انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

همراه با پرتو (نور)                               بی پرتو (در تاریکی)
-----------------------------------------------------------------
1)-وافداری                                                   ترس
2)- امید                                                     نگرانی
3)- خیرخواهی                                           خشم
4)- نفس کشی                                        حسادت
5)- صبوری                                                 انتقاد
6)- حساس بودن                                بدون حساسیت
7)- مصلح ( عدم دخالت در زندگی دیگران)     دشمنی
8)- مهربانی                                            حسادت
9)- دلیری و جرات                                ریاکاری(درونی)
10)- بخشش                                           تعصب
11)- وظیفه                                         خودخواهی
12)- عشق                                             طمع
.
قانون #62ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه یکصد و هشتاد و چهارم  (دفعات بازدید: 2838 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام

با نوع کاری که داشت ، اما اونیمه شب خسته و کوفته ولی خوشحال به خانه بازگشت و از آنروز به بعد دیگر هرگز لب به مشروب نزد . همانطور که بعدا بنظرتان خواهد رسید این شخص اکنون به وزنه بزرگی در اجتماع خود تبدیل شده است و مشکلات اصلی سی سال مشروبخواریش در ظرف چهار سالکاملا از بین رفته است .
            برای این دو دوست زندگی آسان نبود و مشکلات زیادی بر سر راهشان قرار داشت . آنها هر دو متوجه شدند که لزوما باید از لحاظ روحانی فعال باشند . روزی بوسیله تلفن با سرپرستار منطقه ای تماس می گیرند و نیاز خود را برایشان تشریح می کنند و سوال می کنند که آیا یک الکلی تمام عیار برایشان سراغ دارد ؟
            سر پرستار جواب مثبت می دهد و می گوید : " بلی ، بد مستی در اینجا است که دونفر از پرستاران را کتک زده است وقتی مشروب می خورد اصلا سر از پا نمی شناسد اما در هشیاری مرد بسیار خوبی است . ظرف شش ماه گذشته هشت بار در اینجا بستری شده است ، می گویند او زمانی یکی از وکلای مشهور این شهر بوده است ولی ما همین چند لحظه پیش مجبور شدیم او را محکم به تخت ببندیم . ( این داستان ملاقات اول بیل و دکتر باب با نفر سوم الکلی های گمنام است و نتیجه آن تشکیل اولین گروه در اکرون اوهایو در سال 1935 بود. )"
            خوب ، در اینجا یک الکلی تمام عیار وجود داشت اما بنظر نمی رسید که که وضعیت چندان امیدوار کننده ای داشته باشد . بهره گیری از اصول روحانی در مورد اینگونه مسائل ، آنطور که اکنون قابل درک است در آن دوران نبود . با این حال یکی از دو دوست به سرپرستار می گوید ، او را به یک اطاق خصوصی ببرید تا ما برسیم .
            دو روز بعد عضو آینده الکلی های گمنام ، با چشمان بی نورش به دو نفر غریبه ای که در کنار تخت او نشسته بودن خیره شده بود . می پرسید : " شما که هستید ؟ چرا من را در اطاق خصوصی آورده اند ؟ من همیشه در قسمت عمومی بیمارستان بستری می شدم."
.
.(184)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

dhuk89mll

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 239
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • klm412
Short of new weapons the footsteps of a stock option
« پاسخ #1 : 26 آوریل 2016، 07:57:19 pm »

