انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

چگونه بر حذر باشیم از بازی خدا ...
.
به کسی نصیحت نکنیم تا زمانی که تقاضا نشده
.
به روئیا های دیگران گوش کنیم و به آنها کمک کنیم به آن طریقی که آنها می خواهند.
.
دیگران را  تشویق کنیم تا استقامتشان را پیدا کنند.
.
این را بپذیریم که تمام جوابها را نمیدانیم .
.
اعتماد به نفس را در دیگران بالا ببریم تا داوری او روشن شود.
.
بمان با آنچه حق است ، بجای آنچه اشتباه است .
.
به درون خدایی انسانها پی ببر
.
هیچوقت عزم و جدیت دیگران را کوچک نشمار.
.
قانون #62ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سنت دهم -" معتادان گمنام هیچ عقیده ای در مورد موضوعات خارجی ندارند ...  (دفعات بازدید: 2572 بار)

رضا - اینترنت

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام

 سنت دهم
" معتادان گمنام هیچ عقیده ای در مورد موضوعات خارجی ندارند بنابراین نام معتادان گمنام هرگز نباید به بحث اجتماعی کشیده شود "
 
معتادان گمنام انجمنی است مرکب از معتادانی که در حال بازیابی می باشند و برای پاک ماندن با استفاده از بعضی اصول روحانی به یکدیگر کمک می کنند . هدف اصلی ما به عنوان یک انجمن ان است که همین کمک را به هر معتادی که در پی بهبودی خود می باشد ارائه کنیم . به غیر از این ، معتادان گمنام هیچ عقیده ای ندارد . هم زمان باامتناع از جهت گیری در مسائل دیگر ، جلسات معتادان گمنام  از درگیر شدن با موضوعاتی که می توانند باعث دور شدن ما از هدف اصلی مان بشوند اجتناب می ورزد . این منظور پیام سنت دهم می باشد .
برای اغلب ما این موضوع که معتادان گمنام به عنوان یک انجمن هیچ عقیده ای دربارهی مشکلات روزانهی دنیا ندارد ، خیلی جاافتاده و عادی بنظر می آید ، چرا که اصولاً اغلب ان مسائل ارتباطی به اعتیاد یا بهبودی ندارند . اما مسئله آن است که تعدادزیادی موضوعات دیگر هم وجود دارند که در رابطه بااعتیاد می باشند و احتمال دارد دیگران از این انجمن جهانی انتظار داشته باشند که عقیده ی خود را راجع به آن مسائل ابراز کند .
به دفعات اتفاق می افتد که از ما بپرسند عقیده ی جلسات معتادان گمنام   درباره ی این موضوع چیست ؟ مثلاً درباره ی سیاست کلی درمانی و مؤسسات بازپروری ، درباره ی انجمن های دیگر که از دوازده قدم استفاده می کنند ، درباره ی روند قانون مواد مخدر ، بیماری های دیگری که در رابطه با اعتیاد هستند و خیلی حرفهای دیگر در این زمینه وجود دارد . جواب ما بر طبق سنت دهم ان است که گروهها و با انجمن های ما درباره ی هیچ موضوعی به غیر از خود برنامه جلسات معتادان گمنام  هیچ عقیده ای ، چه مثبت چه منفی ندارد . ما خنثی بودن کامل خود را به این دلیل حفظ می کنیم که تمرکزمان را روی آنچه که خیلی خوب انجام می دهیم حفظ کنیم یعنی : سهیم شدن در بهبودی با یک معتاد دیگر .
