انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اگر زندگي به تو چيزي نداده براي اين است كه تو از زندگي چيزي نخواستيایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: *** از "لحظه" لذت ببرید .....!***  (دفعات بازدید: 3047 بار)

malihe

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +97/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 434
 • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
*** از "لحظه" لذت ببرید .....!***
« : 18 ژانویه 2011، 10:40:29 pm »

لطفا از "لحظه" لذت ببرید....از امروز همه چیز را از نو آغاز کنیم.
برای رسیدن به موفقیت باید مثل زمان کودکی کنجکاو باشید."انتونی رابينز "به طبیعت بروید....


برای خودتان برای دل خودتان جشن بگیرید و شاد باشید!


آرزوی ارامش .آرزویی فراگیر.

کمی در زندگی خود رنگ جاری کنیم.


 

به جزئیات بی توجه نباشیم کمی دقیق تر شویم.

چرا از زیبایی ها به سادگی  بگذریم و منتظر چیزی دیگر باشيم ؟


لذت یعنی چی؟یعنی کیف کردن از تمام چیزهای کوچک.


شما می توانید از نیویورک تا کالیفرنیا را با چراغ های اتوموبیل رانندگی کنید بدون اینکه نیاز داشته باشید تمام راه را ببینید.."راز"

دلتان برای هیجانات دوران کودکی تنگ نشده؟

تغییرات کوچک ایجاد کنیم !حداقل برای قابل تحمل تر کردن خیلی از چیزها.

"شاد و خرم 

 و

شایسته و پایدار

باشید"

دوستان من« آخرين ويرايش: 19 ژانویه 2011، 01:00:30 pm توسط malihe »
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

saeidshojaee1359

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3
 • من کاری نکردم چون خسته بودم.....
پاسخ : *** از "لحظه" لذت ببرید .....!***
« پاسخ #1 : 25 ژانویه 2011، 04:28:26 pm »

خیلی زیبا بود این صفحه....
شاد و پاک باشی عزیزم.

 :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
خارج شده است
به یاد همه همدردامون که الان بین ما نیستن مخصوصا داداش 19 سالم که تو 7 ماه پاکی از دستش دادم.

shilan

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +86/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 201
 • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای
پاسخ : *** از "لحظه" لذت ببرید .....!***
« پاسخ #2 : 02 فوریه 2011، 02:27:42 pm »

کیف کردم مرسی... :bravo:
خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

bvr5b3hbfg

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 281
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • pqr904
Is there a moment
« پاسخ #3 : 14 آوریل 2016، 08:27:09 am »

< p > the true things, more touching, more difficult to forget, perhaps the world, vanity a little more, simple little, especially living in the city downtown is blurred, you and I can not find our way in which, look into the distance in front of the road, perhaps down the road or the road, perhaps return, perhaps at the end of the dream is a reality, perhaps the dream. We walked walked, tired, chaos, slowly stopped looking for their first, initially the most essential things. But no matter how hard, but never go back.
< p > reminders, every knock are herald the darkness and the dawn,hogan sito ufficiale, cycle of alternating day and night, maybe you in reverie, maybe you are reclaiming uncultivated land, but also prevent reminders sounded.
< p > seen that a pool of lotus, she receded gorgeous appearance,golden goose saldi, decadent, hanging in the pool, you may fancy her appearance is so ugly,hogan outlet online, but I think she is in her life the most beautiful moment, she after years of baptism, polished by time, a little cool, definitely, determination, >
< p > as expired love,tn femme pas cher, with the passage of time,scarpe hogan outlet, slowly fade out of each other's world, although love was then lost heart crack lung, love so earth shattering, but meet again, you and I was so calm,golden goose outlet, like receding tide, calm, lonesome however, love you better return to. East or West, home is best..
Is there a moment
< p > is there a moment, you want to hold, but how also grasp not to live, there is no the experience, no memory, but unforgettable, I support you through a number of spring, summer, autumn and winter, some things not so deliberately, but it can in my heart always inseparable.
 - signature
 some things, not you want to cherish it will not slip away, no matter how you retain, it will eventually with the time a big flow, disappeared without a trace.
 maybe some people still the nostalgic sad, miss the feeling of heart, the most beautiful time, want to do and want to do to lash the waves, sitting watching clouds when indifferent, but still so difficult, although at that time will not come back, but still occasionally think that / her, sometimes we will feel I was in love with the man, just fall in love with love, love is so simple, so beautiful, impressive, with the passage of time,air jordan pas cher, we become more and more difficult to fall in love with others, perhaps too lazy to love, perhaps afraid of hurt, perhaps regardless of the cost,golden goose scarpe, perhaps we can not forget, anyway just love does not move, but, with the growth of experience, with the increase of age, we imperceptibly lost many things, for example, sincere, pay one hundred percent Out of the determination, perhaps the community has made us become sleek, deep, in fact, smooth or, will not hurt people.
< p > you heard that jade fall without the moment the sound, crisp and refuse, the sound of rolling debris ethereal and mildly, the fall of the moment, although reluctant, but is powerless, even if you are so like it. But it's lost, it's broken.
Related Articles:
 
 
   Break up in the late summer and early autumn
 
   It's good
 
   
 
 
   Lee lawyers said that Ms. Li's support people not in. She later in life will be very difficult, according to the general principles of the people's Republic of China Law and the relevant judicial interpretation, in the segmentation of the pension money should give her care. During the trial, Lee's daughter Miss Wang said, she and Wu Bing as a spouse, you should enjoy a certain share. The court will choose a sentencing date.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 107
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • opq675
cartier necklaces replica treatment method
« پاسخ #4 : 30 اكتبر 2017، 05:54:07 pm »

start from the disney dvd set trivial children want to learn how to play badminton, No, and then conventional treatment. available 95% alcohol cartier love bracelet treatment.
  flash powder mixed with use to avoid scratching or cause contamination of color.then use the home to wash the remaining rice Taomi Shui Explosive power is relatively small,but the biggest advantage of Oxford with canvas cloth backpack fjallraven kanken like is wear-resistinggroove grey's anatomy seasons 1-9 dvd boxset carved in the accumulation of dirtAurtungsten generally do not need maintenance strict in demands lettering, treatment method: with a little alcohol mixed with backpack fjallraven kanken soapy water scrub, it is very easy to rub flower bracelet surface. In the marriage when there will be three replica cartier jewelry betrothal.
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=4984.msg36217#msg36217
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757145&pid=834315&page=1&extra=page=1#pid834315
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1942.msg36216#msg36216
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757137&pid=834307&page=1&extra=page=1#pid834307
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=5705.msg36215#msg36215
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757133&pid=834295&page=1&extra=page=1#pid834295
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=13
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757123&pid=834289&page=1&extra=page=1#pid834289
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=13
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=5
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757121&pid=834281&page=1&extra=page=1#pid834281
 
   http://101.200.154.175/forum.php?mod=viewthread&tid=757119&pid=834278&page=1&extra=page=1#pid834278
 
   http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=5
 
   http://baby.care.tw-drupal.com/forum.php?mod=viewthread&tid=173634&pid=242026&page=1&extra=page=1#pid242026
 
   http://www.yorkchina.ca/?action-viewcomment-type-news-itemid-1
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : *** از "لحظه" لذت ببرید .....!***
« پاسخ #6 : 28 سپتامبر 2019، 05:56:58 am »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 73,735
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است
 

این صفحه در 0.105 ثانیه 25 نمایش داده شد.