7 _فروردین

انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اعلام بیداری روح :

1)- یک کاری که تمایل به انجام آن داریم ، انجامش دهیم و نگذاریم که خود بخود انجام شود.
2)- به زندگی لبخند بزنیم.
3)- احساس تماس با دیگران و طبیعت.
4)- قدر و ارزش تمام لحظات زندگی را بدانیم.
5)- آسوده خاطر اندیشیدن بدون وحشت از تجربیات گذشته
6)- لذت بردن از تمام لحظه های زندگی.
7)- توان و قدرت غصه نخوردن را داشته باشیم.
8)- طاقت شکست را داشته باشیم.
9)- بیطرفانه درباره دیگران تعبیرو تفسیر کنیم.
10)- بیطرفانه درباره دیگران قضاوت کنیم .
11)- بیطرفانه در مورد خودمان قضاوت کنیم.
12)- قدرتمان را عزم جزم کنیم تا دیگران را دوست بداریم ، بدون اینکه از آنان چشمداشتی داشته باشیم.
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 7 _فروردین  (دفعات بازدید: 1046 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
7 _فروردین
« : 26 مارس 2011، 12:43:33 am »

فقط برای امروز نیم ساعت با خودم خلوت می کنم و آرام خواهد بود . .....چقدر گفتنش راحت بود تا وقتی که واقعا سعی کردم آنرا انجام دهم . فهمیدم که حتی چند دقیقه تنها بودن چقدر سخت است چه رسد به 30 دقیقه دور ماندن از برنامه شلوغ روزانه ام . پس با 5 دقیقه شروع کردم . به تدریج موفق شدم ،10 دقیقه ،20 دقیقه و بعد 30 دقیقه با خودم خلوت کنم . این نیم ساعتها به طرز شگفت آوری سلامت عقل را بمن باز گرداند . در طی این زمانهاکه بیشتر به دعا و مکاشفه می گذرند من آرامش و قدرت خدای خودم را لمس میکنم . در نهایت یاد گرفته ام که خودم را تحمل کنم و حتی از با خود بودن لذت ببرم . حالا به هر قیمتی که شده ،هر روز به این نیم ساعت برای نگاه کردن به زندگیم احتیاج دارم . با آرام نشستن در اوج تلاتم و در حین پریشانی احساس میکنم که تنها نیستم . اگر فرصت دهم نیروی برترم پیام را به من میرساند ..............
    یاد آوری امروز ......من آنقدر به خود اهمیت میدهم که نیم ساعت وقت استراحت به خود می دهم . ولی اگر این مدت بیش از آنچه در توانم باشد هم ایرادی ندارد هر چقدر بتوانم به خودم فرصت بدهم یک قدم به جلو است . اگر بتوانم چرخ گردان را حتی برای چند دقیقه از حرکت  باز نگاه دارم نیروی برترم همه چیز را در دست خود گرفته و مرا در مسیر درست قرار می دهد .
 استراحت کن . مزرعه ای که استراحت کرده محصولی زیبا می دهد ............
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : 7 _فروردین
« پاسخ #1 : 27 مارس 2015، 11:25:14 am »

فقط برای امروز نیم ساعت با خودم خلوت می کنم و آرام خواهد بود . .....چقدر گفتنش راحت بود تا وقتی که واقعا سعی کردم آنرا انجام دهم . فهمیدم که حتی چند دقیقه تنها بودن چقدر سخت است چه رسد به 30 دقیقه دور ماندن از برنامه شلوغ روزانه ام . پس با 5 دقیقه شروع کردم . به تدریج موفق شدم ،10 دقیقه ،20 دقیقه و بعد 30 دقیقه با خودم خلوت کنم . این نیم ساعتها به طرز شگفت آوری سلامت عقل را بمن باز گرداند . در طی این زمانهاکه بیشتر به دعا و مکاشفه می گذرند من آرامش و قدرت خدای خودم را لمس میکنم . در نهایت یاد گرفته ام که خودم را تحمل کنم و حتی از با خود بودن لذت ببرم . حالا به هر قیمتی که شده ،هر روز به این نیم ساعت برای نگاه کردن به زندگیم احتیاج دارم . با آرام نشستن در اوج تلاتم و در حین پریشانی احساس میکنم که تنها نیستم . اگر فرصت دهم نیروی برترم پیام را به من میرساند ..............
    یاد آوری امروز ......من آنقدر به خود اهمیت میدهم که نیم ساعت وقت استراحت به خود می دهم . ولی اگر این مدت بیش از آنچه در توانم باشد هم ایرادی ندارد هر چقدر بتوانم به خودم فرصت بدهم یک قدم به جلو است . اگر بتوانم چرخ گردان را حتی برای چند دقیقه از حرکت  باز نگاه دارم نیروی برترم همه چیز را در دست خود گرفته و مرا در مسیر درست قرار می دهد .
 استراحت کن . مزرعه ای که استراحت کرده محصولی زیبا می دهد ............

خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ijk085
Lonely time, silent old time _0
« پاسخ #2 : 18 آوریل 2016، 10:13:32 pm »

< p > misty boundless,hogan outlet, flying low, knowing that what warm, is unable to describe the feelings, why,golden goose outlet, Qing Er returned to the embrace of the cold, a kind of thinking where is the end, eventually escape cold empty paper, such as flower like beauty, in the wind blowing awake throughout the season alone.
< p > dusty, a pot of wandering Zuiwo lonely unease, years of glazed, those once obsessed with the pictures are in the outline of the clouds road Yangtz River Garden, heartache memory mottled old time. Wandering in the youth of you and I, fragrance of flowers in a flap, disappointed the meandering alone in indelible forever. Now, your shadow, stranded in the text in a touch of nostalgia, blooming in the fragrance of ink.
The HTML template lonely time, silent old time
< p > ruhuameijuan, homecoming, sing for whom methotrexate, flowers if the tangible, color fragrant who,hogan outlet online, high mountain and flowing water, melodious strings zither playing deep feeling of loneliness,converse all star, the wind knocked out of curtains, life did not strike, this is memorable, research Ink Exhibition Sujian,nike air max pas cher, express nongmo sentiment long, want to drop a few sad tears, Iso Kanji smile, drunken sigh......
< p > know the handle is not easy, for parting, I drunk flavor of the affectionate remains the same, in Ruoshui 3000 fate, in the words of the scenery and who were, text precipitation rose dreams, memory back, whether or not, whenever the leaden sky shrouded, I chant a gaunt, flap dance into depicting fingers to get in,christian louboutin pas cher, Silian fan Mou in the sting out of the handle to the old romantic and beautiful.
< p > a piece of sad to draw, a pregnant melancholy difficult to fade, the hospital flower long swirling, insomnia, night, long, I stand in the years of ferry bear inner pain in time >
< p > life is but a dream, separation and reunion total sometimes a overnight parting of the old days, one hundred thousand black hair turn tenderness, like in a incisively and vividly the rain foggy Xiaofeng moon yesterday, blurred my bitter eyes. When I look back, lingering rain dream raving, moist miss mood. The vast horizon lonely wandering, Ruqirusu, if meet this life never miss, then I will not be alone empty tears flow.
 - signature
< p > Yuemanxilou, strings of a broken heart, unease in the passing of time, such as Baiju too, ran aground in the memory in the depths of flowers dancing linger, throw not open your gentle eyes gently intersection of the corner of my eye frost. Forget your past time in inkstone ink pen. That touch of Xia Hui, in the immense style with the bleak poor lonely, is drunk or awake? Not only himself only whisper shadow Zhanyi unforgettable.
< p > Xu busy falling thousands glazed, drunk sigh a hint of summer Weiyang, a sigh, the world of mortals, flowers bloom in spring, 3000 rains and winds allow boat sway uninhibited, years go by,spaccio hogan outlet, and recited a song grace pass, is finalizing it empty sorrow sunset, edge to edge to Ye Xpress, if music as life melancholy. Touch missing strings, who,hogan sito ufficiale, sansei III, ten peach pan, the lights are still in the wind and dew willow leaf wrapped, the sky Jimu years like floating clouds and flowing water like with the long cherished wish of this life, poke half the sorrow of parting, rippling in mind sees the boat slowly cruised to the dream of the shore.
Related Articles:

Daydream.

Giving up

I want to say that Ta is living under the shadow of the past, Ta is in your own life. This time witnessed the growth of people, Ta has not treasure their own, because the Ta in wasted their time watching. 23 degrees below zero wind, who can not fall up again, then who will be buried in the dust of yesterday.
خارج شده است

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • qrs631

(Henry 14)
< p > Zidane recently called for the bell as soon as possible to the showdown with the club, Ramos has also expressed desire to join bell, which prompted bell away from Real Madrid a step closer, and Real Madrid jersey number 11 temporarily for bell reserved, originally wearing the shirt of is Portuguese defender card Carvalho, now he has to freelance joined Monaco. Therefore, the bell if to join Real Madrid, he still will be wearing iconic 11 shirt.
< p > although bell is the Premier League this season, double winner of the best, the strength of the doubt, but Barcelona star or stand pour cold water on,adidas nmd runner pas cher, for me, spend 1 billion euros to buy bell, which is very stupid behavior. I don't know which clubs will spend so much money to buy him. Bell is a great player, has a unique ability, but we still have to see if Madrid sign him, he can show their abilities at Real Madrid.
< p > "Daily Mirror" disclosure,hogan interactive outlet, real's offer to bell has reached 85 million pounds, sure it will refresh the football transfer fee record,hogan outlet, and spurs the although not relent,hogan outlet online, but due to the two clubs on Modric deal has accumulated a good relationship. Therefore, the deal the final trip to the probability is very.
Real Madrid for Baer to leave number 11 Jersey Small Law: he is not worth 100 million euro
 British media screenshot
< p > Phoenix sports news while Real Madrid still bargaining with the Spurs,hogan sito ufficiale, but according to the British "Daily Mirror", Florentino Perez for bell is determined to win and had even he reserved the number 11 shirt, however, Barcelona Fabregas general stood up poured cold water, he believes that bell is not worth 1 billion euros.
 although the small law also talked about 57 million euros transfer to Barcelona's Neymar,nike tn pas cher, Neymar also need time to adapt, because he came from a completely different football environment. We need to help him, let him adapt and grow. In this way, fans can see his wonderful performance in countless nights at Nokamp. Messi has won 4 Golden Globe Awards,scarpe hogan outlet, perhaps the greatest player in the history of football,hogan rebel outlet, but he is not self expanding at all. Every morning you see him, you don't know that he's a great player.
Related Articls:

