انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگي همان اتفاقي است كه خودت موجبش مي شوي
؛نقاش كرماني؛ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: چگونه عكاس خوبي باشيم؟  (دفعات بازدید: 2047 بار)

رضا - اینترنت

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
چگونه عكاس خوبي باشيم؟
« : 28 فوریه 2011، 12:52:11 pm »

چگونه عكاس خوبي باشيم؟

 

 
onload=NcodeImageResizer.createOn(this);

 

 


      *   يك عكاس خوب در هواي بد شناخته مي شود.

 

      * بهترين دوربين آن است كه در پشت آن بهترين عكاس قرار  دارد.

 

      * يك عكاس خوب مانند يك مهندس اندازه گيري مي كند، مانند  يك فيلسوف فكر مي كند و دنيا را مانند يك شاعر مي بيند.

 

      * بهترين عكس آن است كه هنوز آنرا نگرفته ايد.

 

      * عكاسي و صداقت دست در دست يكديگر كار مي كنند.

 

      * عكاسي از آنجايي كه هنر و تكنولوژي با هم تقاطع دارند  آغاز مي شوند.

 

      * با عكاسي كسي چيزي نمي گويند بلكه شخصي  آنچه را بايد  گفته شود به نمايش مي دهد.

 

      * اگر شما عكاس ماهري باشيد حتي از گرد و غباري كه روي  لنز نشسته است براي گرفتن عكس بهتر كمك مي گيريد.

 

      * از اساتيد عكاسي پيروي كنيد تا زمانيكه خودتان يكي از  آن اساتيد شويد.

 

      * ابتدا يك گل را بشناسيد سپس از آن عكس بگيريد.

 

      * دوربين را براي مدت طولاني كنار نگذاريد اين براي هر  دوي شما (عكاس و دوربين) مضر است.

 

      * يك دوربين پيشرفته لزوماً عكسهاي عالي نمي گيرد.

 

      * بسياري از عكاسان بيشتر نگران وضوح ظاهري عكس هستند  تا مفهوم آن.

 

      * درباره عكاس با دوربينش قضاوت نكنيد بلكه با عكسهايش  در مورد او قضاوت كنيد.

 

      * شما عكاس خوبي مي شويد اگر بدانيد كه چه چيزي سبب مي  شود شما عكاس بدي باشيد.

 

 

      * يك عكاس خوب سوژه عكاسي را حتي از پشت يك مه غليظ توصيف  مي كند.

 

      * دوربين هاي اتوماتيك لزوماً عكسهاي زيبايي نمي گيرند  آنها فقط متخصص فني خوبي هستند نه يك هنرمند خوب.

 
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

d836zfgree

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 238
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • bcd732
Look at the 3 step of female bodybuilding
« پاسخ #1 : 08 مه 2016، 12:37:01 am »

Look at the 3 step of female bodybuilding
 
 1 body beauty and beautiful appearance
 
 
 
 
 2 exercise and reasonable nutrition
 
< br / > for female friends,hogan scarpe, to fit the ideal standard, for the exercise and proper nutrition,goyard pas cher, which can promote the body's comprehensive development,hogan outlet online, shaping feminine curve. Curve of the formation is mainly embodied by the measurements,hogan roma online, exercise is conducive to the coordinated development of "measurements",tn pas cher, slender waist with the fullness of the chest is female bodybuilding based. Exercise is also beneficial to the distribution of body fat and muscle.
 
< br / > in fact,tn femme pas cher, healthy skin can also by careful maintenance and care and have,hogan outlet, soluble dietary fiber of a daily supplement,scarpe hogan online, can timely discharge toxins from the body, can also prevent melasma.
 
