همجنس بازی در خوابگاه 2 دانشگاه معروف تهران

انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

رابطه جنسی هرگز کسی را ارضا نکرده‌است. این پیوند بیشتر و بیشتر عدم رضایت ایجاد می‌کند. رابطه جنسی هرگز کسی را به کمال نرسانده – با کمال بیگانه‌است. رابطه جنسی زمانی معنا می‌یابد که با عشق همراه باشد. پس عشق و رابطه جنسی به هم می‌آمیزند. و عشق مرکزیت عظیم‌تری است، مرکزیتی والاتر. آن گاه که رابطه جنسی به عشق گره می‌خورد، بالا و بالاتر جریان می‌یابد.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: همجنس بازی در خوابگاه 2 دانشگاه معروف تهران  (دفعات بازدید: 9274 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

در برخی از خوابگاه‌های دانشجویی در تهران بويژه خوابگاه‌های دختران، بداخلاقي‌هايی نظير همجنس بازی و....
                در برخی از خوابگاه‌های دانشجویی در تهران بویژه خوابگاه‌های دختران، بداخلاقی‌هایی نظیر همجنس بازی و برهنه شدن دختران در محوطه به وفور مشاهده شده تا جایی كه متخلفین در برخی طبقات، محدودیت ورود سایر دانشجویان را اعمال کرده و اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند.

به گزارش صراط بحث ابتذل‌های اخلاقی در همه خوابگاه‌های دانشجویی مشهود است به طوری كه در دو دانشگاه معروف تهران خوابگاه‌ها به مراكز فساد و فحشا . کانون تولید برخی محصولات غیراخلاقی در دانشگاه ها تبدیل شده است.

خوابگاه‌های دانشجویی با وجود متمركز بودن در محوطه‌های دانشگاه‌ها و اینكه خیلی از مسئولان نظارت كافی بر آنها را دائماً تكرار می كنند، اما وجود مشكلات اخلاقی و اسفناك این مكان‌ها بازگوی این مطلب است كه نه تنها نظارت بر این مكان‌ها وجود ندارد بلكه خوابگاه‌‌های دانشجویی به مكان‌هایی برای ترویج بداخلاقی‌های خاصی تبدیل شده است.

در خوابگاه‌ها به دلیل وجود اینترنت‌های پرسرعت دانلود فیلم‌های غیراخلاقی و عكس‌های مبتذل مشهود است و به شدت در این خوابگاه‌ها رواج یافته است و همچنین تبادل مواد مخدر و cdهای با مضمون‌های غیراخلاقی گسترش یافته است و مكانی برای درآمدزایی برخی دانشجویان تبدیل شده است.

در برخی از این خوابگاه‌ها به ویژه خوابگاه‌های دختران بداخلاقی‌هایی نظیر همجنس بازی و برهنه شدن دختران در محوطه خوابگاه به وفور مشاهده شده است تا جائی كه متخلفین در برخی طبقات این خوابگاه‌ها محدودیت ورود سایر دانشجویان را اعمال کرده و به دانشجویان دیگر اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند. همچنین برخی مسئولین خوابگاه ها و ماموران خدماتی و نظافتی هم جرات ورود به این طبقات را ندارند زیرا با بدترین توهین ها و تهدیدها مواجه می شوند.

علاوه بر این در برخی از خوابگاه‌ها بویژه خوابگاه‌های دانشگاه‌های تهران ترویج قومیت گرایی، شیطان پرستی و بهائیت به وضوح دیده شده به طوری كه در یكی از دانشگاه‌های صنعتی تهران ترویج بی خدایی رواج یافته است.

مشكلات دانشگاه‌ها و بحث‌های سیاسی طوری در دانشگاه‌ها گسترش یافته كه حتی مسئولان دانشگاه خوابگاه‌های دانشجویی را فراموش كرده و نظارت جزئی هم بر این مكان‌ها ندارند.

این مسئولان، خوابگاه‌ها را فقط فضایی می دانند كه بتوانند تمام دانشجویان ورودی را در آن اسكان دهند طوری كه بسیاری از دانشجویان ساكن این خوابگاه‌ها گفته‌اند كه حتی بازدید روسای دانشگاه هم از مكان‌ها صورت نمی گیرد.