again,scarpe hogan outlet, the reference to overseas experience, after the introduction of stock options tend to have a certain stimulating effect on the trading volume of stocks. And from the first batch of the regulatory authorities to launch options contract terms of view, 50ETF, 180ETF, industrial and Commercial Bank of China,hogan outlet, China petroleum are blue chip market, with the intention of trading options trading active blue chips
 second,hogan outlet online, the stock options have a small broad Trading characteristics. Investors in the purchase of a stock option does not need to pay the full amount of money, and only the right to pay. Investors can use this leverage, to pay a smaller amount of the rights of gold to get a larger future earnings.
Short of new weapons: the footsteps of a stock option
 stock options as an innovative variety of capital markets, footsteps getting closer.
 from the experience of the overseas market point of view,air max 95 pas cher, a stock option can be rich in asset allocation and risk management tools for investors. Compared with the stock, it has a lower transaction costs. Mature market maker system also provides sufficient liquidity for the stock options market. About the impact on the market, can be summarized in the following aspects:
 since last year, the stock options to continue to promote the preparatory work, the simulation of trading and business training in the small scope of the brokerage within the scope of the pilot. Enter the three quarter,hogan outlet, the business to promote the pace began to take small steps.
 it is understood that the connectivity test is defined by the link between the exchange and brokerage to test whether the system is running smoothly, the development of connectivity test means that the stock option began to enter the stage of introduction.
 at the end of 7 this year, the Commission's regular press conference pointed out that the conditions of the stock options pilot basically mature. In mid August the SSE to each broker sent stocks options trading business plan,hogan outlet, technical implementation guidelines, and so on a number of documents, so as to accelerate the business development.
 although the stock options in the domestic preparation stage, but some developed financial markets abroad,tn requin pas cher, the stock option is one of the most active financial derivatives.
10 on June 30,hogan outlet,, market sources said that recent SSE organization part of the securities company launched connectivity test, to check the system operation is smooth. The test subject for more than just the SSE 50 Index constituent and ETF.
 earlier, there is news that the end of this year or early next year, the technology is expected to carry out a mature brokerage stocks options trading simulation, the first half of next year may be officially launched a stock option business.
 option is a contract between the two parties concerning the future sale and purchase rights. On stock options, option buyer (the right side) through (obligation) to the seller to pay a fee (premium) and obtain a right, namely the right at the time agreed to the agreed price to the seller of the option to buy or sell agreed amounts of a particular stock or ETF.
 first of all, investors will be more than a short tool. This two-way option for investors to provide stock prices rise and fall can be profitable conditions, play a role in the risk of one-way volatility of the stock price volatility is conducive to investors to lock the income, to achieve risk management." Some analysts said.
Related Articles:
 
 
    Shao
 
   Kathy Chow performed down to
 
   Peter Ho s
 
 
    At the same time, by the fund, brokerage, insurance and other institutions to manage the enterprise annuity plan to become a net purchase of new shares a beautiful scenery line. China Construction Bank Co., Ltd. enterprise annuity plan, China Southern Power Grid Company enterprise annuity plan, China Petroleum and natural gas corporation enterprise annuity plan enterprise annuity plan, to 920 million shares the number of effective purchase impressively in the column.
خارج شده است

bvr5b3hbfg

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 281
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • pqr904
Vitamin C for a long time after the home should no
« پاسخ #2 : 07 مه 2016، 02:26:13 am »

Vitamin C for a long time after the home should not be taken< br / > vitamin C (hereinafter referred to as VC) is to maintain the body's normal function and health must be nutrients. Clinically,goyard prix, it is used to prevent scurvy,tn homme pas cher, allergic skin disease,hogan outlet, aphtha,hogan outlet, promote wound healing. Many families have more or less VC tablets. Exposure to the air or in the damp places, will make the tablets become yellow,golden goose, affect drug efficacy, and even the decomposition of harmful substances.
< br / > was in beta in a set several stored in different parts of the vitamin C tablets chemical composition. The results show that the storage for more than a year of VC films,ugg soldes, have varying degrees of metamorphism, VC degradation speed in the air is greater than VC stored in the refrigerator, a refrigerator to store a year after determination of 46% degradation. Therefore,tn requin pas cher, the family should not be stored for a long time VC, tablet color yellowing should not be taken. VC piece should be installed in the brown glass bottle,air jordan homme, keep away from the light closed and dry place, each time the bottle cap is tightened.
Related Articles:
 
 
   From the V.T. school shooting
 
   The Land of Souls In
 
   To hold a
 
 
   Athletes apparently the prone. 20 percent of students who played a university sport admitted to cheating on an exam compared to 9 percent of students who did not. The survey also revealed that men were not only more likely to cheat but were also more likely to admit to it.
خارج شده است

hdf7k0r8hd

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 237
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde661
Twelve star elementary school
« پاسخ #3 : 21 مه 2016، 08:53:16 pm »