 An important factor in
 
Related Articles:
 
 
   The Cabbys
 
   Her husban
 
   Boeing CEO Wang Jianmin elephants can not easily d
 
 
   The general situation is only ATM card to back cash, the general credit card is not good, but some special credit cards, such as Discover, also has the function to provide back cash. His advantage is that is not restricted by the issuing bank ATM, I in Atlanta Montana's ATM card to Boston can cash back, and totally do not charge fees, please use.
خارج شده است

fgh36h7wrd

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 107
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • lmn070
Experience summary of building harmonious villages
« پاسخ #2 : 11 ژوئن 2016، 04:33:03 pm »

to create a harmonious township experience summary
 to create a harmonious township experience summary
 a team, a banner. XX town to do a good job of team party self construction, let cadres responsible for the lead by example, exemplar as drives the township cadres and the masses of solidarity and cooperation, and strive for power source,hogan sito ufficiale, collective team cohesion and combat effectiveness increased significantly. Township party secretary Wang Jing in the party.
Experience summary of building harmonious villages and towns
< p > especially this year, XX Township,chaussure golden goose, efforts to strengthen cadre team construction, and strive to create a pragmatic working atmosphere, is committed to maintain a good state of enterprising, to mobilize the enthusiasm of the township, village,air max homme pas cher, Department of cadres at all levels, to promote the "six in one" work objectives and tasks in the township. One is the introduction of investment is good. The township, new investment projects 2, continued construction of the project 1. Complete the project funds invested 670 million yuan,chaussure tn pas cher, accounting for annual plans a total investment of 88.2%. Another 3 in the project. Two is the implementation of the project is progressing smoothly. The city of thoroughbred beef cattle breeding demonstration park located in XX, park construction funds invested nearly 500 million yuan, has become a new bright spot in the construction of XX rural farming industry, to promote the development of the township, cultivation,scarpe hogan outlet, and the formation of new features. Eight one schools easy to start, for the effective integration of educational resources to build a platform. Township Health Center, the transformation of national debt funds to complete the project funding more than 60 yuan, to improve the construction of rural health network plays a positive and important role. The township, village roads, water conservancy construction become a great pleasure of the masses spontaneously. Three is to raise the level of family planning. To the end of September, the township, the four major surgery completed 624 cases, including 46 cases of induced labor operation, family planning rate was 94.1%, efforts to increase,cheap mac makeup outlet, to enhance the level, municipal Luo Diansu Deputy Secretary of the and the city and county committee approval. Four is the financial operation tends to be gentle. To September, the township completed a total of China, and the total tax task 1 million 467 thousand yuan, 86.9% of the annual task. The three level financial management of the township, village, department further standardized, to ensure the normal operation of the organs and wages paid monthly. Five is the overall situation is more stable. XX Township, strengthen prevention work, focus on the establishment of long-term mechanism, and actively carry out the special action, become the typical of the county comprehensive management of public security work.
 people-oriented, committed to create a harmonious team
 one, to strengthen the construction of the party and government team
< p > in recent years,barbour pas cher, XX Township around the work of established goals, between the cadres and the masses in the township,sac goyard saint louis, unity and hard work, advance steadily, to reverse the passive situation over, promote the Township Economic and social harmonious and rapid development.
< p > in XX township party secretary * * the words, the work achievements is township cadres and the masses to the results, is to promote harmonious authorities created.
 people-oriented, is a socialist harmonious society, the basic characteristics of the concentrated expression. In XX Township, "six" of the annual target task, "condensed people" as the basis for the township, is committed to creating a harmonious team column for the creation of the most important content of the harmonious authorities, people-oriented spirit of the team become the XX Township Party committee and government to work effectively.
Related Articles:
 
 
   University
 
   Students to join volunteer Book 1500 words
 
   Two sessions of college students work report learn
 
 
   The writing pen, can draw a few cross. In the evening, lit kerosene lamp, under the kerosene lamp to read, write. Not to mention air-conditioning, even with no fan, can only be used to fan the fan, and at that time, there is no refrigerator, not to mention computer, popsicle can only sell popsicle to eat, sell popsicle business first from the popsicle manufacturing factory wholesale popsicles, then can be put into the thick cotton wooden box, go channeling Street Lane selling.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 35,893
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 35,893
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : چگونه عكاس خوبي باشيم؟
« پاسخ #4 : 28 سپتامبر 2019، 08:47:24 am »

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
خارج شده است
 

این صفحه در 0.191 ثانیه 25 نمایش داده شد.