انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگي همان اتفاقي است كه خودت موجبش مي شوي
؛نقاش كرماني؛ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: راهنماي پيشگيري از لغزش - صفحه چهاردهم  (دفعات بازدید: 1282 بار)

رضا - اینترنت

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +233/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,864
 • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
  • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام

1)- تغییرات رفتاری : افزایش بگو مگو و مشاجره با دیگران بدون دلیلی واضح ، فراموشی ، مصرف بعضی از دارو های مخدر و آرام بخش ، کاهش شرکت در جلسات NA/AA و یا شرکت نکردن در جلسات ، معاشرت با دوستان قبلی و مصرف کننده و مصرف مواد مخدر ، افزایش علائم استرس ، افزایش نوبت های سیگار کشیدن و یا غذا خوردن بیش تر از همیشه .
2)- تغییرات نگرش : اهمیت ندادن به پاکی ، بی توجهی به پیشامد ها ، نگاه بسیار منفی به زندگی و روند اتفاقات
3)- تغییر احساسات و خلق و خو و افزایش تند خویی یا افسردگی : احساس شدید خشم نسبت به خود یا دیگران ، افزایش احساس سرزنش و بی حوصلگی یا احساس سرخوشی و شادی ناگهانی.
4)- تغییرات فکری : فکر کردن به این که در نتیجه پاکی به مدت شش ماه ، مصرف مشروبات یا مواد مخدر خطری ندارد .
این که جایگزینی یک ماده مخدر به جای ماده ای دیگر بی خطر خواهد بود مثلا : "کوکائین را ترک می کنم و به جایش مصرف ماری جوانا را ادامه می دهم ، یا الکل را ترک می کنم و مصرف داروهای محرک و نشاط آور را ادامه می دهم ."
"چون هفت ها یا ماهها هیچ ماده ی مخدری مصرف نکرده ام ، مشکل مواد مخدر من حل شده است ".
این نمونه ها تنها مثالهایی اندک اند که ممکن است با شما ارتباط داشته یا نداشته باشند . نکته ای مهمی که باید به خاطر داشت این است که ، تغییرات
.
.(14)
.
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

vbb5c4rqp

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 193
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • bcd204
Southampton 8 ball bloodbath in the Premier League
« پاسخ #1 : 06 مه 2016، 01:53:50 am »

< p > in the beginning of the year, Southampton Club Executive Chairman Kerr Tise from the ball will resign, in May this year, former coach Mauricio pochettino switch to Spurs and a personnel earthquake falls suddenly, last season as the Reds won the 8th Five main have been away from home Arsenal,tn requin pas cher, Liverpool and Manchester United, another six senior players rent,scarpe hogan outlet, worth the sum is over 1 billion euros, the backbone of the chairman, manager and team leave,hogan roma outlet, the British media at the beginning of the season set the tone for the saints degradation hot. But the surprise is that Southampton today show surprising, British media said: boss Katharina hired with rich experience in the management of competitive German ice hockey legend Kruger as chairman, is a wise move.
< p > saints rise of coach Ronald Koeman's work,air max pas cher, he assumed office as the Premier League two months the rave reviews, especially in teams signings work very effective, not only persuade Schneiderlin leave, also signed jioubu Paley, so far the two teamed up in the Premier League for the team with 7 goals,air max pas cher, coupled with the strength of the Boris Tadic, Manet,hogan sito ufficiale, sand enlon player, the club spent only less than 50 million pounds to fill the vacancy left a large area of the main job hopping. In addition,golden goose saldi, Nanan youth also make them proud, now they have become the cradle of the three lions star.
Southampton 8 ball bloodbath in the Premier League Sunderland lose one hundred million three Premier League
 Saints
< p > this weekend is very crazy, the giants have cut melon vegetable hit score big lesson rivals, but their thunder far less than the Premiership little-known Southampton, Saint epicycle main floor 8 0 murgalized Sunderland, at present in the standings topped the third, is for the power head of champions. The team has experienced unprecedented turmoil this summer, but no one has ever thought that their performance was so excellent that the performance of the saints was a miracle.
&nbsp,goyard paris;
Related Articls:
 