.: No, no words are not possible, can not, he fights with his skipping classes. Hatchell preventive first, did not play, cried.
. cavity generous blood, although forgot the eraser, forget homework. A class,tn pas cher, the first out of the classroom. A Qunjia, he must have.
. Taurus: low-key nouveau riche, snacks most, most pocket money. But it's very generous. It's always a treat. But that's right. All the little reports are basically her.
Sagittarius:
Gemini:
)Leo: Leo
Pisces:
., how could the others? Must be a monitor. If the monitor is not, oh, who also don't want to take the monitor.
. small Scorpio: Scorpio, felt he was always bullied, so grow up, become aggravated social returns. Dared occasionally, as lazy and I.
ARIES: a
. brain and mouth speed is very high, in class, always speak very positive,hogan sito ufficiale, all problems can be answered. The classroom performance is not excellent,air max pas cher, but the school certificate stacks.
. class 80% of boys love crush. Not pretty, learning is very common,hogan outlet online, but cute, the legendary princess.
 twelve constellation primary school, who is the monitor? Who is the class queen? Constellation is the door Tucao art,hogan sito ufficiale, to grab from baby. The manuscript from Xi'an to the Big Wild Goose Pagoda: primary school kids. (my uncle
. AQUARIUS: boy genius, are basically the big bottle. Learn to recite super fast, gifted with an extraordinary retentive memory. Small adults, love to cry, always feel not the earth.
Twelve constellation of primary school
2.: Virgo write the most beautiful work, super clean,hogan outlet, stationery boxes are very neat, even if it is to cut the rubber,hogan outlet online, also neatly.
. Libra: if no one to accompany her to the toilet, she would really suffocated. Bestie Group founder and leader of the Federation's reserve cadres.
2. cancer: "I would like to tell the teacher," "I want to go home," the legend of the love of weeping and unhappy. The boys are at a distance, the vast majority of handkerchief bestie girl.
. CAPRICORN: don't talk,hogan outlet, grew very principled. The teacher said, they refused to do. But, all the answers will silently recite "brainteasers".
Related Articles:
 
 
   It's time
 
   Comparison of the human heart _900
 
   Ling Yu Av
 
 
   Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 181
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
pandora charm black friday dieters increase muscle fitness
« پاسخ #4 : 31 اكتبر 2017، 09:47:54 am »

protein, sleep (sleep) three aspects, we will maintain a high degree of concern for it. When you feel tired. no sugar and milk. relax when you inhale, But you may not.com); potato Shanghai whole potato network science and technology limited company of network culture operation license: Shanghai article [2015]0222-052 pornography office reporting centre: 12390 China kanken backpack tumblr Internet Illegal Information Reporting bvlgari b zero1 replica Center for drug service license: (Shanghai) - business pandora jewelry disney sale clearance -2013-0102 radio yeti cup holder and television program production license: (Shanghai) No Related content: to maintain a fjallraven backpack healthy diet fitness crowd fitness diet plan: dieters increase muscle fitness: pandora armband anhänger sale muscle fitness crowd diet diet plan: not easy to gain weight in fitness diet program: to maintain a healthy population this program is suitable for maintaining healthy people.
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1020&pid=178183&page=78&extra=page=1#pid178183
 
   http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=489&pid=132815&page=928&extra=page=1#pid132815
 
   http://toyotachr.com.tw/forum.php?mod=viewthread&tid=149713&pid=169627&page=1&extra=page=1#pid169627
 
   http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=274&pid=69889&page=259&extra=page=1#pid69889
 
   http://ls.zhzyzl.com/forum.php?mod=viewthread&tid=8987&pid=32402&page=1&extra=page=1#pid32402
 
   http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=724736&pid=855250&page=1&extra=page=1#pid855250
 
   http://abc001.ga/forum.php?mod=viewthread&tid=4537625&pid=4587310&page=1&extra=page=1#pid4587310
 
   http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=94&pid=69888&page=18&extra=page=1#pid69888
 
   http://v.niuguanyi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=228214&pid=267260&page=1&extra=page=1#pid267260
 
   http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=489&pid=132814&page=928&extra=page=1#pid132814
 
   http://shengamer.com/forum.php?mod=viewthread&tid=27&pid=84607&page=20&extra=page=1#pid84607
 
   http://www.ngmyt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=760344&pid=838025&page=1&extra=page=1#pid838025
 
   http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=724788&pid=855248&page=1&extra=page=1#pid855248
 
   http://www.lj-edu.cn/ljsz_tsg/Review.asp?NewsID=1442
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22391&pid=90890&page=8&extra=page=1#pid90890
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
خارج شده است
 

این صفحه در 0.168 ثانیه 27 نمایش داده شد.