انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بخند تو با خنده هایت زیباتر می شوی
بخند ، خنده رنگ خدات
تو با خنده هایت به رنگ خدا در می آید .ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: چاق ترین میمون درختی رژیم می گیرد  (دفعات بازدید: 1769 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
چاق ترین میمون درختی رژیم می گیرد
« : 12 آوریل 2011، 10:06:03 am »

   
     
چاق ترین میمون درختی رژیم می گیرد
 
[/t] 
         همه ما می دانیم که پرخوری، عواقب خوبی نمی تواند داشته باشد اما آیا این اورانگوتان نیز از عواقب پرخوری خود با خبر بود؟

به گزارش بانکی دات آی آر، اشین نام اورانگوتانی است که از بدو تولد خود در کنار خانواده ای در آفریقا بزرگ می شود.اورانگوتان، گونه ای از میمون های درختی در آفریقا است. اما هم اکنون با توجه به اضافه وزنی که پیدا کرده است از خانواده قدیمی خود جدایش کرده اند و به انگلیس برای یک دوره درمانی منتقل شده است.
 
 

 
خانواده ای که از وی نگه داری می کردند هرچند نیت بدی نداشته اند اما با روند تغذیه و نوع زندگی ای که برای او فراهم کردند، سلامتی وی را به خطر انداخته اند. در واقع داستان از این قرار است که زمانی که سن این بچه گوریل بیشتر می شود و کنترل آن مشکل تر، این خانواده برای آن که وی را آرام کنند، به او غذای بیشتری می دادند. تا این که دو سال پیش با مرکز حفظ گونه های میمون در دنیا تماس می گیرند و شرایط اشین را گزارش می کنند.

این اورانگوتان به مدت ده ساعت و نیم در یک هواپیمای بزرگ در حالی که در یک قفس ویژه بوده است به انگلیس منتقل می شود و بالافاصله تحت رژیم سختی از طرف متخصصان و پزشکانش قرار می گیرد.

مطمئنا برای حیوانی که هر روزه عادت کرده است تا همبرگر، شیرینی ، ژله بخورد، یک بشقاب بزرگ از سبزیجات اصلا خوشایند نیست.
واحد وزنی این حیوانات سنگ نامیده می شود و در حالت طبیعی بین 5 تا 12 سنگ وزن نرمال آنان می باشد. اما وزن اشین 13 ساله 15.5 سنگ است . متخصصان پیش بینی کرده اند که چند ماه رژیم سخت باعث خواهد شد تا او کمی به وزن طبیعی باز گردد و بعد از آن در میان همنوعان خود قرار بگیرد تا به رفتار طبیعی نزدیک تر شود.
متخصصان در نظر دارند تا پس از آن که او را به شرایط طبیعی باز گردند او بتواند داشتن اولین فرزند خود را نیز تجربه کند.

به هر حال این اورانگوتان ماده با وجود خطر هایی که پرواز برای وی داشت به پارک عمومی برای حفظ گونه های میمون در دنیا منتقل می شود و می رود تا به شرایط طبیعی زندگی ای که می بایست از کودکی می داشت باز گردد و حتی به حفظ و تولید نسل گونه های خود کمک کند.
 

 

 [/t]
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

gvhl84zxi

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 241
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde427
Thanksgiving mother 11
« پاسخ #1 : 16 آوریل 2016، 12:36:39 am »

,hogan outlet
Thanksgiving mother 11
  "love deep sea",goyard prix, a real good,hogan sito ufficiale, mother to me,hogan interactive outlet, riding a bike in the rain around,golden goose outlet, I care about. To me,golden goose sneakers, you are so interested in. I will not live up to your expectations of me. I want to sincerely thank you,chaussure jordan pas cher, my mother!
 
<
 
;
Related Articls:
 
 
   Those happiness, and commitment has nothing to do
 
   Greedy cat _0
 
   The doorman, like.
 
 
To give my brother a ring! Brother has more than once to his mother cried out, to buy him a gyroscope. No, no, my sister is smaller, the ice is brought to my sister play an ice flower! Other girls hair on the temples are in a red flower, the son of Yun think safflower tacky, sister if wearing a transparent ice, good-looking!
خارج شده است

hdf7k0r8hd

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 237
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde661
those closely involved cannot see clearly
« پاسخ #2 : 02 مه 2016، 01:39:03 pm »