The world

Overseas coach Sun Xiang's aw

Code: the

The game postiga still as an arrow with a top on the front, but desire to attack the strong c Luo many times before in into the penalty area, and in the Netherlands strong attack before, Portugal after a huge defence and midfield defensive pressure and basic too busy saving organization. The heavy duty of the offensive team organizes falls on Nani's shoulder, but he basically did not make a contribution.
خارج شده است

cghx0y2drte

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 146
    • uvw421
Beautiful autumn _11111118
« پاسخ #4 : 05 ژوئن 2016، 08:06:13 pm »

rows of wild geese fly in the sky,hogan outlet, is to bid farewell to friends said: "we meet again next spring......
 beautiful autumn
 beautiful autumn
 in this piece of grass also grows a few beautiful small wild flowers. Not far away in the wild,hogan outlet online, and a small pond,zapatillas new balance outlet, the pond has many beautiful fish in the swim.
 beautiful autumn finally came. Glowing red apple like one child; and yellow pear like a gourd, Fengyi Chui, leaves and fruit issued collision swished and laughter.
 there is a big forest in the distance,golden goose outlet, there are many small houses in the forest. Then go inside,pandora outlet, there is a mountain. There are many beautiful maple trees on the hill. A gust of wind blowing,jordan pas cher, there is a piece of red maple leaves fall down to the brook,timberland outlet, creeks,air max pas cher, said: "let us together to tell people the autumn news!"
Beautiful autumn
Related Articles:

Shien unforgettable _112

Let studen

Dream continuation

We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
    • efg122
smallville the complete series dvd boxset starch amount. potato beef ingredients
« پاسخ #5 : 23 اكتبر 2017، 09:44:46 am »

starch amount. potato beef ingredients: yeti rambler tumbler beef 500 grams, For 8-9 points to go to white-collar grey's anatomy seasons 1-8 dvd box set workers, And if you choose to exercise at this time, back muscles 1 pull ups 2 seat neck pull down kanken backpack amazon 3 stand straight pandora black friday uk arm pull down   4 rowing 5.
   chest curl curl: compared with the barbells and dumbbells, A few action today and small make up a few minutes of cheap pandora earrings uk sale learning can the fitness! no time shift shop fitness to exercise". making it difficult to adhere to normal exercise.

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=2092&p=627937#post627937

http://bbs25.zgyanshi1.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1861536&pid=1910271&page=1&extra=page=1#pid1910271

http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=345&pid=125153&page=20&extra=page=1#pid125153

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1379&pid=170821&page=24&extra=#pid170821

http://bbs25.zgyanshi1.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1875337&pid=1910264&page=1&extra=page=1#pid1910264

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=111.msg36047#msg36047

http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1002&pid=125152&page=3&extra=page=1#pid125152

http://www.ngmyt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=702771&pid=772698&page=1&extra=page=1#pid772698

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467816#p467816

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=688.msg36046#msg36046

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=560833&p=627934#post627934

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1020&pid=170818&page=75&extra=page=1#pid170818

http://bbs.zmgjp.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=430&pid=631238&page=115&extra=#pid631238

http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1&pid=125151&page=49&extra=page=1#pid125151

http://www.ngmyt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=702837&pid=772688&page=1&extra=page=1#pid772688
خارج شده است

Pback2018

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 5
« پاسخ #6 : 18 ژوئیه 2018، 06:54:21 pm »

با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی قیمت کرکره برقی دیدن کنید
خارج شده است

Pback2018

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #7 : 18 ژوئیه 2018، 06:56:36 pm »

با سلام
ممنون از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی آموزش گل آرایی دیدن کنید.
خارج شده است

Pback2018

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #8 : 18 ژوئیه 2018، 06:57:30 pm »

با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی کلینیک زیبایی دیدن کنید
خارج شده است

Pback2018

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #9 : 18 ژوئیه 2018، 06:59:44 pm »

ا تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی  شرکت ترخیص کالا دیدن کنید
خارج شده است

این صفحه در 0.094 ثانیه 28 نمایش داده شد.