پياده رو يكي از معروف ترين خيابوناي اينجا. نگاه سنگين كسايي رو كه
رد ميشدن احساس ميكردم ولي من حاضر نبودم اون لحظه ها رو با هيچي عوض كنم.زنگ زدم به راهنمام اون قرار بود مهمون ويژمون باشه
دور هم جشن گرفته بوديم اسماشون رو پرسيدم و سنشون رو. . اتفاقا يه آقا فريد هم داشتيم. فتح الله هم گفت من دكتر آرم علي خان!!..
 گفتن تولدت مبارك خاله. منم گتم مرسي كه . اومدين جشن تولدم. ديدم من كه در مقابل اين همه لطفي كه راهنمام بهم ميكنه اين همه عشق و
محبتي كه نسبت بهم داره كادو ندارم براش
و چيزي نميتونه اين ها رو جبران كنه و ميدونستم لايق بهترين هاست و لايق يك جشن بزرگ.گفتم تولد خواهرم هم هست بچه ها بهش تبريك ميگين
و گوشي رو گذاشتم رويه بلندگو و چقدر زيبا بود تبريك صادقانشون و چهره هاي تك تكشون.يكيشون گفت خاله مگه دوقلواين
گفتم نه خواهرم چند سال از من بزرگتره. 2 ،3 دقيقه بعد يكدفعه اي بلند شدن يكيشون گفت ميخوام برم دستشويي و بقيه هم دنبالش رفتن
انگار وقت ناهار تموم شده بود من اصلا دوست نداشتم تموم بشه من هنوز بغلشون نكرده بودم . رفتن ديدم اگه دير بجنبم
فريد و عارف و فتح الله هم كه بلند شدن ميرن. منم از رئيسشون كه يك پسر همسن خودم بود و در تمام مدت داشت به ما با تعجب نگاه ميكرد
خواستم كه ازمون عكس بگيره. بعد با همشون دست دادم و خداحافظي كردم و به فتح الله گفتم موفق باشي آقاي دكتر.
و اونا رفتن. يه بغض عجيبي وجودم رو گرفته بود شاد بودم شاد شاد.دلم ميخواست منم باهاشون برم.خدا رو با تمام وجودم شكر كردم
ولي دروغ چرا هنوزم يكم خلا توم بود اينكه بغل نشده بودم و بغلشون نكرده بودم. گفتم خدايا اينم به خودت ميسپارم
عين همين كادوهايي كه بهم دادي. و عصر چقدر قشنگ اين رو هم بهم داد با بارون قشنگي كه فرستاد . سرم رو از پنجره ماشين كرده بودم
بيرون و ايمان داشتم كه اين بارون مال منه همون آغوشيه كه ميخوامش و گذاشتم خيس خيسم كنه..من هميشه عاشق بارون بودم
و چقدر قشنگ احساسم تقليل پيدا كرد و زيبا شد. خدايا ممنونم ازت .واقعا ممنون بخاطر همه اين اتفاقات . همه اين كادوهات. احساس روحاني خاصي دارم.
و اما چيزي كه ياد گرفتم اين بود كه :
محبت كن به شكل درست ، كاري كه ميدوني غلطه رو انجام نده حتي اگه شرايط و احساست بهت بگه انجامش بده
مثل اينكه من از منصور ( از هيچكدومشون) چيزي نخريدم چون ميدونستم غلطه در حاليكه شايد براي راضي كردن منصور اگه همون
اول ازش دستمال ميخريدم قبول ميكرد و زودتر به جشني كه ميخواستم ميرسيدم و يا وقتي از رئيسشون خواهش كردم چند دقيقه ديگه بمونن گفت پول كاركردشون رو بده منم گفتم نه من اين كار رو نميكنم و اونام رفتن البته اينا فقط مثال هاي كوچيكي بود مهم اينه كه تويه بقيه جاهام بتونم اجراش كنم
 ، اينكه براي بهبودي خودم ارزش قايل باشم و به كودك درونم مجال بدم و تحسينش كنم
  و يك چيز ديگه هم فهميدم اينكه شايد دارم نسبت به خانوادم خيلي بي انصافي ميكنم اين رو نميتونم سريع خوبش كنم
فعلا ميتونم سعي كنم خسارت نزنم به زمان نياز داره به كاركرد قدم ها به صبر به صبر و به صبر
از همتون ممنونم كه هميشه هستين و رويه گل همتون رو ميبوسم و دوستون دارم.
خدايا هواي هممون رو داشته باش.   
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : يك روز ديگه كه ورق خورد ولي متفاوت
« پاسخ #1 : 28 آوریل 2011، 02:11:30 pm »