loyal to you,hogan outlet online, my friend, if there is a good result,bottes ugg pas cher, then I really helped a helping hand, how to thank me? Oh O (a _ U) O~, no matter how to ask me to eat a meal together, even if you are in a foreign country, also want to fly back to me! Because I tell you, the girls love being seriously, of course my hero is no exception!
< br / > now know what call lookers on see, very eager, but very passive, very proud, is very humble, want to get, but not very confident. Everyone is so, only the degree and character has a relationship. I would like to have a word to explain this phenomenon more, that is: the youth is limited, can be proud of the time, although proud of it. One day, when you hell-bent to fall in love with a person, you probably can not be proud of. Is also a word that I like very much. After the confusion,nike tn pas cher, tangled and at a loss, it is sensitive to shyness shy children's performance, so you want to succeed, you insist on it, work hard, good grasp.
< p > after seeing his tangled and not confident, I began to believe that spoony man is the existence of, and I had the feeling that he was unable to believe that the feelings of the age, O (??) O haha ~ began to the point of view of a girl to help him analysis, gave him advice, think about his personality,hogan outlet, so it is patience. Besides, I have always been a very enthusiastic person, in fact, we can understand I'm full support, nosy! Because there is this time I should think about how to solve their problems, but not the case can not be asked to do? Right!
 in fact, there is no capital of their own,hogan outlet online, but students regard me as an emotional expert. I joked that even their own problems are bad people,nike tn pas cher, others to give advice and suggestions. However, if a friend is willing to reveal his heart,scarpe hogan olympia, or sure and trust me. I just want to say Those closely involved cannot see clearly.
< p > everyone has his merits, not you think nothing. So believe in yourself. Do not flinch, the pursuit of their own happiness,scarpe hogan online, and you learn the same, no matter how hard the process, you pay the always have good results. Unless the other side do not cherish, it can only say that she does not belong to you. Recently, I have been using the "want to have the same thing, let go, if you come back to find you, there is your; otherwise it is not your." To comfort themselves, it proved this sentence, so can not worry about personal gains and losses.
Related Articles:
 
 
   Late snow
 
   Laugh at the
 
   I'm going
 
 
  The first time I met Yoko is what the occasion, the boy has forgotten. Is probably in a speech a professor, occasionally and Yoko's eyes met immediately like suddenly heard like early morning walks clockwise, days to clear the joy with "tick" sound, as if to infiltrated into the blood as. Who would dream, which is visible only in a dream to the girl.
خارج شده است

pe44apbe8

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 242
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ghi554

original title: Yu Liang holdings of 1 million shares to boost confidence in the new year old money is converted into Vanke shares
 this is also following the Hengda Real estate, a health Chong show, Poly Real Estate and other housing prices to buy back or holdings of shares, but also a housing prices giant executives to buy the company's stock.
 although Vanke as early as 2011 on the launch of the stock option incentive plan, but Vanke said yesterday: "in fact,scarpe hogan outlet, we"
Yu Liang 7 million annual salary to buy Vanke daughter advised it not to replace the old money into stocks
 brokerage analysis believes that Yu Liang holdings of company stock is mainly in order to boost investor confidence in Vanke company. Currently,hogan sito ufficiale, Vanke shares fell back to the level of November 2011.
 according to brokerage research, the current valuation of the A shares of the real estate sector hit a low of nearly 5 years, including Vanke, including a number of housing prices approaching net assets.
 executives exercise options for the whole loss of
< p > according to relevant regulations,nike tn pas cher, senior management personnel of the company may not be sold within the company to buy shares within six months,scarpe hogan uomo, otherwise related to trading gains will return all company.
 if the day Vanke stock closing price of 7.15 yuan per share, Yu Liang,scarpe hogan outlet, the holdings of Vanke shares a total of 7 million 150 thousand yuan to pay the price.
 this means that Yu Liang, which almost all of the after tax annual income removed from donations, are converted into Vanke stock. While the other is not yet disclosed the executives holdings,nmd runner femme pas cher, vanke.
2013 years, the successful ascent of Mount Everest back to Shenzhen Yu Liang, daughter gave him a warm hug. (source: Jing Bao)
< p > depression bright even in the annual results conference held on 8 March ridicule said: "every year I give my daughter's lucky money Vanke are converted into shares. This year my daughter said, Dad, can not be converted into a stock. Change the stock not only this year's new year's money evaporate,hogan sito ufficiale, even last year's also lost in the."
 Vanke in March 10th on the afternoon of the exchange platform for investors revealed that the company CEO Yu Liang from two to buy 1 million shares of the market Vanke shares,hogan sito ufficiale.
 according to just released Vanke annual report, as of the end of 2013, Yu Liang Vanke Company's total holdings of about 6 million 300 thousand shares, second only to Vanke chairman Wang Shi's 7 million 600 thousand shares.
 in 2013, Wang Shi and Yu Liang received from the company after tax returns were 9 million 40 thousand and 8 million 610 thousand yuan respectively. But in the year and other executives due to the presence of charitable donations and other factors, the actual income is lower than the disclosure of data. It is understood that last year, Yu Liang's personal donation in the amount of about 1 million yuan.
< p > but holdings of stock shareholders or executives can save real estate stocks decline remains to be seen, the recent real estate sector still filled with pessimism.
 performance continues to grow, but the stock price but stock stumble endlessly, Yu Liang, President of Vanke (000002.SZ) holdings of 1 million shares in March 10th, to boost investor confidence.
Related Articles:
 
 
   BYD hybrid
 
   Taiji is forced to integrate into the financing difficulties of the integration of interest payments
 
   Central sh
 
 
   With the continuous development of China's securities market matures, the listing Corporation delisting phenomenon will become increasingly common, normalization. The responsible person said, China's stock market started at the beginning of this century, the implementation of the delisting system of listing Corporation.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.071 ثانیه 25 نمایش داده شد.