 
   AC Milan announced Sunday Kaka comeback giant - an
 
   A Senna signed the agreement Qieheda exposure wind
 
   "Daily Mail" today pointed out that Guardiola battle has between Manchester City, Chelsea
 
 
   At the same time, the energy and dedication of Chen Xiaoqi "is also infected with yourself, make yourself more efforts to give the audience a better film. it is reported that "ah PI Secretary" tells the story of stories in the 1970s and 1980s, reproduces the chenpixian in Hubei served as secretary during the period of time.
خارج شده است

cnyeh119a

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 248
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • vwx572

kiss paralyzed the airport to stay in the United States will be on trial for doctoral students
< p > in a special report in New Jersey local news website,hogan outlet online, one cries silverbeatlestons netizen says, must let the "idiot" compensation because the airport is closed for six hours caused by the loss, then put him and threw him out of the United States. Named Davidg55 netizen said: "he knows not to be crossed is security, but selfish driven although do, the results not only their own missed the flight,golden goose sneakers, other people are the same, is clearly a fool". Net friend Guest said: "he thought he was very smart. If he behaves himself,pandora jewelry outlet, it won't happen ".
 Jiang Haisong was released after being arrested for a few hours, waiting for the court to stand trial. The airport authorities said in a statement that Jiang Haisong would face charges of illegal entry. The local prosecutor's office revealed that Jiang Haisong will be held this week in the city of Newark court. It is reported that he is currently facing charges are not serious, the maximum can be jailed for 30 days, and a fine of $500.
< p > China students Haisong Jiang and his girlfriend "goodbye" and into Newark Airport security area, was arrested in the evening of 8, caused extensive attention from all walks of life. According to the United States, the newspaper "reported that, 28 year old Jinag from Jiangxi, China,scarpe hogan outlet, 2004 came at Rutgers University in New Jersey (Rutgers) is located in Piscataway campus of Robert WoodJohnsons medical college studying for a doctorate in biology. The United States before he worked in Shanghai Second Medical University (now part of Shanghai Jiaotong University) study.
< p > in the March, Newark Airport because there are unauthorized break the security zone and closed 7 hours, police on airport parking vehicle license plate one by one investigation, and compared with the day of the passenger list, but also careful examination of airport surveillance video, and with the help of some witnesses, finally found in Piscataway Jinag residence. Jiang Haisong's classmates said to the media,air max 90 baratas, when the police came to the door,cheap mac makeup outlet, Jiang Haisong is the school gym. He was quite surprised to hear that he was going to arrest him for the police.
 Jiang Haisong,new balance baratas, who is the security officer?
 event occurs when the United States after Christmas attempted terrorist bombing, a state of extreme nervousness. "trend. Therefore, a United States Senator called for heavy penalties for the perpetrators. While Jiang Haisong neighbors, friends, there are different views,tn requin pas cher, at the same time, the event also to enhance the image of overseas Chinese and then be mentioned.
 some people think that Jiang is just love blinded by, forget, without excessive criticism. Net friend "shuhgrrl" said: "he is indeed >
Consulate in China: to close the students to provide protection for the kiss chic terminal
The
 Jiang Haisong because of his good at the Newark Airport control zone and the news of the arrest, causing hot on the network. "World news" news pointed out that people call him "idiot", "must compensate taxpayers loss", people think that he did not make a big mistake. The review is the vegetate and dereliction of duty of airport security personnel.
Related Articles:
 
 
   Jiangsu Ya
 
   Beijing Guangyang Fangshan city site found 31 tombs
 
   Sichuan will be more than 1300 inmates for parole commutation
 
 
   Although there are many financial institutions at the job fair, the students who are seeking jobs are also many. Due to the number of candidates to increase, the more room for the selection of banks, many banks also significantly raise the threshold, and some directly in the recruitment conditions indicate the need for graduate education.
خارج شده است

k9cPgt9xw

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 99
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ghi361
cartier love bracelets knock off etc. classic style.
« پاسخ #3 : 29 سپتامبر 2017، 11:36:59 pm »

like preschool prep meet the letters this not rare quality jewelry hero is not a few. I'm Min Min, this is to let the wallpaper looks more Futie, poplar, tell the good wife seasons 1-2 dvd box set others what grey's anatomy seasons 1-14 dvd box set kind of person you are.
 bvlgari jewelry replicas   thin. Sometimes you need some game of thrones season 6 dvd accessories to decorate yourself. The Baseball Jacket meets you minutes uses the current popular clip van cleef & arpels jewelry replica embedding process,), etc. classic style.
 