مسئولان باید بدانند كه معضل بداخلاقی‌ها در خوابگاه‌های دانشجویی و غلظت آنها دانشگاه‌ها را به شدت تهدید می كند   منبع:akharinnews.com   
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

انتشار عکس های دختران دانشجوی همجنس باز ایرانی در خوابگاه ها
گفته می شود به دلیل عدم نظارت مسئولین ذیربط،   فعالیت های فرقه ای، اعتیاد و فعالیت های انحرافی سیاسی در تعداد قابل توجهی از   خوابگاه های دخترانه دانشگاه ها افزایش یافته است که این در اثر رها شدن فضای   خوابگاه های دانشجویی دختران بوده، که کار به جایی رسیده که اخیرا تصاویری از همجنس   بازی تعدادی از ساکنین در این خوابگاه ها در شبکه های اجتماعی منتشر شده است / هفته   نامه 9 دی

خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728

واقعا اینطوری هم که میگید نیست.مسولان خوابگاه خیلی شدید نظارت میکنن.حتی در زمانی که خود رییس خوابگاه نیستش.مسولان شب هستن که در تمام طول مدت نظارت دارن در محیط خوابگاه.تمام خوابگاه های دولتی اوضاعش به همین منوال هستش.
نمیگم تخلفی صورت نمیگیره.شاید هم باشه این اتفاق.چطور هستش که این مسئله در سایتها و خبرگزاری ها پخش شده بعد مسولان خوابگاه هنوز بی توجه هستن.و بعد از خبر اول خبر دوم منتشر شده؟؟اصلا کی اجاز داشته وارد خوابگاه دخترانه بشه؟؟حتی خانومها هم باید از بستگان باشن تا وارد بشن. و.....
من خودم قبل از اینکه مستقل بشم دو سال خوابگاه بودم.البته دانشگاه ما به درس خوان بودن بچه ها و خوب بودن بچه ها مشهور بود.اما خوب من خوابگاه خیلی از دوستانم رو دیدم.
به اندازه کافی تفکرات بدی نسبت به دانشجوها مخصوصا خوابگاهی و مخصوصا دختر وجود داره.به نظر من بهش دامن نزنیم خیلی بهتره.
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

حرف شما محترمه ولی چند تا نکته :
1)- این مطالب از منابع موثق مثل هفته نامه دی و ...گرفته شده و شمارهاونم ذکر شده و تو سایته ها هم بگردید حتی فیلم هاشم می تونید گیر بیایرید ...
2)- اینهایی که شما می گید ، در جامعه فعلی ما نیروی انتظامی و نظامی وجود داره ولی دلیل نمی شه که بگین فحشا و فجور وجود نداره
3)- من نگفتم که موضع گیری بشه ، خواستم بدونین که نیاز های انجمن های دوازده قدمی تا کجا ها احساس می شه
4)- خانومی با یبنده دوازده قدم کودا رو کار میکنه که دانشجو در یکی از دانشگاههای معتبره در تهران ، ایشون نه تنها این مساله رو تصدیق کدند که برای حرفهاشون دلایل هم آوردن
5)- تو قسمت کودا یکی از کاربران به صورت رسمی این موضوع رو واضح و شفاف کرده و نیازی به موضع گیری نیست ...
.
بهر حال از نقطه نظر شما متشکرم ....
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین

من هم نگفتم که این مسئله وجود نداره...
موضوع بحث من چیز دیگه بود.
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