با این همه گاهی پیش می آید که حتی وقتی فقط به توضیح برنامه خودمان در یک جلسه عمومی می پردازیم ناگهان متوجه می شویم که نزدیک است وارد یک زمینه جر و بحث برانگیز بشویم . مثلاً نظر جلسات معتادان گمنام   در مورد پاکی کامل یا این که آیا افراد می توانند بدون این که مدت طویلی به مرکز بازپروری بیمارستان بروند ، در بیرون و منزل خودشان بهبودی حاصل کنند یا آنکه آیا اعتیاد یک بیماری است ؟ حتی عقاید باز و گستردة ما راجع به مسائل روحانی در همه جا مقبول واقع نمی شود . احتمال دارد بقیه افرادی که در کار اعتیاد و بهبودی هستند در این موارد نظریاتی داشته باشند که با عقاید ما خیلی تفاوت داشته باشد .
ما نمی توانیم منکر وجود آن قسمتهای برنامه که دیگران با آن موافق نیستند بشویم ، اما حداقل می توانیم وقتی در بارة مفاهیم مخصوص برنامه مان توضیح می دهیم طوری مسائل را مطرح کنیم که عامداً باعث جر و بحث نشود ، مثلاً ذکر کنیم : ما پیشنهاد نمی کنیم که بقیه هم باید با ما در این مورد هم عقیده بشوند یا این که ما با کسانی که عقیدة دیگری دارند مخالفت نمی کنیم یا ما فقط خیلی ساده می خواهیم اطلاعاتی در مورد این که برنامة معتادان گمنام چگونه است در اختیار بگذاریم . تا زمانی که ما به عنوان یک گروه یا انجمن تمرکز خود را روی تجربه مان در بهبودی حفظ کنیم و به جای آن به ابراز عقیده در مورد این که چرا و چگوته جای آن به ابراز عقیده در مورد این که چرا و چگونه جلسات معتادان گمنام   کار می کند نپردازیم ، از درگیر شدن با جروبحثهای احتماعی در امان خواهیم بود .
سنت دهم معتادان گمنام را به عنوان یک انجمن ، از ابراز عقیده در مورد مسائل خارجی منع دارد اما خواستار چنین ممنوعیتی در مورد اعضاء نمی باشد . در معتادان گمنام ما قویاً به آزادی شخصی اعضایمان احترام بسیاری می گذاریم . معتادانی که علاقه دارند مصرف مواد مخدر را قطع کنند فقط به صرف این که بگویند ‌‍، عضو جلسات معتادان گمنام  می شوند ، جزو اعضا محسوب می گردند . ما هیچ شهریه یا حق عضویتی نداریم و مرام نامه امضاء نمی کنیم و هرگز به کسی تعهدی نمی دهیم . با این که برنامة ما روحانی است ، اعضایمان را تشویق می کنیم که درکشان را از یک نیروی برتر خودشان پیدا کرده و توسعه بدهند . حتی رهبران ما فقط خدمتگزاران مورد اعتمادی هستند که قدرتی ندارند تا به عضوی بگویند چکار بکند ، چه فکر کند یا چه بگوید .
اعضای جلسات معتادان گمنام  تشویق می شوند که برای خودشان فکر بکنند عقاید شخصی خود را توسعه بدهند و آن عقاید را به هر گونه که صلاح می دانند ابراز کنند .
تنها هشداری که سنت دهم به یک عضو جلسات معتادان گمنام می دهد آن است که وقتی ما در مجامع عمومی صحبت می کنیم قبل از اینکه حرفی از دهن مان خارج می شود آن را سنجیده و درباره اش فکر می کنیم . ما باید توجه کنیم در بعضی موارد مردم فکر می کنند که هرچه یک عضو جلسات معتادان گمنام می گوید عقیده رسمی جلسات معتادان گمنام است . گاهی از اوقات حتی وقتی جلسه مزبور اصلاً در رابطه با جلسات معتادان گمنام نیست و یا عضوی که صحبت می کند صریحاً ابراز داشته که عقایدش شخصی بوده و مربوط به جلسات معتادان گمنام  نیست ، باز هم مردم حرفهای او را عقیده جلسات معتادان گمنام تلقی می کنند .