ساراجان تولدت 90 روزگی ات را تبریک میگم  :rose: :rose: :rose:. ارسالت خیلی صادقانه و زیبا بود . قلب پاکی داری . برایت همه عمر موفقیت و شادی +سلامتی از خداوند خواستارم . :pray: و ترا به دستان توانا و مهربانش میسپارم .  :love: :love:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 153
  • قلم و رنگ در اختیار توست ،چرا بهشت را نقاشی نمیکنی
    • بهبودی
« پاسخ #2 : 28 آوریل 2011، 03:21:27 pm »

سلام به بچه محل 90 روزه ی خودم چطوری جوجه ؟خوبی؟ تولدتو تبریک میگم و امیدوارم که از این پاکی لذت ببری  :bravo:خوشحالم که در جمع ما هستی و خودتو به ما میچسبونی مثل چسب  :)
البته ما اینقدر فروتن هستیم که بهت اجازه بدیم که از این چسبوندن احساس بزرگی کنی  :D ;D چیکار کنیم دیگه ما خراب رفاقتیم :P ::)اما املا سعی کن از این به بعد داستان سرایی نکنی فقط حس خوشحالیتو بنویسی چون حوصلم سر رفت تا مطلبت تموم شد  :never: :Dدوم از همین امروز سعی کن که خونه ی آرزوهات رو با خشت های واقعیت بنا کنی تا در آینده سرایی از تجربیات عالی داشته باشی برای درمیان گذاشتن با اعضای تازه وارد  ;)و شاید یک روزی من و بابا قاسم برزگر آمدیم و از سایه دیوارهای آرام بخش اون خونه استفاده کردیم(البته معلوم نیست شاید اومدیم از همین الان پر رو نشی  :D)به امید روز های خوش آینده شاد باشی گلم. :rose: :rose:

وحید . ط      -----(((پارازیت)))-----
خارج شده است
هستی تو معرف توست نه گفته تو!!!

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
« پاسخ #3 : 28 آوریل 2011، 05:12:22 pm »

سلام سارای عزیزم
تولدت مبارک :bravo: :birthday:
امیدوارم هر روزت پاک پاک باشه و پر از احساسات قشنگ :pray:
.
از صمیم قلب دوستت دارم  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
.
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #4 : 28 آوریل 2011، 05:23:30 pm »

سارای عزیز
.
منم تولد نود روزگیت رو بهت تبریک میگم ...
.
یادم می آد گه چیپ من تو نود روزگی رنگش قرمز بود ...

.

رنگ خطر ، رنگ برگشتن به مرزهای اولیه  ، رنگ شهوت و دانستن بیش از حد هم چیز هایی که سعی کردی از این دریای عمیق ب دست بیاری ،

.
دوست دارم ، چون می دونم که بابتش خیلی زحمت کشیدی ...
.
به تو و راهنمای خوبت  هم تبریک می گم .
.
روزها و سالهای خوبی رو پیش رو داشته باشید ...
.
قربانت :
رضا
.
.
.
بیا شمع ها رو فوت کن.
که صد سال دیگه هم آره والا ...
.
تفلدت ، مبارک
« آخرين ويرايش: 28 آوریل 2011، 06:05:34 pm توسط افق »
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
« پاسخ #5 : 28 آوریل 2011، 05:56:19 pm »