من هم نگفتم که این مسئله وجود نداره...
موضوع بحث من چیز دیگه بود.
.
.
عذر می خوام پس من دقیق متوجه منظو.ر شما نشدم ....
.
بهر حال ایده های و دیدگاهها مطرح بشه بهتره ...
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

mahtab

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

دقیقا من هم طرف پری رو میگیرم .این مشکلات همه جاوجود داره واستثنا هم نداره اما باورکنید انقدرها که میگن شدید نیست من فکر میکنم کسی که خودش این مشکل رو داره چون فقط تو فضاهای خطر ساز ومشکل آفرین قدم میزنه یه جورایی نقطه ی دیدش فقط همون حیطه ی فکریش رو لمس وحس میکنه .مثل خود ما که چون حصاری ساخته بودیم بخاطر اعتیاد واصلا حاضر نبودیم یه کم اون طرفتر زندگی رو هم نگاه کنیم فکر میکردیم تمام دنیا سیاه وخاکستریه وهمه نامرداما واقعیت این نبود بزرگبینی ذهن ما معایب رو چند برابر نشون میداد .به نظر من حتی اگه درقلب فساد هم باشی ونخوای میتونی به سلامت به مقصد برسی .تویه مرداب هم نیلوفرهایی رشد میکنن که هیچ حسی نمیتونه بیانشون کنه .
باورتون میشه

یه مدت پیش به محض اینکه من این سایت روباز میکردم این مطلب اول وبلاگ بود  انقدر حال من رو خراب میکردکه بهم میریختم .
 .
اینکه بگیم ناظری نیست بالای سر این دانشجوا واسه همین خطا میکنن پس چه فرقی بین اونهاست با بقیه مجرمین
یه مجرم وقتی که توزندانه وهمه تحت نظر دارنش مجبوره سکوت کنه ودست ازپا خطا نکنه اما تاکی وکجا باید مراقبش بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
البته بگم من مخالف کمک به بیمارفکری جنسی نیستم به هر حال همه ی مابیماریم وگاهی غریزه ما افسار فطرت مارو دردست میگیره وپاشو از مرز تعادل بیرون میگزاره واینجاست که نیاز به کمک معنی پیدا میکنه
« آخرين ويرايش: 24 ژانویه 2011، 12:02:38 pm توسط mahtab »
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود

بعضي مطالب حقايقي است كه در جامعه وجود دارند هرچند تلخ، اما اپيدمي نيست. بيماري مرد و زن نمي شناسه مشكلات مشابه در خوابگاه پسران هم هست. شايد ديد ما نسبت به اين قضيه به تعصب جنسيتي ما بر گرده... بيماريها را بايد با چشم باز ديد، شناخت، پذيرفت و سپس در پي راه علاج بود، فكر كنم هدف از مطرح كردن اين مسئله نشان دادن عمق مشكل و وظيفه سنگيني كه ما به عنوان حاملان پيام بهبودي بر عهده داريم بوده و نه صرفا قضاوت جنسيتي وگرنه فكر نمي كنم براي هيچكدام از دوستان پنهان باشه كه در مقابل تعداد اندك بيماران اينچنيني جمعيت بسيار بزرگي از دختران در دانشگاه ها هستند كه افتخار كشور ما و سازندگان آينده اجتماع هستند.
.
در پناه حق
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته

سلام دوستان همدرد. چه خوبه که من از تجربه خودم در مورد بیماری وبهبودی حرف بزنم وبه نام ونوشته دیگران رجوع نکنم یا حداقل در موردش قضاوت نکنم شاید منه تازه وارد بیشتر نیاز به تجربه داشته باشم تا اینجور مسایل و قطعا هم همینطوره. . من اغلب وقتا یادم میره که چی بودم واز کجا اومدم و این باعث میشه من حسابی از خودم دور بشم .وقتی ارتباطم با خودم ارتباط خوبی نباشه شما منو درک نمی کنید مطالبمو نمیخونید واسه اینکه من نتونستم ارتباط خوبی با شما بر قرار کنم
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین

من هم منظورم همین مسئله جنسیتی کردنش بود.یه استراژی مردسالاری در ایران وجود داره که حتی خبرها رو هم بر طبق این اصل منتشر میکنن.
اینقدر این مسئله فراگیر شده که دیگه داره نظر جامعه به سمت بد بودن و همجنس گرا بودن اکثر دخترها حرکت میکنه.
من هم نمیگم وجود نداره.اما چنین خبرهای یک سویه ای برای خانومها نتایج بدی در این جامعه به همراه داره.
ساده ترین حالتش که خودم به عینه دیدم اینه که خیلی راحت به دانشجوها یپسر خونه کرایه میدن اما به دخترها اینقدر راحت نمیدن.همه اینها بخاطر این اخبار یک سویه هستش.
یه خبری میخوندم راجع به انحراف خانومهای مطلقه.اون هم همین بود یک خبر یک سویه.که تفکر جامعه رو به سمت اینکه خانومهای مطلقه مشکل دارن میبره.اما کسی به این فکر نمیکنه که آقایون مطلقه هم به این راه خواهند رفت و شاید خیلی بیشتر.
اما بر اساس فرهنگی که جا افتاده توی جامعه ما.اشکالی نداره آقا این کارو بکنه اما خانوم....وای وای وای...میشه موضوع بحث جامعه گرفته تا بحث های خاله زنکی دم دروازه خونه ها.و ما با این اخبار یک سویه داریم بهش دامن میزنیم.
نمیگم وجود نداره.نمیگم نباید باهاش مبارزه کرد.نباید درمانش کرد.
میگم ما وظیفه ای داریم و اون اینه که در حیطه خودمون حقیقت رو جوری بیان کنیم که باعث برگشتن جهت فکری بر ضد یک جنسیت نشه.
خارج شده است
"مهاتما گاندی"

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود

گمان نمی برم جایگاهی که ما داریم توی اون مطالبمون را می گذاریم جایگاه مناسبی برای قضاوت کردن باشه، باید قضاوت را به اهلش سپرد ما افرادی هستیم که از انواع مختلف بیماریهای روحی و روانی رنج می بردیم و اینجائیم تا اگر کاری از دستمون بر بیاد برای افرادی که در رنج هستن انجام بدیم و بدون اینکه خودمون بدونیم همینجوری به بهتر شدن فضای جامعه ای که در اون زندگی می کنیم و از تمام نعماتش استفاده می کنیم خدمت کنیم. قصد ما این نیست که درست یا غلط بودن چیزی را اثبات کنیم، هر چقدر هم که در مقابل اینگونه مسائل موضع بگیریم دردی را درمان نمی کنه. این بزرگنمائی نیست چیزیست که وجود داره پس بهتره به جای اینکه احساساتمون جریحه دار بشه، واقعیت را بپذیریم و اگه کاری از دستمون بر میاد برای بهبود اوضاع انجام بدیم.
.
در پناه حق
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

ngfhi3t9we

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 266
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc542
Comprehensive evaluation of senior high school tea
« پاسخ #11 : 22 مه 2016، 09:57:10 pm »

Time: 15:38 2015-06-03 source: network editor: network reprint Click: Second
,air max homme pas cher
 the students study hard attitude seriously outstanding love classmates love labor usually be strict with their class to listen carefully to listen to the teacher with their own learning plan and the error for the future this 3 review is very helpful in the entrance on the eve of the wrong topic this is very beneficial to believe it,goyard pas cher. You will get good grades in the college entrance examination also hope you can establish a more long-term goal is the goal of learning is the driving force you will strive to study assiduously hope you learn in the future to  the you is a good academic performance and the good child,hogan sito ufficiale, a certain organization ability and sense of responsibility, to assist the teacher to manage the class, the teacher's right-hand man, open-minded,hogan sito ufficiale, because the incident with the struggle, the students have very high prestige, love of labor, health,goyard pas cher, care for the environment,hogan outlet, study earnestly and initiative, positive thinking,mont blanc pas cher, classroom practice independently and quickly completed, active thinking, the teacher like you. But at the same time there is also a shortage of your body, the teacher often talked with you, I hope you correct the shortcomings of their own, for XX years to lay a solid foundation for the dream come true. < br / > the AP you are a pushy very self-confident very personality of children,hogan outlet online, often have more outstanding unique insights, understanding is very high. You flexible thinking, strong thirst for knowledge, often conform to no conventional pattern perception. Look >
Related Articles:

I love flowers, waiting for

Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

این صفحه در 0.08 ثانیه 25 نمایش داده شد.