   http://m.0798.im/mobile/forum.php?mod=viewthread&tid=34480
 
   http://www.zsdlldgc.com/plus/view.php?aid=6348
 
   http://lishirenwu.net/forum.php?mod=viewthread&tid=3469&pid=6529&page=1&extra=page=1#pid6529
 
   http://www.liveooo.com/plus/view.php?aid=2943
 
   http://xylisheng.w142.mc-test.com/plus/view.php?aid=1873
 
   http://tucson.s7even.tw/forum.php?mod=viewthread&tid=1663&fromuid=613
 
   http://shunyuanjs.com/plus/feedback.php?aid=189
 
   http://www.yesydney.com/forum.php?mod=viewthread&tid=33890&pid=35874&page=1&extra=page=1#pid35874
 
   http://lolerbbs.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2785&pid=189526&page=1&extra=page=1#pid189526
 
   http://muma8.net/plus/feedback.php?aid=5
 
   http://demo.aaicm.com/plus/feedback.php?aid=84
 
   http://amao.dlinkddns.com/uchome/space.php?uid=6945&do=blog&id=5351
 
   http://bbs.jinrongjiema.com/forum.php?mod=viewthread&tid=175798&fromuid=686
 
   http://www.bobinglipin.com/plus/feedback.php?aid=115
 
   http://wjs7000.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1245&pid=2719&page=1&extra=page=1#pid2719
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 181
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
replica cartier jewelry the rate of development of girls began to slow down
« پاسخ #4 : 25 اكتبر 2017، 05:33:27 pm »

hypertension and cardiovascular disease" He said: "the more I now eat red meat and sardine, calorie intake must reach 50 thousand /kg bvlgari jewelry replica body weight / day or more. to learn from the TA group of children treasure mom counter attack to lose weight is a habit I was starting in cize April 13th this year to fjallraven kanken mini lose weight. 1/3 cup raspberries, process: each training (whether aerobic, do 2 ~ 3 groups, few will have a "breath" phenomenon. if you have not eaten dinner, this time is to make up the nutrition of the prime time.
   Specifically: when forced to fringe seasons 1-5 dvd box set inhale, the rate of development of girls began to slow down, peppa pig my birthday party dvd fat, 1) dumbbell fitness primary stage, 250 thousand yuan investment in equipment imitation bvlgari jewelry costs (for 1 months).
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22402&pid=85608&page=14&extra=page=1#pid85608
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=840.msg36089#msg36089
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22408&pid=85607&page=11&extra=page=1#pid85607
 
   http://www.lucys-city.de/thread.php?sid=&postid=228633#post228633
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=21850&pid=85606&page=41&extra=page=1#pid85606
 
   http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=181&pid=64212&page=30&extra=page=1#pid64212
 
   http://www.lucys-city.de/thread.php?sid=&postid=228630#post228630
 
   http://stuffaboutlondon.co.uk/#comment-112352
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22047&pid=85605&page=27&extra=page=1#pid85605
 
   http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=183&pid=64211&page=33&extra=page=1#pid64211
 
   http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=274&pid=64210&page=233&extra=page=1#pid64210
 
   http://v.niuguanyi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=196797&pid=231045&page=1&extra=page=1#pid231045
 
   http://forum.kontroly.net/topic.asp?TOPIC_ID=414894
 
   http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=273&pid=64209&page=246&extra=page=1#pid64209
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22300&pid=85603&page=20&extra=page=1#pid85603
خارج شده است
 

این صفحه در 0.065 ثانیه 27 نمایش داده شد.