این صحیح است که اگر مردم حرفهای ما را سوء تعبیر کنند ، ما به عنوان یک شخص مقصر نیستیم ، ولی اینکه ما مقصر نیسیتیم نتایج احتمالی وخیم سوء تعبیر حرف ما را برای جلسات معتادان گمنام ، سبکتر نمی کند . ما می توانیم از این دردسرها ، به سادگی ، قبل از ایجاد شدنشان جلوگیری کنیم آن هم فقط با چند لحظه با دقت فکر کردن ، قبل از اینکه جلوی جمع حرفی بزنیم .
اما راجع به حرف زدن جلوی یک گروه بازیابی ، سنت دهم ، چه عقیده ای دارد ؟ آیا به ما می گوید که به عنوان یک عضو در حال بهبودی در جلسات جلسات معتادان گمنام  نباید راجع به مسائلی که در زندگی با آنها روبرو شده ایم صحبت کنیم ؟ پاسخ منفی است . با این که احتمالاً فلان موضوع مسئله ای خارج از جلسات معتادان گمنام  است ؛ اما اثرش خارج از حیطه بهبودی ما نیست . هر چیزی که زندگی یک معتاد در حال بهبودی را تحت تأثیر قرار بدهد موضوعی است که می توان در جلسه آن را با دیگران به مشارکت گذارد .
اگر مشکلی که ما با آن مواجه شده ایم روی قدرت ما برای پاک ماندن و رشد روحانی اثر می گذارد ، این مشکل دیگر یک مسئله خارجی محسوب نمی شود .
مسائل زیادی در زندگی قادر هستند روی ما اثر بگذارند ، توازن و تعادلمان را به هم بریزند و روی بازیابی مان نتیجه منفی بگذارند . بسیاری از اوقات ما چنین مسائلی را در جلساتمان با دیگران در میان می گذاریم و به این طریق سعی می کنیم که بار خود را با سهیم نمودن بقیه اعضای جلسات معتادان گمنام   سبک کنیم . ما از دیگران درخواست می کنیم با ما در میان بگذارند که چگونه از اصل برنامه برای حل مشکلاتی که مشابه با ناراحتی امروز ما بوده استفاده کرده و نیرو و تعادل روانی خود را حفظ نمودند . برای اینکه ما اینگونه حرفها را در جلسه خودمان بزنیم احتیاج به کسب اجازه از هیچ کس نداریم . اما همه ما می دانیم ابراز عقاید شخصی بحث برانگیز ، به سادگی می تواند جلسات ما را از هدف اصلی خود منحرف بکند . هر چند مسائلی که در ذهنمان هستند در رابطه با بازیابی می باشند ، ولی ما می خواهیم دقت به کار ببریم که با سخنی که می گوئیم تمزکز جلسه از بازیابی منحرف نشود ، در این صورت چطور تصمیم بگیریم که چه مطلبی را برای مشارکت انتخاب کنیم ؟ ما می توانیم از خودمان چند سؤال بکنیم : آیا در این جلسه من تجربه خود را به مشارکت می گذارم یا به توضیح و تفسیر یک عقیده پرداخته ام ؟ به عنوان یک فرد آیا من هنوز در مشکل زندگی می کنم یا دنبال راه حل هستم ؟ آیا حرفهایی که من می زنم باعث خواهد شد گروه متحدتر شود یا هر کدامشان را به طرفی خواهد کشاند ؟ آیا من برای همه این موضوع را روشن کرده ام که هر چه می گویم برای خودم می گویم نه به عنوان گوینده معتادان گمنام ؟ تا زمانی که منافع مشترک و هدف اصلی خود را رعایت کنیم ، از آن گونه مسائل که باعث اغتشاش و انحراف از بازیابی می شود د ر امان خواهیم بود .
 