سارای نازنین دوست داشتنی
خودت احساس می کنی که داری خیلی زودتر از اون زمانی که فکر می کنی بزرگ می شی ؟ چقدر قشنگه وقتی لذتی اینقدرعمیقه که با بخشش اون همراه می شه . خوشهالم که به احساس قشنگت بها دادی من مطمئنم این حس تا مدتها با تو خواهد بود چونکه تو خودت خالقش بودی...
تولدت مبارک...
خارج شده است

فلیکا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 61
« پاسخ #6 : 28 آوریل 2011، 09:23:50 pm »

من هم از ته ته دلم تولدت رو بهت تبریک میگم.چیزهایی که نوشته بودی خیلی خیلی قشنگ بود.راستش یه جورایی بهت حسودیم شد :D
من واقعا بهت افتخار میکنم.با تمام وجودم.به خدا هم افتخار میکنم که انقدر دوستای خوبی بهم داده.امیدوارم کادوی خدا رو گم نکنی. :)
خیلی خیلی دوست دارم. :-* :-* :-*
خارج شده است
در این دنیا چه بسیارند آنهایی که در آرزوی قطعه ای نان میمیرند و چه بسیار بیشتر که در آرزوی اندکی عشق میمیرند.

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
« پاسخ #7 : 29 آوریل 2011، 03:15:49 am »

اول سلام به همتون
نرگس عزيز لطف دارين.ممنونم. منم بهترين ها رو براتون آرزو ميكنم :love:
به به آقا وحيد عزيز . ما مخلص شما هم هستيم. ;) منم خوشحالم كه اين چسبش محكم بوده و وا نشده.چيكار كنيم ديگه اين تالار
و اعضاي گلش بدجوري چغك دلمون رو زدن..  :D ;) چشم از اين به بعد وسطش تبليغ هم ميذارم حوصلتون سر نره.فعلا كه من تويه خونتون
جا خوش كردم و تكونم نميخورم :D  جدا از اينا ، ممنونم واقعا لطف كردين اميدوارم بتونم در كنارتون رشد كنم و ياد بگيرم و مفيد باشم :rose: :rose:
افق عزيزم ممنونم و روز هاي سراسر شادي و آرامش رو برات از خدا ميخوام.من هم دوست دارم  :-* :-*
آقا رضا عزيز مرسي . هيچ وقت يادم نميره حرف هايي كه روز اول بهم زدين . اون احساس پذيرش و دلگرمي كه بهم دادين
اينكه سارا رو واسه لغزش تحقيرش نكردين و در اوج پوچي اين احساس رو بهش دادين كه ميشه پاك زندگي كرد هنوز هم اميدي براش هست.
اينكه لازم نيست اين راه رو تنها رفت و حال بديش رو تنهايي به دوش كشيد يه عالمه دوستاي بهبودي همدرد و پر از عشق هستن كه حاضرن
سارا رو بپذيرن. و 12 قدم مطمئن كه ميتونه بهبود ببخشه و پاك نگه داره و هر روز اين اميد رو بده كه تو فقط براي يك روز ميتوني
پاك بموني و آزاد اگه موازي با برنامه و اهدافش حركت كني و اعتماد  كني.
ممنونم كه من رو با اين دنياي شگرف آشنا كردين.اميدوارم به بهترين چيزهايي كه ميخواين برسين  :rose: :rose:
فوووووووووووووووووووووووووت.
ميراي مهربون هنوز خيلي فاصله دارم با بزرگ شدن ولي امروز خوشحالم و خدا رو شكر ميكنم كه دارم تغيير ميكنم اينكه انگيزه تغيير كردن
و ياد گرفتن رو بهم بخشيده . اينكه تا حدودي انكار هام رو ازم گرفته و امروز وقتايي كه وجودم پر ميشه از ترس و
  .خشم و حال بدي ميتونم ببينم كجاي برخوردام اشتباه بوده كه اينا رو بوجود آورده و تلاش كنم كه تقليل پيدا كنن.
خيلي از وقتا اين شناخت رو تويه ارسال و پيام هاي شما ها و بچه هاي جلسه پيدا ميكنم و اين به رشدم بسيار كمك ميكنه.ممنونم :love:
ممنونم فليكا عزيزم. تو خودت ميدوني اگه نبودي الان سارايي نبود كه عضو تالار باشه و اين مشاركت رو بنويسه.
بجاي تولدش، 14 ارديبهشت سالش بود. :'( بغض گلوم رو گرفته نميدونم چطوري بايد ازت سپاسگزاري كنم. چطوري اون همه خسارتي كه بهت زدم رو جبرانشون كنم.منو ببخش. فقط ميتونم بگم خيلي دوست دارم خيلي :rose: :-* :rose:

از همتون ممنونم و دوستون دارم. :rose: :rose: :rose:   
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 153
  • قلم و رنگ در اختیار توست ،چرا بهشت را نقاشی نمیکنی
    • بهبودی
« پاسخ #8 : 30 آوریل 2011، 12:40:11 am »

سلام سارا خوبی؟ جونم برات بگه امیدوارم یکی پیدا بشه که تو و چقک دلتو و راهنماتو چنان با پلخمون بزنه  :pray: :pray: :pray:که تا یک هفته مثل گربه های گیج نفهمین چکار دارین میکنین  ::) :oآخر سرم بخاطر گیجی بیفتین توی جوب جلوی خونتون  : :P :PD ;D :D ;)تا دفعه دیگه راهنمات بخاطر اون مشارکتم که برای تو کذاشتم نمره منفی بهم نده  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(من که از شما دو تا راضی نیستم خدا هم راضی نباشه :pray: :pray: :pray: :never: :never: البته از اونجایی که شما خانوما خون خوار های خفنی هستین  :-\(از اول تاریخ تا الان  :muniment: :muniment:مثل هند جگر خوار یا مادر زن امیر کبیر)  :P :P :P ::)منم با کمال فروتنی برای هر دو تون آرزوی سلامت عقل :pray:با گرایش فقط برای امروز میکنم ومیپذیرمتون با همین مشکلاتی که دارین چکار کنم دلم رحیمه  :P ::)دیگه .موفق باشی :pray: :love:

:))
                                                                                                                                                       :)) ------(((پارازیت)))------- :))
                                                                                                                                                                           :))     
خارج شده است
هستی تو معرف توست نه گفته تو!!!

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
« پاسخ #9 : 30 آوریل 2011، 08:35:07 am »

بهبودي از بيماري كه چندين بار مرا تا آستانه نيستي برد بزرگترين هديه اي بود كه خداوند به من داد، جمله اي از بيل داتسون نفر سومي كه به الكلي هاي گمنام آمد در ذهنم حك شده است : (( من به الكلي هاي گمنام آمدم تا مشروب نخورم اما در اينجا خدا را پيدا كردم.)) بزرگترين ره اورد برنامه براي من پيدا كردن يك ارتباط بهتر با خدا بود و امروز با خواندن مطلبي كه ساراي عزيز در نودئمين روز پاكي اش نوشته بود لذت بردم و بار ديگر ايمانم به خدا تقويت شد، اين تنها پاك بودن نيست بلكه اي رفتن بر روي سكوئي است كه قرار است از آن به بعد ديگري از زندگي پرتاب شد، بعد چهارم حيات يا همان عالم روح و معنا، خود را در اين احساس زيبايت سهيم مي بينم و آرزومندم روزهاي روز و سالهاي سال همچنان، مهربان و صد البته هوشيار باشي.
.
ياعلي
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #10 : 30 آوریل 2011، 10:47:45 am »

سارا جون تولد 90 روزگيت روبهت تبريك ميگم :birthday: :bravo: :bravo: :bravo:
اميدوارم هميشه و هر زمان مثل امروز موفق و پيروز و شاد و پر انرژي باشي گلم.

