انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

به نظر شما تعالی چیست ؟
1)- هدف
2)- تکنیک
3)- مسیر
4)- سیستم

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال دو  (دفعات بازدید: 984 بار)

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
سوال دو
« : 25 فوریه 2011، 03:57:56 pm »

2) هر شب بدون دیدن خواب ارضاء می شوم و این موضوع مرا حسابی کلافه کرده است. دلیل آن چیست؟ چه کار کنم؟

براساس تجربه ای که ما در SA داریم، بنظر می رسد که در خودداری ابتدایی بطور احتمالی دچار تخلیه در خواب می شویم که این می تواند همراه با تصویر یا بدون تصویر باشد. ممکن است به این دلیل باشد که اگر شخص عادت به داشتن س..ک..س در بیشتر اوقات داشته باشد، اگر این کار را متوقف کند و دیگر انجام ندهد بدن خودش به طور خودکار این کار را انجام خواهد داد و جای هیچگونه نگرانی نیست.
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • fgh902
The garden of the Qing Jao smile Ambassador
« پاسخ #1 : 23 آوریل 2016، 02:52:39 pm »

The garden of the Qing Jao smile Ambassador< br / > into Zhangqiu Qingzhao primary school, with the children jumping forward, inadvertently looked up, you will see dressed in a plain, plump,converse pas cher, middle-aged man, is a smile touched the child and said nothing. Just when you thought strayed into here,golden goose, ready to exit,scarpe hogan uomo, exit, the man smiles and then greets you. The simple and honest smile, will let you just distress suddenly turned warm,hogan rebel outlet, I feel relaxed. He is in the garden, the most feelings she smile ambassador Sun Qiguo teacher.
 Sun Qiguo teachers to teach Chinese, is an ordinary class teacher. The ordinary teacher in charge has ordered in times of crisis, face special circumstances in school work and bad organization of work, no complaints and conditions accepted a four times in a row to replace the teacher in charge of class. For primary school students, the year after year to replace the teacher in charge, class management and children's learning, I do not have to say, you know. If you are the parent of a student in the class, what do you think, how to say? If you are a leader,scarpe hogan outlet, how do you plan to work, what concerns? If you are a teacher of the school, in the allocation of work, in your mind, what about? But, the teacher Sun Qiguo, but smile a accepted such a special class and the smile, from beginning to end, month by month, year by year,air max homme pas cher, week in and week day, from in the pubic region is issued, the warmth of every students, parents and teachers.So the first time I saw the teacher, I do not know who he is, but his simple and honest smile suddenly infected me. Came to a strange environment, MOLLE in the world desolate, walked the face of an honest man, with a breath of rural land, showing his white teeth, smiled and nodded, brushed away in the long corridor... My heart a warm, thought, this person is who? With the sun and the moon, the smiling face is often met in the teaching building of the corridor. Which office is this teacher? Which classroom is he coming out of? I began to notice. He is not in this layer buildings, but his class is not far away from our office room. It turned out that he is a class of grade four Sun Qiguo teacher,scarpe hogan outlet, his office on the floor above us. Before class, he was always ahead of a few minutes to come to the classroom. Occasionally, see even earlier time, then to our office to stand, with a smile and say hello, then clips the book to leave with a smile. Office, sprinkle a bunch of warm the Yellow River notes. I do not support sound, far only looked at the honest smile, with the taste of that kind of accent, heart warm.
 in the afternoon, the children are out of school, I finished their work, want to go to the campus of a turn. Out of the office, in the corner, fierce, and met the sun teacher. He is talking to a student alone. To his class at a glance, some children in duty, some are still hard at what was written. "You see this teacher, all over the school, but also left the students to do their homework," I shook his head away,nike tn pas cher, "pan fish?......" I was all the way down the stairs, all the way to think, that is, the children's laughter washed away thoughts, walked to the campus with a brisk pace. >
Related Articles:

You are my

Once upon a time, now, after

Candy house

Away from their homeland in the drifting journey, exotic city lights reflects my lonely feelings, facing the free lands is unaccompanied helpless, even even the language of illogical, the most exciting is to suddenly heard someone in the crowd said accent in the street. I know a person to a strange country, home in the heart is no longer the anchorage but an inn. I have the hope of life, the pursuit of life are pouring to the journey of wandering.
خارج شده است

itraf630a

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 140
    • vwx448
LONCIN's first UAV unveiled - LONCIN - UAV project
« پاسخ #2 : 24 مه 2016، 06:09:12 am »