کاربرد اصول روحانی
 
اولین اصلی که گروهها و انجمنها و در رعایت سنت دهم به کار می گیرد اصل اتحاد می باشد . با تمام گوناگونی عقاید که در بین اعضایمان وجود دارد ، به عنوان یک انجمن معتادان گمنام همیشه به دلیل عدم ابراز هر گونه عقیده ای به غیر از برنامه خود اتحادش را حفظ نموده است .
به عنوان یک انجمن ما به توافق رسیده ایم که فقط در رابطه با آن مفاهیمی که ما را دور یکدیگر جمع کرده است یعنی اصول بازیابی مان ابرازنظر کنیم و از مسائلی که ما را از یکدیگر دور می کنند بگذریم .
سنت دهم در حقیقت تمرینی است برای پذیرش مسئولیت به عنوان یک گروه و به عنوان یک انجمن . ما مسئول رساندن پیاممان به معتادانی که هنوز در عذابند می باشیم . ما مسئول ایجاد محیط و جوی هستیم که در آن معتادان بتوانند به آزادی با یکدیگر به مشارکت بپردازند و اگر بخواهیم درانجام این وظیفه موفق باشیم باید تا سرحد امکان از آن مسائل عمومی که باعث انحراف خاطرمان می شود دوری بگزینیم . البته امکان دارد نتوانیم به طور کامل خود را از تمام مسائل بحث برانگیز عمومی کنار بکشیم ، چرا که بعضی از مفاهیم مورد استفاده برنامه معتادان گمنام به خودی خود بحث برانگیز هستند ، مثلاً عقاید ما در مورد اجتناب کامل امکان دارد در بعضی محافل عمومی ایجاد تنش بنماید .
با این همه ما می توانیم مطلقاً از تمام جروبحث هایی که در نتیجه جبهه گیری گروهها یا انجمن در رابطه با مسائلی که به طور کلی خارج از افق برنامه ما می باشند پرهیز کنیم .
یکایک اعضاء به گونه ای آگاهانه از طریق درنظر داشتن بی نظری جلسات معتادان گمنام  در حضور جمع سنت دهم را رعایت کرده و مسئولیت خود را در سطح فردی بجا می آورند . در سطح عمومی ما کاملاً بین عقاید شخصی خودمان و عقاید انجمن معتادان گمنام تفاوت قائل می شویم و به خصوص دقت می کنیم که در آنجاهایی که به دلایلی مردم نمی توانند بین حرف ما و حرف برنامه تفاوت قائل شوند ، اصلاً عقیده ای ابراز نکنیم . در جلسات جلسات معتادان گمنام ما سعی می کنیم که به وضوح شنوندگان بدانند آنچه را که ابراز می کنیم فقط تجربه خودمان است و موضوع جلسات معتادان گمنام  نمی باشد و بدین نحو احتمال این که کسی از حرفهایمان برداشت اشتباهی بنماید را تقلیل می دهیم . نوع سخن گفتن ما در مورد جلسات معتادان گمنام  معمولاً روی عقایدی که دیگران از انجمن ما پیدا می کنند تأثیر می گذارد . به همین دلیل به عنوان اعضاء ، که مسئولیت پذیر هستند مراقب حرف زدنمان می باشیم و سعی می کنیم بی طرفی و بی نظری خود را که برای ما اهمیت دارد حفظ کنیم . به منظور رعایت سنت دهم ، گروهها ، هیئتهای خدماتی و کمیته ها باید در ملاقات های عمومی خود جنبه احتیاط و دوراندیشی را از نظر دور نداشته باشد . بخشهای از انجمن ما دائماً با جامعه در تماس هستند . گروهها با افراد دیگر در مکان برگزاری جلسه شان و اهل محله آشنا می شوند . در بیمارستان و زندان با مدیران این مراکز ، کمیته اطلاعات عمومی با مسئولین بهداشتی ، سازمانهای خیریه ، ادارات دولتی و بخصوص با رسانه های عمومی آشنا می شوند . در تمام برخوردهایمان با جامعه ما باید مواظب باشیم که هیچ عقیده ای در مورد مسائلی که خارج از برنامه مان هستند ابراز نکنیم . این احتیاط باعث اعتبار آنچه که برای ما اهمیت دارد خواهد شد ، چرا که مردم متوجه می شوند که آنچه واقعاً موردنظر انجمن معتادان گمنام است ، برنامه بهبودی از اعتیاد می باشد و نه چیزهای دیگر .
سنت دهم بسیار عملی است . تنها موضوعی که انجمن ما حاضر است به خاطر آن شهرت خود را به خاطر بیندازد خود برنامه جلسات معتادان گمنام می باشد . البته اگر دقت کنیم متوجه خواهیم شد که اصل روحانی تواضع زیربنای سنت دهم می باشد . معتادان گمنام ادعا نمی کنند که جواب تمام اشکالات دنیا را پیدا کرده ، ما حتی این ادعا را هم نمی کنیم که لزوماً تنها جواب اعتیاد را داریم . وقتی ما در جامعه چه به عنوان گروه و چه به عنوان انجمن سخن می گوئیم فقط پیاممان را در میان می گذاریم . فقط می گوئیم که چکار کنیم ، نه کارهای دیگران را تأیید می کنیم ، نه از آنها عیبجوئی می نمائیم . ما همین هستیم که هستیم و تنها چیزی که هستیم عبارت است از یک انجمن و محل گردهمائی معتادان در حال بازیابی که بازیابی خود را با یکدیگر به مشارکت می گذارند و دقیقاً همین خدمت را به معتادی که هنوز رنج می کشد نیز ارائه می دهیم .
ما راجع به برنامه مان به سادگی صحبت می کنیم و می دانیم که مؤثر واقع شدن ما برایمان بیشتر از هر تبلیغاتی افراد خیرخواه و آشنا پیدا خواهد کرد . برنامه ما برای ما کارگر بوده و درهایش بر روی کسان دیگری نیز که طالب بهبودی شان هستند باز می باشد . اگر فکر می کنید خدمتی از ما ساخته است ، برای کمک آماده ایم . 
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

fgh1p1ertt

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 270
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop498
The power of love from the heart of darkness
« پاسخ #1 : 13 آوریل 2016، 04:54:41 pm »

