انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بـــلوغ ، دانـــستن آن است كه چه وقت براي كمك گرفتن اقدام كني.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب باز  (دفعات بازدید: 1515 بار)

محمد حسین

 • گردانندگان انجمن
 • تازه وارد
 • ****
 • امتیاز: +49/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 85
 • خدا گفت:همیشه در ملکوت من همیشه جایی برای تو هست،
کتاب باز
« : 02 فوریه 2011، 12:20:06 pm »

سلام به همه دوستان
تو انجمن اینو میشنویم که ماها انسانهای خاص بایستی زندگیامون مثل کتاب باز باشه یا مثل یه شیشه همه چیز اونطرفش معلوم باشه چرا این حرف رو میزنن .
من اینو کاملا تجربه کردم و میدونم من زندگیم مثل کف دست باید هیچ چیز پنهانی نداشته باشه .نباید رنجشها وترسها رو برای ساعتها درونم پنهان کنم چون برام خطر ناکه اگه اندازه یه عدس باشه و من پنهانش کنم بعد از مدتی میشه اندازه یه سنگ 200کیلویی و من حمل کردنش برام سخت میشه . من میدونم که هر چیز بد خطرناک و ترس اوری برام در طول روز اتفاق میفته باید بلافاصله ازش صحبت کنم یا به راهنمام انتقالش بدم تا از بین بره .من اگه یه خارج میزنم نباید اینو کوچک بشمرم(چون کوچک شمردن اتفاقات یکی از جنبه های بیماری ماست) چون اگه حتی کوچک هم که باشه بعد از یه مدت درونم سنگینی خواهد کرد.
پس چه بهتر که زندگیامون شفاف باشه و هیچ چیز پنهانی درونمان لانه نکنه.
خارج شده است
اگر خواهان بارش هستید ریزش داشته باشید

bg3px3ser

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 132
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • hij592
My hometown 100
« پاسخ #1 : 12 مه 2016، 01:04:40 pm »

My hometown 100
 < br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; my hometown in a small remote village, where the beautiful scenery, flowers bloom in the spring,golden goose saldi, especially is the white pear, like snowflakes, like hanging on the branches, a shares spring gurgle "flow to the village households to the aquarium, Village Creek strips of fish cheerful swim. There are many bamboo mountain, grandpa always pull me to eat up the mountain, there are those who say that no name of the fruit./>   
 
 
  />   
 
     
         my hometown is very beautiful! I love my hometown.
 
 
 < br />  & nbsp; & nbsp,scarpe hogan outlet; & nbsp; today, I to everybody introduction about my hometown -- Haishiwan, Haishiwan has a square, called Hualong square, central square is a John lone sculpture,goyard prix, called Mamenchisaurus, known as the first Chinese dragon,goyard prix. Night, to and fro of the vehicle on the square, like the Milky way from heaven, the street lights shining, magnificent, dazzling, Hualong square at night is really too beautiful the!
 
 
 
 
        my hometown is fascinating. There are some trees, some artificial forest, natural forest; tree species are willow, birch, poplar etc.. Every spring, the trees are budding green,air max pas cher, very cute. In the summer, walking in the forest, as if walking in the green sea. In autumn, the leaves yellow, the wind blows,hogan sito ufficiale, like countless butterflies in the dance. In winter,scarpe hogan outlet, the trees are in the snow,goyard paris, the sun shines bright. This is my hometown!
 
 
 
 
        my hometown Linjiang in the town of Kaixian Chongqing City, is an ancient Township home.
Related Articles:
 
 
   Injured bird 350
 
   One world,
 
   My girlfriend's diary is will
 
 
  I regret that I didn't hold you, I quietly told me yourself to gradually forget you, but you are closely reflected in my heart, now every time I meet you, you always like a stranger like quietly from the side of my past, when you are tired of my memories, when you learn of my memory.
خارج شده است

terdd54jer

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 168
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • mno487

four,hogan outlet online, implement the plan, the comprehensive management work of the letter
2015 in the first half of the comprehensive management of social security and peace building work summed up
Comprehensive management of social security and peace building in the first half of 2015
 my school according to the county government and government departments directly under the requirements of the school at the beginning of the Department issued a "two OO eight years of social security comprehensive management responsibility". At the same time, thoroughly implement the "peace of XX county Party committee and government construction work deployment, the peace building as an important part of school work, and vigorously promote the construction of" safe campus ",hogan roma outlet, clearly the responsibility the main person in charge of the Department, earnestly implement, promote implementation of Jian Ping and comprehensive control measures. To achieve the beginning of the plan, the work was caught, measures have been implemented.
< p > since the second half of the year, our school safe construction and comprehensive management of social security work, under the guidance of the county Party committee and government of the correct leadership and the higher comprehensive management department, conscientiously implement the comprehensive management of county politics and law spirit of conference of job of, in accordance with the arrangements and requirements of the construction of safe Pingli ",hogan outlet online, trying to do a good job the work, to ensure that no any impact on the stability of the event, and do our best to serve the healthy and rapid development of the county economy and various social undertakings.
< p > in order to ensure the safety and stability of the campus, we according to treating the symptoms, focusing on root cause of the comprehensive management policy, actively cooperate with public security, the Department of political science and law special governance, and tap the internal potential, strengthen internal management, establish a long-term mechanism to prevent and the key implementation of key monitoring, at any time to do event was arrested. >
 two, a clear responsibility to promote the implementation of the measures
 our school leaders attach great importance to the comprehensive management of social security work and the construction of "safe campus" on the important agenda,pandora outlet online, as a hard task to catch. Established a comprehensive management leading group, headed by the president, the office of the deputy head of the office, the Department of leadership as a member of the. And a clear division of labor,occhiali ray ban outlet, the formation of the major leaders personally take overall responsibility, leaders in charge of specific work, all the cadres and make concerted efforts to work situation. The comprehensive management work included in the annual work plan, included in the early work goal responsibility appraisal,hogan sito ufficiale, and work with the assessment, with rewards and punishments, actively and steadily to exercise comprehensive one vote veto, and earnestly implement the comprehensive management of the work.
 three, strengthen management, and effectively do a good job of publicity and education
< p > to do a good job in their own work at the same time, and actively carry out "green campus" to create activities,pandora sito ufficiale, school leaders repeatedly at the meeting stressed prohibited staff participation in the LHC to cheat in gambling activities, "flg" XX group and "yellow, gambling, drugs and other social evils activities. Be able to work on the problem of the unit to carry out remediation work, strong measures. School staff in social activities can consciously abide by the social public order, this year has not occurred any unsafe events. And according to the actual work of our school, the organization of all teaching and administrative staff to learn, and repeatedly use the blackboard newspaper, published a variety of laws and regulations.
 a leadership attention,pandora jewelry outlet, ensure the comprehensive management work of
Related Articles:
 
 
   Summary of
 
   Summary of
 
   2015 college class cadre party application
 
 
   I opened the drawer and took out ten automatic folding aid tents and small miniature microphone, micro camera. Sitting on the speeding car, came to the scene of the accident. I took out ten tents, according to the remote control, the tent became as big as the building, so that the people are living in, so I started to do the interview. To record a curtain. Do the live report.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : کتاب باز
« پاسخ #4 : 28 سپتامبر 2019، 07:03:33 am »

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
خارج شده است
 

این صفحه در 0.105 ثانیه 25 نمایش داده شد.