LONCIN's first UAV unveiled the veil of the LONCIN UAV project
< p > on the UAV can be achieved when production, Long Hua helicopter company,saldi golden goose, general manager Cheng Xingchun said, because the product just developed released, although successful test flight, but then also need repeated tests, to constantly improve the technical performance and operational stability, after is the production according to customer demand and order.
11 November morning, Zhuhai airshow No. 5 Museum, much attention Loncin first UAV product -- "XV" 1 "officially opened the its mysterious veil. Reporters from the scene saw,spaccio golden goose, although on the first day of the airshow is also limited customers professional visitors, but to come to consult and negotiate the constant stream of customers, the company's staff busy even lunch too late to eat.
,scarpe hogan outlet, LONCIN general booth also attracted a number of institutional investors figure. Dacheng, Yi Fangda, CAF Agricole,nike tn requin soldes, Shanghai nine songs and a number of public and private institutions also come to research.
 despite the LONCIN General of the product for the first time,ray ban sito ufficiale, but its dazzling appearance, excellent technical parameters still attract a large number of discerning eyes. As of 11 pm to 5 pm, the company received a total of more than 100 copies of the intention data.
< p > in preparation for the airshow,nike tn pas cher, Loncin invited without man-machine project an important partner -- Tsinghua University Professor Wang Haowen scene to explain,hogan outlet online, Professor Wang also specially brought seven doctors to help out. According to Wang Haowen,tn requin pas cher, "XV" 1 "is a high-end medium rotor UAV, the overall design relying on Tsinghua University and Tsinghua University, Shenzhen Institute of, Loncin is mainly responsible for R & D and manufacturing of power system. Because LONCIN is the controlling shareholder of universal joint venture company will be consolidated, so you can enjoy all the technological achievements of the whole UAV project.
The reporter also saw the scene from
Related Articles:

Oriental G

The real s

Citic secu

With the continuous development of China's securities market matures, the listing Corporation delisting phenomenon will become increasingly common, normalization. The responsible person said, China's stock market started at the beginning of this century, the implementation of the delisting system of listing Corporation.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 108
    • opq675
Anillos Pandora Outlet not as a task
« پاسخ #3 : 13 نوامبر 2017، 01:33:11 am »

total" 9" " " Bracelet Pandora Soldes 2017 halfYearTotal" " 1" "; totalRate" " 5" " isTgcSKUOffer" " false"'> transaction records; necklaces. weight of 1. Samsonite professional photography backpack 300 is also equipped with a professional removable protective cover,com tools Ciondoli Pandora Prezzi Bassi / materials Baidu experience: jingyan. each piece of K gold jewelry is placed Bijoux Pandora Pas Cher in different jewelry box or drawer, not as a task, not easy to scratch collision deposit to jewelry overlapped should be stored in the original packaging bag or placed on a grid independent jewelry box to avoid touching each other Charms Pandora Pas Cher to wipe flowers, clean surface 4 jewelry choose a soft brush to sweep the surface of the jewelry Bracelet Pandora Charms Prix accessories in addition to surface Outlet Pandora stains let youth recommend jewelry for coating preservative antistaling agent to buy beautiful jewelry with color nail polish color nail polish evenly coated with the surface layer of transparent raincoat to wear the sweat for fear of air like principle brush waterproof coating special items Easy to wear jewelry buckle to spread several kinds of preservative limit once to strengthen the protection of the nail polish off to quickly fill the coating to re contact air machine to save from the hands and feet nails when the way to take care of to try the simulation jewelry in answer by netizens recommend comments
   you can restore the original color.

https://turngren.net/forum/viewtopic.php?pid=238453#p238453

http://www.community.goplantbased.co.uk/profile.php?id=5007

http://videos.tomhardybrasil.com/members/paynea2ho1l

http://ballewassociation.org/bbPress/profile.php?id=54

http://etap.teamfr.net/index.php?file=Guestbook

http://click4kill.free.fr/index.php?file=Guestbook

http://clan.es.free.fr/index.php?file=Guestbook

http://hosting.spookysin.org/forums/viewtopic.php?pid=237936#p237936

http://d-discount.com/forums/topic/13967/acheter-charms-pandora-pas-cher-such-as-vinegar/view/post_id/14048

http://fanysdiary.free.fr/index.php?file=Guestbook

http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?85493.last

http://clan.desbois.free.fr/index.php?file=Guestbook

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1285.msg36337#msg36337

http://oscarbernie.com/boards/profile.php?id=97559

http://www.oracleyyo.com/foro/profile/r7aw6bqbis
خارج شده است

این صفحه در 0.074 ثانیه 26 نمایش داده شد.