< p > Sarah had heard of a special guide dogs for the blind, the blind people live in partner, but a dog training cost is high, and Mexico and relatively backward, few blind people can enjoy a companion dog treatment. She also dare not to expect.
 but, fortunately, it really came to Sara's head. One day, she received a phone call,converse femme pas cher, the other said they are the Mexico guide dog training base, is willing to provide the guide for Sara.
 second days, Sara decided to get a few days ago sent to dry cleaning clothes, but on the way back she lost the way. Is in her panic when, all of a sudden there is a tender voice beside her rang out, "lady, I can give you a ride home??"
 Sara is skeptical, but the child allowing no explanation put a rope into the hands of Sara,air max pas cher, then no sound. Sara took the rope and felt that there was a force to pull herself, so she had to move forward. Puppy is not noisy, not noisy, not too fast, not too slow, crossing the road when it seems to look at the traffic lights. In a moment, the dog stopped the footsteps, Sara let go of the rope with the key to the door, the door opened, she really got home. Sara felt his way out of the cute little dog, and felt his face,hogan olympia outlet, and asked him to have a big meal, and then the little dog ran off with the rope.
< p > in the streets of Mexico,scarpe hogan outlet, Sara sadly walked, behind her, took a big suitcase,ugg pas cher, which is all her clothes, she just fell in love with her boyfriend of three years broke up. Now he was preparing to move to a new residence.
< p > Sarah moved into a new home, a house empty cold, here silently waiting for the arrival of the dark. Sometimes she deliberately shut to attract attention,hogan sito ufficiale, himself in the dark water heating, cooking, bathing training... When the knife is cut to hand, the hot water burns all over the bubble, the pain is not only her body, and her heart.
< p > this is the voice of a child, Sarah as a savior, she eagerly said: "too good, my home..." "My little dog knows," said the boy with an air. "It will find your home and let it take you home"
 one morning, she opened his eyes,hogan sito ufficiale, but found not around in the morning, but the night. She finally realized that she was completely blind. Strong Sara did not cry, but silently to wear clothes, do breakfast, and even to the flowers poured water.
< p > when crossing the road, a speeding car came close to her injured, the driver from the cab poked his head to lambaste: "blind, wouldn't have to watch the road ah!" Sara was frightened, but she knew that the driver was wrong, she was almost blind, she was young, she suffered from optic atrophy, the line of sight has become increasingly blurred.
 just because of this, she decided to break up with her boyfriend Hernandez. Although Hernandez vowed not to abandon her,air max tn pas cher, will take care of her. But Sara still wants to leave. She did not need sympathy, no need to sacrifice, but also do not have the heart to let the beloved person to bear the pain of the rest of my life with a blind man. She'd rather be alone in the dark.
Related Articles:
 
 
   Taste, a gradual fragrance
 
   
 
   A marriage without liberty is not happy.
 
 
  The first time, my grades also than white high, but on the second, I do not know how, white all of a sudden by leaps and bounds, good to me how to chase, could not catch the point, teachers often praise him, personally went to his house to do home visits, the envy ah, the final result is, he was admitted to the key high school, and I was off the list. Fortunately, the leadership of my father and a high school, just not dropouts.
خارج شده است

alwxbz0ws

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 285
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def870
Guangzhou parking fees after the emergence of 730
« پاسخ #2 : 12 ژوئن 2016، 06:15:54 am »