در لحظات شادي خدا را ستايش كن
 در لحظات سختي خدا را جستجو كن
 در لحظات آرامش خدا را مناجات كن
 در لحظات درد آور به خدا اعتماد كن

خدايا ازت مي خوام هر وقت سارا جون بهت احتياج داشت دستشو بگير و در سخت ترين لحظات زندگي ياريگرش باش و در هر لحظه او را در پناه خودت حفظ بفرما :pray: :pray: :pray:
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

فرزانه

• فرزانه
  • مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 327
« پاسخ #11 : 09 مه 2011، 09:15:06 am »

وای از قافلتومن عقب افتادم بابا ایول احساس :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:
سارای گلم تولد 102روزگیتو تبریک میگم-  مطلبتو خوندم خیلی قشنگ بود شاید باور نکنی احساس کردم کنارت بودم نمیدونم چرا خوشم اومد از کارت قشنگ و با احساس و ناب و لطیف بود. قربونت برم الکی که بازوی کودا نشدی :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
از بچه های تالار که اینهمه عشق قشنگ میدن ممنون و سپاسگزارم.
راستی کجا میتونسیتیم اینهمه عشق و فداکاری و دوست داشن  و همکاری و راهنمایی و صفا و یکدلی و یکرنگی و ذوق و تو غم هم عغمگین شدنو تو شادی هم شادشدنو پیدا میکردیم .
من مدیون تالارم
خارج شده است

pe44apbe8

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 242
    • ghi554
North Exchange last week turnover topped the busin
« پاسخ #12 : 06 مه 2016، 05:37:00 pm »

,hogan outlet
 data show that last week the North exchange of state-owned property rights of enterprises new projects listed 13. In which the real estate industry to a high of $two or three in the first place in the industry, plastic manufacturing, building materials manufacturing separation. Enterprise state-owned property right transaction amount is drop last week, the business services industry, pharmaceutical manufacturing industry,scarpe hogan outlet, food manufacturing industry ranking clinch a deal amount before three.
 non state owned projects, there are a number of non state owned projects in the north to the north, the total amount of listed.
North Exchange last week turnover topped the business services
< p > last week (December 16 - December 22), North exchange group of state-owned property rights of enterprises new projects listed listed on the total amount of 10.89 billion yuan, the continuation of the recent active momentum,air max 95 france, the real estate industry, plastics industry products and building materials manufacturing industry ranks listed amount in the top three. It is worth mentioning is that this week, and ethnic and religious camp property project in the North exchange listing, the technical institute, north, north oil also has many key projects listed.
< p > dynamic bidding project,goyard prix, last week dynamic quotation projects listed in 64 cases, including administrative institutions assets, car kind of assets and bulk property projects, total starting price for 1.051 billion yuan, hit a recent listing a record high amount; dynamic quotation clinchs a deal project 52 cases, clinch a deal amount of $439 million yuan,scarpe hogan outlet, the administrative institutions assets and car kind of assets premium rate respectively 115.78% and 84.97%. (Zhong Zhimin
 North exchange group of the professional trading platform also have a number of important items listed. Last week,nike tn pas cher, China Technology Exchange launched several cases of technology, biological medicine and energy-saving environmental protection projects, involving seawater desalination, food and beverage, energy minerals, building materials and other fields; Beijing International Mining exchange launched "in Mianyang City, Sichuan Province, the state-owned construction land use right" and "Shangri La, Diqing,hogan outlet, Yunnan Province No. 1" two cases of land projects,tn homme pas cher, the Beijing Petroleum Exchange to launch several cases of petroleum petrochemical products spot supply and demand information, including sulfur, refined oil, fuel oil, lubricating oil and chemical products.
)
Related Articles:

Partial shares of social secu

To prepare to do well in the timely introduction o

country into the people back

Morning of the trial was only carried out for half an hour.  the plaintiff argues that the bona fide sale stock behavior, and Huang Guangyu, cuckoo, who buy stock is the same time reverse trading, insider trading behavior in the loss and Huang Guangyu, cuckoo exist causal relationship.
خارج شده است

visize

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 74,976
خارج شده است

visize

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 74,976
« پاسخ #14 : 28 سپتامبر 2019، 01:21:27 pm »

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
خارج شده است

این صفحه در 0.103 ثانیه 26 نمایش داده شد.