recently, the Guangzhou Municipal Price Bureau announced the Guangzhou optimized to adjust the parking lot differentiated pricing scheme, Guangzhou parking fees rose sharply. Among them, the area meter up to 16 yuan / hour, residential indoor parking a holding up to 500 yuan / month,hogan outlet online, two, three types of residential areas and in the street,goyard prix, alley, parking charges maintain existing standards unchanged. The implementation of the new standard in August 1st,air max homme pas cher, and has two months of transition period.
>
 in fact, in recent years, Guangzhou has been very hot car sales, regardless of the owners of parking prices on how to complain, but every time there is a massive release of parking spaces, there is no case caused panic buying. And the parking prices soared, two years ago in case of 50 parking spaces in the city center are considered "high price", now market is generally the prices.
< p > Wuyang Metro a owners Mr. Ma is to reporters, said: "now Jinshazhou rental of parking spaces to 500 yuan / month, you let me 50 million yuan to buy a parking rent the price. How is that possible? If the 500 thousand yuan in the Alipay,zapatillas new balance baratas, calculated in accordance with 4% to 5% of the annual revenue, annual interest is 20 thousand -2.5 million yuan, a monthly average of almost 2000 yuan,new balance outlet, equivalent to 4 times the price of standard." There are also members of the public said that since the government should limit the price of residential parking spaces, then it should be on the sale price of parking spaces, not developers want to sell what price to sell what price.
 - the new express reporter Chen Qi
Guangzhou parking fees increase after 730 thousand yuan parking fee parking fee increase
 Guangzhou parking fee increase standard settled, a class of area parking meters up to 16 yuan / hour, the most expensive. At the same time, Guangzhou parking prices also experienced another round of skyrocketing in the first half of the year. Two years ago, the most expensive parking spaces in Guangzhou for 500 thousand yuan / A, and only the first half of Guangzhou has 10 projects to break the price of one hand parking spaces, up to 730 thousand yuan / A. Downtown parking prices soaring, living on the outskirts of the city, since the car commuters,scarpe hogan outlet, the same unbearable, some people said that thousands of dollars of parking costs so that he would prefer to return to the city center.
< p > reporters found that there are some people think,goyard pas cher, although at present the actual rental of parking spaces to much higher than the government's limit, but the government to improve the regional center parking fee standards, certain extent will the owners of rental of parking spaces have psychological impact, to rent parking spaces and parking prices or push up effect.
 one hand parking price 500 thousand yuan more than the sale of ten
 parking fees to raise prices push up the price of parking spaces
 according to media surveys,scarpe hogan outlet, Guangzhou City, the actual parking space in the residential area of more than 1000 yuan has been very common, and some residential parking spaces even broke through 2000 yuan / month.
 according to the requirements of the new program, Guangzhou, a class of indoor residential parking lot in the month to rise to 500 yuan / month, which can be described as a praise. Some members of the public believe that raising the standard to make more close to the market price of the market, but many car owners are still complaining that the price increase is too little, not realistic.
Related Articls:
 
 
   China defense research stressed the stability of s
 
   Guangdong
 
   
 
 
   I look forward to meeting with President Obama in Hague, Holland in two days, and welcoming him to Beijing in November to attend the APEC informal leadership meeting. I believe that with the joint efforts of both sides, China and the United States will continue to develop towards the goal of building a new type of relationship between major powers.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 107
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • opq675
fjallraven kanken backpack cheap - BG-88Ti
« پاسخ #3 : 30 اكتبر 2017، 05:52:04 pm »

a quasi chart In this project the main construction machinery and pandora necklaces on sale equipment two to be equipped with charts of the project test and "kanken 15"" laptop backpack" detection equipment table chart three chart four labor schedule plan started completion date and construction schedule network diagram five construction plan chart six temporary cartier necklaces replica surface chart seven intends to subcontract project table 1 response of the bidding documents of our company to join the project bidding,but awareness one tree hill seasons 1-8 dvd box set is not high Some problems need to be paid." fruit: "now I am leaving curiosity,- BG-88Ti:0 page of 1/1 This is not the case when the coating is worn.adhere to the most affordable price pure gold jewelry in the event of Mercury will produce a chemical reaction, if the friction between each other, the protective agents are: transparent electrophoretic paint.
   then use the home to wash the rest fjallraven kanken mini backpack of Taomi Shui, van cleef & arpels jewelry replica there may be such a warranty,more trouble
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757137&pid=834307&page=1&extra=page=1#pid834307
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=5705.msg36215#msg36215
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757133&pid=834295&page=1&extra=page=1#pid834295
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=13
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757123&pid=834289&page=1&extra=page=1#pid834289
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=13
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=5
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757121&pid=834281&page=1&extra=page=1#pid834281
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757119&pid=834278&page=1&extra=page=1#pid834278
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=5
 
   http://baby.care.tw-drupal.com/forum.php?mod=viewthread&tid=173634&pid=242026&page=1&extra=page=1#pid242026
 
   http://www.yorkchina.ca/?action-viewcomment-type-news-itemid-1
 
   http://baby.care.tw-drupal.com/forum.php?mod=viewthread&tid=173622&pid=242021&page=1&extra=page=1#pid242021
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757066&pid=834271&page=1&extra=page=1#pid834271
 
   http://www.yorkchina.ca/?action-viewcomment-type-news-itemid-6
خارج شده است
 

این صفحه در 0.127 ثانیه 28 نمایش داده شد.